Letni Bieg Po Plaży
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Chojnowski Michał Brulin OPEN opłacono
2 Cebula Jakub Brzesko OPEN Monar Lipianka opłacono
3 Niedźwiecka Patrycja Chojniki OPEN
4 Mizerek Daniel Cierpięta OPEN opłacono
5 Gałązka Zuzanna Crawley Junior St Francis of Asisi
6 Karczewski Marek Czarnowiec OPEN KK24h opłacono
7 Szurnicki Robert Drężewo OPEN SZURA TEAM opłacono
8 Jędrzejewski Rafał Dzbenin Junior UKS Diament Ostrołęka
9 Rogoziński Karol Dzbenin OPEN UKS Siódemka Ostrołęka opłacono
10 Świerdzewski Damian Dzbenin OPEN Następny Krok
11 Modrzejewski Łukasz Gdańsk OPEN Monar Lipianka opłacono
12 Bystrek Joanna Gnaty OPEN
13 Stachacz Kacper Goworowo Junior Amp gool
14 Stachacz Oliwia Goworowo Junior
15 Stachacz Edyta Goworowo OPEN opłacono
16 Mądrzak Adam Kruki Junior
17 Matyja Julian Laskowiec Junior
18 Matyja Aniela Laskowiec Junior
19 Matyja Jan Laskowiec Junior
20 Gąska Jolanta Ławy OPEN
21 Zaczek Izabela Łomża OPEN
22 Polewaczyk Tomasz Łyse OPEN
23 Pierzchanowski Michał Małkinia Górna OPEN opłacono
24 Muzyk Edward Mały Płock OPEN Biegamy dla zdrowia opłacono
25 Waszkiewicz Edyta Ołdaki OPEN Biegam Bo Lubię Ostrołęka
26 Warszawik Tomasz Ostrolęka OPEN Amator_Sportu opłacono
27 Kowalczyk Kacper Ostrołęcka Junior Korona Ostrołęka, OKKK
28 Brodzik Mariusz Ostrołęka OPEN BŁOTNIAKI opłacono
29 Szczubełek-Rykowska Ewelina Ostrołęka OPEN Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
30 Korsak Grzegorz Ostrołęka OPEN UKS ,,Clan'' opłacono
31 Korsak Michał Ostrołęka OPEN UKS ,,Clan'' opłacono
32 Rykowski Grzegorz Ostrołęka OPEN opłacono
33 Rykowski Kacper Ostrołęka Junior
34 Morawski Piotr Ostrołęka OPEN Biegam Bo Lubię Ostrołęka
35 Gałązka Dorota Ostrołęka OPEN Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
36 Kowarski Mariusz Ostrołęka OPEN Monar opłacono
37 Korsak Zuzanna Korsak Ostrołęka Junior UKS ,,Clan''
38 Wójtowicz Robert Ostrołęka OPEN Amator_Sportu opłacono
39 Sala Szymon Ostrołęka Junior Szkoła podstawowa nr 1
40 Zyskowski Artur Ostrołęka OPEN Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
41 Kamionowska Katarzyna Ostrołęka OPEN Morsy Ostrołęka opłacono
42 Zyskowski Mieszko Ostrołęka Junior Biegam Bo Lubię Ostrołęka
43 Biernat Tomasz Ostrołęka OPEN OSM Piątnica Team opłacono
44 Zyskowska Miłka Ostrołęka Junior Biegam Bo Lubię Ostrołęka
45 Kamionowski Norbert Ostrołęka OPEN opłacono
46 Zyskowski Tyberiusz Ostrołęka Junior Biegam Bo Lubię Ostrołęka
47 Nowaczyk Włodzimierz Ostrołęka OPEN opłacono
48 Kłos Iga Ostrołęka Junior
49 Wilkowski Mirosław Ostrołęka OPEN AGRO-METAL Ostrołęka opłacono
50 Kalinowski Jarosław Ostrołęka OPEN opłacono
51 Owczarska Natalia Ostrołęka OPEN opłacono
52 Zapadka Małgorzata Ostrołęka OPEN
53 Mierzejewski Jan Ostrołęka OPEN Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
54 Domurad Magdalena Ostrołęka OPEN Reebok Run Crew Ostrołęka/Furia Training Box
55 Mierzejewski Tomasz Ostrołęka OPEN Reebok Run Crew Ostrołęka/Furia Training Box
56 Ziemczyk Marta Ostrołęka OPEN opłacono
57 Kulawik Bartłomiej Ostrołęka OPEN Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
58 Figura Olga Ostrołęka OPEN następny krok,
59 Karczmarczyk Jakub Ostrołęka OPEN Reebok run Crew Ostrołęka opłacono
60 Jędrzejczyk Sławomir Ostrołęka OPEN Reebok Run Crew Ostrołęka
61 Rusiłowicz Kornelia Ostrołęka Junior SP5 OSTROŁĘKA
62 Rusiłowicz Przemysław Ostrołęka Junior APN Ostrołęka
63 Florek Daria Ostrołęka OPEN Następny Krok opłacono
64 Szurnicka Gosia Ostrołęka OPEN SZURA TEAM opłacono
65 Zapadka Bartek Ostrołęka OPEN opłacono
66 Lenkiewicz Weronika Ostrołęka OPEN Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
67 Pajka Jakub Ostrołęka OPEN opłacono
68 Jędrzejewski Andrzej Ostrołęka OPEN
69 Fąk Mateusz Ostrołęka Junior
70 Kucisz Piotr Ostrołęka OPEN Reebok Run Crew Ostrołęka opłacono
71 Pajka Izabela Ostrołęka Junior
72 Mamińska Oliwia Ostrołęka Junior
73 Bednarczyk Roksana Ostrołęka Junior
74 Matuszak Dariusz Ostrołęka OPEN Monar Arkadia Team opłacono
75 Będźkowski Marek Ostrołęka OPEN Biegam Bo Lubię Ostrołęka/Morsy Ostrołęka
76 Krupiński Marek Ostrołęka OPEN Zabiegane dni opłacono
77 Mierzejewski Wiktor Ostrołęka OPEN Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
78 Bałazy Agnieszka Ostrołęka OPEN Biegam Bo Lubię Ostrołęka
79 Barca Julian Ostrołęka Junior Fc Barcelona
80 Barca Leon Ostrołęka Junior Fc Barcelona
81 Podolak Joanna Ostrołęka OPEN opłacono
82 Barca Sylwia Ostrołęka OPEN Fc Barcelona
83 Baczewska Klaudia Ostrołęka OPEN Biegam Bo Lubię Ostrołęka
84 Podolak Michał Ostrołęka OPEN opłacono
85 Jędrzejczyk Jarosław Ostrołęka OPEN Reebok Run Crew Ostrołęka opłacono
86 Długołęcki Kamil Ostrołęka OPEN Daleko jeszcze ? opłacono
87 Kossakowska Bogumiła Ostrołęka OPEN Reebok Run Crew Ostrołęka opłacono
88 Kwaczyński Kacper Ostrołęka OPEN Monar Ostrołęka opłacono
89 Sawicki Bartek Ostrołęka OPEN Monar Ostrołęka opłacono
90 Wieleba Karol Ostrołęka OPEN Monar Ostrołęka opłacono
91 Gogulski Jan Ostrołęka Junior
92 Krawczak Eryk Ostrołęka Junior
93 Krawczak Alan Ostrołęka Junior
94 Jarząbek Wojciech Ostrołęka OPEN Ekomena
95 Saj Joanna Ostrołęka OPEN opłacono
96 Kurpiewska Dorota Pisz OPEN Klub Morsów w Piszu opłacono
97 Sobocińska Monika Przasnysz OPEN
98 Chojnowski Arkadiusz Rzekuń OPEN
99 Rychlicka Alicja Rzekuń Junior
100 Lenda Bartosz Siarcza Łąka OPEN


Wyświetleń: 5694

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ