Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Nazwa drużyny | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamska Kinga | Dąbrowa Brzezieńska | Polska | start indywidualny | Dąbrowa Brzezieńska | Dąbrowa Brzezieńska | |
2 | Bertrand Aleksandra | Robakowo | Polska | start drużynowy | ELENADIA | ELENADIA | |
3 | Bertrand Elena | Robakowo | Polska | start drużynowy | ELENADIA | ELENADIA | |
4 | Bertrand Ivo | Luzino | Polska | start drużynowy | Melania | Melania | |
5 | Bertrand Marcin | Robakwo | Polska | start drużynowy | ELENADIA | ELENADIA | |
6 | Bertrand Melania | Luzino | Polska | start drużynowy | Melania | Melania | |
7 | Bertrand Nadia | Robakowo | Polska | start drużynowy | ELENADIA | ELENADIA | |
8 | Bertrand Sebastian | Luzino | Polska | start drużynowy | Melania | Melania | |
9 | Bibliw Marek | Lębork | Polska | start indywidualny | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | ||
10 | Bobkowski Dawid | Strzebielino Osiedle | Polska | start indywidualny | Baza | ||
11 | Borska Marzena | Strzebielino Osiedle | Polska | start indywidualny | Strzebielino Osiedle | Strzebielino Osiedle | |
12 | Browarczyk Benon | Rozłazino | Polska | start drużynowy | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | |
13 | Browarczyk Teresa | Rozłazino | Polska | start drużynowy | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | |
14 | Chełminiacka Magdalena | Bożepole Małe | Polska | start drużynowy | Milena | Milena | |
15 | Chełmniacka Milena | Bożepole Małe | Polska | start drużynowy | Milena | Milena | |
16 | Chełmniacki Marcin | Bożepole Małe | Polska | start drużynowy | Milena | Milena | |
17 | Chmielewska Estera | Bożepole Wielkie | Polska | start drużynowy | PERI TEAM | PERI TEAM | |
18 | Chmielewski Ireneusz | Bożepole Wielkie | Polska | start drużynowy | PERI TEAM | PERI TEAM | |
19 | Dąbrowski Michał | Łęczyce | Polska | start indywidualny | KS Rozłazino | ||
20 | Dampz Daniel | Strzebielino | Polska | start indywidualny | |||
21 | Dopke Piotr | Reda | Polska | start drużynowy | Fred team | Fred team | |
22 | Dopke Renata | Reda | Polska | start drużynowy | Fred team | Fred team | |
23 | Gebhardt Agata | Luzino | Polska | start drużynowy | Pszczółki | Pszczółki | |
24 | Gebhardt Radosław | Luzino | Polska | start drużynowy | Pszczółki | Pszczółki | |
25 | Geliński Stanisław | Luzino | Polska | start indywidualny | |||
26 | Górski Maciej | Lębork | Polska | start indywidualny | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | |
27 | Grubba Antonina | Bożepole Wielkie | Polska | start drużynowy | IGI TEAM | IGI TEAM | |
28 | Grubba Marcin | Bożepole Wielkie | Polska | start drużynowy | IGI TEAM | IGI TEAM | |
29 | Guth ARKADIUSZ | Domatówko | Polska | start drużynowy | NITRO | NITRO | |
30 | Guth Emila | Domatówko | Polska | start drużynowy | NITRO | NITRO | |
31 | Guth KACPER | Domatówko | Polska | start drużynowy | NITRO | NITRO | |
32 | GUTH STEFAN | Domatówko | Polska | start drużynowy | NITRO | NITRO | |
33 | Hildebrandt Marian | Luzino | Polska | start indywidualny | |||
34 | Hinc Arkadiusz | Bożepole Małe | Polska | start indywidualny | |||
35 | Jagusiak Izabela | Strzebielino Osiedle | Polska | start indywidualny | Strzebielino Osiedle | Strzebielino Osiedle | |
36 | Janowski Krzysztof | Gdańsk | Polska | start indywidualny | Gdańsk | Gdańsk | |
37 | Jasińska Iwona | Bożepole Małe | Polska | start drużynowy | Rzeczna 7 Team | Rzeczna 7 Team | |
38 | Jasiński Jakub | Bożepole Małe | Polska | start drużynowy | Rzeczna 7 Team | Rzeczna 7 Team | |
39 | Jasiński Mateusz | Bożepole Małe | Polska | start drużynowy | Rzeczna 7 Team | Rzeczna 7 Team | |
40 | Jędrzejewska Emma | Bożepole Wielkie | Polska | start drużynowy | PERI TEAM | PERI TEAM | |
41 | Jędrzejewska Kaja | Bożepole Wielkie | Polska | start drużynowy | PERI TEAM | PERI TEAM | |
42 | Jędrzejewski Wojciech | Bożepole Wielkie | Polska | start drużynowy | PERI TEAM | PERI TEAM | |
43 | Jóźwiak Witold | Świetlino | Polska | start indywidualny | |||
44 | Kafel Agnieszka | Luzino | Polska | start drużynowy | Kafelki | Kafelki | |
45 | Kafel Krzysztof | Luzino | Polska | start drużynowy | Kafelki | Kafelki | |
46 | Kafel Maria | Luzino | Polska | start drużynowy | Kafelki | Kafelki | |
47 | Kafel Martyna | Luzino | Polska | start drużynowy | Kafelki | Kafelki | |
48 | Kafel Tomasz | Luzino | Polska | start drużynowy | Kafelki | Kafelki | |
49 | Kafel Wojciech | Luzino | Polska | start drużynowy | Kafelki | Kafelki | |
50 | Kamerke Agata | Luzino | Polska | start drużynowy | Kamerki | Kamerki | |
51 | Kamerke Justyna | Luzino | Polska | start drużynowy | Kamerki | Kamerki | |
52 | Kamerke Łukasz | Luzino | Polska | start drużynowy | Kamerki | Kamerki | |
53 | Kamerke Ola | Luzino | Polska | start drużynowy | Kamerki | Kamerki | |
54 | Kamiński Krzysztof | Strzebielino | Polska | start indywidualny | Strzebielino | Strzebielino | |
55 | Karczewski Krzysztof | Strzelęcino | Polska | start indywidualny | Strzelęcino | ||
56 | Kepke Maciej | Strzebielino osiedle | Polska | start indywidualny | |||
57 | Kiedrowska Paula | Luzino | Polska | start drużynowy | Melania | Melania | |
58 | Kilar Oliwia | Koszalin | Polska | start drużynowy | Kilar Team Koszalin | Kilar Team Koszalin | |
59 | KILAR Tomasz | Koszalin | Polska | start drużynowy | Kilar Team Koszalin | Kilar Team Koszalin | |
60 | Klass Honorata | Kębłowo | Polska | start drużynowy | O'Klasski | O'Klasski | |
61 | Klass Maciej | Kębłowo | Polska | start drużynowy | O'Klasski | O'Klasski | |
62 | Klass Waldemar | Kębłowo | Polska | start drużynowy | O'Klasski | O'Klasski | |
63 | Kondratko Bogusława | Bożepole Małe | Polska | start drużynowy | Bożepole Małe | Bożepole Małe | |
64 | Kondratko Martyna | Bożepole Małe | Polska | start drużynowy | Bożepole Małe | Bożepole Małe | |
65 | Kondratko Michał | Bożepole Małe | Polska | start drużynowy | Bożepole Małe | Bożepole Małe | |
66 | Kondratko Paweł | Bożepole Małe | Polska | start drużynowy | Bożepole Małe | Bożepole Małe | |
67 | Kondratko Weronika | Bożepole Małe | Polska | start drużynowy | Bożepole Małe | Bożepole Małe | |
68 | Konkel Filip | Luzino | Polska | start drużynowy | Pszczółki | Pszczółki | |
69 | Konkol Andrzej | Luzino | Polska | start drużynowy | Kamerki | Kamerki | |
70 | Konkol Jakub | Luzino | Polska | start drużynowy | Pszczółki | Pszczółki | |
71 | Konkol Justyna | Luzino | Polska | start drużynowy | Pszczółki | Pszczółki | |
72 | Konkol Małgorzata | Luzino | Polska | start drużynowy | Kamerki | Kamerki | |
73 | Konkol Roman | Luzino | Polska | start drużynowy | Pszczółki | Pszczółki | |
74 | Krawczak Anetta | Redkowice | Polska | start indywidualny | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | ||
75 | Kreft Patrycja | Strzebielino Osiedle | Polska | start indywidualny | Strzebielino Osiedle | Strzebielino Osiedle | |
76 | Kudelski Leon | Łęczyce | Polska | start drużynowy | Kudelscy | Kudelscy | |
77 | Kudelski Piotr | Łęczyce | Polska | start drużynowy | Kudelscy | Kudelscy | |
78 | Maciejewski Sławomir | Lębork | Polska | start indywidualny | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | |
79 | Maszota Brygida | Rozłazino | Polska | start drużynowy | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | |
80 | Maszota Daniel | Rozłazino | Polska | start drużynowy | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | |
81 | Maszota Izabela | Rozłazino | Polska | start drużynowy | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | |
82 | Maszota Janusz | Strzebielino | Polska | start drużynowy | Trio-Masz | Trio-Masz | |
83 | Maszota Marzena | Strzebielino | Polska | start drużynowy | Trio-Masz | Trio-Masz | |
84 | Maszota Przemysław | Rozłazino | Polska | start drużynowy | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | |
85 | Maszota Szymon | Strzebielino | Polska | start drużynowy | Trio-Masz | Trio-Masz | |
86 | Maziarz Bartosz | Dąbrowa Brzezieńska | Polska | start indywidualny | Dąbrowa Brzezieńska | Dąbrowa Brzezieńska | |
87 | Miotke Sebastian | Wejherowo | Polska | start drużynowy | Fred team | Fred team | |
88 | Mizyk-Sikora Katarzyna | Bożepole Wielkie | Polska | start drużynowy | Sikorki | Sikorki | |
89 | Necel Hanna | Bożepole Wielkie | Polska | start indywidualny | Bożepole Wielkie | Bożepole Wielkie | |
90 | Pallach Sebastian | Strzebielino Osiedle | Polska | start indywidualny | Strzebielino Osiedle | Strzebielino Osiedle | |
91 | Paruszewska Agnieszka | Reda | Polska | start drużynowy | Buła i spóła | Buła i spóła | |
92 | Paschke Kacper | Strzebielino | Polska | start indywidualny | KTS | KTS | |
93 | Piankowski Szymon | Bożepole Wielkie | Polska | start indywidualny | |||
94 | Pouch Martyna | REda | Polska | start drużynowy | Buła i spóła | Buła i spóła | |
95 | Proń Patryk | Rozłazino | Polska | start indywidualny | KS Rozłazino | ||
96 | Pruchniewska Bożena | Lębork | Polska | start indywidualny | |||
97 | Ptach Dawid | Strzebielino Osiedle | Polska | start drużynowy | Strzebielino | Strzebielino | |
98 | Ptach Katarzyna | Strzebielino Osiedle | Polska | start drużynowy | Strzebielino | Strzebielino | |
99 | Ropela Marcin | Kaczkowo | Polska | start indywidualny | Kaczkowo | Kaczkowo | |
100 | RZESZUTEK Piotr | SIERAKOWICE | Polska | start indywidualny | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK |
Wyświetleń: 8337