Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BSB | |||||||||
1 | MRÓZ Aleksandra | BIAŁYSTOK | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | BSB | |||||
2 | Mróz Agnieszka | Białystok | Charytatywna Jedenastka - 11 km | BSB | |||||
Białostocka Sekta Biegaczy | |||||||||
3 | Lisowska Agata | Białystok | Charytatywna Jedenastka - 11 km | Białostocka Sekta Biegaczy | |||||
4 | Matuk Konrad | Białystok | Charytatywna Jedenastka - 11 km | Białostocka Sekta Biegaczy | |||||
Białostocka Sekta Biegaczy | |||||||||
5 | Bagińska Olga | Białystok | Charytatywna Jedenastka - 11 km | Białostocka Sekta Biegaczy | |||||
Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU | |||||||||
6 | Szwarc Ilona | Białystok | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU | |||||
Biegam dla Justysi | |||||||||
7 | Koziejko Stanisław | Białystok | Charytatywna Jedenastka - 11 km | Biegam dla Justysi | |||||
DRUŻYNA KONOPIELKI | |||||||||
8 | Muszyński Marek | Juchnowiec Dolny | Charytatywna Jedenastka - 11 km | DRUŻYNA KONOPIELKI | |||||
9 | Skowrońska Agnieszka | Wojszki | Charytatywna Jedenastka - 11 km | DRUŻYNA KONOPIELKI | |||||
Fundacja Hospicjum Proroka Eliasza w Michałowie | |||||||||
10 | Borysiewicz Anna | Białystok | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Fundacja Hospicjum Proroka Eliasza w Michałowie | |||||
Grupa Biegowa Czarna Białostocka | |||||||||
11 | Taudul Dariusz | Czarna Białostocka | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | |||||
12 | Taudul Urszula | Czarna Białostocka | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | |||||
Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok | |||||||||
13 | ZIENIEWICZ ANDRZEJ | KLEOSIN | Charytatywna Jedenastka - 11 km | Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok | |||||
HAJNÓWKA BIEGA | |||||||||
14 | Tellos Oskar | Hajnówka | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | HAJNÓWKA BIEGA | |||||
15 | Tellos Bartosz | Hajnówka | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | HAJNÓWKA BIEGA | |||||
16 | czurak anna | hajnówka | Charytatywna Jedenastka - 11 km | HAJNÓWKA BIEGA | |||||
17 | Bondaruk Adam | Hajnówka | Charytatywna Jedenastka - 11 km | HAJNÓWKA BIEGA | |||||
18 | Karczewski Jan | Hajnówka | Charytatywna Jedenastka - 11 km | HAJNÓWKA BIEGA | |||||
19 | Bielawski Marek | Białowieża | Charytatywna Jedenastka - 11 km | HAJNÓWKA BIEGA | |||||
20 | Tellos Justyna | Hajnówka | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | HAJNÓWKA BIEGA | |||||
Hajnówka Biega | |||||||||
21 | Frączek Luiza | Hajnówka | Charytatywna Jedenastka - 11 km | Hajnówka Biega | |||||
22 | Artemiuk Eugenia | Hajnówka | Charytatywna Jedenastka - 11 km | Hajnówka Biega | |||||
23 | Sołoguba Jan | Hajnówka | Charytatywna Jedenastka - 11 km | Hajnówka Biega | |||||
24 | Artemiuk Eugeniusz | Hajnówka | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | Hajnówka Biega | |||||
Huzar Taekwondo | |||||||||
25 | Edut Adam | Białystok | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Huzar Taekwondo | |||||
26 | Edut Iga | Białystok | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Huzar Taekwondo | |||||
27 | Perner Patrycja | Bialystok | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Huzar Taekwondo | |||||
28 | Ćwik Anna | Bialystok | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Huzar Taekwondo | |||||
29 | Ćwik Wiktoria | Bialystok | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Huzar Taekwondo | |||||
30 | Czyżewski Dawid | Białystok | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Huzar Taekwondo | |||||
31 | Borejszo Marcel | Białystok | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Huzar Taekwondo | |||||
32 | Obuchowicz Aneta | Białystok | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Huzar Taekwondo | |||||
33 | Sikora Natalia | Białystok | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Huzar Taekwondo | |||||
34 | Sikora Paweł | Białystok | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Huzar Taekwondo | |||||
35 | Sikora Nina | Białystok | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Huzar Taekwondo | |||||
36 | Sikora Maciej | Białystok | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Huzar Taekwondo | |||||
37 | Kruszewska Dorota | Białystok | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Huzar Taekwondo | |||||
38 | Milewska Martyna | Białystok | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Huzar Taekwondo | |||||
39 | Sokół Maciej | Białystok | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Huzar Taekwondo | |||||
40 | Zawadzki Szymon | Białystok | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Huzar Taekwondo | |||||
41 | Grądman Maria | Białystok | Charytatywna Jedenastka - 11 km | Huzar Taekwondo | |||||
42 | Mikulski Grzegorz | Białystok | Charytatywna Jedenastka - 11 km | Huzar Taekwondo | |||||
43 | Zawadzki Krzysztof | Białystok | Charytatywna Jedenastka - 11 km | Huzar Taekwondo | |||||
44 | Wardzinska Urszula | Bialystok | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | Huzar Taekwondo | |||||
45 | Perner Piotr | Bialystok | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | Huzar Taekwondo | |||||
46 | Chomicki Krystian | Bialystok | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | Huzar Taekwondo | |||||
47 | Ratkiewicz Miroslaw | Bialystok | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | Huzar Taekwondo | |||||
48 | Ratkiewicz Zofia | Bialystok | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | Huzar Taekwondo | |||||
49 | Baranowski Paweł | Białystok | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | Huzar Taekwondo | |||||
50 | Czyżewski Jerzy | Białystok | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | Huzar Taekwondo | |||||
51 | Borejszo Aneta | Bialystok | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | Huzar Taekwondo | |||||
52 | Borejszo Borys | Białystok | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | Huzar Taekwondo | |||||
53 | Parzych Przemysław | Białystok | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | Huzar Taekwondo | |||||
54 | Baranowski Piotr | Białystok | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | Huzar Taekwondo | |||||
55 | Baranowska Anna | Białystok | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | Huzar Taekwondo | |||||
56 | Sokół Mateusz | Białystok | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | Huzar Taekwondo | |||||
57 | Zawadzki Kuba | Białystok | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | Huzar Taekwondo | |||||
58 | Łodzińska Julia | Białystok | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | Huzar Taekwondo | |||||
59 | Błachowski Grzegorz | Białystok | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | Huzar Taekwondo | |||||
Huzar Taekwondo | |||||||||
60 | Karpacz Katarzyna | Białystok | Charytatywna Jedenastka - 11 km | Huzar Taekwondo | |||||
Morsy Rochental | |||||||||
61 | Owsiejczuk Sławomir | Kobylanka | Charytatywna Jedenastka - 11 km | Morsy Rochental | |||||
NAREW | |||||||||
62 | Pleskowicz Paweł | Narew | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | NAREW | |||||
Nadaktywni 3T Peleton.pl | |||||||||
63 | Kołosowski Kamil | Białystok | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | Nadaktywni 3T Peleton.pl | |||||
Ostrów Biega | |||||||||
64 | Wilczyński Mariusz | Ostrów Mazowiecka | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | Ostrów Biega | |||||
Palę wrotki | |||||||||
65 | Wiazowska Anna | Białystok | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | Palę wrotki | |||||
Przyjaciele Hospicjum | |||||||||
66 | Popławska Katarzyna | Białystok | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | Przyjaciele Hospicjum | |||||
Pędziwiatr Białystok | |||||||||
67 | Skowera Krzysztof | Białystok | Charytatywna Jedenastka - 11 km | Pędziwiatr Białystok | |||||
68 | Skowera Edward | Białystok | Charytatywna Jedenastka - 11 km | Pędziwiatr Białystok | |||||
69 | Sawicki Stanisław | Białystok | Charytatywna Jedenastka - 11 km | Pędziwiatr Białystok | |||||
70 | Supiński Adam | Protasy | Charytatywna Jedenastka - 11 km | Pędziwiatr Białystok | |||||
71 | Maciejuk Jarosław | Białystok | Charytatywna Jedenastka - 11 km | Pędziwiatr Białystok | |||||
RKB Hajnówka | |||||||||
72 | Karanos Tadeusz | Hajnówka | Charytatywna Jedenastka - 11 km | RKB Hajnówka | |||||
73 | Kot Tolek | Hajnówka | Charytatywna Jedenastka - 11 km | RKB Hajnówka | |||||
74 | Prokopiuk Aleksander | Hajnówka | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | RKB Hajnówka | |||||
SCK Białystok | |||||||||
75 | Ramotowska Kinga | Choroszcz | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | SCK Białystok | |||||
SKS NAREW | |||||||||
76 | Kardasz Olga | Narew | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | SKS NAREW | |||||
Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |||||||||
77 | Gościk Alina | Gródek | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |||||
78 | Gryc Jerzy | Gródek | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |||||
79 | Gryc Małgorzata | Gródek | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |||||
80 | Gryc Łukasz | Gródek | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |||||
81 | Gryc Marta | Gródek | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |||||
82 | Łukaszuk1978 Marta | Gródek | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |||||
83 | Łukaszuk Wiktoria | Gródek | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |||||
84 | Łukaszuk Maja | Gródek | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |||||
85 | Martyniuk Agnieszka | Gródek | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |||||
86 | Martyniuk Julia | Gródek | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |||||
87 | Martyniuk Michał | Gródek | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |||||
88 | Martyniuk Natalia | Gródek | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |||||
89 | Konończuk Barbara | Gródek | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |||||
90 | Kondrusik-Kałajtan Katarzyna | Gródek | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |||||
91 | Kałajtan Mikołaj | Gródek | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |||||
92 | Chwojko Gabriela | Gródek | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |||||
93 | Chwojko Bartosz | Gródek | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |||||
94 | Woronowicz Aleksandra | Gródek | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |||||
95 | Woronowicz Paweł | Gródek | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |||||
96 | Woronowicz Wojciech | Gródek | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |||||
97 | Woronowicz Ewa | Kołodno | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |||||
98 | Woronowicz Jakub | Kołodno | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |||||
99 | Woronowicz Kamil | Kołodno | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |||||
100 | Woronowicz Rozalia | Kołodno | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |||||
101 | Łukaszewicz Ewelina | Kołodno | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |||||
102 | Prus Judyta | Gródek | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |||||
103 | Prus Artur | Gródek | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |||||
104 | Prus Alan | Gródek | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |||||
105 | Prus Rajan | Gródek | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |||||
106 | Konończuk Piotr | Gródek | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |||||
Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |||||||||
107 | Woronowicz Ewa | Gródek | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |||||
108 | Wildowicz Dorota | Bielewicze | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |||||
109 | Wildowicz Gabriela | Bielewicze | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |||||
TEAM WORD BIAŁYSTOK | |||||||||
110 | Iwaniuk Natalia | Białystok | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | TEAM WORD BIAŁYSTOK | |||||
Zespół Szkół Leśnych Białowieża | |||||||||
111 | Gawryluk Andrzej | Hajnówka | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | Zespół Szkół Leśnych Białowieża | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
112 | SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA | BIAŁYSTOK | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | ||||||
113 | Mikołajczuk Anna | Białystok | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | ||||||
114 | Siemieniako Ewa | Białystok | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | ||||||
115 | Osipczuk Jan | Olmonty | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | ||||||
116 | Osipczuk Barbara | Olmonty | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | ||||||
117 | Osipczuk Dawid | Olmonty | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | ||||||
118 | Karpińska-Sterkowiec Urszula | Białystok | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | ||||||
119 | Sterkowiec Antoni | Białystok | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | ||||||
120 | Ramotowska Anna | Choroszcz | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | ||||||
121 | Ramotowska Ewelina | Choroszcz | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | ||||||
122 | Wasyluk-Żukowska Urszula | Białystok | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | ||||||
123 | Żukowska Zofia | Białystok | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | ||||||
124 | Turczyńska Alina | Białystok | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | ||||||
125 | Wróblewska Anna | Białystok | Charytatywna Jedenastka - 11 km | ||||||
126 | Bosiacki Jarosław | Białystok | Charytatywna Jedenastka - 11 km | ||||||
127 | Wasilewska Iwona | Suwałki | Charytatywna Jedenastka - 11 km | ||||||
128 | Makowiecki Paweł | Warszawa | Charytatywna Jedenastka - 11 km | ||||||
129 | Wróblewska Anna | Białystok | Charytatywna Jedenastka - 11 km | ||||||
130 | Mikołajczuk Maciej | Białystok | Charytatywna Jedenastka - 11 km | ||||||
131 | Tekin Robert | Białystok | Charytatywna Jedenastka - 11 km | ||||||
132 | Chirko Stefan | Hajnówka | Charytatywna Jedenastka - 11 km | ||||||
133 | Wiński Adam | Białystok | Charytatywna Jedenastka - 11 km | ||||||
134 | Kozłow Włodzimierz | Bielsk Podlaski | Charytatywna Jedenastka - 11 km | ||||||
135 | Sokół Przemysław | Białystok | Charytatywna Jedenastka - 11 km | ||||||
136 | Sawicka Ewa Sawicka | Białystok | Charytatywna Jedenastka - 11 km | ||||||
137 | Rudnik Marek | Jałówka | Charytatywna Jedenastka - 11 km | ||||||
138 | wysocki kamil | siemiatycze | Charytatywna Jedenastka - 11 km | ||||||
139 | wysocka Teresa | Siemiatycze | Charytatywna Jedenastka - 11 km | ||||||
140 | Szwarc Michał | Białystok | Charytatywna Jedenastka - 11 km | ||||||
141 | Ramotowski Arkadiusz | Choroszcz | Charytatywna Jedenastka - 11 km | ||||||
142 | Tkaczuk Eugeniusz | Bielsk Podlaski | Charytatywna Jedenastka - 11 km | ||||||
143 | Kottowicz Adam | Zabłudów | Charytatywna Jedenastka - 11 km | ||||||
144 | Pawłowska Julia | Białystok | Charytatywna Jedenastka - 11 km | ||||||
145 | Grygorczuk Paweł | Białystok | Charytatywna Jedenastka - 11 km | ||||||
146 | olchanowska aldona | warszawa | Charytatywna Jedenastka - 11 km | ||||||
147 | Bujko-Zielińska Ewa | Zambrów | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | ||||||
148 | Zieliński Adam | Zambrów | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | ||||||
149 | Szubzda Piotr | Białystok | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | ||||||
150 | Józefowicz Joanna | Białystok | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | ||||||
151 | Wolkowycka Wioletta | Białystok | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | ||||||
152 | Szarkowska Ludew Katarzyna | Białystok | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | ||||||
153 | Turczyński Aleksander | Białystok | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | ||||||
154 | Jachna Dariusz | Bartoszyce | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | ||||||
155 | Popławski Adam | Białystok | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | ||||||
156 | Hoffman Marek | Białystok | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | ||||||
157 | Osipczuk Jan | Olmonty | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | ||||||
158 | Osipczuk Barbara | Olmonty | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | ||||||
159 | Sterkowiec Grzegorz | BIALYSTOK | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | ||||||
160 | Jurczuk Natalia | Białystok | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | ||||||
161 | Pieczko Rafał | Białystok | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | ||||||
162 | Chodakowski Patryk | Przybudki | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | ||||||
163 | Dożynka Grażyna | Białystok | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | ||||||
164 | Ostrowierch Tarasij | Hajnówka | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | ||||||
165 | Kulesza Renata | Białystok | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | ||||||
166 | Gorczyca Katarzyna | Białystok | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | ||||||
167 | Jakubowski Adam | Lipiny | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | ||||||
168 | Rajkowska Anna | Białytok | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | ||||||
169 | Rolek Wojciech | Białystok | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | ||||||
170 | Pleskowicz Andrzej | Narew | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | ||||||
171 | Żukowski Łukasz | Studzianki | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | ||||||
172 | Stogowska Ewa | Białystok | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | ||||||
Łuki | |||||||||
173 | Zawistowski Łukasz | Białystok | Przyjazna Charytatywna Piątka - 5 km | Łuki |
Wyświetleń: 11866