Zgłoszenia
1. Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie organizatora pod adresem https://elektronicznezapisy.pl/
2. W formularzu należy podać: imiona i nazwiska osób biorących udział w turnieju, nazwę drużyny oraz dane wymagane przez serwis elektronicznezapisy.
3. Drużynę tworzy kobieta + mężczyzna, tzw. miksty
4. Wszelkie informacje i pytania prosimy kierować na adres organizatorów: dominika.panna@decathlon.com
5. Liczba miejsc w turnieju jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
6. Uczestnictwo w turnieju jest darmowe.
7. Zasady obowiązującego regulaminu uczestnicy potwierdzają w dniu turnieju podczas rejestracji.
8. Zgłoszenia będą otwarte do 1.08.2019r.

plakat

Uczestnictwo
1. Uczestnictwo w turnieju ma charakter dobrowolny, każdy biorący w nim udział czyni to na własna odpowiedzialność.
2. Zaleca się, by zawodnicy biorący udział w rozgrywkach poddali się badaniom lekarskim stwierdzającym ich dobry stan zdrowia.
3. Akceptacja regulaminu jest równoznaczna, że zawodnik nie ma przeciwwskazań zdrowotnych i bierze udział na własne ryzyko.
4. Organizator zaleca aby zawodnicy biorący udział w turnieju wykupili ubezpieczenie NNW.
5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności prawnej za udział w rozgrywkach osób chorych i ewentualnych, wynikłych z tego kontuzji, wypadków i urazów.
6. Wykluczony jest udział zawodników kontuzjowanych oraz pod wpływem środków odurzających.
7. Drużyna i jej zawodnicy ponoszą pełną odpowiedzialność materialną za szkody wyrządzone przez jej zawodników, kibiców, osoby towarzyszące podczas turnieju.
8. Organizator nie ponosi odpowiedzialności prawnej za szkody powstałe w wyniku utraty mienia w trakcie trwania rozgrywek.
9. Uczestnikami turnieju mogą być tylko osoby pełnoletnie.
10. W turnieju nie mogą brać udział zawodniczki / zawodnicy kadry narodowej siatkówki plażowej.
11. Uczestnictwo w imprezie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku uczestnika w fotorelacji i nagraniach filmowych oraz dźwiękowych z imprezy. Niniejsza zgoda obejmuje prawo wykorzystania i udostępniania przez Organizatora w sposób komercyjny fotografii, filmów, nagrań dźwiękowych z wizerunkiem Uczestnika do celów marketingowych, w szczególności poprzez umieszczenie zdjęć i nagrań na stronie organizatora: https://www.facebook.com/DecathlonBielskoBiala/ ; oraz w mediach społecznościowych, jak również ich publiczne udostępnienie i odtwarzanie na materialnych nośnikach znajdujących się w obiekcie.
12. Uczestnicy imprezy w każdym czasie mają prawo odwołać w formie pisemnej zgodę na wykorzystanie ich wizerunku przez Organizatora.
13. Organizator zastrzega sobie prawo rozpowszechniania zdjęć, na których widnieją Uczestnicy imprezy bez ich zgody, jeżeli ich wizerunek stanowi jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajobraz, publiczna impreza co jest zgodne z art. 81 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. Nr 90, poz. 631).
14. Zawodnik może grać w barwach tylko jednej drużyny.
15. Drużyna, która spóźni się więcej niż 10 minut zostaje przegrana bez możliwości gry (walkower).

Wyświetleń: 668

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ