II Bieg Pamięci Bohaterów 2 wojny światowej
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Sarach Karolina Tczew Bieg główny (13,4 km) Biegający Tczew
2 Zięba Agnieszka Dzierzgoń Bieg rekreacyjny (5 km) Dzierzgoń Team
3 Groszkowski Marcin Malbork Bieg główny (13,4 km) 22 blt
4 Kowalska-Pasieka Bożenas Kwidzyn Bieg rekreacyjny (5 km) Drużyna Szpiku opłacono
5 Marszałek Mateusz Dzierzgoń Bieg rekreacyjny (5 km) opłacono
6 Osiecki Grzegorz 14-220 Kisielice Bieg główny (13,4 km) opłacono
7 Babieczko Andrzej Gościszewo Bieg główny (13,4 km) LKS Zantyr Sztum
8 Rzepecki Sławomir Maków Mazowiecki Nordic Walking rekreacyjny (5 km) opłacono
9 Czopek Jaroslaw EŁK Nordic Walking rekreacyjny (5 km) Maratonka
10 Koziarska Anna Elbląg Bieg główny (13,4 km)
11 Tul Paulina Kwidzyn Bieg główny (13,4 km) Gmina Gardeja Biega opłacono
12 Wiktorowska Daria Nowy Staw Bieg rekreacyjny (5 km) opłacono
13 Sidorowicz Anna Stogi Bieg rekreacyjny (5 km) opłacono
14 Pliszka Kamil Sztum Rajd rowerowy (13,4 km) opłacono
15 Szarko Emilia Elbląg Bieg rekreacyjny (5 km) - osoby powyżej 70 roku życia i osoby niepełnosprawne
16 Szarko Maciej Elbląg Bieg rekreacyjny (5 km) - osoby powyżej 70 roku życia i osoby niepełnosprawne Drużyna Pierścienia
17 Kościn Karol Elbląg Bieg główny (13,4 km) opłacono
18 Bakuła Andrzej Dzierzgoń Bieg rekreacyjny (5 km) L opłacono
19 Kwiatkowska Iwona Elbląg Bieg główny (13,4 km) M opłacono
20 Kwiatkowski Krzysztof Elbląg Bieg rekreacyjny (5 km) L opłacono
21 Bakuła Katarzyna Dzierzgoń Bieg rekreacyjny (5 km) M opłacono
22 CHĘTNIK Rafał SZTUM Bieg rekreacyjny (5 km) opłacono
23 KRAWIEC ANDRZEJ SZTUM Bieg główny (13,4 km) M opłacono
24 Kordecki Robert Wielki Klincz Bieg główny (13,4 km) Maratończyk Wielki Klincz L opłacono
25 Klin Anna Skórcz Bieg główny (13,4 km) KS Sokół Zblewo L opłacono
26 Sibila Malwina Prabuty Bieg główny (13,4 km) M opłacono
27 Lange Magdalena Prabuty Bieg główny (13,4 km) Pies Ich Ganiał XL opłacono
28 Zegadło Ela Dzierzgoń Bieg rekreacyjny (5 km) S opłacono
29 Błażejewska Ryszarda Dzierzgoń Bieg rekreacyjny (5 km) M opłacono
30 Szewczun Jolanta Dzierzgoń Bieg główny (13,4 km) M opłacono
31 Majewska Joanna Dzierzgon Nordic Walking rekreacyjny (5 km) Dzierzgoń Team M opłacono
32 Majewska Marcelina Dzierzgon Nordic Walking rekreacyjny (5 km) - osoby poniżej 15 roku życia Dzierzgoń Team S opłacono
33 Walendziak Ryszard GOSCISZEWO Bieg główny (13,4 km) Reichard von Valdano XL
34 Krzemieniewski Kamil Poznań Bieg główny (13,4 km) L opłacono
35 Popowicz Marzena Malbork Nordic Walking rekreacyjny (5 km) M opłacono
36 Krasodomska Sandra Drulity Bieg główny (13,4 km) M opłacono
37 Czapiewski Stefan Pelplin Bieg rekreacyjny (5 km) L opłacono
38 Koziara Zuzanna Dzierzgoń Bieg główny (13,4 km) M opłacono
39 Giembicki Jan Sztum Bieg główny (13,4 km) LKS Zantyr Sztum S opłacono
40 Grzegowski Jacek Dzierzgoń Bieg główny (13,4 km) Dzierzgoń Team M opłacono
41 Jurczyk Mateusz Russelsheim Bieg rekreacyjny (5 km) Gmina Gardeja Biega M opłacono
42 Białkowski Krzysztof Rozajny Bieg rekreacyjny (5 km) Gmina Gardeja Biega L opłacono
43 nadolski tomasz prabuty Bieg główny (13,4 km) Drużyna Olbrzyma L opłacono
44 Hajdukiewicz Mateusz Stare Miasto Bieg rekreacyjny (5 km) L opłacono
45 SZEWCZUN MAŁGORZATA DZIERZGOŃ Bieg główny (13,4 km) M opłacono
46 Stanisławski Patryk Starogard Gdański Bieg główny (13,4 km) Dovista active team L opłacono
47 Sawicki Hubert Dzierzgon Bieg rekreacyjny (5 km) - osoby poniżej 15 roku życia SP Bruk S opłacono
48 Sawicka Michalina Dzierzgon Nordic Walking rekreacyjny (5 km) L opłacono
49 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg rekreacyjny (5 km) Kwidzyn Biega L
50 Kulik Agnieszka Dzierzgoń Rajd rowerowy (13,4 km) XL opłacono
51 Gumuła Wojciech Dzierzgoń Bieg rekreacyjny (5 km) - osoby poniżej 15 roku życia S opłacono
52 Jurczyk Mateusz Otłówko Bieg rekreacyjny (5 km) Gmina Gardeja Biega M
53 Plackowska Kamila Malbork Bieg rekreacyjny (5 km) L opłacono
54 Urbanowicz Karolina Stary Targ Bieg główny (13,4 km) M opłacono
55 Strzeszyński Wojciech Tczew Bieg główny (13,4 km) Biegający Tczew/Pamir team L opłacono
56 Strzeszyńska Martyna Tczew Bieg główny (13,4 km) Biegający Tczew S opłacono
57 Łęgowski Błażej Dzierzgoń Nordic Walking rekreacyjny (5 km) - osoby poniżej 15 roku życia M opłacono
58 Łęgowska Ewelina Dzierzgoń Nordic Walking rekreacyjny (5 km) XXL opłacono
59 Kowalewski Łukasz Gardeja Bieg rekreacyjny (5 km) Gmina Gardeja Biega M opłacono
60 Godzieba Anna Dzierzgoń Nordic Walking rekreacyjny (5 km) XXL opłacono
61 Szpejewski Paweł Dzierzgoń Bieg rekreacyjny (5 km) Dzierzgoń Team L opłacono
62 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Bieg rekreacyjny (5 km) L opłacono
63 Majewski Radosław Dzierzgoń Bieg rekreacyjny (5 km) Dzierzgoń Team L
64 Czarnecka Anna Gdynia Bieg główny (13,4 km) S opłacono
65 Tomczak Hubert Bruk Bieg rekreacyjny (5 km) - osoby poniżej 15 roku życia S opłacono
66 Weisner Monika Benowo Bieg rekreacyjny (5 km) L opłacono
67 Olszewska Maria Benowo Bieg rekreacyjny (5 km) L opłacono
68 Małkowski Mateusz Kwidzyn Bieg główny (13,4 km) Traktor Team Gmina Kwidzyn L opłacono
69 Wysocki Mariusz Prabuty Bieg główny (13,4 km) Pies Ich Ganiał M opłacono
70 Wysocka Alicja Prabuty Bieg główny (13,4 km) Pies Ich Ganiał M opłacono
71 Mazur Renata Wrocław Nordic Walking rekreacyjny (5 km) XL opłacono
72 Trzciński GRZEGORZ PRABUTY Bieg główny (13,4 km) XL opłacono
73 Willma Piotr Kwidzyn Bieg główny (13,4 km) L opłacono
74 Prokopiuk Jarosław Gdynia Bieg główny (13,4 km) PROCAR Gdynia L opłacono
75 Karabin Anetta Dzierzgoń Bieg główny (13,4 km) Dzierzgoń Team M opłacono
76 Tryc Jarosław Kwidzyn Bieg główny (13,4 km) L opłacono
77 Sikora Leokadia Dzierzgoń Nordic Walking rekreacyjny (5 km) Dzierzgoń Team XL opłacono
78 Śnigórski Paweł Dzierzgoń Bieg rekreacyjny (5 km) - osoby poniżej 15 roku życia Dzierzgoń Team S opłacono
79 Czałpiński Krzysztof Dzierzgoń Bieg rekreacyjny (5 km) Dzierzgoń Team L opłacono
80 Czałpińska Kinga Dzierzgoń Bieg rekreacyjny (5 km) Dzierzgoń Team M opłacono
81 Czałpińska Małgorzata Dzierzgoń Nordic Walking rekreacyjny (5 km) Dzierzgoń Team L opłacono
82 Kopczyk Bożena Malbork Nordic Walking rekreacyjny (5 km) L
83 Budzilowska Anna Malbork Nordic Walking rekreacyjny (5 km) M opłacono
84 Urbański Daniel Stary Targ Bieg główny (13,4 km) XL opłacono
85 Magnuski Rafał Malbork Bieg rekreacyjny (5 km) L opłacono
86 Pypeć Mariusz Prabuty Bieg główny (13,4 km) Pogoń Prabuty L opłacono
87 Smolarczyk Tomasz Dzierzgoń Bieg rekreacyjny (5 km) XL opłacono
88 Grabkowski Andrzej Iława Bieg główny (13,4 km) - osoby powyżej 70 roku życia i osoby niepełnosprawne L
89 Styk Edward Gdynia Nordic Walking rekreacyjny (5 km) XXL
90 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA MALBORK Bieg rekreacyjny (5 km) S
91 Pławska Justyna Dzierzgoń Bieg rekreacyjny (5 km) Dzierzgoń Team M opłacono
92 Pławski Marcin Dzierzgoń Bieg główny (13,4 km) L opłacono
93 Syldatk KATARZYNA TCZEW Bieg główny (13,4 km) Kontener Formy M opłacono
94 Waśniewski Edward Pelplin Bieg rekreacyjny (5 km) Klub Aktywnego Pelpliniaka M opłacono
95 Chwesiuk PAWEŁ Bruk Bieg rekreacyjny (5 km) XL opłacono
96 Rychłowski Andrzej Pelplin Bieg rekreacyjny (5 km) KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA XL opłacono
97 Rychłowska Bernadeta Pelplin Bieg rekreacyjny (5 km) S opłacono
98 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Rajd rowerowy (13,4 km) OSP POGRODZIE L opłacono
99 Chodukiewicz Jan Kwidzyn Bieg rekreacyjny (5 km) XXL opłacono
100 Suchomski Marcin Nowy Staw Bieg główny (13,4 km) Nowy staw biega /Golden team M opłacono


Wyświetleń: 8112

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ