Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sarach Karolina | Tczew | Polska | Bieg główny (13,4 km) | Biegający Tczew | ||
2 | Groszkowski Marcin | Malbork | Polska | Bieg główny (13,4 km) | 22 blt | ||
3 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | Polska | Bieg główny (13,4 km) | opłacono | ||
4 | Babieczko Andrzej | Gościszewo | Polska | Bieg główny (13,4 km) | LKS Zantyr Sztum | ||
5 | Koziarska Anna | Elbląg | Polska | Bieg główny (13,4 km) | |||
6 | Tul Paulina | Kwidzyn | Polska | Bieg główny (13,4 km) | Gmina Gardeja Biega | opłacono | |
7 | Kościn Karol | Elbląg | Polska | Bieg główny (13,4 km) | opłacono | ||
8 | Kwiatkowska Iwona | Elbląg | Polska | Bieg główny (13,4 km) | M | opłacono | |
9 | KRAWIEC ANDRZEJ | SZTUM | Polska | Bieg główny (13,4 km) | M | opłacono | |
10 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny (13,4 km) | Maratończyk Wielki Klincz | L | opłacono |
11 | Klin Anna | Skórcz | Polska | Bieg główny (13,4 km) | KS Sokół Zblewo | L | opłacono |
12 | Sibila Malwina | Prabuty | Polska | Bieg główny (13,4 km) | M | opłacono | |
13 | Lange Magdalena | Prabuty | Polska | Bieg główny (13,4 km) | Pies Ich Ganiał | XL | opłacono |
14 | Szewczun Jolanta | Dzierzgoń | Polska | Bieg główny (13,4 km) | M | opłacono | |
15 | Walendziak Ryszard | GOSCISZEWO | Polska | Bieg główny (13,4 km) | Reichard von Valdano | XL | |
16 | Krzemieniewski Kamil | Poznań | Polska | Bieg główny (13,4 km) | L | opłacono | |
17 | Krasodomska Sandra | Drulity | Polska | Bieg główny (13,4 km) | M | opłacono | |
18 | Koziara Zuzanna | Dzierzgoń | Polska | Bieg główny (13,4 km) | M | opłacono | |
19 | Giembicki Jan | Sztum | Polska | Bieg główny (13,4 km) | LKS Zantyr Sztum | S | opłacono |
20 | Grzegowski Jacek | Dzierzgoń | Polska | Bieg główny (13,4 km) | Dzierzgoń Team | M | opłacono |
21 | nadolski tomasz | prabuty | Polska | Bieg główny (13,4 km) | Drużyna Olbrzyma | L | opłacono |
22 | SZEWCZUN MAŁGORZATA | DZIERZGOŃ | Polska | Bieg główny (13,4 km) | M | opłacono | |
23 | Stanisławski Patryk | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (13,4 km) | Dovista active team | L | opłacono |
24 | Urbanowicz Karolina | Stary Targ | Polska | Bieg główny (13,4 km) | M | opłacono | |
25 | Strzeszyński Wojciech | Tczew | Polska | Bieg główny (13,4 km) | Biegający Tczew/Pamir team | L | opłacono |
26 | Strzeszyńska Martyna | Tczew | Polska | Bieg główny (13,4 km) | Biegający Tczew | S | opłacono |
27 | Czarnecka Anna | Gdynia | Polska | Bieg główny (13,4 km) | S | opłacono | |
28 | Małkowski Mateusz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny (13,4 km) | Traktor Team Gmina Kwidzyn | L | opłacono |
29 | Wysocki Mariusz | Prabuty | Polska | Bieg główny (13,4 km) | Pies Ich Ganiał | M | opłacono |
30 | Wysocka Alicja | Prabuty | Polska | Bieg główny (13,4 km) | Pies Ich Ganiał | M | opłacono |
31 | Trzciński GRZEGORZ | PRABUTY | Polska | Bieg główny (13,4 km) | XL | opłacono | |
32 | Willma Piotr | Kwidzyn | Polska | Bieg główny (13,4 km) | L | opłacono | |
33 | Prokopiuk Jarosław | Gdynia | Polska | Bieg główny (13,4 km) | PROCAR Gdynia | L | opłacono |
34 | Karabin Anetta | Dzierzgoń | Polska | Bieg główny (13,4 km) | Dzierzgoń Team | M | opłacono |
35 | Tryc Jarosław | Kwidzyn | Polska | Bieg główny (13,4 km) | L | opłacono | |
36 | Urbański Daniel | Stary Targ | Polska | Bieg główny (13,4 km) | XL | opłacono | |
37 | Pypeć Mariusz | Prabuty | Polska | Bieg główny (13,4 km) | Pogoń Prabuty | L | opłacono |
38 | Pławski Marcin | Dzierzgoń | Polska | Bieg główny (13,4 km) | L | opłacono | |
39 | Syldatk KATARZYNA | TCZEW | Polska | Bieg główny (13,4 km) | Kontener Formy | M | opłacono |
40 | Suchomski Marcin | Nowy Staw | Polska | Bieg główny (13,4 km) | Nowy staw biega /Golden team | M | opłacono |
41 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (13,4 km) | Morsy Zblewo | L | opłacono |
42 | HOFMANN HEIKO | ELBLĄG | Polska | Bieg główny (13,4 km) | XXL | ||
43 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Bieg główny (13,4 km) | Traktor team gm kwidzyn | L | |
44 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny (13,4 km) | Maratończyk Wielki Klincz | L | |
45 | Majewski Ryszard | Dzierzgon | Polska | Bieg główny (13,4 km) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | L | opłacono |
46 | Majewski Wojciech | Dzierzgon | Polska | Bieg główny (13,4 km) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | L | opłacono |
47 | Huderewicz Anka Huderewicz | Dzierzgoń | Polska | Bieg główny (13,4 km) | Amatorka | M | opłacono |
48 | Sawicki Radosław | Stare Pole | Polska | Bieg główny (13,4 km) | L | ||
49 | Kozłowski Dariusz | Malbork | Polska | Bieg główny (13,4 km) | L | opłacono | |
50 | Suski Mateusz | Susz | Polska | Bieg główny (13,4 km) | SUSKI TEAM | L | |
51 | Suski Mariusz | Susz | Polska | Bieg główny (13,4 km) | SUSKI TEAM | M | |
52 | Daniel Kacper | Karpiny | Polska | Bieg główny (13,4 km) | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | M | |
53 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | Bieg główny (13,4 km) | L | opłacono | |
54 | Błaszków Piotr | Kwidzyn | Polska | Bieg główny (13,4 km) | M | opłacono | |
55 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | Bieg główny (13,4 km) | L | opłacono | |
56 | Klonowski Marcin | Sztum | Polska | Bieg główny (13,4 km) | LKS Zantyr Sztum | M | opłacono |
57 | Żemetro Ryszard | Waplewo Wielkie | Polska | Bieg główny (13,4 km) | LKS Zantyr Sztum | opłacono | |
58 | Redlin Mateusz | Malbork | Polska | Bieg główny (13,4 km) | BEZTLENOWI MALBORK | M | opłacono |
59 | Jarosińska Katarzyna | Prabuty | Polska | Bieg główny (13,4 km) | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | ||
60 | Jankowska Beata | Stare Pole | Polska | Bieg główny (13,4 km) | M | ||
61 | Wierzbicki Jakub | Malbork | Polska | Bieg główny (13,4 km) | M | opłacono | |
62 | Drzewiecki Dominik | Pasłęk | Polska | Bieg główny (13,4 km) | M | opłacono | |
63 | Melka tomek | Dzierzgoń | Polska | Bieg główny (13,4 km) | |||
64 | Derlaga Kamil | Szymankowo | Polska | Bieg główny (13,4 km) | NOWY STAW BIEGA / PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono | |
65 | Najda Sławomir | Sztum | Polska | Bieg główny (13,4 km) | LKS Zantyr Sztum | opłacono | |
66 | Dulkiewicz Zdzisław | kwidzyn | Polska | Bieg główny (13,4 km) | M | opłacono | |
67 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | Polska | Bieg główny (13,4 km) | M | opłacono | |
68 | PEPLIŃSKI Grzegorz | Sztum | Polska | Bieg główny (13,4 km) | L | opłacono | |
69 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Polska | Bieg główny (13,4 km) | Gmina Gardeja Biega | L | |
70 | Treć Leon | Sztum | Polska | Bieg główny (13,4 km) | L | opłacono | |
71 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | Bieg główny (13,4 km) | LKS Zantyr Sztum | M | opłacono |
72 | Piotrowski Lech | Sztum | Polska | Bieg główny (13,4 km) | LKS ZANTYR SZTUM | L | opłacono |
73 | Hajdus Piotr | Braniewo | Polska | Bieg główny (13,4 km) | M | opłacono | |
74 | Ścisłowska Aleksandra | Parpary | Polska | Bieg główny (13,4 km) | S | opłacono | |
75 | Ścisłowski Rafał | Parpary | Polska | Bieg główny (13,4 km) | M | opłacono | |
76 | Boguszewski Krzysztof | Dzierzgoń | Polska | Bieg główny (13,4 km) | Dzierzgoń Team | M | opłacono |
77 | Skrajda Szymon | Pawlice | Polska | Bieg główny (13,4 km) | Niezrzeszony | opłacono | |
78 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Polska | Bieg główny (13,4 km) | First Malbork Team | M | opłacono |
79 | Rozenberg Sławomir | Sztum | Polska | Bieg główny (13,4 km) | LKS Zantyr Sztum | M | opłacono |
80 | Kawski Bartłomiej | Kisielice | Polska | Bieg główny (13,4 km) | XL | opłacono |
Wyświetleń: 21798