Bieg Jeżyka 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 han sławomir białe błota Grupa BRĄZOWA Wataha Bydgoszcz opłacono on-line
2 han agnieszka białe błota Grupa BRĄZOWA Wataha Bydgoszcz opłacono on-line
3 Błaszkiewicz Marzena BORÓWNO Grupa BRĄZOWA Chołe Kłóliki opłacono on-line
4 Noskowiak-Bajno Alicja Bórowno Grupa SREBRNA opłacono on-line
5 Bogdanów Karolina Bydgoszcz Grupa SREBRNA opłacono on-line
6 Cybulski Sebastian Cybulski Bydgoszcz Grupa SREBRNA opłacono on-line
7 Winiecki Patryk Bydgoszcz Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
8 Wojtysiak Dorota Bydgoszcz Grupa SREBRNA Fordonrunners opłacono on-line
9 Jurek Karolina Bydgoszcz Grupa SREBRNA Tartak Bydgoszcz opłacono on-line
10 Bandurska Karolina Bydgoszcz Grupa SREBRNA opłacono on-line
11 Gołębiewski Łukasz Bydgoszcz Grupa DIAMENTOWA Calisthenics Academy 18.00 PLN
12 Sajur Sylwia Bydgoszcz Grupa ZŁOTA opłacono on-line
13 Dłoniak Mateusz Bydgoszcz Grupa ZŁOTA opłacono on-line
14 Potrzebowska Agata Bydgoszcz Grupa DIAMENTOWA DEAF i #B3K opłacono on-line
15 Potrzebowski Marek Bydgoszcz Grupa SREBRNA DEAF i #B3K opłacono on-line
16 Olechnowicz Tomasz Bydgoszcz Grupa ZŁOTA opłacono on-line
17 Prentki Adam Bydgoszcz Grupa SREBRNA Bydgoski Klub Morsów opłacono on-line
18 Kurzeja Paweł Bydgoszcz Grupa SREBRNA opłacono on-line
19 Zielińska Małgorzata Bydgoszcz Grupa SREBRNA Bydgoski Klub Morsów opłacono on-line
20 Deptuła Dominika Bydgoszcz Grupa SREBRNA opłacono on-line
21 Sztolin Sylwia Bydgoszcz Grupa SREBRNA Bydgoski Klub Morsów opłacono on-line
22 Sulkowska Jadwiga Bydgoszcz Grupa SREBRNA Bydgoski Klub Morsów opłacono on-line
23 Sulkowska Weronika Bydgoszcz Grupa SREBRNA Bydgoski Klub Morsów opłacono on-line
24 Nalewajk Paweł Bydgoszcz Grupa BRĄZOWA opłacono on-line
25 Chlebosz Sylwia Bydgoszcz Grupa BRĄZOWA Pizza LOVERS opłacono on-line
26 Czaja Jarosław Bydgoszcz Grupa ZŁOTA opłacono on-line
27 Kośmieja Arkadiusz Bydgoszcz Grupa SREBRNA Tartak Bydgoszcz opłacono on-line
28 KOWALSKI Jacek Bydgoszcz Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
29 Matuszewska Agnieszka Bydgoszcz Grupa SREBRNA opłacono on-line
30 Nalewajk Dorota Bydgoszcz Grupa BRĄZOWA opłacono on-line
31 Madurajski Marcin Bydgoszcz Grupa SREBRNA Biegam z tym co żona mu każe biegać opłacono on-line
32 Budnik Izabela Bydgoszcz Grupa SREBRNA 18.00 PLN
33 Trela Jolanta Bydgoszcz Grupa SREBRNA opłacono on-line
34 Lach Bogumiła Bydgoszcz Grupa ZŁOTA opłacono on-line
35 Lach Paweł Bydgoszcz Grupa ZŁOTA opłacono on-line
36 Januszkiewicz Kornelia Bydgoszcz Grupa BRĄZOWA WATAHA BYDGOSZCZ opłacono on-line
37 Rosłońska Kinga Bydgoszcz Grupa BRĄZOWA opłacono on-line
38 Matuszak Monika Bydgoszcz Grupa BRĄZOWA opłacono on-line
39 Rafeld Wojciech Bydgoszcz Grupa BRĄZOWA opłacono on-line
40 Heidak Piotr Bydgoszcz Grupa ZŁOTA opłacono on-line
41 Jabłoński MICHAŁ BYDGOSZCZ Grupa DIAMENTOWA PKO BP opłacono on-line
42 Sztolin Jacek Bydgoszcz Grupa SREBRNA Bydgoski Klub Morsów opłacono on-line
43 Kaźmierczak Aureliusz Bydgoszcz Grupa BRĄZOWA Pizza LOVERS opłacono on-line
44 Walentyn Danuta Bydgoszcz Grupa BRĄZOWA Wataha Bydgoszcz opłacono on-line
45 Dziża-Koniczyńska Zuzanna Bydgoszcz Grupa SREBRNA Bydgoski Klub Morsów opłacono on-line
46 Werkowska Justyna Bydgoszcz Grupa ZŁOTA opłacono on-line
47 Piotrowska Katarzyna Bydgoszcz Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
48 Wiśniewski Leszek Bydgoszcz Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
49 Kamper Małgorzata Bydgoszcz Grupa SREBRNA VegMeg opłacono on-line
50 Szałkowska Agnieszka Bydgoszcz Grupa DIAMENTOWA Hardcorowe Wychylylybymy opłacono on-line
51 Barczewska Monika Bydgoszcz Grupa BRĄZOWA opłacono on-line
52 Świderska Natalia Bydgoszcz Grupa SREBRNA opłacono on-line
53 BURNICKI MARIUSZ Bydgoszcz Grupa SREBRNA Bydgoski Klub Morsów opłacono on-line
54 Andrzejewska Sylwia Bydgoszcz Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
55 Krupiński Mateusz Bydgoszcz Grupa SREBRNA Tartak Bydgoszcz opłacono on-line
56 Słojewska Dorota Bydgoszcz Grupa BRĄZOWA Pizza LOVERS opłacono on-line
57 Hoffman Jarosław Hoffman Bydgoszcz, Polen Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
58 Fojut Beata Bytonia Grupa ZŁOTA Morsy Zblewo / z lodu urwani opłacono on-line
59 Fojut Marcin Bytonia Grupa ZŁOTA Morsy Zblewo/z lodu urwani opłacono on-line
60 PAWSKA DANUTA PAWSKA CHEŁMŻA Grupa SREBRNA Zakręcone Dziki opłacono on-line
61 Dąbrowska-Szwaja Aleksandra Chełmża Grupa SREBRNA Zakręcone Dziki opłacono on-line
62 Manikowska Marta Ciążeń Grupa SREBRNA opłacono on-line
63 Schab-Drożdżyńska Joanna Ciele Grupa SREBRNA opłacono on-line
64 Wiśniewska Małgorzata Dobrcz Grupa SREBRNA 18.00 PLN
65 Rumińska Milena Dzikowo Grupa BRĄZOWA opłacono on-line
66 Rumiński Michał Dzikowo Grupa BRĄZOWA opłacono on-line
67 Wroniszewska Marta Dzikowo Grupa BRĄZOWA opłacono on-line
68 Wroniszewski Karol Dzikowo Grupa BRĄZOWA opłacono on-line
69 Roszak Zbigniew Gniewkowo Grupa DIAMENTOWA Biegam dla Zdrowia opłacono on-line
70 Cyrankowski Mateusz Golub Dobrzyń Grupa ZŁOTA opłacono on-line
71 Wiśniewski Krzysztof Inowrocław Grupa SREBRNA opłacono on-line
72 Jagieło Radek Inowrocław Grupa ZŁOTA opłacono on-line
73 Wajchert Łukasz Inowrocław Grupa DIAMENTOWA TurboGroszki.run opłacono on-line
74 Łukawski Damian Inowrocław Grupa DIAMENTOWA TurboGroszki.run opłacono on-line
75 Łoniewski Michał Inowrocław Grupa SREBRNA opłacono on-line
76 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW JANIKOWO Grupa DIAMENTOWA Decathlon Team Inowrocław opłacono on-line
77 Deron Łukasz Karolewo Grupa SREBRNA Zakręcone Dziki opłacono on-line
78 PAWSKI HUBERT KONCZEWICE Grupa SREBRNA Zakręcone Dziki opłacono on-line
79 Kucharska Dorota Kończewice Grupa SREBRNA Zakręcone Dziki opłacono on-line
80 Kucharski Krzysztof Kończewice Grupa SREBRNA Zakręcone Dziki opłacono on-line
81 Głowacka Mariola Koszuty Parcele 4 Grupa SREBRNA opłacono
82 Trzeciak Dorota Kruszwica Grupa DIAMENTOWA Rozbiegana Kruszwica opłacono on-line
83 Maison Magdalena Kruszyn Krajeński Grupa SREBRNA opłacono on-line
84 Lewandowska Małgorzata Lipie Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
85 Zaborowski Rafał Lubień Kujawski Grupa BRĄZOWA ProTerm opłacono on-line
86 Chylewski Adrian Łążynek Grupa SREBRNA opłacono on-line
87 Narożniak Martyna Mogilno Grupa SREBRNA opłacono on-line
88 Krutul Maciej Morzewiec Grupa BRĄZOWA opłacono on-line
89 Krutul Agnieszka Morzewiec Grupa BRĄZOWA opłacono on-line
90 Krutul Maria Morzewiec Grupa BRĄZOWA Pizza LOVERS opłacono on-line
91 Rembowska Natalia Mosina Grupa SREBRNA opłacono on-line
92 Lato Sławek Murowaniec Grupa SREBRNA opłacono on-line
93 Gondek Krzysztof Naklo nad Notecią Grupa DIAMENTOWA team naklo opłacono on-line
94 Krysiak Aleksandra Nakło nad Notecią Grupa BRĄZOWA Wataha Bydgoszcz opłacono on-line
95 Kosiedowski Jacek Niemcz Grupa SREBRNA opłacono on-line
96 Kubowicz-Kamińska Hania Niemcz Grupa BRĄZOWA Wataha Bydgoszcz 18.00 PLN
97 Górecka Edyta Nowa Wieś Grupa BRĄZOWA opłacono on-line
98 Kosińska Anna Nowa Wieś Wielka Grupa ZŁOTA opłacono on-line
99 Bączkowska Alicja Nowa Wieś Wielka Grupa ZŁOTA opłacono on-line
100 Rogowski Mateusz Rogowski Nowe Grupa DIAMENTOWA Sto Twarzy Grzybiarzy


Wyświetleń: 8947

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ