Letni Bieg Po Plaży
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zyskowski Mieszko Ostrołęka Junior Biegam Bo Lubię Ostrołęka
2 Zyskowska Miłka Ostrołęka Junior Biegam Bo Lubię Ostrołęka
3 Zyskowski Tyberiusz Ostrołęka Junior Biegam Bo Lubię Ostrołęka
4 Rusiłowicz Kornelia Ostrołęka Junior SP5 OSTROŁĘKA
5 Rusiłowicz Przemysław Ostrołęka Junior APN Ostrołęka
6 Barca Julian Ostrołęka Junior Fc Barcelona
7 Barca Leon Ostrołęka Junior Fc Barcelona
8 Pajka Izabela Ostrołęka Junior
9 Mamińska Oliwia Ostrołęka Junior
10 Bednarczyk Roksana Ostrołęka Junior
11 Kowalczyk Kacper Ostrołęcka Junior Korona Ostrołęka, OKKK
12 Rykowski Kacper Ostrołęka Junior
13 Korsak Zuzanna Korsak Ostrołęka Junior UKS ,,Clan''
14 Gałązka Zuzanna Crawley Junior St Francis of Asisi
15 Kłos Iga Ostrołęka Junior
16 Gogulski Jan Ostrołęka Junior
17 Krawczak Eryk Ostrołęka Junior
18 Krawczak Alan Ostrołęka Junior
19 Gogulski Wojciech St. Leonards on Sea Junior
20 Fąk Mateusz Ostrołęka Junior
21 Stachacz Kacper Goworowo Junior Amp gool
22 Stachacz Oliwia Goworowo Junior
23 Jędrzejewski Rafał Dzbenin Junior UKS Diament Ostrołęka
24 Matyja Julian Laskowiec Junior
25 Matyja Aniela Laskowiec Junior
26 Matyja Jan Laskowiec Junior
27 Rychlicka Alicja Rzekuń Junior
28 Mądrzak Adam Kruki Junior
29 Żuber Amelia Warszawa Junior SP 375 Warszawa
30 Żuber Natalia Warszawa Junior Przedszkole Bajkowy Parasol Warszawa
31 Sala Szymon Ostrołęka Junior Szkoła podstawowa nr 1
32 Karczewski Marek Czarnowiec OPEN KK24h opłacono
33 Krupiński Marek Ostrołęka OPEN Zabiegane dni opłacono
34 Waszkiewicz Edyta Ołdaki OPEN Biegam Bo Lubię Ostrołęka
35 Mierzejewski Wiktor Ostrołęka OPEN Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
36 Bałazy Agnieszka Ostrołęka OPEN Biegam Bo Lubię Ostrołęka
37 Chojnowski Michał Brulin OPEN opłacono
38 Jarząbek Wojciech Ostrołęka OPEN Ekomena
39 Saj Joanna Ostrołęka OPEN opłacono
40 Brodzik Mariusz Ostrołęka OPEN BŁOTNIAKI opłacono
41 Morawski Piotr Ostrołęka OPEN Biegam Bo Lubię Ostrołęka
42 Zyskowski Artur Ostrołęka OPEN Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
43 Kalinowski Jarosław Ostrołęka OPEN opłacono
44 Polewaczyk Tomasz Łyse OPEN
45 Gąska Jolanta Ławy OPEN
46 Figura Olga Ostrołęka OPEN następny krok,
47 Sobocińska Monika Przasnysz OPEN
48 Kucisz Piotr Ostrołęka OPEN Reebok Run Crew Ostrołęka opłacono
49 Kalinowski Daniel Siarki OPEN opłacono
50 Barca Sylwia Ostrołęka OPEN Fc Barcelona
51 Jędrzejczyk Jarosław Ostrołęka OPEN Reebok Run Crew Ostrołęka opłacono
52 Kossakowska Bogumiła Ostrołęka OPEN Reebok Run Crew Ostrołęka opłacono
53 Kurpiewska Dorota Pisz OPEN Klub Morsów w Piszu opłacono
54 Florek Daria Ostrołęka OPEN Następny Krok opłacono
55 Mierzejewski Jan Ostrołęka OPEN Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
56 Zapadka Bartek Ostrołęka OPEN opłacono
57 Wilkowski Mirosław Ostrołęka OPEN AGRO-METAL Ostrołęka opłacono
58 Karczmarczyk Jakub Ostrołęka OPEN Reebok run Crew Ostrołęka opłacono
59 Pajka Jakub Ostrołęka OPEN opłacono
60 Będźkowski Marek Ostrołęka OPEN Biegam Bo Lubię Ostrołęka/Morsy Ostrołęka
61 Bystrek Joanna Gnaty OPEN
62 Owczarska Natalia Ostrołęka OPEN opłacono
63 Ziemczyk Marta Ostrołęka OPEN opłacono
64 Jędrzejewski Andrzej Ostrołęka OPEN
65 Makles Marek Warszawa OPEN Straż Graniczna opłacono
66 Korsak Grzegorz Ostrołęka OPEN UKS ,,Clan'' opłacono
67 Korsak Michał Ostrołęka OPEN UKS ,,Clan'' opłacono
68 Lenda Bartosz Siarcza Łąka OPEN
69 Prachniak Oliwia Siarcza Łąka OPEN
70 Jędrzejczyk Sławomir Ostrołęka OPEN Reebok Run Crew Ostrołęka
71 Mizerek Daniel Cierpięta OPEN opłacono
72 Pierzchanowski Piotr Sumiężne OPEN 52 Batalion Lekkiej Piechoty Komorowo opłacono
73 Pierzchanowski Michał Małkinia Górna OPEN opłacono
74 Pierzchanowski Adrian Sumiężne OPEN opłacono
75 Długołęcki Kamil Ostrołęka OPEN Daleko jeszcze ? opłacono
76 Niedźwiecka Patrycja Chojniki OPEN
77 Szczubełek-Rykowska Ewelina Ostrołęka OPEN Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
78 Baczewska Klaudia Ostrołęka OPEN Biegam Bo Lubię Ostrołęka
79 Rykowski Grzegorz Ostrołęka OPEN opłacono
80 Gałązka Dorota Ostrołęka OPEN Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
81 Kamionowska Katarzyna Ostrołęka OPEN Morsy Ostrołęka opłacono
82 Biernat Tomasz Ostrołęka OPEN OSM Piątnica Team opłacono
83 Kamionowski Norbert Ostrołęka OPEN opłacono
84 Rogoziński Karol Dzbenin OPEN UKS Siódemka Ostrołęka opłacono
85 Kulawik Bartłomiej Ostrołęka OPEN Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
86 Domurad Magdalena Ostrołęka OPEN Reebok Run Crew Ostrołęka/Furia Training Box
87 Mierzejewski Tomasz Ostrołęka OPEN Reebok Run Crew Ostrołęka/Furia Training Box
88 Matuszak Dariusz Ostrołęka OPEN Monar Arkadia Team opłacono
89 Muzyk Edward Mały Płock OPEN Biegamy dla zdrowia opłacono
90 Lenkiewicz Weronika Ostrołęka OPEN Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
91 Nowaczyk Włodzimierz Ostrołęka OPEN opłacono
92 Stachacz Edyta Goworowo OPEN opłacono
93 Wójtowicz Robert Ostrołęka OPEN Amator_Sportu opłacono
94 Kaczmarczyk Łukasz Wąsewo OPEN 52 Batalion Lekkiej Piechoty Komorowo opłacono
95 Zapadka Małgorzata Ostrołęka OPEN
96 Szurnicki Robert Drężewo OPEN SZURA TEAM opłacono
97 Szurnicka Gosia Ostrołęka OPEN SZURA TEAM opłacono
98 Chojnowski Arkadiusz Rzekuń OPEN
99 Kowarski Mariusz Ostrołęka OPEN Monar opłacono
100 Mazurek Adrian Sobin OPEN Monar Lipianka opłacono


Wyświetleń: 5696

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ