Letni Bieg Po Plaży
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wieleba Karol Ostrołęka OPEN Monar Ostrołęka opłacono
2 Sawicki Bartek Ostrołęka OPEN Monar Ostrołęka opłacono
3 Kwaczyński Kacper Ostrołęka OPEN Monar Ostrołęka opłacono
4 Świerdzewski Damian Dzbenin OPEN Następny Krok
5 Podolak Michał Ostrołęka OPEN opłacono
6 Podolak Joanna Ostrołęka OPEN opłacono
7 Sala Szymon Ostrołęka Junior Szkoła podstawowa nr 1
8 Warszawik Tomasz Ostrolęka OPEN Amator_Sportu opłacono
9 Zaczek Izabela Łomża OPEN
10 Modrzejewski Łukasz Gdańsk OPEN Monar Lipianka opłacono
11 Lipka Sebastian Szczecin OPEN Monar Lipianka opłacono
12 Stachowski Paweł Wrocław OPEN Monar Lipianka opłacono
13 Cebula Jakub Brzesko OPEN Monar Lipianka opłacono
14 Kozyra Szymon Warszawa OPEN Monar Lipianka opłacono
15 Baryła Asia Tychy OPEN Monar Lipianka opłacono
16 Mazurek Adrian Sobin OPEN Monar Lipianka opłacono
17 Kowarski Mariusz Ostrołęka OPEN Monar opłacono
18 Żuber Natalia Warszawa Junior Przedszkole Bajkowy Parasol Warszawa
19 Żuber Amelia Warszawa Junior SP 375 Warszawa
20 Chojnowski Arkadiusz Rzekuń OPEN
21 Szurnicka Gosia Ostrołęka OPEN SZURA TEAM opłacono
22 Szurnicki Robert Drężewo OPEN SZURA TEAM opłacono
23 Mądrzak Adam Kruki Junior
24 Zapadka Małgorzata Ostrołęka OPEN
25 Rychlicka Alicja Rzekuń Junior
26 Matyja Jan Laskowiec Junior
27 Matyja Aniela Laskowiec Junior
28 Matyja Julian Laskowiec Junior
29 Kaczmarczyk Łukasz Wąsewo OPEN 52 Batalion Lekkiej Piechoty Komorowo opłacono
30 Wójtowicz Robert Ostrołęka OPEN Amator_Sportu opłacono
31 Jędrzejewski Rafał Dzbenin Junior UKS Diament Ostrołęka
32 Stachacz Edyta Goworowo OPEN opłacono
33 Stachacz Oliwia Goworowo Junior
34 Stachacz Kacper Goworowo Junior Amp gool
35 Nowaczyk Włodzimierz Ostrołęka OPEN opłacono
36 Fąk Mateusz Ostrołęka Junior
37 Lenkiewicz Weronika Ostrołęka OPEN Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
38 Muzyk Edward Mały Płock OPEN Biegamy dla zdrowia opłacono
39 Gogulski Wojciech St. Leonards on Sea Junior
40 Matuszak Dariusz Ostrołęka OPEN Monar Arkadia Team opłacono
41 Krawczak Alan Ostrołęka Junior
42 Krawczak Eryk Ostrołęka Junior
43 Gogulski Jan Ostrołęka Junior
44 Mierzejewski Tomasz Ostrołęka OPEN Reebok Run Crew Ostrołęka/Furia Training Box
45 Domurad Magdalena Ostrołęka OPEN Reebok Run Crew Ostrołęka/Furia Training Box
46 Kulawik Bartłomiej Ostrołęka OPEN Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
47 Rogoziński Karol Dzbenin OPEN UKS Siódemka Ostrołęka opłacono
48 Kłos Iga Ostrołęka Junior
49 Kamionowski Norbert Ostrołęka OPEN opłacono
50 Biernat Tomasz Ostrołęka OPEN OSM Piątnica Team opłacono
51 Kamionowska Katarzyna Ostrołęka OPEN Morsy Ostrołęka opłacono
52 Gałązka Zuzanna Crawley Junior St Francis of Asisi
53 Korsak Zuzanna Korsak Ostrołęka Junior UKS ,,Clan''
54 Gałązka Dorota Ostrołęka OPEN Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
55 Rykowski Kacper Ostrołęka Junior
56 Rykowski Grzegorz Ostrołęka OPEN opłacono
57 Kowalczyk Kacper Ostrołęcka Junior Korona Ostrołęka, OKKK
58 Baczewska Klaudia Ostrołęka OPEN Biegam Bo Lubię Ostrołęka
59 Szczubełek-Rykowska Ewelina Ostrołęka OPEN Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
60 Niedźwiecka Patrycja Chojniki OPEN
61 Długołęcki Kamil Ostrołęka OPEN Daleko jeszcze ? opłacono
62 Pierzchanowski Adrian Sumiężne OPEN opłacono
63 Pierzchanowski Michał Małkinia Górna OPEN opłacono
64 Pierzchanowski Piotr Sumiężne OPEN 52 Batalion Lekkiej Piechoty Komorowo opłacono
65 Mizerek Daniel Cierpięta OPEN opłacono
66 Jędrzejczyk Sławomir Ostrołęka OPEN Reebok Run Crew Ostrołęka
67 Prachniak Oliwia Siarcza Łąka OPEN
68 Lenda Bartosz Siarcza Łąka OPEN
69 Korsak Michał Ostrołęka OPEN UKS ,,Clan'' opłacono
70 Korsak Grzegorz Ostrołęka OPEN UKS ,,Clan'' opłacono
71 Makles Marek Warszawa OPEN Straż Graniczna opłacono
72 Jędrzejewski Andrzej Ostrołęka OPEN
73 Ziemczyk Marta Ostrołęka OPEN opłacono
74 Owczarska Natalia Ostrołęka OPEN opłacono
75 Bystrek Joanna Gnaty OPEN
76 Będźkowski Marek Ostrołęka OPEN Biegam Bo Lubię Ostrołęka/Morsy Ostrołęka
77 Bednarczyk Roksana Ostrołęka Junior
78 Mamińska Oliwia Ostrołęka Junior
79 Pajka Izabela Ostrołęka Junior
80 Pajka Jakub Ostrołęka OPEN opłacono
81 Karczmarczyk Jakub Ostrołęka OPEN Reebok run Crew Ostrołęka opłacono
82 Wilkowski Mirosław Ostrołęka OPEN AGRO-METAL Ostrołęka opłacono
83 Zapadka Bartek Ostrołęka OPEN opłacono
84 Mierzejewski Jan Ostrołęka OPEN Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
85 Florek Daria Ostrołęka OPEN Następny Krok opłacono
86 Kurpiewska Dorota Pisz OPEN Klub Morsów w Piszu opłacono
87 Kossakowska Bogumiła Ostrołęka OPEN Reebok Run Crew Ostrołęka opłacono
88 Jędrzejczyk Jarosław Ostrołęka OPEN Reebok Run Crew Ostrołęka opłacono
89 Barca Sylwia Ostrołęka OPEN Fc Barcelona
90 Barca Leon Ostrołęka Junior Fc Barcelona
91 Barca Julian Ostrołęka Junior Fc Barcelona
92 Kalinowski Daniel Siarki OPEN opłacono
93 Kucisz Piotr Ostrołęka OPEN Reebok Run Crew Ostrołęka opłacono
94 Sobocińska Monika Przasnysz OPEN
95 Rusiłowicz Przemysław Ostrołęka Junior APN Ostrołęka
96 Rusiłowicz Kornelia Ostrołęka Junior SP5 OSTROŁĘKA
97 Figura Olga Ostrołęka OPEN następny krok,
98 Gąska Jolanta Ławy OPEN
99 Polewaczyk Tomasz Łyse OPEN
100 Kalinowski Jarosław Ostrołęka OPEN opłacono


Wyświetleń: 2697

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ