Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Nazwa Drużyny | Dziecko | Do zapłaty | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 Pomorska Brygada Logistyczna | |||||||||
1 | Hutnik Anna | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | 1 Pomorska Brygada Logistyczna | Lolek Team | opłacono | |||
Chemik | |||||||||
2 | Grzegocki Mateusz | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Chemik | Grzegole | TAK | opłacono | ||
3 | Grzegocki Marcin | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Chemik | Grzegole | TAK | opłacono | ||
Fordonrunners | |||||||||
4 | Wrzesiński Wojciech | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat | Fordonrunners | Wrześki | TAK | opłacono | ||
Forest Gang | |||||||||
5 | Szczepańska-Dolna Edyta | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat | Forest Gang | ZDolni-Dolni / Forest Gang | TAK | opłacono | ||
Klub Przyjaciół Żółwi Ninja | |||||||||
6 | Kowalski Tomasz | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Klub Przyjaciół Żółwi Ninja | Galopujące Żółwie | NIE | opłacono | ||
7 | Kowalska Zuzanna | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Klub Przyjaciół Żółwi Ninja | Galopujące Żółwie | NIE | opłacono | ||
Niepubliczne Przedszkole Borowik | |||||||||
8 | Lemke Katarzyna | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Niepubliczne Przedszkole Borowik | Fordon Team | TAK | opłacono | ||
Przedszkole Sezamkowe nr1 | |||||||||
9 | Karnowska Karina | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Przedszkole Sezamkowe nr1 | Czarnego Rogera | TAK | opłacono | ||
Przedszkole nr 49 | |||||||||
10 | Jezierski Oliwier | BYDGOSZCZ | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Przedszkole nr 49 | Jeziorki | opłacono | |||
Super-turbo | |||||||||
11 | Szymczak Blanka | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Super-turbo | Super-turbo | TAK | opłacono | ||
TASAK Team | |||||||||
12 | Rudnicka Natalia | Nowa Wieś Wielka | 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat | TASAK Team | TASAK Team | TAK | opłacono | ||
13 | Rudnicki Kacper | Nowa Wieś Wielka | 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat | TASAK Team | TASAK Team | TAK | opłacono | ||
14 | Rudnicka Karolina | Nowa Wieś Wielka | 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat | TASAK Team | TASAK Team | NIE | opłacono | ||
15 | Rudnicki Michał | Nowa Wieś Wielka | 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat | TASAK Team | TASAK Team | NIE | opłacono | ||
VauPe Team | |||||||||
16 | Nawrocki Dariusz | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | VauPe Team | Inwazja Fordonu | TAK | |||
Walkirie | |||||||||
17 | Walentyn Danuta Walentyn | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Walkirie | Walkirie | NIE | opłacono | ||
18 | Uzarska-Świerczek Ewa | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Walkirie | Walkirie | NIE | opłacono | ||
19 | Uzarska-Świerczek Anna | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Walkirie | Walkirie | NIE | opłacono | ||
Wataha Bydgoszcz | |||||||||
20 | Śmietana Piotr | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Wataha Bydgoszcz | wataha bydgoszcz | NIE | |||
21 | han kacper | białe błota | 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat | Wataha Bydgoszcz | wataha bydgoszcz | TAK | opłacono | ||
22 | han agnieszka | białe błota | 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat | Wataha Bydgoszcz | wataha bydgoszcz | NIE | opłacono | ||
23 | han sławomir | białe błota | 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat | Wataha Bydgoszcz | wataha bydgoszcz | NIE | opłacono | ||
24 | Jurek Artur | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Wataha Bydgoszcz | Wataha Bydgoszcz | NIE | opłacono | ||
25 | Krzemińska Magdalena | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Wataha Bydgoszcz | Wataha Bydgoszcz | NIE | opłacono | ||
26 | Bossardt Marzena | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Wataha Bydgoszcz | Wataha Bydgoszcz | NIE | opłacono | ||
27 | Kubowicz - Kamińska Hania | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat | Wataha Bydgoszcz | Wataha Bydgoszcz | NIE | opłacono | ||
28 | Kamiński Jakub | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat | Wataha Bydgoszcz | Wataha Bydgoszcz | TAK | opłacono | ||
29 | Kamiński Łukasz | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat | Wataha Bydgoszcz | Wataha Bydgoszcz | NIE | opłacono | ||
30 | Koreciński Mirosław | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Wataha Bydgoszcz | Wataha Bydgoszcz | NIE | opłacono | ||
31 | Bossardt Dorota | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Wataha Bydgoszcz | Wataha Bydgoszcz | NIE | opłacono | ||
32 | Krysiak Aleksandra | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Wataha Bydgoszcz | Wataha Bydgoszcz | NIE | opłacono | ||
33 | Krysiak Krzysztof | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Wataha Bydgoszcz | Wataha Bydgoszcz | NIE | opłacono | ||
34 | Januszkiewicz Anna | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Wataha Bydgoszcz | Wataha Bydgoszcz | NIE | opłacono | ||
35 | Januszkiewicz Kornelia | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Wataha Bydgoszcz | Wataha Bydgoszcz | NIE | opłacono | ||
36 | Kochowicz Anna | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Wataha Bydgoszcz | Wataha Bydgoszcz | NIE | opłacono | ||
37 | Szulc Marlena | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Wataha Bydgoszcz | Wataha Bydgoszcz | NIE | opłacono | ||
38 | Strzyżowski Nikodem | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Wataha Bydgoszcz | Wataha Bydgoszcz | TAK | opłacono | ||
39 | Strzyżowski Paweł | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Wataha Bydgoszcz | Wataha Bydgoszcz | NIE | opłacono | ||
40 | Strzyżowska Monika | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Wataha Bydgoszcz | Wataha Bydgoszcz | NIE | opłacono | ||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
41 | Lewicki Dariusz | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Chemik | NIE | ||||
42 | Lewicki Szymon | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Chemik | TAK | ||||
43 | Bilewicz Cezary | Kijewo Królewskie | 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat | Team Przygoda | TAK | ||||
44 | Junczewska Magdalena | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Dzikie kuny | NIE | ||||
45 | Buława Karol | Włocławek | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Karolaki | NIE | opłacono | |||
46 | Kroll Adam | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Dzikie Kuny | NIE | opłacono | |||
47 | Lis Marta | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Dzikie Kuny | NIE | opłacono | |||
48 | Czubek Konrad | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Kubisie | TAK | ||||
49 | Kubiś Dominik | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Kubisie | TAK | opłacono | |||
50 | Kubiś Marcelina | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Kubisie | TAK | opłacono | |||
51 | Kubiś Piotr | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Kubisie | NIE | opłacono | |||
52 | Kubiś Katarzyna | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Kubisie | NIE | opłacono | |||
53 | Czechowska Marzena | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Chemik | NIE | ||||
54 | Czechowski Bartosz | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Chemik | NIE | ||||
55 | Czechowski Jakub | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Chemik | TAK | ||||
56 | Wisniewski Wieslaw | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Mozart Steel & Laboratory | NIE | ||||
57 | szrajda monika | osówiec | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | wataha bydgoszcz | NIE | ||||
58 | Skrzypiński Piotr | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Chemik | NIE | ||||
59 | Strzyżewski Dariusz | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Chemik | NIE | ||||
60 | Sobieralski Alex | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Chemik | TAK | ||||
61 | Adamski Bartosz | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Chemik | TAK | ||||
62 | Tubisz Marcin | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Chemik | TAK | ||||
63 | Chaciński Karol | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Chemik | TAK | ||||
64 | Skrzypiński Nikodem | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Chemik | TAK | ||||
65 | Nowowiejski Jakub | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Chemik | TAK | ||||
66 | Wawrzyniak Oskar | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Chemik | TAK | ||||
67 | Koczorowski Daniel | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Chemik | TAK | ||||
68 | Strzyżewski Marcel | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Chemik | TAK | ||||
69 | Myler Jakub | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Chemik | TAK | ||||
70 | Woźny Paweł | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Chemik | TAK | ||||
71 | Niezbecki Dawid | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Chemik | NIE | ||||
72 | Woźny Tomasz | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Chemik | NIE | ||||
73 | Uslu Gozde | Warszawa | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | A&G | NIE | opłacono | |||
74 | Sierant Anna | Warszawa | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | A&G | NIE | opłacono | |||
75 | Kubiak Nadia | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Wesoła czwórka | TAK | opłacono | |||
76 | Kubiak Oliwier | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Wesoła czwórka | TAK | opłacono | |||
77 | Rona Elżbieta | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Wesoła czwórka | NIE | opłacono | |||
78 | Kubiak Mirosław | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Wesoła czwórka | NIE | opłacono | |||
79 | Zawadzka Zuzanna | Złotniki Kujawskie | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | AMMZ | TAK | opłacono | |||
80 | Zawadzki Maksymilian | Złotniki Kujawskie | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | AMMZ | TAK | opłacono | |||
81 | Zawadzki Michał | Złotniki Kujawskie | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | AMMZ | NIE | opłacono | |||
82 | Wróblewska-Zawadzka Anna | Złotniki Kujawskie | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | AMMZ | NIE | opłacono | |||
83 | Szymańska Wioleta | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat | Zgrywusie | TAK | ||||
84 | Pikul Rafał | BYDGOSZCZ | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Pikul team | TAK | opłacono | |||
85 | Urbaczewska Pola | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Krejzole | TAK | opłacono | |||
86 | Urbaczewski Kamil | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Krejzole | NIE | opłacono | |||
87 | Urbaczewska Emilia | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Krejzole | TAK | opłacono | |||
88 | Studzińska Michalina | Krążkowo | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Zagubione | NIE | opłacono | |||
89 | Dziennik Kamila | Łabiszyn | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Zagubione | NIE | opłacono | |||
90 | Bartnik Kaja | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat | FREDEK TEAM | TAK | opłacono | |||
91 | Bartnik Przemysław | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat | FREDEK TEAM | NIE | opłacono | |||
92 | Dereziński Kajetan | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat | FREDEK TEAM | NIE | opłacono | |||
93 | Derezińska Małgorzata | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat | FREDEK TEAM | NIE | opłacono | |||
94 | Grzegocka Jagoda | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Grzegole | NIE | opłacono | |||
95 | Sobczak Wojciech | Tarkowo Dolne | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Super-turbo | NIE | opłacono | |||
96 | Staniszewska Aleksandra | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Dzikie Kuny | NIE | opłacono | |||
97 | Kowalski Slawomir | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat | Wściekłe Osy | TAK | opłacono | |||
98 | Olejniczak Kacper | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat | OLEJ TEAM | TAK | opłacono | |||
99 | Szymaszek Michał | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Lwia druzyna | TAK | opłacono | |||
100 | Szymaszek Paweĺ | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Lwia druzyna | TAK | opłacono | |||
101 | Szymaszek Norbert | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Lwia druzyna | NIE | opłacono | |||
102 | Szymaszek Danuta | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Lwia druzyna | NIE | opłacono | |||
103 | Wrzesińska Zuzia | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat | Wrześki | TAK | opłacono | |||
104 | Wrzesińska Amelka | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat | Wrześki | TAK | opłacono | |||
105 | Kozak Adrian | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Gry Kozackie | NIE | opłacono | |||
106 | Milczarek-Kozak Katarzyna | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Gry Kozackie | NIE | opłacono | |||
107 | Pluta Jerzy | Kruszyn | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Pluto | NIE | opłacono | |||
108 | Pluta Renata | Kruszyn | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Pluto | NIE | opłacono | |||
109 | Olejniczak Hanna | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat | OLEJ TEAM | TAK | opłacono | |||
110 | Olejniczak Jacek | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | OLEJ-TEAM | TAK | opłacono | |||
111 | Wróblewski Jakub | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat | Wróbelki | TAK | opłacono | |||
112 | Radulska Wioletta | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat | Wróbelki | NIE | opłacono | |||
113 | Cherek Tomek | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Małomiasteczkowy Team | TAK | opłacono | |||
114 | Cherek Grażyna | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Małomiasteczkowy Team | NIE | opłacono | |||
115 | Cherek Piotr | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Małomiasteczkowy Team | NIE | opłacono | |||
116 | Sobczak Łukasz | Tarkowo Dolne | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Super-turbo | NIE | opłacono | |||
117 | Sobczak Aleksandra | Tarkowo Dolne | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Super-turbo | TAK | opłacono | |||
118 | Mazur Lena | Nakło | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Michalina Team | TAK | opłacono | |||
119 | Mazur Igor | Nakło | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Michalina Team | TAK | opłacono | |||
120 | Kucmann Żaneta | Nakło | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Michalina Team | NIE | opłacono | |||
121 | Mazur Krystian | Nakło | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Michalina Team | NIE | opłacono | |||
122 | Mazur Nadia | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Michalina Team | TAK | opłacono | |||
123 | Krawisz Zbigniew | Strzelewo | 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat | Brylanty | NIE | opłacono | |||
124 | Krawisz Grzegorz | Strzelewo | 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat | Brylanty | TAK | opłacono | |||
125 | Przybysz Marianna | Strzelewo | 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat | Brylanty | NIE | opłacono | |||
126 | Mazur Sylwia | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Michalina Team | NIE | opłacono | |||
127 | Mazur Karol | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Michalina Team | NIE | opłacono | |||
128 | Mazur Maria | Kruszyn | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Michalina Team | TAK | opłacono | |||
129 | Mazur Wiktoria | Kruszyn | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Michalina Team | TAK | opłacono | |||
130 | Mazur Joanna | Kruszyn | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Michalina Team | NIE | opłacono | |||
131 | Mazur Patryk | Kruszyn | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Michalina Team | NIE | opłacono | |||
132 | Szymańska Lidka | Kruszyn | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Michalina Team | NIE | opłacono | |||
133 | Szymański Bogdan | Kruszyn | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Michalina Team | NIE | opłacono | |||
134 | Wydrzyński Piotr | Kruszyn | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Michalina Team | NIE | opłacono | |||
135 | Wydrzyńska Justyna | Kruszyn | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Michalina Team | NIE | opłacono | |||
136 | Teske Mikołaj | Kruszyn | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Michalina Team | TAK | opłacono | |||
137 | Teske Rafał | Kruszyn | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Michalina Team | NIE | opłacono | |||
138 | Hames-Teske Joanna | Kruszyn | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Michalina Team | NIE | opłacono | |||
139 | Tyszlukiewicz Włodzimierz | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Bez Nazwy | NIE | opłacono | |||
140 | Tyszlukiewicz Danuta | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Bez Nazwy | NIE | opłacono | |||
141 | Szymczak Kuba | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Super-turbo | TAK | opłacono | |||
142 | Malinowska Justyna | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Super-turbo | NIE | opłacono | |||
143 | Karnowski Paweł | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Czarnego Rogera | TAK | opłacono | |||
144 | Karnowska Karolina | BYDGOSZCZ | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Czarnego Rogera | TAK | opłacono | |||
145 | Krajewski Leon | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | karasie | TAK | opłacono | |||
146 | Miklas Anna | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | karasie | NIE | opłacono | |||
147 | Karska Martyna | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | karasie | TAK | opłacono | |||
148 | Karski Mateusz | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | karasie | TAK | opłacono | |||
149 | Karski Marcin | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | karasie | NIE | opłacono | |||
150 | Ostrowska-Karska Ewa | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | karasie | NIE | opłacono | |||
151 | Jaskulski Piotr | Strzelewo | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Jaskułki | NIE | opłacono | |||
152 | Jaskulska Teresa | Strzelewo | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Jaskułki | NIE | opłacono | |||
153 | Dereziński Krzysztof | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Michalina Team | NIE | opłacono | |||
154 | Derezińska Jolanta | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | Michalina Team | NIE | opłacono | |||
155 | Lichocki Marcin | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | We are on fire | NIE | opłacono | |||
156 | Woszczyk Agnieszka | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | We are on fire | NIE | opłacono | |||
157 | Wajer Marita | Ślesin | 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli | We are on fire | NIE | opłacono | |||
158 | BERNDT Dominik | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | DominiczekSzkodniczek | TAK | opłacono | |||
159 | Łukowski Stanisław | Tryszczyn | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | SP16 | TAK | opłacono | |||
160 | Łukowski Maciej | Tryszczyn | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Sp16 | NIE | opłacono | |||
161 | Łukowska Aleksandra | Tryszczyn | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | SP16 | NIE | opłacono | |||
162 | Smoleń Adam | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat | Brylanty | NIE | opłacono | |||
163 | Smoleń Paulina | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat | Brylanty | NIE | opłacono | |||
164 | Górecki Szymon | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat | Brylanty | TAK | opłacono | |||
165 | Stachowicz Weronika | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat | Brylanty | TAK | opłacono | |||
166 | Mazur Agata | Strzelewo | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Dramaty | TAK | opłacono | |||
167 | Mazur Małgorzata | Strzelewo | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Dramaty | NIE | opłacono | |||
168 | Mazur Maciej | Strzelewo | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Dramaty | NIE | opłacono | |||
169 | Tomaszewska Wiktoria | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Drużyna T&N | opłacono | ||||
170 | Tomaszewskai Mariusz | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Drużyna T&N | opłacono | ||||
171 | Tomaszewska Katarzyna | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Drużyna T&N | opłacono | ||||
172 | ZABOROWSKI Marek | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | ZAWORKI | TAK | opłacono | |||
173 | Zaborowski Mariusz | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Zaworki | NIE | opłacono | |||
174 | Nowacki Szymon Jr | Kruszyn | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Drużyna T&N | opłacono | ||||
175 | Nowacki Szymon | Kruszyn | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Drużyna T&N | opłacono | ||||
176 | Nowacka Roksana | Kruszyn | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Drużyna T&N | opłacono | ||||
177 | Jezierska Kamila | BYDGOSZCZ | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Jeziorki | opłacono | ||||
178 | Lemańczyk Bożena | Niemcz | 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat | Pitagoras | |||||
179 | Lemańczyk Zygmunt Lemańczyk | Niemcz | 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat | Pitagoras | |||||
180 | Bauer Oliwier | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Lolek Team | opłacono | ||||
181 | Bauer Filip | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Lolek Team | opłacono | ||||
182 | Berndt Krzysztof | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | DominiczekSzkodniczek | opłacono | ||||
183 | PAWEŁCZAK-ZABOROWSKA JOANNA | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat | Zaworki | NIE | opłacono | |||
184 | Olechnowicz Tomasz | Bydgoszcz | 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat | Smukała Team | NIE |
Wyświetleń: 10948