Bieg Jeżyka 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gryta Karol Wudzynek Grupa SREBRNA Zakręcone Dziki opłacono on-line
2 Ossowska Ewa Zblewo Grupa ZŁOTA Morsy Zblewo opłacono on-line
3 Andrzejewska Sylwia Bydgoszcz Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
4 Bączkowska Alicja Nowa Wieś Wielka Grupa ZŁOTA opłacono on-line
5 Baliński Szymon Toruń Grupa SREBRNA opłacono on-line
6 Bandurska Karolina Bydgoszcz Grupa SREBRNA opłacono on-line
7 Barczewska Monika Bydgoszcz Grupa BRĄZOWA opłacono on-line
8 Bednarek Agnieszka Zblewo Grupa ZŁOTA Morsy zblewo opłacono on-line
9 Bednarek Artur Solec Kujawski Grupa SREBRNA Biegam bo żona każe opłacono on-line
10 Bednarek Magdalena Solec Kujawski Grupa SREBRNA Biegam za mężem opłacono on-line
11 Bizon Adam Toruń Grupa ZŁOTA opłacono on-line
12 Bogdanów Karolina Bydgoszcz Grupa SREBRNA opłacono on-line
13 Bryl Paweł Sicienko Grupa BRĄZOWA Pizza LOVERS opłacono on-line
14 Brzóskiewicz Rafał Toruń Grupa ZŁOTA opłacono on-line
15 Brzozowski Szymon Toruń Grupa SREBRNA opłacono on-line
16 Budnik Izabela Bydgoszcz Grupa SREBRNA 18.00 PLN
17 Burda Daniel Solec Kujawski Grupa SREBRNA Tartak Bydgoszcz opłacono on-line
18 BURNICKI MARIUSZ Bydgoszcz Grupa SREBRNA Bydgoski Klub Morsów opłacono on-line
19 Butrym Adam Toruń Grupa SREBRNA T.S Opatrunki opłacono on-line
20 Błaszkiewicz Marzena BORÓWNO Grupa BRĄZOWA Chołe Kłóliki opłacono on-line
21 Chlebosz Sylwia Bydgoszcz Grupa BRĄZOWA Pizza LOVERS opłacono on-line
22 Chlebosz Sylwia Solec Kujawski Grupa BRĄZOWA opłacono on-line
23 Chojnacki Witold toruń Grupa ZŁOTA opłacono on-line
24 Chylewski Adrian Łążynek Grupa SREBRNA opłacono on-line
25 Cipkowski Tomasz Orzechówko Grupa SREBRNA opłacono on-line
26 Cybulski Sebastian Cybulski Bydgoszcz Grupa SREBRNA opłacono on-line
27 Cyrankowski Mateusz Golub Dobrzyń Grupa ZŁOTA opłacono on-line
28 Czaja Jarosław Bydgoszcz Grupa ZŁOTA opłacono on-line
29 Czerwiński Filip Wiecanowo Grupa SREBRNA opłacono on-line
30 Dąbrowska-Szwaja Aleksandra Chełmża Grupa SREBRNA Zakręcone Dziki opłacono on-line
31 Deptuła Dominika Bydgoszcz Grupa SREBRNA opłacono on-line
32 Deron Łukasz Karolewo Grupa SREBRNA Zakręcone Dziki opłacono on-line
33 Drosdowska Klara Świecie Grupa SREBRNA opłacono on-line
34 Drosdowski Sebastian Świecie Grupa SREBRNA opłacono on-line
35 Drzycimski Andrzej Solec Kujawski Grupa SREBRNA opłacono on-line
36 Dziża-Koniczyńska Zuzanna Bydgoszcz Grupa SREBRNA Bydgoski Klub Morsów opłacono on-line
37 Dłoniak Mateusz Bydgoszcz Grupa ZŁOTA opłacono on-line
38 Fojut Beata Bytonia Grupa ZŁOTA Morsy Zblewo / z lodu urwani opłacono on-line
39 Fojut Marcin Bytonia Grupa ZŁOTA Morsy Zblewo/z lodu urwani opłacono on-line
40 Gabrychowicz Patryk Toruń Grupa DIAMENTOWA United Runners opłacono on-line
41 Gdaniec Lidia Toruń Grupa SREBRNA opłacono on-line
42 Gizela Andrzej Toruń Grupa ZŁOTA opłacono on-line
43 Gizela Marcin toruń Grupa ZŁOTA opłacono on-line
44 Glanc Katarzyna solec kujawski Grupa SREBRNA opłacono on-line
45 Gondek Krzysztof Naklo nad Notecią Grupa DIAMENTOWA team naklo opłacono on-line
46 Górecka Edyta Nowa Wieś Grupa BRĄZOWA opłacono on-line
47 Górski Marian Solec Kujawski Grupa DIAMENTOWA opłacono
48 Gościak Łukasz Toruń Grupa ZŁOTA opłacono on-line
49 Gołębiewski Łukasz Bydgoszcz Grupa DIAMENTOWA Calisthenics Academy 18.00 PLN
50 Gracz Adam Solec Kujawski Grupa SREBRNA opłacono on-line
51 Gryglewicz Donata Torun Grupa SREBRNA opłacono on-line
52 Guździoł Jarosław Solec kujawski Grupa ZŁOTA TBKM WILK Solec Kujawski opłacono on-line
53 Głowacka Mariola Koszuty Parcele 4 Grupa SREBRNA opłacono
54 han agnieszka białe błota Grupa BRĄZOWA Wataha Bydgoszcz opłacono on-line
55 han sławomir białe błota Grupa BRĄZOWA Wataha Bydgoszcz opłacono on-line
56 Heidak Piotr Bydgoszcz Grupa ZŁOTA opłacono on-line
57 Hoffman Jarosław Hoffman Bydgoszcz, Polen Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
58 Jabłoński MICHAŁ BYDGOSZCZ Grupa DIAMENTOWA PKO BP opłacono on-line
59 Jagieło Radek Inowrocław Grupa ZŁOTA opłacono on-line
60 Jakubowska Lucyna toruń Grupa ZŁOTA opłacono on-line
61 Januszkiewicz Kornelia Bydgoszcz Grupa BRĄZOWA WATAHA BYDGOSZCZ opłacono on-line
62 Jaroszewska Anna Tryszczyn Grupa SREBRNA Deep Forest opłacono on-line
63 Jaroszewski Jan Tryszczyn Grupa DIAMENTOWA Deep Forest opłacono on-line
64 Jasiak Joanna Solec Kujawski Grupa BRĄZOWA opłacono on-line
65 Jeziorek Dawid Toruń Grupa SREBRNA TSŻ TORUŃ opłacono on-line
66 Jurek Karolina Bydgoszcz Grupa SREBRNA Tartak Bydgoszcz opłacono on-line
67 kaczmarek jarek szczutki Grupa SREBRNA Team opłacono on-line
68 Kalotka Krzysztof Toruń Grupa ZŁOTA opłacono on-line
69 Kamiński Grzegorz Solec Kujawski Grupa SREBRNA opłacono on-line
70 Kamper Małgorzata Bydgoszcz Grupa SREBRNA VegMeg opłacono on-line
71 Kaźmierczak Aureliusz Bydgoszcz Grupa BRĄZOWA Pizza LOVERS opłacono on-line
72 Kochowicz Anna Zielonka Grupa BRĄZOWA Wataha Bydgoszcz opłacono on-line
73 Konkolewski Krystian Nowe Grupa DIAMENTOWA Sto Twarzy Grzybiarzy
74 Kosiedowski Jacek Niemcz Grupa SREBRNA opłacono on-line
75 Kosińska Anna Nowa Wieś Wielka Grupa ZŁOTA opłacono on-line
76 Kośmieja Arkadiusz Bydgoszcz Grupa SREBRNA Tartak Bydgoszcz opłacono on-line
77 KOWALSKI Jacek Bydgoszcz Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
78 Krupiński Mateusz Bydgoszcz Grupa SREBRNA Tartak Bydgoszcz opłacono on-line
79 Krutul Agnieszka Morzewiec Grupa BRĄZOWA opłacono on-line
80 Krutul Maciej Morzewiec Grupa BRĄZOWA opłacono on-line
81 Krutul Maria Morzewiec Grupa BRĄZOWA Pizza LOVERS opłacono on-line
82 Krysiak Aleksandra Nakło nad Notecią Grupa BRĄZOWA Wataha Bydgoszcz opłacono on-line
83 Krzewina Paweł Włocławek Grupa DIAMENTOWA Orlen Running Team opłacono on-line
84 Krzywdziński Józef Toruń Grupa SREBRNA Zakręcone Dziki opłacono on-line
85 Krzyżanowska Aneta Włocławek Grupa SREBRNA opłacono on-line
86 Kubowicz-Kamińska Hania Niemcz Grupa BRĄZOWA Wataha Bydgoszcz 18.00 PLN
87 Kucharska Dorota Kończewice Grupa SREBRNA Zakręcone Dziki opłacono on-line
88 Kucharski Krzysztof Kończewice Grupa SREBRNA Zakręcone Dziki opłacono on-line
89 Kukla Arkadiusz Zblewo Grupa ZŁOTA Morsy zblewo opłacono on-line
90 Kurzeja Paweł Bydgoszcz Grupa SREBRNA opłacono on-line
91 Kwiecińska Katarzyna Solec Kujawski Grupa ZŁOTA opłacono on-line
92 Lach Bogumiła Bydgoszcz Grupa ZŁOTA opłacono on-line
93 Lach Paweł Bydgoszcz Grupa ZŁOTA opłacono on-line
94 Lato Sławek Murowaniec Grupa SREBRNA opłacono on-line
95 Latoń Waldemar Solec Kujawski Grupa SREBRNA Polimex Profil opłacono on-line
96 Leciak Michał Toruń Grupa DIAMENTOWA KM UMK Toruń opłacono on-line
97 Lempkowska Joanna Zblewo Grupa ZŁOTA opłacono on-line
98 Lempkowski Przemysław Zblewo Grupa ZŁOTA opłacono on-line
99 Lewandowska Małgorzata Lipie Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
100 Lutowski Wojciech Solec Kujawski Grupa ZŁOTA


Wyświetleń: 8946

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ