Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Nazwa drużyny Do zapłaty
1 Kondratko Paweł Bożepole Małe start drużynowy Bożepole Małe Bożepole Małe
2 Kondratko Weronika Bożepole Małe start drużynowy Bożepole Małe Bożepole Małe
3 Kondratko Michał Bożepole Małe start drużynowy Bożepole Małe Bożepole Małe
4 Kondratko Martyna Bożepole Małe start drużynowy Bożepole Małe Bożepole Małe
5 Jasińska Iwona Bożepole Małe start drużynowy Rzeczna 7 Team Rzeczna 7 Team
6 Chełminiacka Magdalena Bożepole Małe start drużynowy Milena Milena
7 Jasiński Mateusz Bożepole Małe start drużynowy Rzeczna 7 Team Rzeczna 7 Team
8 Jasiński Jakub Bożepole Małe start drużynowy Rzeczna 7 Team Rzeczna 7 Team
9 Staniek Katarzyna Bożepole Małe start drużynowy Rzeczna 7 Team Rzeczna 7 Team
10 Staniek Adrian Bożepole Małe start drużynowy Rzeczna 7 Team Rzeczna 7 Team
11 Hinc Arkadiusz Bożepole Małe start indywidualny
12 Zyskowski Dariusz Bożepole Małe start drużynowy GANDI TEAM GANDI TEAM
13 Chełmniacka Milena Bożepole Małe start drużynowy Milena Milena
14 Chełmniacki Marcin Bożepole Małe start drużynowy Milena Milena
15 Zyskowska Sandra Bożepole Małe start drużynowy GANDI TEAM GANDI TEAM
16 Zysowski Leon Bożepole Małe start drużynowy GANDI TEAM GANDI TEAM
17 Zyskowska Sara Bożepole Małe start drużynowy GANDI TEAM GANDI TEAM
18 Kondratko Bogusława Bożepole Małe start drużynowy Bożepole Małe Bożepole Małe
19 Wenta Krzysztof Bożepole Wielkie start indywidualny KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
20 Necel Hanna Bożepole Wielkie start indywidualny Bożepole Wielkie Bożepole Wielkie
21 Tasior Paweł Bożepole Wielkie start drużynowy
22 Tasior Piotr Bożepole Wielkie start drużynowy
23 Sikora Leszek Bożepole Wielkie start drużynowy Sikorki Sikorki
24 Mizyk-Sikora Katarzyna Bożepole Wielkie start drużynowy Sikorki Sikorki
25 Sikora Mateusz Bożepole Wielkie start drużynowy Sikorki Sikorki
26 Grubba Marcin Bożepole Wielkie start drużynowy IGI TEAM IGI TEAM
27 Grubba Antonina Bożepole Wielkie start drużynowy IGI TEAM IGI TEAM
28 Stypka Regina Bożepole Wielkie start indywidualny
29 Piankowski Szymon Bożepole Wielkie start indywidualny
30 Chmielewska Estera Bożepole Wielkie start drużynowy PERI TEAM PERI TEAM
31 Jędrzejewska Emma Bożepole Wielkie start drużynowy PERI TEAM PERI TEAM
32 Chmielewski Ireneusz Bożepole Wielkie start drużynowy PERI TEAM PERI TEAM
33 Jędrzejewska Kaja Bożepole Wielkie start drużynowy PERI TEAM PERI TEAM
34 Jędrzejewski Wojciech Bożepole Wielkie start drużynowy PERI TEAM PERI TEAM
35 Adamska Kinga Dąbrowa Brzezieńska start indywidualny Dąbrowa Brzezieńska Dąbrowa Brzezieńska
36 Maziarz Bartosz Dąbrowa Brzezieńska start indywidualny Dąbrowa Brzezieńska Dąbrowa Brzezieńska
37 GUTH STEFAN Domatówko start drużynowy NITRO NITRO
38 Guth Emila Domatówko start drużynowy NITRO NITRO
39 Guth ARKADIUSZ Domatówko start drużynowy NITRO NITRO
40 Guth KACPER Domatówko start drużynowy NITRO NITRO
41 SELONKA ILONA Domatówko start drużynowy NITRO NITRO
42 SELONKA JACEK Domatówko start drużynowy NITRO NITRO
43 Janowski Krzysztof Gdańsk start indywidualny Gdańsk Gdańsk
44 Wittke Mariola Gdynia start drużynowy Wittke Wittke
45 Wittke Małgorzata Gdynia start drużynowy Wittke Wittke
46 Ropela Marcin Kaczkowo start indywidualny Kaczkowo Kaczkowo
47 Klass Maciej Kębłowo start drużynowy O'Klasski O'Klasski
48 Klass Waldemar Kębłowo start drużynowy O'Klasski O'Klasski
49 Klass Honorata Kębłowo start drużynowy O'Klasski O'Klasski
50 KILAR Tomasz Koszalin start drużynowy Kilar Team Koszalin Kilar Team Koszalin
51 Kilar Oliwia Koszalin start drużynowy Kilar Team Koszalin Kilar Team Koszalin
52 Pruchniewska Bożena Lębork start indywidualny
53 Bibliw Marek Lębork start indywidualny KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
54 Maciejewski Sławomir Lębork start indywidualny KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
55 Górski Maciej Lębork start indywidualny KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
56 Szumlańska Elena Luzino start drużynowy AZJA AZJA
57 Konkol Justyna Luzino start drużynowy Pszczółki Pszczółki
58 Strągowska Monika Luzino start drużynowy Pszczółki Pszczółki
59 Konkel Filip Luzino start drużynowy Pszczółki Pszczółki
60 Hildebrandt Marian Luzino start indywidualny
61 Kamerke Łukasz Luzino start drużynowy Kamerki Kamerki
62 Kamerke Justyna Luzino start drużynowy Kamerki Kamerki
63 Kamerke Agata Luzino start drużynowy Kamerki Kamerki
64 Geliński Stanisław Luzino start indywidualny
65 Kamerke Ola Luzino start drużynowy Kamerki Kamerki
66 Konkol Małgorzata Luzino start drużynowy Kamerki Kamerki
67 Konkol Roman Luzino start drużynowy Pszczółki Pszczółki
68 Konkol Jakub Luzino start drużynowy Pszczółki Pszczółki
69 Konkol Andrzej Luzino start drużynowy Kamerki Kamerki
70 Kafel Wojciech Luzino start drużynowy Kafelki Kafelki
71 Bertrand Sebastian Luzino start drużynowy Melania Melania
72 Kiedrowska Paula Luzino start drużynowy Melania Melania
73 Kafel Agnieszka Luzino start drużynowy Kafelki Kafelki
74 Bertrand Melania Luzino start drużynowy Melania Melania
75 Bertrand Ivo Luzino start drużynowy Melania Melania
76 Szumlańska Aleksandra Luzino start drużynowy AZJA Azja
77 Kafel Tomasz Luzino start drużynowy Kafelki Kafelki
78 Kafel Martyna Luzino start drużynowy Kafelki Kafelki
79 Kafel Maria Luzino start drużynowy Kafelki Kafelki
80 Kafel Krzysztof Luzino start drużynowy Kafelki Kafelki
81 Gebhardt Radosław Luzino start drużynowy Pszczółki Pszczółki
82 Gebhardt Agata Luzino start drużynowy Pszczółki Pszczółki
83 Szumlański Paweł Luzino start drużynowy AZJA AZJA
84 Szumlańska Patrycja Luzino start drużynowy AZJA AZJA
85 Szumlańska Liliana Luzino start drużynowy AZJA AZJA
86 Kudelski Piotr Łęczyce start drużynowy Kudelscy Kudelscy
87 Kudelski Leon Łęczyce start drużynowy Kudelscy Kudelscy
88 Dąbrowski Michał Łęczyce start indywidualny KS Rozłazino
89 Wejher Maria Puck start drużynowy Wejherki Wejherki
90 Wejher Michał Puck start drużynowy Wejherki Wejherki
91 Wejher Sławomir Puck start drużynowy Wejherki Wejherki
92 Paruszewska Agnieszka Reda start drużynowy Buła i spóła Buła i spóła
93 Pouch Martyna REda start drużynowy Buła i spóła Buła i spóła
94 Dopke Piotr Reda start drużynowy Fred team Fred team
95 Dopke Renata Reda start drużynowy Fred team Fred team
96 Walder Mateusz Reda start drużynowy Fred team Fred team
97 Krawczak Anetta Redkowice start indywidualny KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
98 Bertrand Aleksandra Robakowo start drużynowy ELENADIA ELENADIA
99 Bertrand Nadia Robakowo start drużynowy ELENADIA ELENADIA
100 Bertrand Elena Robakowo start drużynowy ELENADIA ELENADIA


Wyświetleń: 2664

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ