Bieg Śląskich Aniołów
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sionkowska Karolina Katowice Bieg 5 km opłacono
2 Hepa Anna Siemianowice Śląskie Bieg 5 km opłacono
3 Pindel Julia Żywiec Bieg 5 km opłacono
4 Pindel Iwona Żywiec Bieg 5 km opłacono
5 Bartodziej Aleksandra SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Bieg 5 km
6 Feliks Andrzej katowice Marsz NW 5 km opłacono
7 Szczypka Sandra Katowice Bieg 5 km opłacono
8 Gawin Alicja Siemianowice Śląskie Bieg 5 km opłacono
9 Guzek Justyna ruda slaska Marsz NW 5 km
10 Mierzowska Jagoda Będzin Bieg 5 km opłacono
11 Urbanek Anna Katowice Bieg 5 km opłacono
12 Cenkalik Beata Tychy Marsz NW 5 km opłacono
13 Kanicki Kacper Rudniki Bieg 5 km opłacono
14 Kanicka Sylwia Rudniki Marsz NW 5 km opłacono
15 Ostojska Katarzyna Ruda Śląska Bieg 5 km opłacono
16 Mierzowska Krystyna Będzin Marsz NW 5 km Kijowa Drużyna opłacono
17 Pędziwiatr Ewa Katowice Marsz NW 5 km Kijowa Drużyna opłacono
18 Urbaniak Izabela Katowice Bieg 5 km #Alkoalpinizm opłacono
19 Sionkowska Marta Katowice Bieg 5 km opłacono
20 Noga Łukasz Sosnowiec Bieg 5 km Zdzieraj Kapcie
21 Wojtala Karolina Katowice Bieg 5 km IKEA Katowice opłacono
22 Domagała Natalia Katowice Bieg 5 km IKEA Katowice opłacono
23 Miłkowski Oskar Katowice Bieg 5 km IKEA Katowice opłacono
24 Czerniawski Kacper Katowice Bieg 5 km IKEA Katowice opłacono
25 Zaremba Magdalena Katowice Bieg 5 km IKEA Katowice opłacono
26 Szweda Zuzanna Katowice Bieg 5 km IKEA Katowice opłacono
27 Gurok Bogumiła Ruda Śląska Bieg 5 km opłacono
28 Telka Malwina Katowice Bieg 5 km IKEA Katowice opłacono
29 Skrzypek Patrycja Katowice Bieg 5 km IKEA Katowice opłacono
30 Paś Adrian Katowice Bieg 5 km IKEA Katowice opłacono
31 Spyt-Powroźnika Agnieszka Katowice Bieg 5 km IKEA Katowice opłacono
32 Skwarczowska Agnieszka Katowice Bieg 5 km IKEA Katowice opłacono
33 Nec Grzegorz Mysłowice Bieg 5 km #wkurwteam opłacono
34 Nec Dominika Mysłowice Bieg 5 km Katowicki Nordic Walking opłacono
35 Lachowska Marta Chorzów Bieg 5 km opłacono
36 Gamracy Łukasz Mikołów Bieg 5 km
37 Kasprzyk Sylwia Myślachowice Marsz NW 5 km
38 Napieraj Katarzyna Napieraj Bukowno Bieg 5 km
39 Starostka Mariusz Ruda Śląska Marsz NW 5 km
40 Starostka Anna Ruda Śląska Marsz NW 5 km
41 Seiffert że Wiktor Brzeg Marsz NW 5 km opłacono
42 Pawlak Sławomir Katowice Bieg 5 km #TEAM DKMS opłacono
43 Godziński Filip Katowice Bieg 5 km iPressoTEAM
44 Mazur Aleksandra Siemianowice Śląskie Bieg 5 km opłacono
45 Isakiewicz Jakub Gliwice Bieg 5 km iPressoTEAM opłacono
46 Ludwig dorota chorzów Bieg 5 km opłacono
47 Drobny Agnieszka Katowice Bieg 5 km opłacono
48 Budzisz Brygida Budzisz Katowice Bieg 5 km Biegam dla medali opłacono
49 Dobiczek Apolonia Lędziny Bieg 5 km opłacono
50 Dobiczek Antoni Lędziny Bieg 5 km opłacono
51 Dobiczek Łukasz Lędziny Bieg 5 km opłacono
52 Gierez-Dobiczek Sylwia Lędziny Bieg 5 km opłacono
53 Olejniczak Julia Radlin Bieg 5 km opłacono
54 Olejniczak Wioletta Radlin Bieg 5 km opłacono
55 Szczypiór Roman Lędziny Bieg 5 km opłacono
56 Wielgus Justyna Kraków Bieg 5 km opłacono
57 Matyjaszczyk Agata Katowice Marsz NW 5 km opłacono
58 Kruk Grzegorz czestochowa Bieg 5 km Press Glass Biegamy i Wspieramy opłacono
59 Kowalska Magdalena Siemianowice Śląskie Bieg 5 km opłacono
60 Rybicki Piotr Tychy Marsz NW 5 km opłacono
61 Gembala Eugeniusz Bełk Marsz NW 5 km opłacono
62 Teinert Krystyna Bełk Marsz NW 5 km opłacono
63 Kowalewska Jolanta Ruda Śl Marsz NW 5 km opłacono
64 Stachura Krystyna Bełk Marsz NW 5 km opłacono
65 Ptak Stanisława Bełk Marsz NW 5 km opłacono
66 Dobiecka Iza Ruda Śl Marsz NW 5 km opłacono
67 Szymik Grażyna Bełk Marsz NW 5 km opłacono
68 GEMBALA VIOLETTA BEŁK Marsz NW 5 km opłacono
69 Krupińska Izabela Mysłowice Marsz NW 5 km opłacono
70 Kamińska Ania Mysłowice Marsz NW 5 km opłacono
71 Pacan Genowefa Zabrze Marsz NW 5 km opłacono
72 Dobrzyńska Agnieszka Dobrzyńska Zabrze Bieg 5 km opłacono
73 Kluska Kazimierz Katowice Marsz NW 5 km opłacono
74 BEDNARSKA JOANNA JAWORZNO Bieg 5 km opłacono
75 NAPIERAJ KATARZYNA Bukowno Bieg 5 km carbonOCRracing opłacono
76 banasik darek jaworzno Bieg 5 km opłacono
77 Rusinowska Marta Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km opłacono
78 Chwila Martyna Katowice Bieg 5 km opłacono
79 Barczyk Mateusz Gliwice Bieg 5 km opłacono
80 Kamiński Dawid Katowice Bieg 5 km opłacono
81 Twardowski Przemysław Kraków Marsz NW 5 km opłacono
82 Twardowska Patrycja Kraków Marsz NW 5 km opłacono
83 Gawlikowska Agnieszka Katowice Bieg 5 km opłacono
84 Sochan Angelika Katowice Bieg 5 km iPressoTEAM opłacono
85 Pacan krzysztof Bytom Bieg 5 km opłacono
86 Pacan Katarzyna Bytom Marsz NW 5 km opłacono
87 Obłój Alicja Mysłowice Bieg 5 km opłacono
88 Janecka Monika Zabrze Bieg 5 km Husaria Race Team opłacono
89 Janecki Jerzy Zabrze Bieg 5 km Husaria Race Team opłacono
90 Iwaniuk Aleksandra Katowice Bieg 5 km opłacono
91 Gwiżdż Sebastian Piekary Śląskie Bieg 5 km opłacono
92 Ziobrowska-Jaromin Agata Jaworzno Bieg 5 km opłacono
93 Niestrój Sylwia LUBOMIA Marsz NW 5 km Dystans opłacono
94 Tomas Marzena Syrynia Marsz NW 5 km Radlinioki w biegu opłacono
95 Jaźwiec Małgorzata Sosnowiec Marsz NW 5 km opłacono
96 Kuczowic Franciszek Katowice Bieg 5 km opłacono
97 Kuczowic Magdalena Katowice Bieg 5 km opłacono
98 Wielek Lidia Katowice Marsz NW 5 km Kijowa Drużyna opłacono
99 Miedźińska Kamila Katowice Bieg 5 km Ała Ała opłacono
100 Nędza Jadwiga Katowice Bieg 5 km Ała Ała opłacono


Wyświetleń: 8461

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ