II Bieg Pamięci Bohaterów 2 wojny światowej

13.4 km Bieg

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 57 KLONOWSKI MARCIN M 1 M 30-39 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 13,4km 0:49:43
2 31 GIEMBICKI JAN M 2 M 30-39 2 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 13,4km 0:51:28
3 98 NAJDA SŁAWOMIR M 3 M 40-49 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 13,4km 0:51:51
4 13 CEBULA BOGDAN M 4 M 50-59 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 13,4km 0:53:14
5 171 HAPKE TOMASZ M 5 M 40-49 2 WILKOWO TRAKTOR TEAM GM KWIDZYN 13,4km 0:53:55
6 108 PŁAWSKI MARCIN M 6 M 40-49 3 DZIERZGOŃ 13,4km 0:54:05
7 131 STRZESZYŃSKI WOJCIECH M 7 M 30-39 3 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW/PAMIR TEAM 13,4km 0:54:10
8 6 BIEŃKOWSKI DAWID M 8 M 20-29 1 MALBORK FIRST MALBORK TEAM 13,4km 0:56:16
9 141 ŚCISŁOWSKI RAFAŁ M 9 M 40-49 4 PARPARY 13,4km 0:56:26
10 112 PYPEĆ MARIUSZ M 10 M 40-49 5 PRABUTY POGOŃ PRABUTY 13,4km 0:56:30
11 27 DERLAGA KAMIL M 11 M 20-29 2 SZYMANKOWO NOWY STAW BIEGA / PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 13,4km 0:56:49
12 15 CHABOWSKI TOMASZ M 12 M 50-59 2 SZTUM 13,4km 0:57:47
13 58 KORDECKI ROBERT M 13 M 20-29 3 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 13,4km 0:59:18
14 9 BOGUSZEWSKI KRZYSZTOF M 14 M 30-39 4 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 13,4km 0:59:30
15 111 PROKOPIUK JAROSŁAW M 15 M 50-59 3 GDYNIA PROCAR GDYNIA 13,4km 1:00:16
16 176 BOGDANOWICZ ROBERT M 16 M 40-49 6 GDAŃSK 13,4km 1:00:23
17 56 KLIN ANNA K 1 K 20-29 1 SKÓRCZ KS SOKÓŁ ZBLEWO 13,4km 1:00:30
18 47 KACZYŃSKI DANIEL M 17 M 30-39 5 STAROGARD GDAŃSKI MORSY ZBLEWO 13,4km 1:01:34
19 166 ŻEMETRO RYSZARD M 18 M 50-59 4 WAPLEWO WIELKIE LKS ZANTYR SZTUM 13,4km 1:01:52
20 132 SUCHOMSKI MARCIN M 19 M 30-39 6 NOWY STAW NOWY STAW BIEGA /GOLDEN TEAM 13,4km 1:02:08
21 167 MELKA TOMEK M 20 M 0-19 1 DZIERZGOŃ 13,4km 1:02:11
22 104 PIOTROWSKI LECH M 21 M 50-59 5 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 13,4km 1:02:33
23 114 ROZENBERG SŁAWOMIR M 22 M 50-59 6 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 13,4km 1:02:34
24 7 BŁASZKÓW PIOTR M 23 M 30-39 7 KWIDZYN 13,4km 1:02:40
25 162 WYSOCKI MARIUSZ M 24 M 50-59 7 PRABUTY PIES ICH GANIAŁ 13,4km 1:03:05
26 183 GŁOWACKI KACPER M 25 M 0-19 2 PRABUTY 13,4km 1:04:02
27 66 KRAWIEC ANDRZEJ M 26 M 50-59 8 SZTUM 13,4km 1:04:15
28 153 URBAŃSKI DANIEL M 27 M 30-39 8 STARY TARG 13,4km 1:04:27
29 88 MAŁKOWSKI MATEUSZ M 28 M 20-29 4 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 13,4km 1:04:59
30 35 GRZEGOWSKI JACEK M 29 M 30-39 9 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 13,4km 1:05:15
31 152 URBANOWICZ KAROLINA K 2 K 20-29 2 STARY TARG 13,4km 1:05:34
32 147 TREĆ LEON M 30 M 60-69 1 SZTUM 13,4km 1:06:06
33 103 PEPLIŃSKI GRZEGORZ M 31 M 40-49 7 SZTUM 13,4km 1:06:22
34 97 NADOLSKI TOMASZ M 32 M 40-49 8 PRABUTY DRUŻYNA OLBRZYMA 13,4km 1:07:13
35 123 SKRAJDA SZYMON M 33 M 50-59 9 PAWLICE NIEZRZESZONY 13,4km 1:07:19
36 64 KOZŁOWSKI DARIUSZ M 34 M 50-59 10 MALBORK 13,4km 1:07:59
37 113 REDLIN MATEUSZ M 35 M 30-39 10 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 13,4km 1:08:05
38 38 HAJDUS PIOTR M 36 M 40-49 9 BRANIEWO 13,4km 1:08:08
39 150 TRZCIŃSKI GRZEGORZ M 37 M 50-59 11 PRABUTY 13,4km 1:08:55
40 157 WIERZBICKI JAKUB M 38 M 50-59 12 MALBORK 13,4km 1:09:01
41 29 DULKIEWICZ ZDZISŁAW M 39 M 50-59 13 KWIDZYN 13,4km 1:09:11
42 161 WYSOCKA ALICJA K 3 K 40-49 1 PRABUTY PIES ICH GANIAŁ 13,4km 1:09:48
43 160 WILLMA PIOTR M 40 M 50-59 14 KWIDZYN 13,4km 1:10:41
44 39 HUDEREWICZ ANKA K 4 K 30-39 1 DZIERZGOŃ AMATORKA 13,4km 1:11:41
45 52 KARABIN ANETTA K 5 K 40-49 2 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 13,4km 1:11:51
46 177 SARACH KAROLINA K 6 K 30-39 2 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 13,4km 1:12:26
47 130 STRZESZYŃSKA MARTYNA K 7 K 20-29 3 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 13,4km 1:12:26
48 25 CZARNECKA ANNA K 8 K 40-49 3 GDYNIA 13,4km 1:12:36
49 63 KOZIARA ZUZANNA K 9 K 20-29 4 DZIERZGOŃ 13,4km 1:12:38
50 28 DRZEWIECKI DOMINIK M 41 M 0-19 3 PASŁĘK 13,4km 1:13:05
51 70 KRYSZCZUK PIOTR M 42 M 30-39 11 PASŁĘK 13,4km 1:13:05
52 136 SZEWCZUN JOLANTA K 10 K 50-59 1 DZIERZGOŃ 13,4km 1:13:48
53 175 BABIECZKO ANDRZEJ M 43 M 50-59 15 GOŚCISZEWO LKS ZANTYR SZTUM 13,4km 1:13:48
54 140 ŚCISŁOWSKA ALEKSANDRA K 11 K 30-39 3 PARPARY 13,4km 1:14:33
55 181 SAWICKI RADOSŁAW M 44 M 30-39 12 STARE POLE 13,4km 1:14:36
56 137 SZEWCZUN MAŁGORZATA K 12 K 40-49 4 DZIERZGOŃ 13,4km 1:15:38
57 65 KRASODOMSKA SANDRA K 13 K 20-29 5 DRULITY 13,4km 1:18:17
58 126 STANISŁAWSKI PATRYK M 45 M 30-39 13 STAROGARD GDAŃSKI DOVISTA ACTIVE TEAM 13,4km 1:18:42
59 71 KRZEMIENIEWSKI KAMIL M 46 M 30-39 14 POZNAŃ 13,4km 1:18:57
60 76 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 47 M 60-69 2 BĄDKI 13,4km 1:20:42
61 59 KOŚCIN KAROL M 48 M 20-29 5 ELBLĄG 13,4km 1:20:45
62 148 TRYC JAROSŁAW M 49 M 50-59 16 KWIDZYN 13,4km 1:23:09
63 34 GRABKOWSKI ANDRZEJ M 50 M 70+ 1 IŁAWA 13,4km 1:24:56
64 120 SIBILA MALWINA K 14 K 30-39 4 PRABUTY 13,4km 1:28:42
65 75 LANGE MAGDALENA K 15 K 30-39 5 PRABUTY PIES ICH GANIAŁ 13,4km 1:28:42
66 73 KWIATKOWSKA IWONA K 16 K 60-69 1 ELBLĄG 13,4km 1:29:37
67 133 SYLDATK KATARZYNA K 17 K 40-49 5 TCZEW KONTENER FORMY 13,4km 1:33:39

5 KM Bieg

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 16 CHĘTNIK RAFAŁ M 1 M 40-49 1 SZTUM 5km 0:17:45 16.90 [km/h] 0:03:33 [min/km]
2 5 BIAŁKOWSKI KRZYSZTOF M 2 M 20-29 1 ROZAJNY GMINA GARDEJA BIEGA 5km 0:17:46 16.89 [km/h] 0:03:33 [min/km]
3 46 KACPERSKI BARTOSZ M 3 M 16-19 1 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5km 0:18:12 16.48 [km/h] 0:03:38 [min/km]
4 60 KOWALEWSKI ŁUKASZ M 4 M 30-39 1 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 5km 0:18:39 16.09 [km/h] 0:03:44 [min/km]
5 89 MAŃKA ERYK M 5 M 0-15 1 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5km 0:19:15 15.58 [km/h] 0:03:51 [min/km]
6 53 KASZUBOWSKI ZENON M 6 M 50-59 1 MALBORK ACTIVE MALBORK 5km 0:20:19 14.77 [km/h] 0:04:04 [min/km]
7 174 WNUK STANISŁAW M 7 M 50-59 2 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 5km 0:20:37 14.55 [km/h] 0:04:07 [min/km]
8 96 MROCZKOWSKI TOMASZ M 8 M 30-39 2 MALBORK GRUPA MALBORK 5km 0:20:46 14.45 [km/h] 0:04:09 [min/km]
9 43 JURCZYK MATEUSZ M 9 M 30-39 3 RUSSELSHEIM GMINA GARDEJA BIEGA 5km 0:21:19 14.07 [km/h] 0:04:16 [min/km]
10 135 SZARKO MACIEJ M 10 M 40-49 2 ELBLĄG DRUŻYNA PIERŚCIENIA 5km 0:22:29 13.34 [km/h] 0:04:30 [min/km]
11 19 CHWESIUK KACPER M 11 M 0-15 2 BRUK 5km 0:22:59 13.05 [km/h] 0:04:36 [min/km]
12 154 WAŚNIEWSKI EDWARD M 12 M 60-69 1 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 5km 0:23:07 12.98 [km/h] 0:04:37 [min/km]
13 20 CHWESIUK PAWEŁ M 13 M 30-39 4 BRUK 5km 0:23:40 12.68 [km/h] 0:04:44 [min/km]
14 168 MAJEWSKI RADOSŁAW M 14 M 30-39 5 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 5km 0:23:56 12.53 [km/h] 0:04:47 [min/km]
15 91 MAŃKA SANDRA K 1 K 0-15 1 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5km 0:24:15 12.37 [km/h] 0:04:51 [min/km]
16 10 BORKOWSKA JUSTYNA K 2 K 20-29 1 SADLINKI TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5km 0:24:15 12.37 [km/h] 0:04:51 [min/km]
17 158 WIĘCKOWSKI MIKOŁAJ M 15 M 0-15 3 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5km 0:24:38 12.18 [km/h] 0:04:56 [min/km]
18 178 WALENDZIAK RYSZARD M 16 M 40-49 3 GOSCISZEWO REICHARD VON VALDANO 5km 0:24:45 12.12 [km/h] 0:04:57 [min/km]
19 116 RYCHŁOWSKI ANDRZEJ M 17 M 50-59 3 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 5km 0:25:23 11.82 [km/h] 0:05:05 [min/km]
20 100 OLEJARCZYK PIOTR M 18 M 50-59 4 ELBLĄG 5km 0:25:29 11.77 [km/h] 0:05:06 [min/km]
21 146 TOMCZAK HUBERT M 19 M 0-15 4 BRUK 5km 0:26:02 11.52 [km/h] 0:05:12 [min/km]
22 124 SMOLARCZYK TOMASZ M 20 M 30-39 6 DZIERZGOŃ 5km 0:26:03 11.52 [km/h] 0:05:13 [min/km]
23 105 PLACKOWSKA KAMILA K 3 K 30-39 1 MALBORK 5km 0:26:26 11.35 [km/h] 0:05:17 [min/km]
24 37 HAJDUKIEWICZ MATEUSZ M 21 M 30-39 7 STARE MIASTO 5km 0:26:38 11.26 [km/h] 0:05:20 [min/km]
25 173 ZIĘBA AGNIESZKA K 4 K 30-39 2 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 5km 0:27:07 11.06 [km/h] 0:05:25 [min/km]
26 17 CHODUKIEWICZ JAN M 22 M 40-49 4 KWIDZYN 5km 0:28:04 10.69 [km/h] 0:05:37 [min/km]
27 109 PODLASINSKA DOROTA K 5 K 20-29 2 MALBORK 5km 0:28:12 10.64 [km/h] 0:05:38 [min/km]
28 30 DZIWEŃKA BEATA K 6 K 30-39 3 MALBORK 5km 0:28:16 10.61 [km/h] 0:05:39 [min/km]
29 121 SIDOROWICZ ANNA K 7 K 60-69 1 STOGI 5km 0:28:18 10.60 [km/h] 0:05:40 [min/km]
30 184 WORON ALEKSANDRA K 8 K 50-59 1 MALBORK 5km 0:28:18 10.60 [km/h] 0:05:40 [min/km]
31 107 PŁAWSKA JUSTYNA K 9 K 40-49 1 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 5km 0:28:32 10.51 [km/h] 0:05:42 [min/km]
32 74 KWIATKOWSKI KRZYSZTOF M 23 M 60-69 2 ELBLĄG 5km 0:28:48 10.42 [km/h] 0:05:46 [min/km]
33 92 MARSZAŁEK MATEUSZ M 24 M 20-29 2 DZIERZGOŃ 5km 0:28:55 10.37 [km/h] 0:05:47 [min/km]
34 55 KLIMCZEWSKI MIROSŁAW M 25 M 50-59 5 MALBORK 5km 0:28:58 10.36 [km/h] 0:05:48 [min/km]
35 24 CZAPIEWSKI STEFAN M 26 M 60-69 3 PELPLIN 5km 0:29:05 10.32 [km/h] 0:05:49 [min/km]
36 182 PISKORSKI JERZY M 27 M 60-69 4 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 5km 0:29:05 10.32 [km/h] 0:05:49 [min/km]
37 83 MAGNUSKI RAFAŁ M 28 M 40-49 5 MALBORK 5km 0:29:20 10.23 [km/h] 0:05:52 [min/km]
38 1 BAKUŁA ANDRZEJ M 29 M 20-29 3 DZIERZGOŃ 5km 0:30:03 9.98 [km/h] 0:06:01 [min/km]
39 2 BAKUŁA KATARZYNA K 10 K 30-39 4 DZIERZGOŃ 5km 0:30:06 9.97 [km/h] 0:06:01 [min/km]
40 101 OLSZEWSKA MARIA K 11 K 20-29 3 BENOWO 5km 0:30:45 9.76 [km/h] 0:06:09 [min/km]
41 155 WEISNER MONIKA K 12 K 20-29 4 BENOWO 5km 0:30:45 9.76 [km/h] 0:06:09 [min/km]
42 68 KRAWCÓW ANDRZEJ M 30 M 50-59 6 NOWA WIEŚ MALBORSKA 5km 0:30:58 9.69 [km/h] 0:06:12 [min/km]
43 138 SZPEJEWSKI PAWEŁ M 31 M 20-29 4 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 5km 0:31:20 9.57 [km/h] 0:06:16 [min/km]
44 8 BŁAŻEJEWSKA RYSZARDA K 13 K 50-59 2 DZIERZGOŃ 5km 0:31:42 9.46 [km/h] 0:06:20 [min/km]
45 159 WIKTOROWSKA DARIA K 14 K 20-29 5 NOWY STAW 5km 0:31:45 9.45 [km/h] 0:06:21 [min/km]
46 48 KALINOWSKA DARIA K 15 K 0-15 2 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 5km 0:31:48 9.43 [km/h] 0:06:22 [min/km]
47 23 CZAŁPIŃSKI KRZYSZTOF M 32 M 40-49 6 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 5km 0:31:57 9.39 [km/h] 0:06:23 [min/km]
48 115 RYCHŁOWSKA BERNADETA K 16 K 50-59 3 PELPLIN 5km 0:31:57 9.39 [km/h] 0:06:23 [min/km]
49 49 KALINOWSKA NINA K 17 K 30-39 5 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 5km 0:32:24 9.26 [km/h] 0:06:29 [min/km]
50 50 KALINOWSKI ROMAN M 33 M 40-49 7 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 5km 0:32:24 9.26 [km/h] 0:06:29 [min/km]
51 163 ZEGADŁO ELA K 18 K 30-39 6 DZIERZGOŃ 5km 0:32:25 9.25 [km/h] 0:06:29 [min/km]
52 36 GUMUŁA WOJCIECH M 34 M 0-15 5 DZIERZGOŃ 5km 0:33:16 9.02 [km/h] 0:06:39 [min/km]
53 32 GODLEWSKI MAREK M 35 M 30-39 8 MALBORK GODLEWSKI RUNNERS 5km 0:33:21 9.00 [km/h] 0:06:40 [min/km]
54 42 JĘDRZEJAK ALAN M 36 M 0-15 6 RYCHLIKI SP RYCHLIKI 5km 0:33:22 8.99 [km/h] 0:06:40 [min/km]
55 134 SZARKO EMILIA K 19 K 40-49 2 ELBLĄG 5km 0:33:23 8.99 [km/h] 0:06:41 [min/km]
56 99 OCZKOWSKA ANNA K 20 K 40-49 3 MALBORK 5km 0:33:45 8.89 [km/h] 0:06:45 [min/km]
57 185 KALISZEWSKA EMILIA K 21 K 30-39 7 DZIERZGOŃ 5km 0:34:47 8.62 [km/h] 0:06:57 [min/km]
58 172 SIKORA MAGDA K 22 K 20-29 6 ANKAMATY 5km 0:35:38 8.42 [km/h] 0:07:08 [min/km]
59 51 KALISZEWSKA JUSTYNA K 23 K 30-39 8 DZIERZGOŃ 5km 0:37:26 8.01 [km/h] 0:07:29 [min/km]
60 61 KOWALSKA-PASIEKA BOŻENA K 24 K 50-59 4 KWIDZYN DRUŻYNA SZPIKU 5km 0:38:01 7.89 [km/h] 0:07:36 [min/km]
61 95 MROCZKOWSKA JOANNA K 25 K 50-59 5 KWIDZYN 5km 0:38:02 7.89 [km/h] 0:07:36 [min/km]
62 119 SAWICKI HUBERT M 37 M 0-15 7 DZIERZGON SP BRUK 5km 0:47:31 6.31 [km/h] 0:09:30 [min/km]

5 KM NW

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 62 KOWNACKI BARTŁOMIEJ M 1 M 30-49 1 LASOWICE WIELKIE 5km NW 0:34:20 8.74 [km/h] 0:06:52 [min/km]
2 127 STAŃCZAK EDWARD M 2 M 50-69 1 MALBORK 5km NW 0:35:10 8.53 [km/h] 0:07:02 [min/km]
3 144 TELEGA MAŁGORZATA K 1 K 30-49 1 KWIDZYN 5km NW 0:35:41 8.41 [km/h] 0:07:08 [min/km]
4 41 JEZIERSKI ADAM M 3 M 30-49 2 KWIDZYN DWA KIJE BEZ NART 5km NW 0:38:43 7.75 [km/h] 0:07:45 [min/km]
5 179 KOPCZYK BOŻENA K 2 K 50-69 1 MALBORK 5km NW 0:38:56 7.71 [km/h] 0:07:47 [min/km]
6 117 RZEPECKI SŁAWOMIR M 4 M 30-49 3 MAKÓW MAZOWIECKI 5km NW 0:39:54 7.52 [km/h] 0:07:59 [min/km]
7 128 STAŃCZAK KAROLINA K 3 K 0-29 1 MALBORK 5km NW 0:40:14 7.46 [km/h] 0:08:03 [min/km]
8 69 KRYSIAK BEATA K 4 K 30-49 2 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 5km NW 0:40:28 7.41 [km/h] 0:08:06 [min/km]
9 125 SOKOŁOWSKA EWA K 5 K 50-69 2 JASNA 42 DZIERZGOŃTEAM 5km NW 0:40:59 7.32 [km/h] 0:08:12 [min/km]
10 67 KRAWCZYK MONIKA K 6 K 30-49 3 MALBORK 5km NW 0:41:07 7.30 [km/h] 0:08:13 [min/km]
11 110 POPOWICZ MARZENA K 7 K 0-29 2 MALBORK 5km NW 0:41:07 7.30 [km/h] 0:08:13 [min/km]
12 22 CZAŁPIŃSKA MAŁGORZATA K 8 K 30-49 4 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 5km NW 0:41:38 7.21 [km/h] 0:08:20 [min/km]
13 26 CZYSZEJUK IZABELA K 9 K 30-49 5 PASŁĘK 5km NW 0:42:02 7.14 [km/h] 0:08:24 [min/km]
14 165 ZIMA JOLANTA K 10 K 50-69 3 MINIĘTA 5km NW 0:42:14 7.10 [km/h] 0:08:27 [min/km]
15 164 ZIMA JAN M 5 M 50-69 2 MINIĘTA 5km NW 0:42:15 7.10 [km/h] 0:08:27 [min/km]
16 156 WIERZBICKA HANNA K 11 K 30-49 6 MALBORK 5km NW 0:42:58 6.98 [km/h] 0:08:36 [min/km]
17 129 STĘPAK MAŁGORZATA K 12 K 0-29 3 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5km NW 0:44:29 6.74 [km/h] 0:08:54 [min/km]
18 85 MAJEWSKA MARCELINA K 13 K 0-29 4 DZIERZGON DZIERZGOŃ TEAM 5km NW 0:44:29 6.74 [km/h] 0:08:54 [min/km]
19 18 CHWESIUK BARBARA K 14 K 30-49 7 BRUK 5km NW 0:44:31 6.74 [km/h] 0:08:54 [min/km]
20 84 MAJEWSKA JOANNA K 15 K 30-49 8 DZIERZGON DZIERZGOŃ TEAM 5km NW 0:44:31 6.74 [km/h] 0:08:54 [min/km]
21 149 TRZASKA MAGDA K 16 K 30-49 9 PAWŁOWO 5km NW 0:44:32 6.74 [km/h] 0:08:54 [min/km]
22 40 JEZIERSKA JOLANTA K 17 K 50-69 4 KWIDZYN DWA KIJE BEZ NART 5km NW 0:44:36 6.73 [km/h] 0:08:55 [min/km]
23 12 BUDZILOWSKA ANNA K 18 K 30-49 10 MALBORK 5km NW 0:44:38 6.72 [km/h] 0:08:56 [min/km]
24 14 CHABOWSKA GRAŻYNA K 19 K 50-69 5 SZTUM SZTUM BIEGA 5km NW 0:45:21 6.62 [km/h] 0:09:04 [min/km]
25 94 MAZUR RENATA K 20 K 30-49 11 WROCŁAW 5km NW 0:47:04 6.37 [km/h] 0:09:25 [min/km]
26 90 MAŃKA MARIKA K 21 K 0-29 5 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5km NW 0:48:30 6.19 [km/h] 0:09:42 [min/km]
27 118 SAWICKA MICHALINA K 22 K 0-29 6 DZIERZGON 5km NW 0:48:32 6.18 [km/h] 0:09:42 [min/km]
28 4 BARTYŚ PAULINA K 23 K 30-49 12 RYCHLIKI 5km NW 0:48:32 6.18 [km/h] 0:09:42 [min/km]
29 139 SZULGA IWONA K 24 K 50-69 6 JASNA 32/1 DZIERZGOŃTEAM 5km NW 0:49:13 6.10 [km/h] 0:09:51 [min/km]
30 122 SIKORA LEOKADIA K 25 K 50-69 7 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 5km NW 0:49:45 6.03 [km/h] 0:09:57 [min/km]
31 44 KACPERSKA MARTA K 26 K 0-29 7 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5km NW 0:50:25 5.95 [km/h] 0:10:05 [min/km]
32 33 GODZIEBA ANNA K 27 K 30-49 13 DZIERZGOŃ 5km NW 0:50:25 5.95 [km/h] 0:10:05 [min/km]
33 80 LISZEWSKI MIŁOSZ M 6 M 0-29 1 DZIERZGOŃ SZKOŁA DZIERZGOŃ 5km NW 0:50:25 5.95 [km/h] 0:10:05 [min/km]
34 81 ŁĘGOWSKA EWELINA K 28 K 30-49 14 DZIERZGOŃ 5km NW 0:50:26 5.95 [km/h] 0:10:05 [min/km]
35 93 MAŚLANA ELŻBIETA K 29 K 50-69 8 GDAŃSK 5km NW 0:55:42 5.39 [km/h] 0:11:08 [min/km]

13.4 KM Rower

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 3 BARAN JACEK M 1 M OPEN 1 PRABUTY EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 13,4km Rower 0:25:40 31.32 [km/h]
2 142 ŚLĘZAK ADAM M 2 M OPEN 2 GMINA TOLKMICKO OSP POGRODZIE 13,4km Rower 0:28:09 28.56 [km/h]
3 106 PLISZKA KAMIL M 3 M OPEN 3 SZTUM 13,4km Rower 0:29:09 27.58 [km/h]
4 145 TOMASZEWSKI JAKUB M 4 M OPEN 4 DZIERZGOŃ MTB DZIERZGOŃ 13,4km Rower 0:30:35 26.29 [km/h]
5 170 MAŃKOWSKI RADOSŁAW M 5 M OPEN 5 PASŁĘK 13,4km Rower 0:41:05 19.57 [km/h]
6 79 LEONIAK RENATA K 1 K OPEN 1 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 13,4km Rower 0:41:19 19.46 [km/h]
7 77 LEONIAK BOGDAN M 6 M OPEN 6 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 13,4km Rower 0:41:23 19.43 [km/h]
8 78 LEONIAK MACIEJ M 7 M OPEN 7 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 13,4km Rower 0:41:23 19.43 [km/h]
9 11 BORKOWSKA WIOLETTA K 2 K OPEN 2 DZIERZGOŃ 13,4km Rower 0:41:42 19.28 [km/h]
10 72 KULIK AGNIESZKA K 3 K OPEN 3 DZIERZGOŃ 13,4km Rower 0:45:53 17.52 [km/h]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ