Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Machowska Marta | Solec kujawski | Polska | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |
102 | Madurajski Marcin | Bydgoszcz | Polska | Grupa SREBRNA | Biegam z tym co żona mu każe biegać | opłacono on-line |
103 | Maison Magdalena | Kruszyn Krajeński | Polska | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |
104 | Malinowski Tomasz | Toruń | Polska | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |
105 | Man Beata | solec kujawski | Polska | Grupa BRĄZOWA | ||
106 | Manikowska Marta | Ciążeń | Polska | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |
107 | Matuszak Monika | Bydgoszcz | Polska | Grupa BRĄZOWA | opłacono on-line | |
108 | Matuszewska Agnieszka | Bydgoszcz | Polska | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |
109 | Mielcarski Michal | Solec Kujawski | Polska | Grupa ZŁOTA | MIELCAR TEAM | opłacono on-line |
110 | Mikołajczewska Izabela | Włocławek | Polska | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |
111 | Mirosławska Magdalena | Słupca | Polska | Grupa SREBRNA | Boginie Bieżni | opłacono on-line |
112 | Misiak Agata | Solec Kujawski | Polska | Grupa ZŁOTA | Wataha Bydgoszcz | opłacono on-line |
113 | Murawski Robert | Toruń | Polska | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |
114 | Nalewajk Dorota | Bydgoszcz | Polska | Grupa BRĄZOWA | opłacono on-line | |
115 | Nalewajk Paweł | Bydgoszcz | Polska | Grupa BRĄZOWA | opłacono on-line | |
116 | Narożniak Martyna | Mogilno | Polska | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |
117 | Noskowiak-Bajno Alicja | Bórowno | Polska | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |
118 | Nowacka Aneta | Toruń | Polska | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |
119 | Nowak Aleksandra | Solec Kujawski | Polska | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |
120 | Nowińska Sylwia | Solec kujawski | Polska | Grupa BRĄZOWA | opłacono on-line | |
121 | Nowopolska Klaudia | Stawiska | Polska | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |
122 | Olechnowicz Tomasz | Bydgoszcz | Polska | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |
123 | Olszewski Arkadiusz | WŁOCŁAWEK | Polska | Grupa BRĄZOWA | ProTerm | opłacono on-line |
124 | PAWSKA DANUTA PAWSKA | CHEŁMŻA | Polska | Grupa SREBRNA | Zakręcone Dziki | opłacono on-line |
125 | PAWSKI HUBERT | KONCZEWICE | Polska | Grupa SREBRNA | Zakręcone Dziki | opłacono on-line |
126 | Pawłowski Artur | Włocławek | Polska | Grupa BRĄZOWA | opłacono on-line | |
127 | Peplińska Joanna | Świecie | Polska | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |
128 | Peroń Martyna | Świecie | Polska | Grupa DIAMENTOWA | opłacono on-line | |
129 | Piasecki Michał Piasecki | Solec Kujawski | Polska | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |
130 | Pietrzak Małgorzata | Solec Kujawski | Polska | Grupa SREBRNA | Tartak Bydgoszcz | opłacono on-line |
131 | Piotrowska Katarzyna | Bydgoszcz | Polska | Grupa DIAMENTOWA | opłacono on-line | |
132 | Piskorska Marta | Solec Kujawski | Polska | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |
133 | Piwoński Robert | Toruń | Polska | Grupa ZŁOTA | Parafialny Klub Biegacza Toruń - Kaszczorek | opłacono on-line |
134 | Plata Agnieszka | Włocławek | Polska | Grupa ZŁOTA | Activ Centrum | opłacono on-line |
135 | Plata Sebastian | Włocławek | Polska | Grupa ZŁOTA | Ikmf Włocławek | opłacono on-line |
136 | Plichta Grzegorz | Pinczyn | Polska | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |
137 | Podbielska Alina | Toruń | Polska | Grupa DIAMENTOWA | KM UMK Toruń | opłacono on-line |
138 | Potaczek Monika | Toruń | Polska | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |
139 | Potrzebowska Agata | Bydgoszcz | Polska | Grupa DIAMENTOWA | DEAF i #B3K | opłacono on-line |
140 | Potrzebowski Marek | Bydgoszcz | Polska | Grupa SREBRNA | DEAF i #B3K | opłacono on-line |
141 | Prentki Adam | Bydgoszcz | Polska | Grupa SREBRNA | Bydgoski Klub Morsów | opłacono on-line |
142 | Rafeld Wojciech | Bydgoszcz | Polska | Grupa BRĄZOWA | opłacono on-line | |
143 | Rekowska Marta | Pinczyn | Polska | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |
144 | Rembowska Natalia | Mosina | Polska | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |
145 | Rembowski Jerzy | Puszczykowo | Polska | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |
146 | Repelowicz Mikołaj | Toruń | Polska | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |
147 | Repelowicz Szymon | Toruń | Polska | Grupa ZŁOTA | ||
148 | Rogowski Mateusz Rogowski | Nowe | Polska | Grupa DIAMENTOWA | Sto Twarzy Grzybiarzy | |
149 | Rolińska Barbara | Zblewo | Polska | Grupa ZŁOTA | Morsy Zblewo / z lodu urwani | opłacono on-line |
150 | Roliński Cezary | Zblewo | Polska | Grupa ZŁOTA | Morsy Zblewo / z lodu urwani | opłacono on-line |
151 | Roszak Zbigniew | Gniewkowo | Polska | Grupa DIAMENTOWA | Biegam dla Zdrowia | opłacono on-line |
152 | Rosłońska Kinga | Bydgoszcz | Polska | Grupa BRĄZOWA | opłacono on-line | |
153 | Rumińska Milena | Dzikowo | Polska | Grupa BRĄZOWA | opłacono on-line | |
154 | Rumiński Michał | Dzikowo | Polska | Grupa BRĄZOWA | opłacono on-line | |
155 | Rychcik Andrzej | Toruń | Polska | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |
156 | Rzętkowski Artur | Solec Kujawski | Polska | Grupa DIAMENTOWA | opłacono on-line | |
157 | Sajur Sylwia | Bydgoszcz | Polska | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |
158 | Schab-Drożdżyńska Joanna | Ciele | Polska | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |
159 | Sieczka Paweł | Włocławek | Polska | Grupa DIAMENTOWA | opłacono on-line | |
160 | Siminska Monika | Słońsko | Polska | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |
161 | Skibski Maciej | Świecie | Polska | Grupa DIAMENTOWA | opłacono on-line | |
162 | Stachowiak Dawid | Toruń | Polska | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |
163 | Stimma Alicja | Serock | Polska | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |
164 | Stimma Anna | Serock | Polska | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |
165 | Stomski Krzysztof | Solec Kujawski | Polska | Grupa DIAMENTOWA | Soleccy Biegacze | opłacono on-line |
166 | Stucka Dorota | Sulnowo | Polska | Grupa DIAMENTOWA | opłacono on-line | |
167 | Stucki Marek | Sulnowo | Polska | Grupa DIAMENTOWA | opłacono on-line | |
168 | Sulkowska Jadwiga | Bydgoszcz | Polska | Grupa SREBRNA | Bydgoski Klub Morsów | opłacono on-line |
169 | Sulkowska Weronika | Bydgoszcz | Polska | Grupa SREBRNA | Bydgoski Klub Morsów | opłacono on-line |
170 | Suszek Kasia | Sienno | Polska | Grupa SREBRNA | Zakręcone Dziki | opłacono on-line |
171 | Świderska Natalia | Bydgoszcz | Polska | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |
172 | Szałkowska Agnieszka | Bydgoszcz | Polska | Grupa DIAMENTOWA | Hardcorowe Wychylylybymy | opłacono on-line |
173 | Szlosek Sebastian | Toruń | Polska | Grupa DIAMENTOWA | Gumisie | opłacono on-line |
174 | Szlosek Zbigniew | Toruń | Polska | Grupa DIAMENTOWA | Gumisie | opłacono on-line |
175 | szrajda monika | osówiec | Polska | Grupa BRĄZOWA | Wataha Bydgoszcz | opłacono on-line |
176 | Sztolin Jacek | Bydgoszcz | Polska | Grupa SREBRNA | Bydgoski Klub Morsów | opłacono on-line |
177 | Sztolin Sylwia | Bydgoszcz | Polska | Grupa SREBRNA | Bydgoski Klub Morsów | opłacono on-line |
178 | Szychowski Mariusz | Toruń | Polska | Grupa DIAMENTOWA | opłacono on-line | |
179 | Słojewska Dorota | Bydgoszcz | Polska | Grupa BRĄZOWA | Pizza LOVERS | opłacono on-line |
180 | Talar Aleksandra | Warszawa | Polska | Grupa ZŁOTA | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
181 | Targaczewska Agnieszka | Świecie | Polska | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |
182 | Tomaszewski Krzysztof | Torun | Polska | Grupa DIAMENTOWA | opłacono on-line | |
183 | Trela Jolanta | Bydgoszcz | Polska | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |
184 | Trzeciak Dorota | Kruszwica | Polska | Grupa DIAMENTOWA | Rozbiegana Kruszwica | opłacono on-line |
185 | Uss Mariusz | Solec Kujawski | Polska | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |
186 | Wadas Adrian | WŁOCŁAWEK | Polska | Grupa BRĄZOWA | ProTerm | opłacono on-line |
187 | Wadas Monika | WŁOCŁAWEK | Polska | Grupa BRĄZOWA | ProTerm | opłacono on-line |
188 | Wajchert Łukasz | Inowrocław | Polska | Grupa DIAMENTOWA | TurboGroszki.run | opłacono on-line |
189 | Walentyn Danuta | Bydgoszcz | Polska | Grupa BRĄZOWA | Wataha Bydgoszcz | opłacono on-line |
190 | Walukiewicz Katarzyna | Szczecin | Polska | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |
191 | Wasilewski Adrian | Toruń | Polska | Grupa DIAMENTOWA | United Runners | opłacono on-line |
192 | Wendt Grzegorz | Solec Kujawski | Polska | Grupa BRĄZOWA | opłacono on-line | |
193 | Werkowska Justyna | Bydgoszcz | Polska | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |
194 | Winiecki Patryk | Bydgoszcz | Polska | Grupa DIAMENTOWA | opłacono on-line | |
195 | Winklewski Krzysztof | Solec Kujawski | Polska | Grupa DIAMENTOWA | Solbet | opłacono on-line |
196 | Wiśniewska Małgorzata | Dobrcz | Polska | Grupa SREBRNA | ||
197 | Wiśniewski Krzysztof | Inowrocław | Polska | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |
198 | Wiśniewski Leszek | Bydgoszcz | Polska | Grupa DIAMENTOWA | opłacono on-line | |
199 | Wiśniewski Maksymilian | Toruń | Polska | Grupa SREBRNA | SPC | opłacono on-line |
200 | Wiśniewski Szymon | Toruń | Polska | Grupa SREBRNA | opłacono on-line |
Wyświetleń: 17037