III Bieg na Rzecz Rodzicielstwa Zastępczego
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Byczk Bartek Domatowo BIEG - opłacono
2 Kankowska Dominika Luzino BIEG GKS KASZUBI LUZINO opłacono
3 Kankowska Justyna Luzino BIEG GKS KASZUBI LUZINO opłacono
4 Belecki Sławomir Tczew MARSZ opłacono
5 Belecka Katarzyna Tczew MARSZ opłacono
6 Ładowski Kacper Władysławowo BIEG Drops Team opłacono
7 Ładowski Wojciech Władysławowo BIEG Drops Team opłacono
8 Turzyńska Beata Gdynia BIEG
9 Szymerowska Joanna Rekowo Górne BIEG Elite Team
10 Kuźba Wojciech Reda MARSZ opłacono
11 Kuźba Przemysław Reda MARSZ opłacono
12 Kuźba Ewelina Reda MARSZ opłacono
13 Okoń Wiktoria Smolno MARSZ opłacono
14 Semmerling Patrycja Smolno MARSZ opłacono
15 Ceynowa Michał Smolno MARSZ opłacono
16 Ceynowa Marta Smolno MARSZ opłacono
17 Okoń Sandra Smolno BIEG opłacono
18 Semmerling Wioleta Smolno BIEG opłacono
19 Głombiowska Agnieszka Puck MARSZ
20 Lewiński Mikołaj Mosty BIEG opłacono
21 Lewiński Tomasz Mosty MARSZ opłacono
22 Lewińska Lucyna Mosty MARSZ opłacono
23 Jamróz Renata Gdynia BIEG Big Yelow Food Adventure Team opłacono
24 Milejski Piotr Władysławowo MARSZ opłacono
25 Łęgocki Andrzej Gdynia BIEG opłacono
26 Cieślak Bartosz Żelistrzewo BIEG opłacono
27 Górecka-Mitoraj Justyna Chojnice BIEG PRZYJACIELE W BIEGU opłacono
28 Redzimski Wojciech Pępowo BIEG PRZYJACIELE W BIEGU opłacono
29 Mickiewicz Ilona Wejherowo BIEG opłacono
30 Oreszke Alicja Karwia MARSZ opłacono
31 Oreszke Jan Karwia BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
32 Dettlaff Rafał Werblinia BIEG opłacono
33 Dettlaff Natalia Władysławowo BIEG opłacono
34 Dettlaff Krysia Władysławowo BIEG opłacono
35 Dettlaff Arek Władysławowo BIEG opłacono
36 Dettlaff Włodek Władysławowo BIEG opłacono
37 Winiarski Aleksander Władysławowo BIEG BRW Władysławowo opłacono
38 Winiarska Aleksandra Władysławowo BIEG BRW Władysławowo opłacono
39 Zygajdowska Joanna Kwidzyn BIEG opłacono
40 Zygajdowski Kazimierz Kwidzyn BIEG opłacono
41 Nowak Dariusz Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
42 Górska-Stucka Anna Władysławowo BIEG BRW Władysławowo opłacono
43 Potrykus Anna Połchowo BIEG opłacono
44 Miąskowski Zbigniew Skarszewy MARSZ Morsy Skarszewy opłacono
45 Niemczyk Krzysztof Skarszewy MARSZ Morsy Skarszewy opłacono
46 Dydak Dawid Zawiercie BIEG Team Deaf running
47 Wittbrodt Joanna Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
48 Janusch Dawid Połchowo BIEG opłacono
49 Potrykus Urszula Połchowo BIEG opłacono
50 Potrykus Tomasz Połchowo MARSZ opłacono
51 Janiak Dominika Gdynia BIEG opłacono
52 Bystram Aleksandra Puck BIEG Tri Sea Mewa Władysławowo opłacono
53 Kreft Maciej Puck BIEG Tri Sea Mewa Władysławowo/7 PBOT opłacono
54 Zalewski Waldemar Władysławowo BIEG Biegam Sobie opłacono
55 Kroll Rafal Wladyslawowo BIEG KORNA BIEGA opłacono
56 Elmiś Grzegorz Hel BIEG Biegacz Portowy Hel opłacono
57 Gomółka-Bigus Monika Gdynia MARSZ Step by Step Trójmiasto opłacono
58 Panek Aneta Gdynia MARSZ Step by Step Trójmiasto opłacono
59 Bollin Wiesława Władysławowo BIEG Greif Team Władysławowo opłacono
60 Niemiec Marek Gdynia BIEG ACTIV EAGLES PRO
61 Jaffke Patrycja Łebcz BIEG Team Jaffke opłacono
62 Jaffke Agnieszka Łebcz BIEG Team Jaffke opłacono
63 Klebba Andrzej Mrzezino BIEG
64 Mielczarek Agnieszka Człuchów BIEG Człuchów
65 Mach Alicja Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
66 Mach Izabela Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
67 Licau Paweł Władysławowo BIEG Greif Team Władysławowo opłacono
68 Schmidt Agnieszka Puck BIEG opłacono
69 Romanowska Maria Reda BIEG opłacono
70 Ceynowa Izabela Reda BIEG opłacono
71 Skurtys Dagmara Reda MARSZ
72 Skurtys Cezary Reda BIEG
73 Szomborg Mariusz Chłapowo BIEG opłacono
74 Konkel Edyta Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
75 Oberzig-Zasada Magdalena Władysławowo MARSZ opłacono
76 Dorobczyńska Sylwia Chałupy BIEG opłacono
77 Miłkowska Jolanta Gdynia MARSZ team deaf
78 Hewelt Mateusz Puck BIEG Rebels Legion Team opłacono
79 Kwiatkowska Tatiana Gdańsk BIEG opłacono
80 Koralewska Balbina Władysławowo BIEG opłacono
81 Borzyszkowska Jolanta Puck MARSZ BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono
82 Toporek Paulina Gdynia MARSZ Elite Team
83 Toporek Aleksandra Gdynia MARSZ Elite Team
84 Janowicz Anna Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
85 Jaffke Jarosław Łebcz BIEG Jaffi z Łebcza opłacono
86 Adrian Katarzyna Władysławowo MARSZ Siłownia Supergym Puck
87 Bezdel Anna Puck BIEG
88 Więcielewska Joanna Gdynia BIEG BigYellowFoot Adventure Team opłacono
89 Kołaczyńska Monika Pogórze MARSZ Step by Step Trójmiasto
90 Kortas Marcin Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
91 Zielke Małgorzata Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
92 Gojke Dawid Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
93 Hincka Marzena Gnieżdżewo BIEG Biegamy Razem Władysławowo
94 Hincka Jacek Gnieżdżewo BIEG Biegamy Razem Władysławowo
95 Wrzos Krzysztof Władysławowo BIEG Virtual Runner Club opłacono
96 Buczkowski Wojciech Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
97 Buczkowski Damian Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
98 Dorobczyński Marek Chałupy BIEG opłacono
99 Patalas Angelika Chłapowo BIEG Greif Team Władysławowo opłacono
100 Labudda Elżbieta Starzyno BIEG


Wyświetleń: 2454

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ