Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Nazwa drużyny Do zapłaty
1 Wojciechowska Kinga Rozłazino start indywidualny
2 Dampz Daniel Strzebielino start indywidualny
3 Tasior Paweł Bożepole Wielkie start drużynowy
4 Tasior Piotr Bożepole Wielkie start drużynowy
5 Pruchniewska Bożena Lębork start indywidualny
6 Hildebrandt Marian Luzino start indywidualny
7 Hinc Arkadiusz Bożepole Małe start indywidualny
8 Stypka Regina Bożepole Wielkie start indywidualny
9 Geliński Stanisław Luzino start indywidualny
10 Piankowski Szymon Bożepole Wielkie start indywidualny
11 Łaga Adrian Strzebielino start indywidualny
12 Jóźwiak Witold Świetlino start indywidualny
13 Kepke Maciej Strzebielino osiedle start indywidualny
14 Szumlańska Elena Luzino start drużynowy AZJA AZJA
15 Szumlańska Aleksandra Luzino start drużynowy AZJA Azja
16 Szumlański Paweł Luzino start drużynowy AZJA AZJA
17 Szumlańska Patrycja Luzino start drużynowy AZJA AZJA
18 Szumlańska Liliana Luzino start drużynowy AZJA AZJA
19 Bobkowski Dawid Strzebielino Osiedle start indywidualny Baza
20 Kondratko Paweł Bożepole Małe start drużynowy Bożepole Małe Bożepole Małe
21 Kondratko Weronika Bożepole Małe start drużynowy Bożepole Małe Bożepole Małe
22 Kondratko Michał Bożepole Małe start drużynowy Bożepole Małe Bożepole Małe
23 Kondratko Martyna Bożepole Małe start drużynowy Bożepole Małe Bożepole Małe
24 Kondratko Bogusława Bożepole Małe start drużynowy Bożepole Małe Bożepole Małe
25 Necel Hanna Bożepole Wielkie start indywidualny Bożepole Wielkie Bożepole Wielkie
26 Paruszewska Agnieszka Reda start drużynowy Buła i spóła Buła i spóła
27 Pouch Martyna REda start drużynowy Buła i spóła Buła i spóła
28 Adamska Kinga Dąbrowa Brzezieńska start indywidualny Dąbrowa Brzezieńska Dąbrowa Brzezieńska
29 Maziarz Bartosz Dąbrowa Brzezieńska start indywidualny Dąbrowa Brzezieńska Dąbrowa Brzezieńska
30 Bertrand Marcin Robakwo start drużynowy ELENADIA ELENADIA
31 Bertrand Aleksandra Robakowo start drużynowy ELENADIA ELENADIA
32 Bertrand Nadia Robakowo start drużynowy ELENADIA ELENADIA
33 Bertrand Elena Robakowo start drużynowy ELENADIA ELENADIA
34 Sadaj Estera Wejherowo start drużynowy Fred team Fred team
35 Miotke Sebastian Wejherowo start drużynowy Fred team Fred team
36 Dopke Piotr Reda start drużynowy Fred team Fred team
37 Dopke Renata Reda start drużynowy Fred team Fred team
38 Walder Mateusz Reda start drużynowy Fred team Fred team
39 Zyskowski Dariusz Bożepole Małe start drużynowy GANDI TEAM GANDI TEAM
40 Zyskowska Sandra Bożepole Małe start drużynowy GANDI TEAM GANDI TEAM
41 Zysowski Leon Bożepole Małe start drużynowy GANDI TEAM GANDI TEAM
42 Zyskowska Sara Bożepole Małe start drużynowy GANDI TEAM GANDI TEAM
43 Janowski Krzysztof Gdańsk start indywidualny Gdańsk Gdańsk
44 Grubba Marcin Bożepole Wielkie start drużynowy IGI TEAM IGI TEAM
45 Grubba Antonina Bożepole Wielkie start drużynowy IGI TEAM IGI TEAM
46 Ropela Marcin Kaczkowo start indywidualny Kaczkowo Kaczkowo
47 Kafel Wojciech Luzino start drużynowy Kafelki Kafelki
48 Kafel Agnieszka Luzino start drużynowy Kafelki Kafelki
49 Kafel Tomasz Luzino start drużynowy Kafelki Kafelki
50 Kafel Martyna Luzino start drużynowy Kafelki Kafelki
51 Kafel Maria Luzino start drużynowy Kafelki Kafelki
52 Kafel Krzysztof Luzino start drużynowy Kafelki Kafelki
53 Kamerke Łukasz Luzino start drużynowy Kamerki Kamerki
54 Kamerke Justyna Luzino start drużynowy Kamerki Kamerki
55 Kamerke Agata Luzino start drużynowy Kamerki Kamerki
56 Kamerke Ola Luzino start drużynowy Kamerki Kamerki
57 Konkol Małgorzata Luzino start drużynowy Kamerki Kamerki
58 Konkol Andrzej Luzino start drużynowy Kamerki Kamerki
59 KILAR Tomasz Koszalin start drużynowy Kilar Team Koszalin Kilar Team Koszalin
60 Kilar Oliwia Koszalin start drużynowy Kilar Team Koszalin Kilar Team Koszalin
61 Wenta Krzysztof Bożepole Wielkie start indywidualny KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
62 Rzeszutek Tomasz Sierakowice start indywidualny KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
63 RZESZUTEK Piotr SIERAKOWICE start indywidualny KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
64 Krawczak Anetta Redkowice start indywidualny KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
65 Bibliw Marek Lębork start indywidualny KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
66 Maciejewski Sławomir Lębork start indywidualny KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
67 Górski Maciej Lębork start indywidualny KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
68 Proń Patryk Rozłazino start indywidualny KS Rozłazino
69 Dąbrowski Michał Łęczyce start indywidualny KS Rozłazino
70 Paschke Kacper Strzebielino start indywidualny KTS KTS
71 Kudelski Piotr Łęczyce start drużynowy Kudelscy Kudelscy
72 Kudelski Leon Łęczyce start drużynowy Kudelscy Kudelscy
73 Bertrand Sebastian Luzino start drużynowy Melania Melania
74 Kiedrowska Paula Luzino start drużynowy Melania Melania
75 Bertrand Melania Luzino start drużynowy Melania Melania
76 Bertrand Ivo Luzino start drużynowy Melania Melania
77 Chełminiacka Magdalena Bożepole Małe start drużynowy Milena Milena
78 Chełmniacka Milena Bożepole Małe start drużynowy Milena Milena
79 Chełmniacki Marcin Bożepole Małe start drużynowy Milena Milena
80 Schimmelpfennig Nikodem Strzebielino Osiedle start drużynowy Niki Niki
81 GUTH STEFAN Domatówko start drużynowy NITRO NITRO
82 Guth Emila Domatówko start drużynowy NITRO NITRO
83 Guth ARKADIUSZ Domatówko start drużynowy NITRO NITRO
84 Guth KACPER Domatówko start drużynowy NITRO NITRO
85 SELONKA ILONA Domatówko start drużynowy NITRO NITRO
86 SELONKA JACEK Domatówko start drużynowy NITRO NITRO
87 Klass Maciej Kębłowo start drużynowy O'Klasski O'Klasski
88 Klass Waldemar Kębłowo start drużynowy O'Klasski O'Klasski
89 Klass Honorata Kębłowo start drużynowy O'Klasski O'Klasski
90 Chmielewska Estera Bożepole Wielkie start drużynowy PERI TEAM PERI TEAM
91 Jędrzejewska Emma Bożepole Wielkie start drużynowy PERI TEAM PERI TEAM
92 Chmielewski Ireneusz Bożepole Wielkie start drużynowy PERI TEAM PERI TEAM
93 Jędrzejewska Kaja Bożepole Wielkie start drużynowy PERI TEAM PERI TEAM
94 Jędrzejewski Wojciech Bożepole Wielkie start drużynowy PERI TEAM PERI TEAM
95 Konkol Justyna Luzino start drużynowy Pszczółki Pszczółki
96 Strągowska Monika Luzino start drużynowy Pszczółki Pszczółki
97 Konkel Filip Luzino start drużynowy Pszczółki Pszczółki
98 Konkol Roman Luzino start drużynowy Pszczółki Pszczółki
99 Konkol Jakub Luzino start drużynowy Pszczółki Pszczółki
100 Gebhardt Radosław Luzino start drużynowy Pszczółki Pszczółki


Wyświetleń: 2666

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ