Kanał Brama Czasu
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Nazwa Drużyny Dziecko Do zapłaty
1 Sierant Anna Warszawa 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli A&G NIE opłacono
2 Uslu Gozde Warszawa 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli A&G NIE opłacono
3 Milczarek-Kozak Katarzyna Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Gry Kozackie NIE opłacono
4 Kozak Adrian Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Gry Kozackie NIE opłacono
5 Dziennik Kamila Łabiszyn 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Zagubione NIE opłacono
6 Studzińska Michalina Krążkowo 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Zagubione NIE opłacono
7 Woźny Tomasz Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik NIE
8 Niezbecki Dawid Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik NIE
9 Derezińska Jolanta Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Michalina Team NIE opłacono
10 Dereziński Krzysztof Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Michalina Team NIE opłacono
11 Woźny Paweł Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik TAK
12 Myler Jakub Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik TAK
13 Strzyżewski Marcel Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik TAK
14 Koczorowski Daniel Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik TAK
15 Wawrzyniak Oskar Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik TAK
16 Nowowiejski Jakub Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik TAK
17 Skrzypiński Nikodem Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik TAK
18 Chaciński Karol Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik TAK
19 Tubisz Marcin Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik TAK
20 Adamski Bartosz Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik TAK
21 Sobieralski Alex Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik TAK
22 Mazur Nadia Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Michalina Team TAK opłacono
23 Mazur Krystian Nakło 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Michalina Team NIE opłacono
24 Kucmann Żaneta Nakło 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Michalina Team NIE opłacono
25 Mazur Igor Nakło 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Michalina Team TAK opłacono
26 Mazur Lena Nakło 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Michalina Team TAK opłacono
27 Strzyżewski Dariusz Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik NIE
28 Skrzypiński Piotr Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik NIE
29 Staniszewska Aleksandra Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Dzikie Kuny NIE opłacono
30 Hames-Teske Joanna Kruszyn 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Michalina Team NIE opłacono
31 Teske Rafał Kruszyn 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Michalina Team NIE opłacono
32 Lis Marta Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Dzikie Kuny NIE opłacono
33 Wajer Marita Ślesin 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli We are on fire NIE opłacono
34 Kroll Adam Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Dzikie Kuny NIE opłacono
35 Teske Mikołaj Kruszyn 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Michalina Team TAK opłacono
36 Wydrzyńska Justyna Kruszyn 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Michalina Team NIE opłacono
37 Wydrzyński Piotr Kruszyn 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Michalina Team NIE opłacono
38 Woszczyk Agnieszka Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli We are on fire NIE opłacono
39 Szymański Bogdan Kruszyn 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Michalina Team NIE opłacono
40 Szymańska Lidka Kruszyn 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Michalina Team NIE opłacono
41 Mazur Patryk Kruszyn 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Michalina Team NIE opłacono
42 Mazur Joanna Kruszyn 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Michalina Team NIE opłacono
43 Mazur Wiktoria Kruszyn 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Michalina Team TAK opłacono
44 Mazur Maria Kruszyn 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Michalina Team TAK opłacono
45 Mazur Karol Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Michalina Team NIE opłacono
46 Buława Karol Włocławek 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Karolaki NIE opłacono
47 Lichocki Marcin Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli We are on fire NIE opłacono
48 Mazur Sylwia Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Michalina Team NIE opłacono
49 szrajda monika osówiec 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli wataha bydgoszcz NIE
50 Junczewska Magdalena Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Dzikie kuny NIE
51 Śmietana Piotr Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Wataha Bydgoszcz wataha bydgoszcz NIE
52 Wisniewski Wieslaw Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Mozart Steel & Laboratory NIE
53 Tyszlukiewicz Danuta Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Bez Nazwy NIE opłacono
54 Tyszlukiewicz Włodzimierz Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Bez Nazwy NIE opłacono
55 Strzyżowska Monika Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Wataha Bydgoszcz Wataha Bydgoszcz NIE opłacono
56 Strzyżowski Paweł Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Wataha Bydgoszcz Wataha Bydgoszcz NIE opłacono
57 Strzyżowski Nikodem Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Wataha Bydgoszcz Wataha Bydgoszcz TAK opłacono
58 Szulc Marlena Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Wataha Bydgoszcz Wataha Bydgoszcz NIE opłacono
59 Kochowicz Anna Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Wataha Bydgoszcz Wataha Bydgoszcz NIE opłacono
60 Krzemińska Magdalena Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Wataha Bydgoszcz Wataha Bydgoszcz NIE opłacono
61 Jurek Artur Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Wataha Bydgoszcz Wataha Bydgoszcz NIE opłacono
62 Januszkiewicz Kornelia Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Wataha Bydgoszcz Wataha Bydgoszcz NIE opłacono
63 Januszkiewicz Anna Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Wataha Bydgoszcz Wataha Bydgoszcz NIE opłacono
64 Krysiak Krzysztof Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Wataha Bydgoszcz Wataha Bydgoszcz NIE opłacono
65 Krysiak Aleksandra Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Wataha Bydgoszcz Wataha Bydgoszcz NIE opłacono
66 Bossardt Dorota Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Wataha Bydgoszcz Wataha Bydgoszcz NIE opłacono
67 Koreciński Mirosław Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Wataha Bydgoszcz Wataha Bydgoszcz NIE opłacono
68 Uzarska-Świerczek Anna Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Walkirie Walkirie NIE opłacono
69 Uzarska-Świerczek Ewa Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Walkirie Walkirie NIE opłacono
70 Walentyn Danuta Walentyn Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Walkirie Walkirie NIE opłacono
71 Czechowski Jakub Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik TAK
72 Czechowski Bartosz Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik NIE
73 Czechowska Marzena Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik NIE
74 Kowalska Zuzanna Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Klub Przyjaciół Żółwi Ninja Galopujące Żółwie NIE opłacono
75 Kowalski Tomasz Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Klub Przyjaciół Żółwi Ninja Galopujące Żółwie NIE opłacono
76 Jaskulska Teresa Strzelewo 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Jaskułki NIE opłacono
77 Jaskulski Piotr Strzelewo 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Jaskułki NIE opłacono
78 Bossardt Marzena Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Wataha Bydgoszcz Wataha Bydgoszcz NIE opłacono
79 Pluta Renata Kruszyn 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Pluto NIE opłacono
80 Lewicki Szymon Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik TAK
81 Pluta Jerzy Kruszyn 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Pluto NIE opłacono
82 Lewicki Dariusz Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik NIE


Wyświetleń: 4978

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ