wyniki 20km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 101 RZESZUTEK PIOTR M 1 M OPEN 1 SIERAKOWICE KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 20km 0:48:47 24.60 [km/h]
2 102 RZESZUTEK TOMASZ M 2 M OPEN 2 SIERAKOWICE KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 20km 0:49:14 24.37 [km/h]
3 141 BRZEZIŃSKI ARTUR M 3 M OPEN 3 LĘBORK 20km 0:49:40 24.16 [km/h]
4 26 GÓRSKI MACIEJ M 4 M OPEN 4 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 20km 0:51:46 23.18 [km/h]
5 138 PETKA TOMASZ M 5 M OPEN 5 LĘBORK 20km 0:52:03 23.05 [km/h]
6 126 WENTA KRZYSZTOF M 6 M OPEN 6 BOŻEPOLE WIELKIE KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 20km 0:52:53 22.69 [km/h]
7 79 MACIEJEWSKI SŁAWOMIR M 7 M OPEN 7 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 20km 0:52:54 22.68 [km/h]
8 94 PIANKOWSKI SZYMON M 8 M OPEN 8 BOŻEPOLE WIELKIE 20km 0:54:47 21.90 [km/h]
9 9 BIBLIW MAREK M 9 M OPEN 9 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 20km 0:56:08 21.38 [km/h]
10 137 OSTROWSKI BARTŁOMIEJ M 10 M OPEN 10 LĘBORK 20km 1:00:15 19.92 [km/h]
11 20 DĄBROWSKI MICHAŁ M 11 M OPEN 11 ŁĘCZYCE KS ROZŁAZINO 20km 1:02:54 19.08 [km/h]
12 96 PROŃ PATRYK M 12 M OPEN 12 ROZŁAZINO KS ROZŁAZINO 20km 1:11:35 16.76 [km/h]
13 93 PASCHKE KACPER M 13 M OPEN 13 STRZEBIELINO KTS 20km 1:11:56 16.68 [km/h]
14 32 GUTH STEFAN M 14 M OPEN 14 DOMATÓWKO NITRO 20km 1:13:31 16.32 [km/h]
15 106 SELONKA ILONA K 1 K OPEN 1 DOMATÓWKO NITRO 20km 1:14:17 16.15 [km/h]
16 29 GUTH ARKADIUSZ M 15 M OPEN 15 DOMATÓWKO NITRO 20km 1:16:08 15.76 [km/h]
17 100 ROPELA MARCIN M 16 M OPEN 16 KACZKOWO KACZKOWO 20km 1:16:16 15.73 [km/h]
18 33 HILDEBRANDT MARIAN M 17 M OPEN 17 LUZINO 20km 1:16:33 15.68 [km/h]
19 109 SIKORA MATEUSZ M 18 M OPEN 18 BOŻEPOLE WIELKIE SIKORKI 20km 1:17:08 15.56 [km/h]
20 74 KRAWCZAK ANETTA K 2 K OPEN 2 REDKOWICE KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 20km 1:17:46 15.43 [km/h]
21 78 ŁAGA ADRIAN M 19 M OPEN 19 STRZEBIELINO 20km 1:18:53 15.21 [km/h]
22 142 KUPFERSZMIDT MARIUSZ M 20 M OPEN 20 STRZEBIELINO 0 20km 1:19:04 15.18 [km/h]
23 10 BOBKOWSKI DAWID M 21 M OPEN 21 STRZEBIELINO OSIEDLE BAZA 20km 1:19:04 15.18 [km/h]
24 43 JÓŹWIAK WITOLD M 22 M OPEN 22 ŚWIETLINO 20km 1:21:51 14.66 [km/h]
25 147 KARCZEWSKI MATEUSZ M 23 M OPEN 23 LĘBORK 20km 1:22:08 14.61 [km/h]
26 54 KAMIŃSKI KRZYSZTOF M 24 M OPEN 24 STRZEBIELINO STRZEBIELINO 20km 1:22:38 14.52 [km/h]
27 1 ADAMSKA KINGA K 3 K OPEN 3 DĄBROWA BRZEZIEŃSKA DĄBROWA BRZEZIEŃSKA 20km 1:23:12 14.42 [km/h]
28 87 MAZIARZ BARTOSZ M 25 M OPEN 25 DĄBROWA BRZEZIEŃSKA DĄBROWA BRZEZIEŃSKA 20km 1:24:02 14.28 [km/h]
29 129 WOJCIECHOWSKA KINGA K 4 K OPEN 4 ROZŁAZINO 20km 1:26:09 13.93 [km/h]
30 91 PALLACH SEBASTIAN M 26 M OPEN 26 STRZEBIELINO OSIEDLE STRZEBIELINO OSIEDLE 20km 1:33:00 12.90 [km/h]
31 55 KARCZEWSKI KRZYSZTOF M 27 M OPEN 27 STRZELĘCINO STRZELĘCINO 20km 1:33:05 12.89 [km/h]
32 36 JANOWSKI KRZYSZTOF M 28 M OPEN 28 GDAŃSK GDAŃSK 20km 1:40:13 11.97 [km/h]
33 11 BORSKA MARZENA K 5 K OPEN 5 STRZEBIELINO OSIEDLE STRZEBIELINO OSIEDLE 20km 1:40:20 11.96 [km/h]
34 112 STOLZ SERGIUSZ M 29 M OPEN 29 STRZEBIELINO OSIEDLE STRZEBIELINO OSIEDLE 20km 1:44:48 11.45 [km/h]
35 75 KREFT PATRYCJA K 6 K OPEN 6 STRZEBIELINO OSIEDLE STRZEBIELINO OSIEDLE 20km 1:48:22 11.07 [km/h]
36 25 GELIŃSKI STANISŁAW M 30 M OPEN 30 LUZINO 20km 1:58:49 10.10 [km/h]
37 136 ŁAZAR ANETTA K 7 K OPEN 7 ŁĘCZYCE 20km 2:05:50 9.54 [km/h]
38 135 MARZEC PIOTR M 31 M OPEN 31 ŁĘCZYCE 20km 2:05:54 9.53 [km/h]
39 90 NECEL HANNA K 8 K OPEN 8 BOŻEPOLE WIELKIE BOŻEPOLE WIELKIE 20km 2:06:44 9.47 [km/h]
40 107 SELONKA JACEK M 32 M OPEN 32 DOMATÓWKO NITRO 20km 2:13:07 9.01 [km/h]
41 31 GUTH KACPER M 33 M OPEN 33 DOMATÓWKO NITRO 20km 2:23:31 8.36 [km/h]
42 30 GUTH EMILA K 9 K OPEN 9 DOMATÓWKO NITRO 20km 2:23:35 8.36 [km/h]
43 114 STYPKA REGINA K 10 K OPEN 10 BOŻEPOLE WIELKIE 20km 2:55:35 6.83 [km/h]

wyniki 10km rodzinny/team

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub Drużyna DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 86 MASZOTA SZYMON M 1 M OPEN 1 STRZEBIELINO TRIO-MASZ Trio-Masz 20km TEAM 0:48:41 24.65 [km/h]
2 83 MASZOTA JANUSZ M 2 M OPEN 2 STRZEBIELINO TRIO-MASZ Trio-Masz 20km TEAM 0:49:04 24.46 [km/h]
3 84 MASZOTA MARZENA K 1 K OPEN 1 STRZEBIELINO TRIO-MASZ Trio-Masz 20km TEAM 0:49:49 24.09 [km/h]
4 149 GŁOWACKI PRZEMYSŁAW M 3 M OPEN 3 LĘBORK KLIF REAM CHŁAPOWO 20km TEAM 0:49:52 24.06 [km/h]
5 148 PACZUŁA MARCELINA K 2 K OPEN 2 LĘBORK KLIF REAM CHŁAPOWO 20km TEAM 0:50:21 23.83 [km/h]
6 140 PACZUŁA IRENEUSZ M 4 M OPEN 4 LĘBORK KLIF REAM CHŁAPOWO 20km TEAM 0:50:21 23.83 [km/h]
7 120 TASIOR PAWEŁ M 5 M OPEN 5 BOŻEPOLE WIELKIE TASIOR TASIOR 20km TEAM 0:50:47 23.63 [km/h]
8 121 TASIOR PIOTR M 6 M OPEN 6 BOŻEPOLE WIELKIE TASIOR TASIOR 20km TEAM 0:52:05 23.04 [km/h]
9 125 WEJHER SŁAWOMIR M 7 M OPEN 7 PUCK WEJHERKI Wejherki 20km TEAM 0:53:03 22.62 [km/h]
10 124 WEJHER MICHAŁ M 8 M OPEN 8 PUCK WEJHERKI Wejherki 20km TEAM 0:53:03 22.62 [km/h]
11 24 GEBHARDT RADOSŁAW M 9 M OPEN 9 LUZINO PSZCZÓŁKI Pszczółki 20km TEAM 0:53:31 22.42 [km/h]
12 108 SIKORA LESZEK M 10 M OPEN 10 BOŻEPOLE WIELKIE SIKORKI Sikorki 20km TEAM 0:53:34 22.40 [km/h]
13 123 WEJHER MARIA K 3 K OPEN 3 PUCK WEJHERKI Wejherki 20km TEAM 0:53:37 22.38 [km/h]
14 85 MASZOTA PRZEMYSŁAW M 11 M OPEN 11 ROZŁAZINO TRZYPOKOLENIOWA RODZINA Z ROZŁAZINA Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina 20km TEAM 0:53:43 22.34 [km/h]
15 12 BROWARCZYK BENON M 12 M OPEN 12 ROZŁAZINO TRZYPOKOLENIOWA RODZINA Z ROZŁAZINA Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina 20km TEAM 0:53:47 22.31 [km/h]
16 80 MASZOTA BRYGIDA K 4 K OPEN 4 ROZŁAZINO TRZYPOKOLENIOWA RODZINA Z ROZŁAZINA Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina 20km TEAM 0:53:51 22.28 [km/h]
17 82 MASZOTA IZABELA K 5 K OPEN 5 ROZŁAZINO TRZYPOKOLENIOWA RODZINA Z ROZŁAZINA Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina 20km TEAM 0:54:21 22.08 [km/h]
18 81 MASZOTA DANIEL M 13 M OPEN 13 ROZŁAZINO TRZYPOKOLENIOWA RODZINA Z ROZŁAZINA Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina 20km TEAM 0:54:38 21.96 [km/h]
19 13 BROWARCZYK TERESA K 6 K OPEN 6 ROZŁAZINO TRZYPOKOLENIOWA RODZINA Z ROZŁAZINA Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina 20km TEAM 0:54:41 21.94 [km/h]
20 89 MIZYK-SIKORA KATARZYNA K 7 K OPEN 7 BOŻEPOLE WIELKIE SIKORKI Sikorki 20km TEAM 0:57:37 20.83 [km/h]
21 97 PRUCHNIEWSKA BOŻENA K 8 K OPEN 8 LĘBORK 0 20km TEAM 0:57:37 20.83 [km/h]
22 61 KLASS MACIEJ M 14 M OPEN 14 KĘBŁOWO O'KLASSKI O'Klasski 20km TEAM 0:58:37 20.47 [km/h]
23 62 KLASS WALDEMAR M 15 M OPEN 15 KĘBŁOWO O'KLASSKI O'Klasski 20km TEAM 0:58:45 20.43 [km/h]
24 60 KLASS HONORATA K 9 K OPEN 9 KĘBŁOWO O'KLASSKI O'Klasski 20km TEAM 0:59:12 20.27 [km/h]
25 68 KONKEL FILIP M 16 M OPEN 16 LUZINO PSZCZÓŁKI Pszczółki 20km TEAM 1:06:04 18.16 [km/h]
26 23 GEBHARDT AGATA K 10 K OPEN 10 LUZINO PSZCZÓŁKI Pszczółki 20km TEAM 1:06:04 18.16 [km/h]
27 111 STANIEK KATARZYNA K 11 K OPEN 11 BOŻEPOLE MAŁE RZECZNA 7 TEAM Rzeczna 7 Team 20km TEAM 1:06:09 18.14 [km/h]
28 37 JASIŃSKA IWONA K 12 K OPEN 12 BOŻEPOLE MAŁE RZECZNA 7 TEAM Rzeczna 7 Team 20km TEAM 1:06:11 18.13 [km/h]
29 38 JASIŃSKI JAKUB M 17 M OPEN 17 BOŻEPOLE MAŁE RZECZNA 7 TEAM Rzeczna 7 Team 20km TEAM 1:06:11 18.13 [km/h]
30 39 JASIŃSKI MATEUSZ M 18 M OPEN 18 BOŻEPOLE MAŁE RZECZNA 7 TEAM Rzeczna 7 Team 20km TEAM 1:07:02 17.90 [km/h]
31 110 STANIEK ADRIAN M 19 M OPEN 19 BOŻEPOLE MAŁE RZECZNA 7 TEAM Rzeczna 7 Team 20km TEAM 1:07:02 17.90 [km/h]
32 122 WALDER MATEUSZ M 20 M OPEN 20 REDA FRED TEAM Fred team 20km TEAM 1:07:23 17.81 [km/h]
33 103 SADAJ ESTERA K 13 K OPEN 13 WEJHEROWO FRED TEAM Fred team 20km TEAM 1:07:24 17.80 [km/h]
34 88 MIOTKE SEBASTIAN M 21 M OPEN 21 WEJHEROWO FRED TEAM Fred team 20km TEAM 1:07:26 17.80 [km/h]
35 22 DOPKE RENATA K 14 K OPEN 14 REDA FRED TEAM Fred team 20km TEAM 1:07:33 17.76 [km/h]
36 21 DOPKE PIOTR M 22 M OPEN 22 REDA FRED TEAM Fred team 20km TEAM 1:07:34 17.76 [km/h]
37 113 STRĄGOWSKA MONIKA K 15 K OPEN 15 LUZINO PSZCZÓŁKI Pszczółki 20km TEAM 1:10:29 17.03 [km/h]
38 99 PTACH KATARZYNA K 16 K OPEN 16 STRZEBIELINO OSIEDLE STRZEBIELINO Strzebielino 20km TEAM 1:10:33 17.01 [km/h]
39 150 PTACH ALEKSANDRA K 17 K OPEN 17 STRZEBIELINO 20km TEAM 1:10:38 16.99 [km/h]
40 77 KUDELSKI PIOTR M 23 M OPEN 23 ŁĘCZYCE KUDELSCY Kudelscy 20km TEAM 1:20:14 14.96 [km/h]
41 76 KUDELSKI LEON M 24 M OPEN 24 ŁĘCZYCE KUDELSCY Kudelscy 20km TEAM 1:20:19 14.94 [km/h]
42 134 KOSTOWSKA TERESA K 18 K OPEN 18 BOŻEPOLE WIELKIE 0 20km TEAM 1:26:00 13.95 [km/h]
43 16 CHEŁMNIACKI MARCIN M 25 M OPEN 25 BOŻEPOLE MAŁE MILENA Milena 20km TEAM 1:26:35 13.86 [km/h]
44 15 CHEŁMNIACKA MILENA K 19 K OPEN 19 BOŻEPOLE MAŁE MILENA Milena 20km TEAM 1:26:37 13.85 [km/h]
45 14 CHEŁMINIACKA MAGDALENA K 20 K OPEN 20 BOŻEPOLE MAŁE MILENA Milena 20km TEAM 1:26:37 13.85 [km/h]
46 145 KOTŁOWSKA ANNA K 21 K OPEN 21 BOŻEPOLE WIELKIE 20km TEAM 1:27:56 13.65 [km/h]
47 154 PTACH DANIEL M 26 M OPEN 26 KEBŁOWO 20km TEAM 1:30:10 13.31 [km/h]
48 155 PTACH ALICJA K 22 K OPEN 22 KEBŁOWO 20km TEAM 1:30:44 13.23 [km/h]
49 127 WITTKE MAŁGORZATA K 23 K OPEN 23 GDYNIA WITTKE Wittke 20km TEAM 1:33:48 12.79 [km/h]
50 156 PTACH MARTYNA K 24 K OPEN 24 KEBŁOWO 20km TEAM 1:35:44 12.53 [km/h]
51 66 KONDRATKO PAWEŁ M 27 M OPEN 27 BOŻEPOLE MAŁE BOŻEPOLE MAŁE Bożepole Małe 20km TEAM 1:36:28 12.44 [km/h]
52 64 KONDRATKO MARTYNA K 25 K OPEN 25 BOŻEPOLE MAŁE BOŻEPOLE MAŁE Bożepole Małe 20km TEAM 1:36:28 12.44 [km/h]
53 133 ZYSOWSKI LEON M 28 M OPEN 28 BOŻEPOLE MAŁE GANDI TEAM GANDI TEAM 20km TEAM 1:37:39 12.29 [km/h]
54 42 JĘDRZEJEWSKI WOJCIECH M 29 M OPEN 29 BOŻEPOLE WIELKIE PERI TEAM PERI TEAM 20km TEAM 1:37:39 12.29 [km/h]
55 40 JĘDRZEJEWSKA EMMA K 26 K OPEN 26 BOŻEPOLE WIELKIE PERI TEAM PERI TEAM 20km TEAM 1:37:39 12.29 [km/h]
56 17 CHMIELEWSKA ESTERA K 27 K OPEN 27 BOŻEPOLE WIELKIE PERI TEAM PERI TEAM 20km TEAM 1:37:40 12.29 [km/h]
57 41 JĘDRZEJEWSKA KAJA K 28 K OPEN 28 BOŻEPOLE WIELKIE PERI TEAM PERI TEAM 20km TEAM 1:37:40 12.29 [km/h]
58 130 ZYSKOWSKA SANDRA K 29 K OPEN 29 BOŻEPOLE MAŁE GANDI TEAM GANDI TEAM 20km TEAM 1:37:40 12.29 [km/h]
59 132 ZYSKOWSKI DARIUSZ M 30 M OPEN 30 BOŻEPOLE MAŁE GANDI TEAM GANDI TEAM 20km TEAM 1:37:41 12.28 [km/h]
60 18 CHMIELEWSKI IRENEUSZ M 31 M OPEN 31 BOŻEPOLE WIELKIE PERI TEAM PERI TEAM 20km TEAM 1:37:42 12.28 [km/h]
61 131 ZYSKOWSKA SARA K 30 K OPEN 30 BOŻEPOLE MAŁE GANDI TEAM GANDI TEAM 20km TEAM 1:37:42 12.28 [km/h]
62 65 KONDRATKO MICHAŁ M 32 M OPEN 32 BOŻEPOLE MAŁE BOŻEPOLE MAŁE Bożepole Małe 20km TEAM 1:38:04 12.24 [km/h]
63 67 KONDRATKO WERONIKA K 31 K OPEN 31 BOŻEPOLE MAŁE BOŻEPOLE MAŁE Bożepole Małe 20km TEAM 1:41:03 11.88 [km/h]
64 63 KONDRATKO BOGUSŁAWA K 32 K OPEN 32 BOŻEPOLE MAŁE BOŻEPOLE MAŁE Bożepole Małe 20km TEAM 1:41:37 11.81 [km/h]
65 47 KAFEL MARTYNA K 33 K OPEN 33 LUZINO KAFELKI Kafelki 20km TEAM 1:45:10 11.41 [km/h]
66 49 KAFEL WOJCIECH M 33 M OPEN 33 LUZINO KAFELKI Kafelki 20km TEAM 1:45:13 11.41 [km/h]
67 45 KAFEL KRZYSZTOF M 34 M OPEN 34 LUZINO KAFELKI Kafelki 20km TEAM 1:46:20 11.29 [km/h]
68 44 KAFEL AGNIESZKA K 34 K OPEN 34 LUZINO KAFELKI Kafelki 20km TEAM 1:46:22 11.28 [km/h]
69 139 KIEDROWSKA NELA K 35 K OPEN 35 KĘBŁOWO 20km TEAM 1:46:40 11.25 [km/h]
70 8 BERTRAND SEBASTIAN M 35 M OPEN 35 LUZINO MELANIA Melania 20km TEAM 1:46:43 11.24 [km/h]
71 46 KAFEL MARIA K 36 K OPEN 36 LUZINO KAFELKI Kafelki 20km TEAM 1:47:35 11.15 [km/h]
72 48 KAFEL TOMASZ M 36 M OPEN 36 LUZINO KAFELKI Kafelki 20km TEAM 1:47:35 11.15 [km/h]
73 7 BERTRAND NADIA K 37 K OPEN 37 ROBAKOWO ELENADIA ELENADIA 20km TEAM 1:49:33 10.95 [km/h]
74 3 BERTRAND ELENA K 38 K OPEN 38 ROBAKOWO ELENADIA ELENADIA 20km TEAM 1:49:38 10.95 [km/h]
75 6 BERTRAND MELANIA K 39 K OPEN 39 LUZINO MELANIA Melania 20km TEAM 1:49:38 10.95 [km/h]
76 2 BERTRAND ALEKSANDRA K 40 K OPEN 40 ROBAKOWO ELENADIA ELENADIA 20km TEAM 1:49:38 10.95 [km/h]
77 5 BERTRAND MARCIN M 37 M OPEN 37 ROBAKWO ELENADIA ELENADIA 20km TEAM 1:49:39 10.94 [km/h]
78 128 WITTKE MARIOLA K 41 K OPEN 41 GDYNIA WITTKE Wittke 20km TEAM 1:50:28 10.86 [km/h]
79 57 KIEDROWSKA PAULA K 42 K OPEN 42 LUZINO MELANIA Melania 20km TEAM 1:52:55 10.63 [km/h]
80 4 BERTRAND IVO M 38 M OPEN 38 LUZINO MELANIA Melania 20km TEAM 1:53:25 10.58 [km/h]
81 52 KAMERKE ŁUKASZ M 39 M OPEN 39 LUZINO KAMERKI Kamerki 20km TEAM 1:58:04 10.16 [km/h]
82 50 KAMERKE AGATA K 43 K OPEN 43 LUZINO KAMERKI Kamerki 20km TEAM 1:58:05 10.16 [km/h]
83 144 KEMERKE RENATA K 44 K OPEN 44 LUZINO KAMERKI KAMERKI 20km TEAM 1:58:06 10.16 [km/h]
84 53 KAMERKE OLA K 45 K OPEN 45 LUZINO KAMERKI Kamerki 20km TEAM 1:58:19 10.14 [km/h]
85 51 KAMERKE JUSTYNA K 46 K OPEN 46 LUZINO KAMERKI Kamerki 20km TEAM 1:58:21 10.14 [km/h]
86 143 KEMERKE STEFAN M 40 M OPEN 40 LUZINO KAMERKI KAMERKI 20km TEAM 1:58:52 10.10 [km/h]
87 69 KONKOL ANDRZEJ M 41 M OPEN 41 LUZINO KAMERKI Kamerki 20km TEAM 1:58:57 10.09 [km/h]
88 72 KONKOL MAŁGORZATA K 47 K OPEN 47 LUZINO KAMERKI Kamerki 20km TEAM 1:58:58 10.09 [km/h]
89 118 SZUMLAŃSKA PATRYCJA K 48 K OPEN 48 LUZINO AZJA AZJA 20km TEAM 2:03:53 9.69 [km/h]
90 116 SZUMLAŃSKA ELENA K 49 K OPEN 49 LUZINO AZJA AZJA 20km TEAM 2:03:57 9.68 [km/h]
91 117 SZUMLAŃSKA LILIANA K 50 K OPEN 50 LUZINO AZJA AZJA 20km TEAM 2:04:16 9.66 [km/h]
92 119 SZUMLAŃSKI PAWEŁ M 42 M OPEN 42 LUZINO AZJA AZJA 20km TEAM 2:04:19 9.65 [km/h]
93 27 GRUBBA ANTONINA K 51 K OPEN 51 BOŻEPOLE WIELKIE IGI TEAM IGI TEAM 20km TEAM 2:07:59 9.38 [km/h]
94 28 GRUBBA MARCIN M 43 M OPEN 43 BOŻEPOLE WIELKIE IGI TEAM IGI TEAM 20km TEAM 2:08:02 9.37 [km/h]
95 98 PTACH DAWID M 44 M OPEN 44 STRZEBIELINO OSIEDLE STRZEBIELINO Strzebielino 20km TEAM 2:10:28 9.20 [km/h]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ