Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
(RT) Runholik Team | |||||||||
1 | Zawaluk Marcin | Gdańsk | Start | (RT) Runholik Team | opłacono on-line | ||||
4 FUN TEAM | |||||||||
2 | Tempski Szymon | Łebcz | Start | 4 FUN TEAM | opłacono on-line | ||||
44 baza lotnictwa morskiego | |||||||||
3 | Urzędowski Przemysław | Siemirowice | Start | 44 baza lotnictwa morskiego | opłacono on-line | ||||
AWFiS Gdańsk | |||||||||
4 | Gaffke Paulina | Żarnowiec | Start | AWFiS Gdańsk | opłacono on-line | ||||
Asior team | |||||||||
5 | Plotzki Piotr | Wejherowo | Start | Asior team | opłacono on-line | ||||
Biegamy Razem Władysławowo | |||||||||
6 | Konkel Andrzej | Władysławowo | Start | Biegamy Razem Władysławowo | |||||
7 | Kobierzyński Paweł | Władysławowo | Start | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line | ||||
8 | Janowicz Anna | Władysławowo | Start | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line | ||||
Biegamy Razem Władysławowo / ART | |||||||||
9 | Kollek Anna | Władysławowo | Start | Biegamy Razem Władysławowo / ART | opłacono on-line | ||||
Biegamyrazem.pl | |||||||||
10 | Trzebiatowski Jerzy | Gdynia | Start | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
COM-DKM | |||||||||
11 | Kościelski Mariusz | Gdynia | Start | COM-DKM | opłacono on-line | ||||
Darzlubskie Dziki | |||||||||
12 | Jednachowski Marcin | Puck | Start | Darzlubskie Dziki | opłacono on-line | ||||
13 | Jednachowski Artur | Darzlubie | Start | Darzlubskie Dziki | opłacono on-line | ||||
Drużyna Radość Biegania | |||||||||
14 | Korth Tomasz | Odargowo | Start | Drużyna Radość Biegania | opłacono on-line | ||||
15 | Muttka Karolina | Odargowo | Start | Drużyna Radość Biegania | opłacono on-line | ||||
GKS KASZUBI LUZINO | |||||||||
16 | Kankowski Paweł | Luzino | Start | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono on-line | ||||
17 | Kankowska Justyna | Luzino | Start | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono on-line | ||||
18 | Kankowaka Dominika | Luzino | Start | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono on-line | ||||
Hermes | |||||||||
19 | Wasilka Sławomir | Wejherowo | Start | Hermes | opłacono on-line | ||||
ISKRA Połczyno | |||||||||
20 | Groenwald Dariusz | Połczyno | Start | ISKRA Połczyno | opłacono on-line | ||||
21 | Groenwald Mikołaj | Połczyno | Start | ISKRA Połczyno | opłacono on-line | ||||
JW 3936 | |||||||||
22 | DERC Arkadiusz | PUCK | Start | JW 3936 | opłacono on-line | ||||
Jaffi z Łebcza | |||||||||
23 | Jaffke Jarosław | Łebcz | Start | Jaffi z Łebcza | opłacono on-line | ||||
KING OSCAR Gniewino | |||||||||
24 | Gaffke Henryk | Żarnowiec | Start | KING OSCAR Gniewino | opłacono on-line | ||||
KP PSP Puck | |||||||||
25 | Mollin Bartlomiej | Strzelno | Start | KP PSP Puck | opłacono on-line | ||||
Kapitanat Portu Gdynia | |||||||||
26 | ŚMIGAJ Mirosław | Gdynia | Start | Kapitanat Portu Gdynia | opłacono on-line | ||||
Kaszebe Łebcz | |||||||||
27 | Klebba Krzysztof | Puck / Łebcz | Start | Kaszebe Łebcz | opłacono on-line | ||||
Klub Biegowy Kamionka Wielka | |||||||||
28 | Tokarczyk Konrad | Kamionka Wielka | Start | Klub Biegowy Kamionka Wielka | opłacono on-line | ||||
29 | Gaborek Marcelina | Kamionka Wielka | Start | Klub Biegowy Kamionka Wielka | opłacono on-line | ||||
Korona Biega | |||||||||
30 | Pecz Igor | Żelistrzewo | Start | Korona Biega | opłacono on-line | ||||
Korona biega | |||||||||
31 | Dorobczyński Marek | Chałupy | Start | Korona biega | |||||
Korona Żelistrzewo Biega | |||||||||
32 | Ceszke Błażej | Strzelno | Start | Korona Żelistrzewo Biega | opłacono on-line | ||||
33 | Kaczykowski Karol | Żelistrzewo | Start | Korona Żelistrzewo Biega | opłacono on-line | ||||
Kosakowski Klub HDK | |||||||||
34 | Karwowska Danuta | Mosty | Start | Kosakowski Klub HDK | opłacono on-line | ||||
Krokowa biega | |||||||||
35 | Szczepkowska Paulina | Krokowa | Start | Krokowa biega | opłacono on-line | ||||
36 | Styn Łukasz | Krokowa | Start | Krokowa biega | opłacono on-line | ||||
37 | Kaleta Tomasz | Goszczyno | Start | Krokowa biega | opłacono on-line | ||||
Krokowa biega/ OSP Krokowa | |||||||||
38 | Chojnacka Natalia | Lisewo | Start | Krokowa biega/ OSP Krokowa | opłacono on-line | ||||
LIVESTRONG | |||||||||
39 | Lunk Krzysztof | Puck | Start | LIVESTRONG | opłacono on-line | ||||
LKS PUCK | |||||||||
40 | Labudda Wojciech | Puck | Start | LKS PUCK | opłacono on-line | ||||
LKS Puck/ RCI Gdynia | |||||||||
41 | Bullmann Dawid | Werblinia/Świecino | Start | LKS Puck/ RCI Gdynia | opłacono on-line | ||||
Lębork Biegacze | |||||||||
42 | Szymański Adam | Lębork | Start | Lębork Biegacze | opłacono on-line | ||||
Maja TEAM | |||||||||
43 | Marczyńska Iwona | Wejherowo | Start | Maja TEAM | opłacono on-line | ||||
Motywatornia Team | |||||||||
44 | Klebba Andrzej | Mrzezino | Start | Motywatornia Team | |||||
OSP GNIEŻDŻEWO | |||||||||
45 | DETTLAFF IRENEUSZ | GNIEŻDŻEWO | Start | OSP GNIEŻDŻEWO | opłacono on-line | ||||
PGB sportowa paczka | |||||||||
46 | Halmann Mirek | Wejherowo | Start | PGB sportowa paczka | |||||
Parkrun Gdynia | |||||||||
47 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Start | Parkrun Gdynia | opłacono on-line | ||||
ProfiLingua Gdańsk | |||||||||
48 | Szatkowski Marcin | Bydgoszcz | Start | ProfiLingua Gdańsk | opłacono on-line | ||||
Rada Gminy Kosakowo / Kosakowski Klub HDK | |||||||||
49 | Śliwiński Andrzej | Kosakowo | Start | Rada Gminy Kosakowo / Kosakowski Klub HDK | opłacono on-line | ||||
Rebels Legion Team | |||||||||
50 | Hewelt Mateusz | Puck | Start | Rebels Legion Team | opłacono on-line | ||||
Son’s of Poseidon | |||||||||
51 | Lange Damian | Świnoujście | Start | Son’s of Poseidon | opłacono on-line | ||||
TeamElwart | |||||||||
52 | Nikrant Bartłomiej | Leśniewo | Start | TeamElwart | |||||
53 | Tański Marcin | Puck | Start | TeamElwart | opłacono on-line | ||||
Team Kreft | |||||||||
54 | Kreft Krzysztof | Reda | Start | Team Kreft | opłacono on-line | ||||
Team Kreft | |||||||||
55 | Roraf Magdalena | Celbowo | Start | Team Kreft | opłacono on-line | ||||
56 | Okroj Arek | Reda | Start | Team Kreft | opłacono on-line | ||||
57 | Kreft Daniel | Rekowo Górne | Start | Team Kreft | opłacono on-line | ||||
UKS Azymut 45 Gdynia | |||||||||
58 | Hewelt Maciej | Gdańsk | Start | UKS Azymut 45 Gdynia | opłacono on-line | ||||
UKS Siódemka Rumia | |||||||||
59 | Król Benedykt | Werblinia | Start | UKS Siódemka Rumia | opłacono on-line | ||||
UM Władysławowo | |||||||||
60 | Bajda Piotr | Połczyno | Start | UM Władysławowo | opłacono on-line | ||||
Virtual Runner Club | |||||||||
61 | WRZOS Krzysztof | WŁADYSŁAWOWO | Start | Virtual Runner Club | opłacono on-line | ||||
W.P.K. Słoń Team Ustka | |||||||||
62 | Adamiec Marek | Słupsk | Start | W.P.K. Słoń Team Ustka | opłacono on-line | ||||
Znikajace punkty | |||||||||
63 | Mokłowicz Piotr | Wejherowo | Start | Znikajace punkty | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
64 | Karwowski Krystian | Mosty | Start | opłacono on-line | |||||
65 | Nikrant Dawid | Domatowo | Start | opłacono on-line | |||||
66 | Niedbała Ireneusz | Wejherowo | Start | opłacono on-line | |||||
67 | Pietruszkiewicz Krzysztof | Celbowo | Start | opłacono on-line | |||||
68 | Lademann Maciej | Darzlubie | Start | opłacono on-line | |||||
69 | Radłowski Mariusz | Puck | Start | opłacono on-line | |||||
70 | Lider Radłowska małgorzata | Puck | Start | opłacono on-line | |||||
71 | Bisewska Wiktoria | Puck | Start | opłacono on-line | |||||
72 | Wenta Franciszek | Krokowa | Start | opłacono on-line | |||||
73 | Pustówka Marcin | Gdynia | Start | opłacono on-line | |||||
74 | Mislisz Piotr | Osłonino | Start | opłacono on-line | |||||
75 | Pawłowska Maria | Gdynia | Start | opłacono on-line | |||||
76 | Pawłowski Andrzej | gdynia | Start | opłacono on-line | |||||
77 | Dawidowski Roman | Puck | Start | opłacono on-line | |||||
78 | Műller Jarosław | Rumia | Start | opłacono on-line | |||||
79 | Lewińska Dominika | Władysławowo | Start | opłacono on-line | |||||
80 | Redzimski Adam | Gdynia | Start | ||||||
81 | Jednachowski Krzysztof | Puck | Start | opłacono on-line | |||||
82 | Labun Zenon | Mrzezino | Start | opłacono on-line | |||||
83 | Cybula Paweł | Kazimierz | Start | opłacono on-line | |||||
84 | Wolszon Sławomir | Połczyno | Start | opłacono on-line | |||||
85 | szymański krzysztof | domatówko | Start | opłacono on-line | |||||
86 | Czarnecka Agata | Puck | Start | opłacono on-line | |||||
87 | Czarnecki Krzysztof | Puck | Start | opłacono on-line | |||||
88 | Dettlaff Sławomir | Połczyno | Start | opłacono on-line | |||||
89 | Owczarek Katarzyna | Kosakowo | Start | opłacono on-line | |||||
90 | Pietruszkiewicz Jakub | Celbowo | Start | opłacono on-line | |||||
91 | Parchem Paweł | Mieroszyno | Start | opłacono on-line | |||||
92 | Bezdel Anna | Puck | Start | ||||||
93 | Stromidło Jan | Swarzewo | Start | opłacono on-line | |||||
94 | Milewczyk Rafał | Wejherowo | Start | opłacono on-line | |||||
95 | Bielińska Joanna | Kartuzy | Start | opłacono on-line | |||||
96 | Bieliński Piotr | Kartuzy | Start | opłacono on-line | |||||
97 | KACZMARSKI TOMASZ | GDYNIA | Start | ||||||
98 | Kujawski Grzegorz | Puck | Start | opłacono on-line | |||||
99 | Moska Dawid | Wejherowo | Start | opłacono on-line | |||||
100 | Mudlaf Krystian | Wejherowo | Start | opłacono on-line | |||||
101 | Bojke Leszek | Domatówko | Start | opłacono on-line | |||||
102 | Rekwardt Zdzisław | Rzucewo | Start | opłacono on-line | |||||
103 | Milewczyk Katarzyna | Swarzewo | Start | opłacono on-line | |||||
104 | GAFFKE JANUSZ | starzynski dwor | Start | opłacono on-line | |||||
105 | ZABROCKI KAROL | ŚWINOUJŚCIE | Start | opłacono on-line | |||||
106 | Klein Andrzej | Gdańsk | Start | opłacono on-line | |||||
107 | Pilc-Bojke Ewelina | Żelistrzewo | Start | opłacono on-line | |||||
108 | Skosolas Janusz | Mosty | Start | opłacono on-line | |||||
109 | Skosolas Agnieszka | Mosty | Start | opłacono on-line | |||||
110 | Czaja Piotr | Puck | Start | opłacono on-line | |||||
111 | Bolin Józef | Władysławowo | Start | opłacono on-line | |||||
112 | Kałaska Radosław | Rewa | Start | opłacono on-line | |||||
113 | Kwiatkowski Michał | wejherowo | Start | opłacono on-line | |||||
114 | Dydymska Monika | Rumia | Start | opłacono on-line | |||||
115 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Start | opłacono on-line | |||||
116 | Cieślak Bartosz | Żelistrzewo | Start | opłacono on-line | |||||
117 | Żornaczuk Jerzy | Rumia | Start | opłacono on-line | |||||
118 | Koralewski Tomasz | Swarzewo | Start | opłacono on-line | |||||
korona biega | |||||||||
119 | Pecz Piotr | Żelistrzewo | Start | korona biega | opłacono on-line |
Wyświetleń: 7275