XXX Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego - II Biegowe Grand Prix Kociewia 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Skorupski Paweł Drzycim Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Drzycim
2 Deinowski Kajetan Osie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m Biedronki Osie
3 Szymczak Maksymilian Osie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m Szkoła Podstawowa w Osiu
4 Marchlewski Adrian Chełmno Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m MLKS Nadwiślanin
5 Obrzanowski Bartosz Zmość Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m
6 Marchlewski Kamil Chełmno Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km MCŚ Team opłacono on-line
7 Obrzanowski Igor Zmość Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m Juventus
8 DALKE JOWITA Gdańsk Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km ZABIEGANE DWIE opłacono on-line
9 Wiśniewska Kornelia Gdańsk Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km ZABIEGANE DWIE opłacono on-line
10 Trzebiatowska Agata Świecie Nordic Walking - 5 km Kocham Rafcia opłacono on-line
11 Bogun Hanna Laskowice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km OKK OTLEWSKI opłacono on-line
12 Czapka Wojciech Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km OKK OTLEWSKI opłacono on-line
13 Dmuchowska Lucyna Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km OKK OTLEWSKI opłacono on-line
14 Otlewska Ewa Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km OKK OTLEWSKI opłacono on-line
15 Klich Łukasz Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
16 Wiśniewski Maciej Warlubie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m PSP Warlubie
17 Grosser Fabian Warlubie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m PSP Warlubie
18 Radziszewski Daniel Drzycim Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Drzycim
19 Zieliński Bartosz Drzycim Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Drzycim
20 Lewandowski Brajan Drzycim Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Drzycim
21 Sworowski Mateusz Drzycim Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Drzycim
22 Różycki Marcel Drzycim Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Drzycim
23 Jarantowicz Oskar Drzycim Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Drzycim
24 Pilarski Alan Drzycim Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Drzycim
25 Wróbel Szymon Drzycim Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Drzycim
26 Sudoł Wojciech Drzycim Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Drzycim
27 Sudoł Piotr Drzycim Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Drzycim
28 Lewandowski Marcel Drzycim Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Drzycim
29 Umlauf Kamil Drzycim Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Drzycim
30 Bilkiewicz Karol Drzycim Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Drzycim
31 Skorupski Mateusz Drzycim Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Drzycim
32 Kołodzik Daniel Drzycim Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Drzycim
33 Wójcik Hubert Drzycim Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Drzycim
34 Sitkiewicz Sebastian Drzycim Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Drzycim
35 Sitkiewicz Paweł Drzycim Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Drzycim
36 Sitkiewicz Jakub Drzycim Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Drzycim
37 Byrszel Kinga Drzycim Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Drzycim
38 Duszyński Jakub Drzycim Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Drzycim
39 Parkitna Zuzanna Drzycim Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m SP Drzycim
40 Kobylarz Patrycja Drzycim Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m SP Drzycim
41 Deręgowska Natalia Drzycim Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m SP Drzycim
42 Krakowska Kamila Drzycim Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m SP Drzycim
43 Banach Amelia Drzycim Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Drzycim
44 Mania Alicja Drzycim Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Drzycim
45 Kielpińska Julia Drzycim Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Drzycim
46 Ziółkowska Otylia Drzycim Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Drzycim
47 Gołecka Aleksandra Drzycim Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Drzycim
48 Chylewska Alicja Drzycim Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Drzycim
49 Witkowska Agnieszka Drzycim Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Drzycim
50 Szwarc Rafał Tuchola Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Tucholanka Tuchola opłacono on-line
51 Skrzypińska Agnieszka Drzycim Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Drzycim
52 Patina Nikola Drzycim Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Drzycim
53 Konarski Tomasz Drzycim Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Drzycim
54 Sudoł Laura Drzycim Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m SP Drzycim
55 Uzdowska Oliwia Drzycim Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Drzycim
56 Konopa Patrycja Drzycim Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Drzycim
57 Talaśka Tamara Drzycim Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Drzycim
58 Szyndler Roxana Drzycim Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Drzycim
59 Śledź Lena Drzycim Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Drzycim
60 Chróścińska Martyna Drzycim Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Drzycim
61 Pientka Jerzy Pientka Bydgoszcz Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK - osoby powyżej 70 roku życia DROGOWIEC
62 Trzciński Franciszek Chełmno Nordic Walking - 5 km
63 Szulta Wojciech Osie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Osie
64 Żołnowski Edward Grudziądz Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
65 Skibski Marcin Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
66 Porożyńska Jagoda Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m Szkoła Podstawowa w Osiu
67 Krupa Aleksander Osie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
68 Suchomski Paweł Osie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
69 Sękowski Paweł Osie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
70 Łoński Karol Osie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
71 Kuzimski Dominik Osie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
72 Konopacki Mikołaj Osie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
73 Witek Mateusz Osie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
74 Kozłowski Michał Osie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
75 Kuzimski Karol Osie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
76 Martko Marita Zalesie Szlacheckie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
77 Wąsikowski Maksymilian Osie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
78 Reszka Sebastian Warlubie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m PSP Warlubie
79 Fierek Filip Osie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
80 Gibas Wojciech Osie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
81 Adamski Maksymilian Osie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
82 Kuzimski Jakub Osie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
83 Witek Mateusz Osie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
84 Chmara Michał Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
85 Owczarz Oliwia Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
86 Różyński Patryk Osie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
87 Prihodko Petro Osie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
88 Mientka Nadia Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
89 Guzik Martyna Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
90 Ostrowska Katarzyna Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
91 Pruszak Karolina Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
92 Kruszczyńska Zuzanna Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
93 Orzechowska Antonina Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
94 Majkowska Kinga Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
95 Danowska Martyna Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
96 Kwiatkowska Roksana Osie Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m SP Osie
97 Arczyńska Kornelia Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
98 Bogun Marta Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
99 Malinowski Mateusz Warlubie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m PSP Warlubie
100 Pawlak Nikodem Warlubie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m PSP Warlubie


Wyświetleń: 14194

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ