Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
52 Batalion Lekkiej Piechoty Komorowo | |||||||||
1 | Pierzchanowski Piotr | Sumiężne | OPEN | 52 Batalion Lekkiej Piechoty Komorowo | opłacono | ||||
2 | Kaczmarczyk Łukasz | Wąsewo | OPEN | 52 Batalion Lekkiej Piechoty Komorowo | opłacono | ||||
AGRO-METAL Ostrołęka | |||||||||
3 | Wilkowski Mirosław | Ostrołęka | OPEN | AGRO-METAL Ostrołęka | opłacono | ||||
APN Ostrołęka | |||||||||
4 | Rusiłowicz Przemysław | Ostrołęka | Junior | APN Ostrołęka | |||||
Amator_Sportu | |||||||||
5 | Warszawik Tomasz | Ostrolęka | OPEN | Amator_Sportu | opłacono | ||||
6 | Wójtowicz Robert | Ostrołęka | OPEN | Amator_Sportu | opłacono | ||||
Amp gool | |||||||||
7 | Stachacz Kacper | Goworowo | Junior | Amp gool | |||||
Biegam Bo Lubię Ostrołęka | |||||||||
8 | Waszkiewicz Edyta | Ołdaki | OPEN | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | |||||
9 | Mierzejewski Wiktor | Ostrołęka | OPEN | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | opłacono | ||||
10 | Bałazy Agnieszka | Ostrołęka | OPEN | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | |||||
11 | Morawski Piotr | Ostrołęka | OPEN | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | |||||
12 | Zyskowski Artur | Ostrołęka | OPEN | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | opłacono | ||||
13 | Zyskowski Mieszko | Ostrołęka | Junior | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | |||||
14 | Zyskowska Miłka | Ostrołęka | Junior | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | |||||
15 | Zyskowski Tyberiusz | Ostrołęka | Junior | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | |||||
16 | Mierzejewski Jan | Ostrołęka | OPEN | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | opłacono | ||||
17 | Szczubełek-Rykowska Ewelina | Ostrołęka | OPEN | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | opłacono | ||||
18 | Baczewska Klaudia | Ostrołęka | OPEN | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | |||||
19 | Kulawik Bartłomiej | Ostrołęka | OPEN | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | opłacono | ||||
20 | Lenkiewicz Weronika | Ostrołęka | OPEN | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | opłacono | ||||
Biegam Bo Lubię Ostrołęka | |||||||||
21 | Gałązka Dorota | Ostrołęka | OPEN | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | opłacono | ||||
Biegam Bo Lubię Ostrołęka/Morsy Ostrołęka | |||||||||
22 | Będźkowski Marek | Ostrołęka | OPEN | Biegam Bo Lubię Ostrołęka/Morsy Ostrołęka | |||||
Biegamy dla zdrowia | |||||||||
23 | Muzyk Edward | Mały Płock | OPEN | Biegamy dla zdrowia | opłacono | ||||
BŁOTNIAKI | |||||||||
24 | Brodzik Mariusz | Ostrołęka | OPEN | BŁOTNIAKI | opłacono | ||||
Daleko jeszcze ? | |||||||||
25 | Długołęcki Kamil | Ostrołęka | OPEN | Daleko jeszcze ? | opłacono | ||||
Ekomena | |||||||||
26 | Jarząbek Wojciech | Ostrołęka | OPEN | Ekomena | |||||
Fc Barcelona | |||||||||
27 | Barca Julian | Ostrołęka | Junior | Fc Barcelona | |||||
28 | Barca Leon | Ostrołęka | Junior | Fc Barcelona | |||||
29 | Barca Sylwia | Ostrołęka | OPEN | Fc Barcelona | |||||
KK24h | |||||||||
30 | Karczewski Marek | Czarnowiec | OPEN | KK24h | opłacono | ||||
Klub Morsów w Piszu | |||||||||
31 | Kurpiewska Dorota | Pisz | OPEN | Klub Morsów w Piszu | opłacono | ||||
Korona Ostrołęka, OKKK | |||||||||
32 | Kowalczyk Kacper | Ostrołęcka | Junior | Korona Ostrołęka, OKKK | |||||
Monar | |||||||||
33 | Kowarski Mariusz | Ostrołęka | OPEN | Monar | opłacono | ||||
Monar Arkadia Team | |||||||||
34 | Matuszak Dariusz | Ostrołęka | OPEN | Monar Arkadia Team | opłacono | ||||
Monar Lipianka | |||||||||
35 | Cebula Jakub | Brzesko | OPEN | Monar Lipianka | opłacono | ||||
36 | Modrzejewski Łukasz | Gdańsk | OPEN | Monar Lipianka | opłacono | ||||
37 | Mazurek Adrian | Sobin | OPEN | Monar Lipianka | opłacono | ||||
38 | Lipka Sebastian | Szczecin | OPEN | Monar Lipianka | opłacono | ||||
39 | Baryła Asia | Tychy | OPEN | Monar Lipianka | opłacono | ||||
40 | Kozyra Szymon | Warszawa | OPEN | Monar Lipianka | opłacono | ||||
41 | Stachowski Paweł | Wrocław | OPEN | Monar Lipianka | opłacono | ||||
Monar Ostrołęka | |||||||||
42 | Kwaczyński Kacper | Ostrołęka | OPEN | Monar Ostrołęka | opłacono | ||||
43 | Sawicki Bartek | Ostrołęka | OPEN | Monar Ostrołęka | opłacono | ||||
44 | Wieleba Karol | Ostrołęka | OPEN | Monar Ostrołęka | opłacono | ||||
Morsy Ostrołęka | |||||||||
45 | Kamionowska Katarzyna | Ostrołęka | OPEN | Morsy Ostrołęka | opłacono | ||||
Następny Krok | |||||||||
46 | Świerdzewski Damian | Dzbenin | OPEN | Następny Krok | |||||
47 | Florek Daria | Ostrołęka | OPEN | Następny Krok | opłacono | ||||
OSM Piątnica Team | |||||||||
48 | Biernat Tomasz | Ostrołęka | OPEN | OSM Piątnica Team | opłacono | ||||
Przedszkole Bajkowy Parasol Warszawa | |||||||||
49 | Żuber Natalia | Warszawa | Junior | Przedszkole Bajkowy Parasol Warszawa | |||||
Reebok Run Crew Ostrołęka | |||||||||
50 | Kucisz Piotr | Ostrołęka | OPEN | Reebok Run Crew Ostrołęka | opłacono | ||||
51 | Jędrzejczyk Jarosław | Ostrołęka | OPEN | Reebok Run Crew Ostrołęka | opłacono | ||||
52 | Kossakowska Bogumiła | Ostrołęka | OPEN | Reebok Run Crew Ostrołęka | opłacono | ||||
53 | Jędrzejczyk Sławomir | Ostrołęka | OPEN | Reebok Run Crew Ostrołęka | |||||
Reebok Run Crew Ostrołęka/Furia Training Box | |||||||||
54 | Domurad Magdalena | Ostrołęka | OPEN | Reebok Run Crew Ostrołęka/Furia Training Box | |||||
55 | Mierzejewski Tomasz | Ostrołęka | OPEN | Reebok Run Crew Ostrołęka/Furia Training Box | |||||
Reebok run Crew Ostrołęka | |||||||||
56 | Karczmarczyk Jakub | Ostrołęka | OPEN | Reebok run Crew Ostrołęka | opłacono | ||||
SP5 OSTROŁĘKA | |||||||||
57 | Rusiłowicz Kornelia | Ostrołęka | Junior | SP5 OSTROŁĘKA | |||||
SP 375 Warszawa | |||||||||
58 | Żuber Amelia | Warszawa | Junior | SP 375 Warszawa | |||||
SZURA TEAM | |||||||||
59 | Szurnicki Robert | Drężewo | OPEN | SZURA TEAM | opłacono | ||||
60 | Szurnicka Gosia | Ostrołęka | OPEN | SZURA TEAM | opłacono | ||||
St Francis of Asisi | |||||||||
61 | Gałązka Zuzanna | Crawley | Junior | St Francis of Asisi | |||||
Straż Graniczna | |||||||||
62 | Makles Marek | Warszawa | OPEN | Straż Graniczna | opłacono | ||||
Szkoła podstawowa nr 1 | |||||||||
63 | Sala Szymon | Ostrołęka | Junior | Szkoła podstawowa nr 1 | |||||
UKS ,,Clan'' | |||||||||
64 | Korsak Grzegorz | Ostrołęka | OPEN | UKS ,,Clan'' | opłacono | ||||
65 | Korsak Michał | Ostrołęka | OPEN | UKS ,,Clan'' | opłacono | ||||
66 | Korsak Zuzanna Korsak | Ostrołęka | Junior | UKS ,,Clan'' | |||||
UKS Diament Ostrołęka | |||||||||
67 | Jędrzejewski Rafał | Dzbenin | Junior | UKS Diament Ostrołęka | |||||
UKS Siódemka Ostrołęka | |||||||||
68 | Rogoziński Karol | Dzbenin | OPEN | UKS Siódemka Ostrołęka | opłacono | ||||
Zabiegane dni | |||||||||
69 | Krupiński Marek | Ostrołęka | OPEN | Zabiegane dni | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
70 | Chojnowski Michał | Brulin | OPEN | opłacono | |||||
71 | Niedźwiecka Patrycja | Chojniki | OPEN | ||||||
72 | Mizerek Daniel | Cierpięta | OPEN | opłacono | |||||
73 | Bystrek Joanna | Gnaty | OPEN | ||||||
74 | Stachacz Oliwia | Goworowo | Junior | ||||||
75 | Stachacz Edyta | Goworowo | OPEN | opłacono | |||||
76 | Mądrzak Adam | Kruki | Junior | ||||||
77 | Matyja Julian | Laskowiec | Junior | ||||||
78 | Matyja Aniela | Laskowiec | Junior | ||||||
79 | Matyja Jan | Laskowiec | Junior | ||||||
80 | Gąska Jolanta | Ławy | OPEN | ||||||
81 | Zaczek Izabela | Łomża | OPEN | ||||||
82 | Polewaczyk Tomasz | Łyse | OPEN | ||||||
83 | Pierzchanowski Michał | Małkinia Górna | OPEN | opłacono | |||||
84 | Saj Joanna | Ostrołęka | OPEN | opłacono | |||||
85 | Kalinowski Jarosław | Ostrołęka | OPEN | opłacono | |||||
86 | Zapadka Bartek | Ostrołęka | OPEN | opłacono | |||||
87 | Pajka Jakub | Ostrołęka | OPEN | opłacono | |||||
88 | Pajka Izabela | Ostrołęka | Junior | ||||||
89 | Mamińska Oliwia | Ostrołęka | Junior | ||||||
90 | Bednarczyk Roksana | Ostrołęka | Junior | ||||||
91 | Owczarska Natalia | Ostrołęka | OPEN | opłacono | |||||
92 | Ziemczyk Marta | Ostrołęka | OPEN | opłacono | |||||
93 | Jędrzejewski Andrzej | Ostrołęka | OPEN | ||||||
94 | Rykowski Grzegorz | Ostrołęka | OPEN | opłacono | |||||
95 | Rykowski Kacper | Ostrołęka | Junior | ||||||
96 | Kamionowski Norbert | Ostrołęka | OPEN | opłacono | |||||
97 | Kłos Iga | Ostrołęka | Junior | ||||||
98 | Gogulski Jan | Ostrołęka | Junior | ||||||
99 | Krawczak Eryk | Ostrołęka | Junior | ||||||
100 | Krawczak Alan | Ostrołęka | Junior | ||||||
101 | Fąk Mateusz | Ostrołęka | Junior | ||||||
102 | Nowaczyk Włodzimierz | Ostrołęka | OPEN | opłacono | |||||
103 | Zapadka Małgorzata | Ostrołęka | OPEN | ||||||
104 | Podolak Joanna | Ostrołęka | OPEN | opłacono | |||||
105 | Podolak Michał | Ostrołęka | OPEN | opłacono | |||||
106 | Sobocińska Monika | Przasnysz | OPEN | ||||||
107 | Rychlicka Alicja | Rzekuń | Junior | ||||||
108 | Chojnowski Arkadiusz | Rzekuń | OPEN | ||||||
109 | Lenda Bartosz | Siarcza Łąka | OPEN | ||||||
110 | Prachniak Oliwia | Siarcza Łąka | OPEN | ||||||
111 | Kalinowski Daniel | Siarki | OPEN | opłacono | |||||
112 | Gogulski Wojciech | St. Leonards on Sea | Junior | ||||||
113 | Pierzchanowski Adrian | Sumiężne | OPEN | opłacono | |||||
następny krok, | |||||||||
114 | Figura Olga | Ostrołęka | OPEN | następny krok, |
Wyświetleń: 7982