Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Nazwa drużyny Do zapłaty
1 Chełmniacki Marcin Bożepole Małe start drużynowy Milena Milena
2 Chełmniacka Milena Bożepole Małe start drużynowy Milena Milena
3 Rzeszutek Tomasz Sierakowice start indywidualny KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
4 Schimmelpfennig Nikodem Strzebielino Osiedle start drużynowy Niki Niki
5 Ropela Marcin Kaczkowo start indywidualny Kaczkowo Kaczkowo
6 Hinc Arkadiusz Bożepole Małe start indywidualny
7 Bobkowski Dawid Strzebielino Osiedle start indywidualny Baza
8 Pruchniewska Bożena Lębork start indywidualny
9 Tasior Piotr Bożepole Wielkie start drużynowy
10 Tasior Paweł Bożepole Wielkie start drużynowy
11 Wenta Krzysztof Bożepole Wielkie start indywidualny KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
12 Jędrzejewska Kaja Bożepole Wielkie start drużynowy PERI TEAM PERI TEAM
13 Chmielewski Ireneusz Bożepole Wielkie start drużynowy PERI TEAM PERI TEAM
14 Jędrzejewska Emma Bożepole Wielkie start drużynowy PERI TEAM PERI TEAM
15 Chmielewska Estera Bożepole Wielkie start drużynowy PERI TEAM PERI TEAM
16 Bibliw Marek Lębork start indywidualny KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
17 Krawczak Anetta Redkowice start indywidualny KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
18 Janowski Krzysztof Gdańsk start indywidualny Gdańsk Gdańsk
19 Chełminiacka Magdalena Bożepole Małe start drużynowy Milena Milena
20 Kondratko Martyna Bożepole Małe start drużynowy Bożepole Małe Bożepole Małe
21 Kondratko Michał Bożepole Małe start drużynowy Bożepole Małe Bożepole Małe
22 Kondratko Weronika Bożepole Małe start drużynowy Bożepole Małe Bożepole Małe
23 Kondratko Paweł Bożepole Małe start drużynowy Bożepole Małe Bożepole Małe
24 Kondratko Bogusława Bożepole Małe start drużynowy Bożepole Małe Bożepole Małe
25 Jędrzejewski Wojciech Bożepole Wielkie start drużynowy PERI TEAM PERI TEAM
26 Ptach Katarzyna Strzebielino Osiedle start drużynowy Strzebielino Strzebielino
27 Ptach Dawid Strzebielino Osiedle start drużynowy Strzebielino Strzebielino
28 Konkol Jakub Luzino start drużynowy Pszczółki Pszczółki
29 Konkol Roman Luzino start drużynowy Pszczółki Pszczółki
30 Zyskowska Sara Bożepole Małe start drużynowy GANDI TEAM GANDI TEAM
31 Zysowski Leon Bożepole Małe start drużynowy GANDI TEAM GANDI TEAM
32 Zyskowska Sandra Bożepole Małe start drużynowy GANDI TEAM GANDI TEAM
33 Zyskowski Dariusz Bożepole Małe start drużynowy GANDI TEAM GANDI TEAM
34 Klass Maciej Kębłowo start drużynowy O'Klasski O'Klasski
35 Kamiński Krzysztof Strzebielino start indywidualny Strzebielino Strzebielino
36 Kreft Patrycja Strzebielino Osiedle start indywidualny Strzebielino Osiedle Strzebielino Osiedle
37 Pallach Sebastian Strzebielino Osiedle start indywidualny Strzebielino Osiedle Strzebielino Osiedle
38 Staniek Adrian Bożepole Małe start drużynowy Rzeczna 7 Team Rzeczna 7 Team
39 Staniek Katarzyna Bożepole Małe start drużynowy Rzeczna 7 Team Rzeczna 7 Team
40 Jasiński Jakub Bożepole Małe start drużynowy Rzeczna 7 Team Rzeczna 7 Team
41 Jasiński Mateusz Bożepole Małe start drużynowy Rzeczna 7 Team Rzeczna 7 Team
42 Jasińska Iwona Bożepole Małe start drużynowy Rzeczna 7 Team Rzeczna 7 Team
43 Necel Hanna Bożepole Wielkie start indywidualny Bożepole Wielkie Bożepole Wielkie
44 Maszota Janusz Strzebielino start drużynowy Trio-Masz Trio-Masz
45 Maszota Szymon Strzebielino start drużynowy Trio-Masz Trio-Masz
46 Maszota Marzena Strzebielino start drużynowy Trio-Masz Trio-Masz
47 Borska Marzena Strzebielino Osiedle start indywidualny Strzebielino Osiedle Strzebielino Osiedle
48 Jagusiak Izabela Strzebielino Osiedle start indywidualny Strzebielino Osiedle Strzebielino Osiedle
49 Stolz Sergiusz Strzebielino Osiedle start indywidualny Strzebielino Osiedle Strzebielino Osiedle
50 Karczewski Krzysztof Strzelęcino start indywidualny Strzelęcino
51 Szumlańska Elena Luzino start drużynowy AZJA AZJA
52 Szumlańska Liliana Luzino start drużynowy AZJA AZJA
53 Szumlańska Patrycja Luzino start drużynowy AZJA AZJA
54 Szumlański Paweł Luzino start drużynowy AZJA AZJA
55 Klass Waldemar Kębłowo start drużynowy O'Klasski O'Klasski
56 Bertrand Elena Robakowo start drużynowy ELENADIA ELENADIA
57 Bertrand Nadia Robakowo start drużynowy ELENADIA ELENADIA
58 Bertrand Aleksandra Robakowo start drużynowy ELENADIA ELENADIA
59 Bertrand Marcin Robakwo start drużynowy ELENADIA ELENADIA
60 Szumlańska Aleksandra Luzino start drużynowy AZJA Azja
61 Bertrand Ivo Luzino start drużynowy Melania Melania
62 Bertrand Melania Luzino start drużynowy Melania Melania
63 Kiedrowska Paula Luzino start drużynowy Melania Melania
64 Bertrand Sebastian Luzino start drużynowy Melania Melania
65 Wittke Małgorzata Gdynia start drużynowy Wittke Wittke
66 Wittke Mariola Gdynia start drużynowy Wittke Wittke
67 Wejher Sławomir Puck start drużynowy Wejherki Wejherki
68 Wejher Michał Puck start drużynowy Wejherki Wejherki
69 Wejher Maria Puck start drużynowy Wejherki Wejherki
70 Kafel Wojciech Luzino start drużynowy Kafelki Kafelki
71 Maciejewski Sławomir Lębork start indywidualny KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
72 Maziarz Bartosz Dąbrowa Brzezieńska start indywidualny Dąbrowa Brzezieńska Dąbrowa Brzezieńska
73 Adamska Kinga Dąbrowa Brzezieńska start indywidualny Dąbrowa Brzezieńska Dąbrowa Brzezieńska
74 Pouch Martyna REda start drużynowy Buła i spóła Buła i spóła
75 Paruszewska Agnieszka Reda start drużynowy Buła i spóła Buła i spóła
76 Górski Maciej Lębork start indywidualny KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
77 Stypka Regina Bożepole Wielkie start indywidualny
78 Gebhardt Agata Luzino start drużynowy Pszczółki Pszczółki
79 Gebhardt Radosław Luzino start drużynowy Pszczółki Pszczółki
80 Browarczyk Benon Rozłazino start drużynowy Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina
81 Browarczyk Teresa Rozłazino start drużynowy Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina
82 Maszota Przemysław Rozłazino start drużynowy Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina
83 Maszota Izabela Rozłazino start drużynowy Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina
84 Maszota Daniel Rozłazino start drużynowy Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina
85 Maszota Brygida Rozłazino start drużynowy Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina
86 Sikora Mateusz Bożepole Wielkie start drużynowy Sikorki Sikorki
87 Mizyk-Sikora Katarzyna Bożepole Wielkie start drużynowy Sikorki Sikorki
88 Sikora Leszek Bożepole Wielkie start drużynowy Sikorki Sikorki
89 Konkel Filip Luzino start drużynowy Pszczółki Pszczółki
90 Strągowska Monika Luzino start drużynowy Pszczółki Pszczółki
91 Konkol Justyna Luzino start drużynowy Pszczółki Pszczółki
92 Łaga Adrian Strzebielino start indywidualny
93 Miotke Sebastian Wejherowo start drużynowy Fred team Fred team
94 Sadaj Estera Wejherowo start drużynowy Fred team Fred team
95 SELONKA JACEK Domatówko start drużynowy NITRO NITRO
96 SELONKA ILONA Domatówko start drużynowy NITRO NITRO
97 Guth KACPER Domatówko start drużynowy NITRO NITRO
98 Guth ARKADIUSZ Domatówko start drużynowy NITRO NITRO
99 Guth Emila Domatówko start drużynowy NITRO NITRO
100 GUTH STEFAN Domatówko start drużynowy NITRO NITRO


Wyświetleń: 2661

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ