Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Nazwa drużyny Do zapłaty
1 Adamska Kinga Dąbrowa Brzezieńska start indywidualny Dąbrowa Brzezieńska Dąbrowa Brzezieńska
2 Bertrand Aleksandra Robakowo start drużynowy ELENADIA ELENADIA
3 Bertrand Elena Robakowo start drużynowy ELENADIA ELENADIA
4 Bertrand Ivo Luzino start drużynowy Melania Melania
5 Bertrand Marcin Robakwo start drużynowy ELENADIA ELENADIA
6 Bertrand Melania Luzino start drużynowy Melania Melania
7 Bertrand Nadia Robakowo start drużynowy ELENADIA ELENADIA
8 Bertrand Sebastian Luzino start drużynowy Melania Melania
9 Bibliw Marek Lębork start indywidualny KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
10 Bobkowski Dawid Strzebielino Osiedle start indywidualny Baza
11 Borska Marzena Strzebielino Osiedle start indywidualny Strzebielino Osiedle Strzebielino Osiedle
12 Browarczyk Benon Rozłazino start drużynowy Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina
13 Browarczyk Teresa Rozłazino start drużynowy Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina
14 Chełminiacka Magdalena Bożepole Małe start drużynowy Milena Milena
15 Chełmniacka Milena Bożepole Małe start drużynowy Milena Milena
16 Chełmniacki Marcin Bożepole Małe start drużynowy Milena Milena
17 Chmielewska Estera Bożepole Wielkie start drużynowy PERI TEAM PERI TEAM
18 Chmielewski Ireneusz Bożepole Wielkie start drużynowy PERI TEAM PERI TEAM
19 Dąbrowski Michał Łęczyce start indywidualny KS Rozłazino
20 Dampz Daniel Strzebielino start indywidualny
21 Dopke Piotr Reda start drużynowy Fred team Fred team
22 Dopke Renata Reda start drużynowy Fred team Fred team
23 Gebhardt Agata Luzino start drużynowy Pszczółki Pszczółki
24 Gebhardt Radosław Luzino start drużynowy Pszczółki Pszczółki
25 Geliński Stanisław Luzino start indywidualny
26 Górski Maciej Lębork start indywidualny KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
27 Grubba Antonina Bożepole Wielkie start drużynowy IGI TEAM IGI TEAM
28 Grubba Marcin Bożepole Wielkie start drużynowy IGI TEAM IGI TEAM
29 Guth ARKADIUSZ Domatówko start drużynowy NITRO NITRO
30 Guth Emila Domatówko start drużynowy NITRO NITRO
31 Guth KACPER Domatówko start drużynowy NITRO NITRO
32 GUTH STEFAN Domatówko start drużynowy NITRO NITRO
33 Hildebrandt Marian Luzino start indywidualny
34 Hinc Arkadiusz Bożepole Małe start indywidualny
35 Jagusiak Izabela Strzebielino Osiedle start indywidualny Strzebielino Osiedle Strzebielino Osiedle
36 Janowski Krzysztof Gdańsk start indywidualny Gdańsk Gdańsk
37 Jasińska Iwona Bożepole Małe start drużynowy Rzeczna 7 Team Rzeczna 7 Team
38 Jasiński Jakub Bożepole Małe start drużynowy Rzeczna 7 Team Rzeczna 7 Team
39 Jasiński Mateusz Bożepole Małe start drużynowy Rzeczna 7 Team Rzeczna 7 Team
40 Jędrzejewska Emma Bożepole Wielkie start drużynowy PERI TEAM PERI TEAM
41 Jędrzejewska Kaja Bożepole Wielkie start drużynowy PERI TEAM PERI TEAM
42 Jędrzejewski Wojciech Bożepole Wielkie start drużynowy PERI TEAM PERI TEAM
43 Jóźwiak Witold Świetlino start indywidualny
44 Kafel Agnieszka Luzino start drużynowy Kafelki Kafelki
45 Kafel Krzysztof Luzino start drużynowy Kafelki Kafelki
46 Kafel Maria Luzino start drużynowy Kafelki Kafelki
47 Kafel Martyna Luzino start drużynowy Kafelki Kafelki
48 Kafel Tomasz Luzino start drużynowy Kafelki Kafelki
49 Kafel Wojciech Luzino start drużynowy Kafelki Kafelki
50 Kamerke Agata Luzino start drużynowy Kamerki Kamerki
51 Kamerke Justyna Luzino start drużynowy Kamerki Kamerki
52 Kamerke Łukasz Luzino start drużynowy Kamerki Kamerki
53 Kamerke Ola Luzino start drużynowy Kamerki Kamerki
54 Kamiński Krzysztof Strzebielino start indywidualny Strzebielino Strzebielino
55 Karczewski Krzysztof Strzelęcino start indywidualny Strzelęcino
56 Kepke Maciej Strzebielino osiedle start indywidualny
57 Kiedrowska Paula Luzino start drużynowy Melania Melania
58 Kilar Oliwia Koszalin start drużynowy Kilar Team Koszalin Kilar Team Koszalin
59 KILAR Tomasz Koszalin start drużynowy Kilar Team Koszalin Kilar Team Koszalin
60 Klass Honorata Kębłowo start drużynowy O'Klasski O'Klasski
61 Klass Maciej Kębłowo start drużynowy O'Klasski O'Klasski
62 Klass Waldemar Kębłowo start drużynowy O'Klasski O'Klasski
63 Kondratko Bogusława Bożepole Małe start drużynowy Bożepole Małe Bożepole Małe
64 Kondratko Martyna Bożepole Małe start drużynowy Bożepole Małe Bożepole Małe
65 Kondratko Michał Bożepole Małe start drużynowy Bożepole Małe Bożepole Małe
66 Kondratko Paweł Bożepole Małe start drużynowy Bożepole Małe Bożepole Małe
67 Kondratko Weronika Bożepole Małe start drużynowy Bożepole Małe Bożepole Małe
68 Konkel Filip Luzino start drużynowy Pszczółki Pszczółki
69 Konkol Andrzej Luzino start drużynowy Kamerki Kamerki
70 Konkol Jakub Luzino start drużynowy Pszczółki Pszczółki
71 Konkol Justyna Luzino start drużynowy Pszczółki Pszczółki
72 Konkol Małgorzata Luzino start drużynowy Kamerki Kamerki
73 Konkol Roman Luzino start drużynowy Pszczółki Pszczółki
74 Krawczak Anetta Redkowice start indywidualny KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
75 Kreft Patrycja Strzebielino Osiedle start indywidualny Strzebielino Osiedle Strzebielino Osiedle
76 Kudelski Leon Łęczyce start drużynowy Kudelscy Kudelscy
77 Kudelski Piotr Łęczyce start drużynowy Kudelscy Kudelscy
78 Maciejewski Sławomir Lębork start indywidualny KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
79 Maszota Brygida Rozłazino start drużynowy Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina
80 Maszota Daniel Rozłazino start drużynowy Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina
81 Maszota Izabela Rozłazino start drużynowy Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina
82 Maszota Janusz Strzebielino start drużynowy Trio-Masz Trio-Masz
83 Maszota Marzena Strzebielino start drużynowy Trio-Masz Trio-Masz
84 Maszota Przemysław Rozłazino start drużynowy Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina
85 Maszota Szymon Strzebielino start drużynowy Trio-Masz Trio-Masz
86 Maziarz Bartosz Dąbrowa Brzezieńska start indywidualny Dąbrowa Brzezieńska Dąbrowa Brzezieńska
87 Miotke Sebastian Wejherowo start drużynowy Fred team Fred team
88 Mizyk-Sikora Katarzyna Bożepole Wielkie start drużynowy Sikorki Sikorki
89 Necel Hanna Bożepole Wielkie start indywidualny Bożepole Wielkie Bożepole Wielkie
90 Pallach Sebastian Strzebielino Osiedle start indywidualny Strzebielino Osiedle Strzebielino Osiedle
91 Paruszewska Agnieszka Reda start drużynowy Buła i spóła Buła i spóła
92 Paschke Kacper Strzebielino start indywidualny KTS KTS
93 Piankowski Szymon Bożepole Wielkie start indywidualny
94 Pouch Martyna REda start drużynowy Buła i spóła Buła i spóła
95 Proń Patryk Rozłazino start indywidualny KS Rozłazino
96 Pruchniewska Bożena Lębork start indywidualny
97 Ptach Dawid Strzebielino Osiedle start drużynowy Strzebielino Strzebielino
98 Ptach Katarzyna Strzebielino Osiedle start drużynowy Strzebielino Strzebielino
99 Ropela Marcin Kaczkowo start indywidualny Kaczkowo Kaczkowo
100 RZESZUTEK Piotr SIERAKOWICE start indywidualny KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK


Wyświetleń: 2660

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ