Letni Bieg Po Plaży
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wieleba Karol Ostrołęka OPEN Monar Ostrołęka opłacono
2 Sawicki Bartek Ostrołęka OPEN Monar Ostrołęka opłacono
3 Kwaczyński Kacper Ostrołęka OPEN Monar Ostrołęka opłacono
4 Podolak Michał Ostrołęka OPEN opłacono
5 Podolak Joanna Ostrołęka OPEN opłacono
6 Sala Szymon Ostrołęka Junior Szkoła podstawowa nr 1
7 Warszawik Tomasz Ostrolęka OPEN Amator_Sportu opłacono
8 Modrzejewski Łukasz Gdańsk OPEN Monar Lipianka opłacono
9 Lipka Sebastian Szczecin OPEN Monar Lipianka opłacono
10 Stachowski Paweł Wrocław OPEN Monar Lipianka opłacono
11 Cebula Jakub Brzesko OPEN Monar Lipianka opłacono
12 Kozyra Szymon Warszawa OPEN Monar Lipianka opłacono
13 Baryła Asia Tychy OPEN Monar Lipianka opłacono
14 Mazurek Adrian Sobin OPEN Monar Lipianka opłacono
15 Kowarski Mariusz Ostrołęka OPEN Monar opłacono
16 Żuber Natalia Warszawa Junior Przedszkole Bajkowy Parasol Warszawa
17 Żuber Amelia Warszawa Junior SP 375 Warszawa
18 Szurnicka Gosia Ostrołęka OPEN SZURA TEAM opłacono
19 Szurnicki Robert Drężewo OPEN SZURA TEAM opłacono
20 Mądrzak Adam Kruki Junior
21 Rychlicka Alicja Rzekuń Junior
22 Matyja Jan Laskowiec Junior
23 Matyja Aniela Laskowiec Junior
24 Matyja Julian Laskowiec Junior
25 Kaczmarczyk Łukasz Wąsewo OPEN 52 Batalion Lekkiej Piechoty Komorowo opłacono
26 Wójtowicz Robert Ostrołęka OPEN Amator_Sportu opłacono
27 Jędrzejewski Rafał Dzbenin Junior UKS Diament Ostrołęka
28 Stachacz Edyta Goworowo OPEN opłacono
29 Stachacz Oliwia Goworowo Junior
30 Stachacz Kacper Goworowo Junior Amp gool
31 Nowaczyk Włodzimierz Ostrołęka OPEN opłacono
32 Fąk Mateusz Ostrołęka Junior
33 Lenkiewicz Weronika Ostrołęka OPEN Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
34 Muzyk Edward Mały Płock OPEN Biegamy dla zdrowia opłacono
35 Gogulski Wojciech St. Leonards on Sea Junior
36 Matuszak Dariusz Ostrołęka OPEN Monar Arkadia Team opłacono
37 Krawczak Alan Ostrołęka Junior
38 Krawczak Eryk Ostrołęka Junior
39 Gogulski Jan Ostrołęka Junior
40 Kulawik Bartłomiej Ostrołęka OPEN Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
41 Rogoziński Karol Dzbenin OPEN UKS Siódemka Ostrołęka opłacono
42 Kłos Iga Ostrołęka Junior
43 Kamionowski Norbert Ostrołęka OPEN opłacono
44 Biernat Tomasz Ostrołęka OPEN OSM Piątnica Team opłacono
45 Kamionowska Katarzyna Ostrołęka OPEN Morsy Ostrołęka opłacono
46 Gałązka Zuzanna Crawley Junior St Francis of Asisi
47 Korsak Zuzanna Korsak Ostrołęka Junior UKS ,,Clan''
48 Gałązka Dorota Ostrołęka OPEN Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
49 Rykowski Kacper Ostrołęka Junior
50 Rykowski Grzegorz Ostrołęka OPEN opłacono
51 Kowalczyk Kacper Ostrołęcka Junior Korona Ostrołęka, OKKK
52 Szczubełek-Rykowska Ewelina Ostrołęka OPEN Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
53 Długołęcki Kamil Ostrołęka OPEN Daleko jeszcze ? opłacono
54 Pierzchanowski Adrian Sumiężne OPEN opłacono
55 Pierzchanowski Michał Małkinia Górna OPEN opłacono
56 Pierzchanowski Piotr Sumiężne OPEN 52 Batalion Lekkiej Piechoty Komorowo opłacono
57 Mizerek Daniel Cierpięta OPEN opłacono
58 Korsak Michał Ostrołęka OPEN UKS ,,Clan'' opłacono
59 Korsak Grzegorz Ostrołęka OPEN UKS ,,Clan'' opłacono
60 Makles Marek Warszawa OPEN Straż Graniczna opłacono
61 Ziemczyk Marta Ostrołęka OPEN opłacono
62 Owczarska Natalia Ostrołęka OPEN opłacono
63 Bednarczyk Roksana Ostrołęka Junior
64 Mamińska Oliwia Ostrołęka Junior
65 Pajka Izabela Ostrołęka Junior
66 Pajka Jakub Ostrołęka OPEN opłacono
67 Karczmarczyk Jakub Ostrołęka OPEN Reebok run Crew Ostrołęka opłacono
68 Wilkowski Mirosław Ostrołęka OPEN AGRO-METAL Ostrołęka opłacono
69 Zapadka Bartek Ostrołęka OPEN opłacono
70 Mierzejewski Jan Ostrołęka OPEN Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
71 Florek Daria Ostrołęka OPEN Następny Krok opłacono
72 Kurpiewska Dorota Pisz OPEN Klub Morsów w Piszu opłacono
73 Kossakowska Bogumiła Ostrołęka OPEN Reebok Run Crew Ostrołęka opłacono
74 Jędrzejczyk Jarosław Ostrołęka OPEN Reebok Run Crew Ostrołęka opłacono
75 Barca Leon Ostrołęka Junior Fc Barcelona
76 Barca Julian Ostrołęka Junior Fc Barcelona
77 Kalinowski Daniel Siarki OPEN opłacono
78 Kucisz Piotr Ostrołęka OPEN Reebok Run Crew Ostrołęka opłacono
79 Rusiłowicz Przemysław Ostrołęka Junior APN Ostrołęka
80 Rusiłowicz Kornelia Ostrołęka Junior SP5 OSTROŁĘKA
81 Kalinowski Jarosław Ostrołęka OPEN opłacono
82 Zyskowski Tyberiusz Ostrołęka Junior Biegam Bo Lubię Ostrołęka
83 Zyskowska Miłka Ostrołęka Junior Biegam Bo Lubię Ostrołęka
84 Zyskowski Mieszko Ostrołęka Junior Biegam Bo Lubię Ostrołęka
85 Zyskowski Artur Ostrołęka OPEN Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
86 Brodzik Mariusz Ostrołęka OPEN BŁOTNIAKI opłacono
87 Saj Joanna Ostrołęka OPEN opłacono
88 Chojnowski Michał Brulin OPEN opłacono
89 Mierzejewski Wiktor Ostrołęka OPEN Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
90 Krupiński Marek Ostrołęka OPEN Zabiegane dni opłacono
91 Karczewski Marek Czarnowiec OPEN KK24h opłacono


Wyświetleń: 5716

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ