Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Nazwa drużyny | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chełmniacki Marcin | Bożepole Małe | Polska | start drużynowy | Milena | Milena | |
2 | Chełmniacka Milena | Bożepole Małe | Polska | start drużynowy | Milena | Milena | |
3 | Rzeszutek Tomasz | Sierakowice | Polska | start indywidualny | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | ||
4 | Schimmelpfennig Nikodem | Strzebielino Osiedle | Polska | start drużynowy | Niki | Niki | |
5 | Ropela Marcin | Kaczkowo | Polska | start indywidualny | Kaczkowo | Kaczkowo | |
6 | Hinc Arkadiusz | Bożepole Małe | Polska | start indywidualny | |||
7 | Bobkowski Dawid | Strzebielino Osiedle | Polska | start indywidualny | Baza | ||
8 | Pruchniewska Bożena | Lębork | Polska | start indywidualny | |||
9 | Tasior Piotr | Bożepole Wielkie | Polska | start drużynowy | |||
10 | Tasior Paweł | Bożepole Wielkie | Polska | start drużynowy | |||
11 | Wenta Krzysztof | Bożepole Wielkie | Polska | start indywidualny | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | ||
12 | Jędrzejewska Kaja | Bożepole Wielkie | Polska | start drużynowy | PERI TEAM | PERI TEAM | |
13 | Chmielewski Ireneusz | Bożepole Wielkie | Polska | start drużynowy | PERI TEAM | PERI TEAM | |
14 | Jędrzejewska Emma | Bożepole Wielkie | Polska | start drużynowy | PERI TEAM | PERI TEAM | |
15 | Chmielewska Estera | Bożepole Wielkie | Polska | start drużynowy | PERI TEAM | PERI TEAM | |
16 | Bibliw Marek | Lębork | Polska | start indywidualny | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | ||
17 | Krawczak Anetta | Redkowice | Polska | start indywidualny | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | ||
18 | Janowski Krzysztof | Gdańsk | Polska | start indywidualny | Gdańsk | Gdańsk | |
19 | Chełminiacka Magdalena | Bożepole Małe | Polska | start drużynowy | Milena | Milena | |
20 | Kondratko Martyna | Bożepole Małe | Polska | start drużynowy | Bożepole Małe | Bożepole Małe | |
21 | Kondratko Michał | Bożepole Małe | Polska | start drużynowy | Bożepole Małe | Bożepole Małe | |
22 | Kondratko Weronika | Bożepole Małe | Polska | start drużynowy | Bożepole Małe | Bożepole Małe | |
23 | Kondratko Paweł | Bożepole Małe | Polska | start drużynowy | Bożepole Małe | Bożepole Małe | |
24 | Kondratko Bogusława | Bożepole Małe | Polska | start drużynowy | Bożepole Małe | Bożepole Małe | |
25 | Jędrzejewski Wojciech | Bożepole Wielkie | Polska | start drużynowy | PERI TEAM | PERI TEAM | |
26 | Ptach Katarzyna | Strzebielino Osiedle | Polska | start drużynowy | Strzebielino | Strzebielino | |
27 | Ptach Dawid | Strzebielino Osiedle | Polska | start drużynowy | Strzebielino | Strzebielino | |
28 | Konkol Jakub | Luzino | Polska | start drużynowy | Pszczółki | Pszczółki | |
29 | Konkol Roman | Luzino | Polska | start drużynowy | Pszczółki | Pszczółki | |
30 | Zyskowska Sara | Bożepole Małe | Polska | start drużynowy | GANDI TEAM | GANDI TEAM | |
31 | Zysowski Leon | Bożepole Małe | Polska | start drużynowy | GANDI TEAM | GANDI TEAM | |
32 | Zyskowska Sandra | Bożepole Małe | Polska | start drużynowy | GANDI TEAM | GANDI TEAM | |
33 | Zyskowski Dariusz | Bożepole Małe | Polska | start drużynowy | GANDI TEAM | GANDI TEAM | |
34 | Klass Maciej | Kębłowo | Polska | start drużynowy | O'Klasski | O'Klasski | |
35 | Kamiński Krzysztof | Strzebielino | Polska | start indywidualny | Strzebielino | Strzebielino | |
36 | Kreft Patrycja | Strzebielino Osiedle | Polska | start indywidualny | Strzebielino Osiedle | Strzebielino Osiedle | |
37 | Pallach Sebastian | Strzebielino Osiedle | Polska | start indywidualny | Strzebielino Osiedle | Strzebielino Osiedle | |
38 | Staniek Adrian | Bożepole Małe | Polska | start drużynowy | Rzeczna 7 Team | Rzeczna 7 Team | |
39 | Staniek Katarzyna | Bożepole Małe | Polska | start drużynowy | Rzeczna 7 Team | Rzeczna 7 Team | |
40 | Jasiński Jakub | Bożepole Małe | Polska | start drużynowy | Rzeczna 7 Team | Rzeczna 7 Team | |
41 | Jasiński Mateusz | Bożepole Małe | Polska | start drużynowy | Rzeczna 7 Team | Rzeczna 7 Team | |
42 | Jasińska Iwona | Bożepole Małe | Polska | start drużynowy | Rzeczna 7 Team | Rzeczna 7 Team | |
43 | Necel Hanna | Bożepole Wielkie | Polska | start indywidualny | Bożepole Wielkie | Bożepole Wielkie | |
44 | Maszota Janusz | Strzebielino | Polska | start drużynowy | Trio-Masz | Trio-Masz | |
45 | Maszota Szymon | Strzebielino | Polska | start drużynowy | Trio-Masz | Trio-Masz | |
46 | Maszota Marzena | Strzebielino | Polska | start drużynowy | Trio-Masz | Trio-Masz | |
47 | Borska Marzena | Strzebielino Osiedle | Polska | start indywidualny | Strzebielino Osiedle | Strzebielino Osiedle | |
48 | Jagusiak Izabela | Strzebielino Osiedle | Polska | start indywidualny | Strzebielino Osiedle | Strzebielino Osiedle | |
49 | Stolz Sergiusz | Strzebielino Osiedle | Polska | start indywidualny | Strzebielino Osiedle | Strzebielino Osiedle | |
50 | Karczewski Krzysztof | Strzelęcino | Polska | start indywidualny | Strzelęcino | ||
51 | Szumlańska Elena | Luzino | Polska | start drużynowy | AZJA | AZJA | |
52 | Szumlańska Liliana | Luzino | Polska | start drużynowy | AZJA | AZJA | |
53 | Szumlańska Patrycja | Luzino | Polska | start drużynowy | AZJA | AZJA | |
54 | Szumlański Paweł | Luzino | Polska | start drużynowy | AZJA | AZJA | |
55 | Klass Waldemar | Kębłowo | Polska | start drużynowy | O'Klasski | O'Klasski | |
56 | Bertrand Elena | Robakowo | Polska | start drużynowy | ELENADIA | ELENADIA | |
57 | Bertrand Nadia | Robakowo | Polska | start drużynowy | ELENADIA | ELENADIA | |
58 | Bertrand Aleksandra | Robakowo | Polska | start drużynowy | ELENADIA | ELENADIA | |
59 | Bertrand Marcin | Robakwo | Polska | start drużynowy | ELENADIA | ELENADIA | |
60 | Szumlańska Aleksandra | Luzino | Polska | start drużynowy | AZJA | Azja | |
61 | Bertrand Ivo | Luzino | Polska | start drużynowy | Melania | Melania | |
62 | Bertrand Melania | Luzino | Polska | start drużynowy | Melania | Melania | |
63 | Kiedrowska Paula | Luzino | Polska | start drużynowy | Melania | Melania | |
64 | Bertrand Sebastian | Luzino | Polska | start drużynowy | Melania | Melania | |
65 | Wittke Małgorzata | Gdynia | Polska | start drużynowy | Wittke | Wittke | |
66 | Wittke Mariola | Gdynia | Polska | start drużynowy | Wittke | Wittke | |
67 | Wejher Sławomir | Puck | Polska | start drużynowy | Wejherki | Wejherki | |
68 | Wejher Michał | Puck | Polska | start drużynowy | Wejherki | Wejherki | |
69 | Wejher Maria | Puck | Polska | start drużynowy | Wejherki | Wejherki | |
70 | Kafel Wojciech | Luzino | Polska | start drużynowy | Kafelki | Kafelki | |
71 | Maciejewski Sławomir | Lębork | Polska | start indywidualny | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | |
72 | Maziarz Bartosz | Dąbrowa Brzezieńska | Polska | start indywidualny | Dąbrowa Brzezieńska | Dąbrowa Brzezieńska | |
73 | Adamska Kinga | Dąbrowa Brzezieńska | Polska | start indywidualny | Dąbrowa Brzezieńska | Dąbrowa Brzezieńska | |
74 | Pouch Martyna | REda | Polska | start drużynowy | Buła i spóła | Buła i spóła | |
75 | Paruszewska Agnieszka | Reda | Polska | start drużynowy | Buła i spóła | Buła i spóła | |
76 | Górski Maciej | Lębork | Polska | start indywidualny | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | |
77 | Stypka Regina | Bożepole Wielkie | Polska | start indywidualny | |||
78 | Gebhardt Agata | Luzino | Polska | start drużynowy | Pszczółki | Pszczółki | |
79 | Gebhardt Radosław | Luzino | Polska | start drużynowy | Pszczółki | Pszczółki | |
80 | Browarczyk Benon | Rozłazino | Polska | start drużynowy | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | |
81 | Browarczyk Teresa | Rozłazino | Polska | start drużynowy | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | |
82 | Maszota Przemysław | Rozłazino | Polska | start drużynowy | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | |
83 | Maszota Izabela | Rozłazino | Polska | start drużynowy | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | |
84 | Maszota Daniel | Rozłazino | Polska | start drużynowy | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | |
85 | Maszota Brygida | Rozłazino | Polska | start drużynowy | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | |
86 | Sikora Mateusz | Bożepole Wielkie | Polska | start drużynowy | Sikorki | Sikorki | |
87 | Mizyk-Sikora Katarzyna | Bożepole Wielkie | Polska | start drużynowy | Sikorki | Sikorki | |
88 | Sikora Leszek | Bożepole Wielkie | Polska | start drużynowy | Sikorki | Sikorki | |
89 | Konkel Filip | Luzino | Polska | start drużynowy | Pszczółki | Pszczółki | |
90 | Strągowska Monika | Luzino | Polska | start drużynowy | Pszczółki | Pszczółki | |
91 | Konkol Justyna | Luzino | Polska | start drużynowy | Pszczółki | Pszczółki | |
92 | Łaga Adrian | Strzebielino | Polska | start indywidualny | |||
93 | Miotke Sebastian | Wejherowo | Polska | start drużynowy | Fred team | Fred team | |
94 | Sadaj Estera | Wejherowo | Polska | start drużynowy | Fred team | Fred team | |
95 | SELONKA JACEK | Domatówko | Polska | start drużynowy | NITRO | NITRO | |
96 | SELONKA ILONA | Domatówko | Polska | start drużynowy | NITRO | NITRO | |
97 | Guth KACPER | Domatówko | Polska | start drużynowy | NITRO | NITRO | |
98 | Guth ARKADIUSZ | Domatówko | Polska | start drużynowy | NITRO | NITRO | |
99 | Guth Emila | Domatówko | Polska | start drużynowy | NITRO | NITRO | |
100 | GUTH STEFAN | Domatówko | Polska | start drużynowy | NITRO | NITRO |
Wyświetleń: 8307