Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Nazwa drużyny | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sadaj Estera | Wejherowo | Polska | start drużynowy | Fred team | Fred team | |
2 | Miotke Sebastian | Wejherowo | Polska | start drużynowy | Fred team | Fred team | |
3 | Jóźwiak Witold | Świetlino | Polska | start indywidualny | |||
4 | Karczewski Krzysztof | Strzelęcino | Polska | start indywidualny | Strzelęcino | ||
5 | Kepke Maciej | Strzebielino osiedle | Polska | start indywidualny | |||
6 | Stolz Sergiusz | Strzebielino Osiedle | Polska | start indywidualny | Strzebielino Osiedle | Strzebielino Osiedle | |
7 | Jagusiak Izabela | Strzebielino Osiedle | Polska | start indywidualny | Strzebielino Osiedle | Strzebielino Osiedle | |
8 | Borska Marzena | Strzebielino Osiedle | Polska | start indywidualny | Strzebielino Osiedle | Strzebielino Osiedle | |
9 | Pallach Sebastian | Strzebielino Osiedle | Polska | start indywidualny | Strzebielino Osiedle | Strzebielino Osiedle | |
10 | Kreft Patrycja | Strzebielino Osiedle | Polska | start indywidualny | Strzebielino Osiedle | Strzebielino Osiedle | |
11 | Ptach Dawid | Strzebielino Osiedle | Polska | start drużynowy | Strzebielino | Strzebielino | |
12 | Ptach Katarzyna | Strzebielino Osiedle | Polska | start drużynowy | Strzebielino | Strzebielino | |
13 | Bobkowski Dawid | Strzebielino Osiedle | Polska | start indywidualny | Baza | ||
14 | Schimmelpfennig Nikodem | Strzebielino Osiedle | Polska | start drużynowy | Niki | Niki | |
15 | Paschke Kacper | Strzebielino | Polska | start indywidualny | KTS | KTS | |
16 | Dampz Daniel | Strzebielino | Polska | start indywidualny | |||
17 | Łaga Adrian | Strzebielino | Polska | start indywidualny | |||
18 | Maszota Marzena | Strzebielino | Polska | start drużynowy | Trio-Masz | Trio-Masz | |
19 | Maszota Szymon | Strzebielino | Polska | start drużynowy | Trio-Masz | Trio-Masz | |
20 | Maszota Janusz | Strzebielino | Polska | start drużynowy | Trio-Masz | Trio-Masz | |
21 | Kamiński Krzysztof | Strzebielino | Polska | start indywidualny | Strzebielino | Strzebielino | |
22 | RZESZUTEK Piotr | SIERAKOWICE | Polska | start indywidualny | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | |
23 | Rzeszutek Tomasz | Sierakowice | Polska | start indywidualny | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | ||
24 | Proń Patryk | Rozłazino | Polska | start indywidualny | KS Rozłazino | ||
25 | Wojciechowska Kinga | Rozłazino | Polska | start indywidualny | |||
26 | Maszota Brygida | Rozłazino | Polska | start drużynowy | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | |
27 | Maszota Daniel | Rozłazino | Polska | start drużynowy | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | |
28 | Maszota Izabela | Rozłazino | Polska | start drużynowy | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | |
29 | Maszota Przemysław | Rozłazino | Polska | start drużynowy | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | |
30 | Browarczyk Teresa | Rozłazino | Polska | start drużynowy | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | |
31 | Browarczyk Benon | Rozłazino | Polska | start drużynowy | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | |
32 | Bertrand Marcin | Robakwo | Polska | start drużynowy | ELENADIA | ELENADIA | |
33 | Bertrand Aleksandra | Robakowo | Polska | start drużynowy | ELENADIA | ELENADIA | |
34 | Bertrand Nadia | Robakowo | Polska | start drużynowy | ELENADIA | ELENADIA | |
35 | Bertrand Elena | Robakowo | Polska | start drużynowy | ELENADIA | ELENADIA | |
36 | Krawczak Anetta | Redkowice | Polska | start indywidualny | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | ||
37 | Dopke Piotr | Reda | Polska | start drużynowy | Fred team | Fred team | |
38 | Dopke Renata | Reda | Polska | start drużynowy | Fred team | Fred team | |
39 | Walder Mateusz | Reda | Polska | start drużynowy | Fred team | Fred team | |
40 | Paruszewska Agnieszka | Reda | Polska | start drużynowy | Buła i spóła | Buła i spóła | |
41 | Pouch Martyna | REda | Polska | start drużynowy | Buła i spóła | Buła i spóła | |
42 | Wejher Maria | Puck | Polska | start drużynowy | Wejherki | Wejherki | |
43 | Wejher Michał | Puck | Polska | start drużynowy | Wejherki | Wejherki | |
44 | Wejher Sławomir | Puck | Polska | start drużynowy | Wejherki | Wejherki | |
45 | Dąbrowski Michał | Łęczyce | Polska | start indywidualny | KS Rozłazino | ||
46 | Kudelski Piotr | Łęczyce | Polska | start drużynowy | Kudelscy | Kudelscy | |
47 | Kudelski Leon | Łęczyce | Polska | start drużynowy | Kudelscy | Kudelscy | |
48 | Hildebrandt Marian | Luzino | Polska | start indywidualny | |||
49 | Kamerke Łukasz | Luzino | Polska | start drużynowy | Kamerki | Kamerki | |
50 | Kamerke Justyna | Luzino | Polska | start drużynowy | Kamerki | Kamerki | |
51 | Kamerke Agata | Luzino | Polska | start drużynowy | Kamerki | Kamerki | |
52 | Kamerke Ola | Luzino | Polska | start drużynowy | Kamerki | Kamerki | |
53 | Konkol Małgorzata | Luzino | Polska | start drużynowy | Kamerki | Kamerki | |
54 | Konkol Andrzej | Luzino | Polska | start drużynowy | Kamerki | Kamerki | |
55 | Kafel Agnieszka | Luzino | Polska | start drużynowy | Kafelki | Kafelki | |
56 | Kafel Tomasz | Luzino | Polska | start drużynowy | Kafelki | Kafelki | |
57 | Kafel Martyna | Luzino | Polska | start drużynowy | Kafelki | Kafelki | |
58 | Kafel Maria | Luzino | Polska | start drużynowy | Kafelki | Kafelki | |
59 | Kafel Krzysztof | Luzino | Polska | start drużynowy | Kafelki | Kafelki | |
60 | Geliński Stanisław | Luzino | Polska | start indywidualny | |||
61 | Konkol Justyna | Luzino | Polska | start drużynowy | Pszczółki | Pszczółki | |
62 | Strągowska Monika | Luzino | Polska | start drużynowy | Pszczółki | Pszczółki | |
63 | Konkel Filip | Luzino | Polska | start drużynowy | Pszczółki | Pszczółki | |
64 | Gebhardt Radosław | Luzino | Polska | start drużynowy | Pszczółki | Pszczółki | |
65 | Gebhardt Agata | Luzino | Polska | start drużynowy | Pszczółki | Pszczółki | |
66 | Kafel Wojciech | Luzino | Polska | start drużynowy | Kafelki | Kafelki | |
67 | Bertrand Sebastian | Luzino | Polska | start drużynowy | Melania | Melania | |
68 | Kiedrowska Paula | Luzino | Polska | start drużynowy | Melania | Melania | |
69 | Bertrand Melania | Luzino | Polska | start drużynowy | Melania | Melania | |
70 | Bertrand Ivo | Luzino | Polska | start drużynowy | Melania | Melania | |
71 | Szumlańska Aleksandra | Luzino | Polska | start drużynowy | AZJA | Azja | |
72 | Szumlański Paweł | Luzino | Polska | start drużynowy | AZJA | AZJA | |
73 | Szumlańska Patrycja | Luzino | Polska | start drużynowy | AZJA | AZJA | |
74 | Szumlańska Liliana | Luzino | Polska | start drużynowy | AZJA | AZJA | |
75 | Szumlańska Elena | Luzino | Polska | start drużynowy | AZJA | AZJA | |
76 | Konkol Roman | Luzino | Polska | start drużynowy | Pszczółki | Pszczółki | |
77 | Konkol Jakub | Luzino | Polska | start drużynowy | Pszczółki | Pszczółki | |
78 | Górski Maciej | Lębork | Polska | start indywidualny | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | |
79 | Maciejewski Sławomir | Lębork | Polska | start indywidualny | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | |
80 | Bibliw Marek | Lębork | Polska | start indywidualny | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | ||
81 | Pruchniewska Bożena | Lębork | Polska | start indywidualny | |||
82 | KILAR Tomasz | Koszalin | Polska | start drużynowy | Kilar Team Koszalin | Kilar Team Koszalin | |
83 | Kilar Oliwia | Koszalin | Polska | start drużynowy | Kilar Team Koszalin | Kilar Team Koszalin | |
84 | Klass Honorata | Kębłowo | Polska | start drużynowy | O'Klasski | O'Klasski | |
85 | Klass Waldemar | Kębłowo | Polska | start drużynowy | O'Klasski | O'Klasski | |
86 | Klass Maciej | Kębłowo | Polska | start drużynowy | O'Klasski | O'Klasski | |
87 | Ropela Marcin | Kaczkowo | Polska | start indywidualny | Kaczkowo | Kaczkowo | |
88 | Wittke Mariola | Gdynia | Polska | start drużynowy | Wittke | Wittke | |
89 | Wittke Małgorzata | Gdynia | Polska | start drużynowy | Wittke | Wittke | |
90 | Janowski Krzysztof | Gdańsk | Polska | start indywidualny | Gdańsk | Gdańsk | |
91 | GUTH STEFAN | Domatówko | Polska | start drużynowy | NITRO | NITRO | |
92 | Guth Emila | Domatówko | Polska | start drużynowy | NITRO | NITRO | |
93 | Guth ARKADIUSZ | Domatówko | Polska | start drużynowy | NITRO | NITRO | |
94 | Guth KACPER | Domatówko | Polska | start drużynowy | NITRO | NITRO | |
95 | SELONKA ILONA | Domatówko | Polska | start drużynowy | NITRO | NITRO | |
96 | SELONKA JACEK | Domatówko | Polska | start drużynowy | NITRO | NITRO | |
97 | Adamska Kinga | Dąbrowa Brzezieńska | Polska | start indywidualny | Dąbrowa Brzezieńska | Dąbrowa Brzezieńska | |
98 | Maziarz Bartosz | Dąbrowa Brzezieńska | Polska | start indywidualny | Dąbrowa Brzezieńska | Dąbrowa Brzezieńska | |
99 | Piankowski Szymon | Bożepole Wielkie | Polska | start indywidualny | |||
100 | Grubba Marcin | Bożepole Wielkie | Polska | start drużynowy | IGI TEAM | IGI TEAM |
Wyświetleń: 8336