Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Nazwa drużyny Do zapłaty
1 KILAR Tomasz Koszalin start drużynowy Kilar Team Koszalin Kilar Team Koszalin
2 Kudelski Piotr Łęczyce start drużynowy Kudelscy Kudelscy
3 Kudelski Leon Łęczyce start drużynowy Kudelscy Kudelscy
4 Kamerke Łukasz Luzino start drużynowy Kamerki Kamerki
5 Kamerke Justyna Luzino start drużynowy Kamerki Kamerki
6 Kamerke Agata Luzino start drużynowy Kamerki Kamerki
7 Kamerke Ola Luzino start drużynowy Kamerki Kamerki
8 Konkol Małgorzata Luzino start drużynowy Kamerki Kamerki
9 Konkol Andrzej Luzino start drużynowy Kamerki Kamerki
10 Kafel Agnieszka Luzino start drużynowy Kafelki Kafelki
11 Kafel Tomasz Luzino start drużynowy Kafelki Kafelki
12 Kafel Martyna Luzino start drużynowy Kafelki Kafelki
13 Kafel Maria Luzino start drużynowy Kafelki Kafelki
14 Kafel Krzysztof Luzino start drużynowy Kafelki Kafelki
15 Kilar Oliwia Koszalin start drużynowy Kilar Team Koszalin Kilar Team Koszalin
16 Klass Honorata Kębłowo start drużynowy O'Klasski O'Klasski
17 Grubba Marcin Bożepole Wielkie start drużynowy IGI TEAM IGI TEAM
18 Grubba Antonina Bożepole Wielkie start drużynowy IGI TEAM IGI TEAM
19 Dopke Piotr Reda start drużynowy Fred team Fred team
20 Dopke Renata Reda start drużynowy Fred team Fred team
21 Walder Mateusz Reda start drużynowy Fred team Fred team
22 GUTH STEFAN Domatówko start drużynowy NITRO NITRO
23 Guth Emila Domatówko start drużynowy NITRO NITRO
24 Guth ARKADIUSZ Domatówko start drużynowy NITRO NITRO
25 Guth KACPER Domatówko start drużynowy NITRO NITRO
26 SELONKA ILONA Domatówko start drużynowy NITRO NITRO
27 SELONKA JACEK Domatówko start drużynowy NITRO NITRO
28 Sadaj Estera Wejherowo start drużynowy Fred team Fred team
29 Miotke Sebastian Wejherowo start drużynowy Fred team Fred team
30 Konkol Justyna Luzino start drużynowy Pszczółki Pszczółki
31 Strągowska Monika Luzino start drużynowy Pszczółki Pszczółki
32 Konkel Filip Luzino start drużynowy Pszczółki Pszczółki
33 Sikora Leszek Bożepole Wielkie start drużynowy Sikorki Sikorki
34 Mizyk-Sikora Katarzyna Bożepole Wielkie start drużynowy Sikorki Sikorki
35 Sikora Mateusz Bożepole Wielkie start drużynowy Sikorki Sikorki
36 Maszota Brygida Rozłazino start drużynowy Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina
37 Maszota Daniel Rozłazino start drużynowy Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina
38 Maszota Izabela Rozłazino start drużynowy Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina
39 Maszota Przemysław Rozłazino start drużynowy Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina
40 Browarczyk Teresa Rozłazino start drużynowy Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina
41 Browarczyk Benon Rozłazino start drużynowy Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina
42 Gebhardt Radosław Luzino start drużynowy Pszczółki Pszczółki
43 Gebhardt Agata Luzino start drużynowy Pszczółki Pszczółki
44 Paruszewska Agnieszka Reda start drużynowy Buła i spóła Buła i spóła
45 Pouch Martyna REda start drużynowy Buła i spóła Buła i spóła
46 Kafel Wojciech Luzino start drużynowy Kafelki Kafelki
47 Wejher Maria Puck start drużynowy Wejherki Wejherki
48 Wejher Michał Puck start drużynowy Wejherki Wejherki
49 Wejher Sławomir Puck start drużynowy Wejherki Wejherki
50 Wittke Mariola Gdynia start drużynowy Wittke Wittke
51 Wittke Małgorzata Gdynia start drużynowy Wittke Wittke
52 Bertrand Sebastian Luzino start drużynowy Melania Melania
53 Kiedrowska Paula Luzino start drużynowy Melania Melania
54 Bertrand Melania Luzino start drużynowy Melania Melania
55 Bertrand Ivo Luzino start drużynowy Melania Melania
56 Szumlańska Aleksandra Luzino start drużynowy AZJA Azja
57 Bertrand Marcin Robakwo start drużynowy ELENADIA ELENADIA
58 Bertrand Aleksandra Robakowo start drużynowy ELENADIA ELENADIA
59 Bertrand Nadia Robakowo start drużynowy ELENADIA ELENADIA
60 Bertrand Elena Robakowo start drużynowy ELENADIA ELENADIA
61 Klass Waldemar Kębłowo start drużynowy O'Klasski O'Klasski
62 Szumlański Paweł Luzino start drużynowy AZJA AZJA
63 Szumlańska Patrycja Luzino start drużynowy AZJA AZJA
64 Szumlańska Liliana Luzino start drużynowy AZJA AZJA
65 Szumlańska Elena Luzino start drużynowy AZJA AZJA
66 Maszota Marzena Strzebielino start drużynowy Trio-Masz Trio-Masz
67 Maszota Szymon Strzebielino start drużynowy Trio-Masz Trio-Masz
68 Maszota Janusz Strzebielino start drużynowy Trio-Masz Trio-Masz
69 Jasińska Iwona Bożepole Małe start drużynowy Rzeczna 7 Team Rzeczna 7 Team
70 Jasiński Mateusz Bożepole Małe start drużynowy Rzeczna 7 Team Rzeczna 7 Team
71 Jasiński Jakub Bożepole Małe start drużynowy Rzeczna 7 Team Rzeczna 7 Team
72 Staniek Katarzyna Bożepole Małe start drużynowy Rzeczna 7 Team Rzeczna 7 Team
73 Staniek Adrian Bożepole Małe start drużynowy Rzeczna 7 Team Rzeczna 7 Team
74 Klass Maciej Kębłowo start drużynowy O'Klasski O'Klasski
75 Zyskowski Dariusz Bożepole Małe start drużynowy GANDI TEAM GANDI TEAM
76 Zyskowska Sandra Bożepole Małe start drużynowy GANDI TEAM GANDI TEAM
77 Zysowski Leon Bożepole Małe start drużynowy GANDI TEAM GANDI TEAM
78 Zyskowska Sara Bożepole Małe start drużynowy GANDI TEAM GANDI TEAM
79 Konkol Roman Luzino start drużynowy Pszczółki Pszczółki
80 Konkol Jakub Luzino start drużynowy Pszczółki Pszczółki
81 Ptach Dawid Strzebielino Osiedle start drużynowy Strzebielino Strzebielino
82 Ptach Katarzyna Strzebielino Osiedle start drużynowy Strzebielino Strzebielino
83 Jędrzejewski Wojciech Bożepole Wielkie start drużynowy PERI TEAM PERI TEAM
84 Kondratko Bogusława Bożepole Małe start drużynowy Bożepole Małe Bożepole Małe
85 Kondratko Paweł Bożepole Małe start drużynowy Bożepole Małe Bożepole Małe
86 Kondratko Weronika Bożepole Małe start drużynowy Bożepole Małe Bożepole Małe
87 Kondratko Michał Bożepole Małe start drużynowy Bożepole Małe Bożepole Małe
88 Kondratko Martyna Bożepole Małe start drużynowy Bożepole Małe Bożepole Małe
89 Chełminiacka Magdalena Bożepole Małe start drużynowy Milena Milena
90 Chmielewska Estera Bożepole Wielkie start drużynowy PERI TEAM PERI TEAM
91 Jędrzejewska Emma Bożepole Wielkie start drużynowy PERI TEAM PERI TEAM
92 Chmielewski Ireneusz Bożepole Wielkie start drużynowy PERI TEAM PERI TEAM
93 Jędrzejewska Kaja Bożepole Wielkie start drużynowy PERI TEAM PERI TEAM
94 Tasior Paweł Bożepole Wielkie start drużynowy
95 Tasior Piotr Bożepole Wielkie start drużynowy
96 Schimmelpfennig Nikodem Strzebielino Osiedle start drużynowy Niki Niki
97 Chełmniacka Milena Bożepole Małe start drużynowy Milena Milena
98 Chełmniacki Marcin Bożepole Małe start drużynowy Milena Milena
99 Proń Patryk Rozłazino start indywidualny KS Rozłazino
100 Dąbrowski Michał Łęczyce start indywidualny KS Rozłazino


Wyświetleń: 2663

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ