Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Loose Bartosz Zblewo Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
2 KACZMAREK ZOFIA SZCZUTKI Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
3 kaczmarek jarek szczutki Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
4 Małek Andrzej Lniano Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
5 Małek Marta Lniano Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
6 Lemańczyk Michał Taszewo Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Jeżewo opłacono on-line
7 Gierwatowski Mariusz Śliwice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km 30.00 PLN
8 Karnowski Marcin Rosochatka Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km 30.00 PLN
9 Krześniak Wojciech Gródek Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Diabelskie Pioruny opłacono on-line
10 Nawrot Piotr Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
11 Rekowski Kazimierz Tczew Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew 30.00 PLN
12 Żywicka Roma Sarnowy Nordic Walking - 5 km 30.00 PLN
13 Żywicka Kinga Sarnowy Biegi dla dzieci (11-12 lat) - 600 m i 800 m Szkoła Podstawowa Wielki Podles darmowy udział
14 Żywicki Igor Sarnowy Biegi dla dzieci (10 lat i młodsze) - 400 m Szkoła Podstawowa Wielki Podles darmowy udział
15 jezierska jolanta kwidzyn Nordic Walking - 5 km dwa kije bez nart 30.00 PLN
16 jezierski adam kwidzyn Nordic Walking - 5 km dwa kije bez nart 30.00 PLN
17 Reimus Maciej Skórcz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
18 Sprada Waldemar Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km OSP Osie 30.00 PLN
19 Wrocławski Dariusz Sopot Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
20 Wesiora Mariusz Drzycim Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Diabelskie Pioruny 30.00 PLN
21 PĘK GRZEGORZ GRUPA Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km 30.00 PLN
22 Padowicz Anna Warszawa Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK opłacono on-line
23 Rudnicki Sławomir Warszawa Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
24 Zaborowska Beata Drzycim Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Diabelskie Pioruny 30.00 PLN
25 Zielińska Jolanta OSIELSKO Nordic Walking - 5 km GOSiR Osielsko opłacono on-line
26 Modrzejewska Ewa Sulnowo Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
27 Modrzejewski Milosz Sulnowo Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Solenis opłacono on-line
28 Derkowski Waldemar Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
29 Dyjach Piotr Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz opłacono on-line
30 Żak Józef Śliwice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
31 Starczewski Wojciech Chełmno Biegi dla dzieci (10 lat i młodsze) - 400 m Katolicka Szkoła Podstawowa Księży Pallotynów w Chełmnie darmowy udział
32 Starczewski Jan Podwiesk Biegi dla dzieci (11-12 lat) - 600 m i 800 m Katolicka Szkoła Podstawowa Księży Pallotynów w Chełmnie darmowy udział
33 Dagga Dawid Rywałd Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
34 Trygalska Paulina Pinczyn Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km KS Sokół Zblewo 30.00 PLN
35 Werner Michał Łabiszyn Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Łabiszyn Runners opłacono on-line
36 Kuc Bartosz Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Schumacher Team Bydgoszcz opłacono on-line
37 Klajbor Mariusz Czersk Świecki Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Terenowy Zawrót Głowy 30.00 PLN
38 Dekowska Monika Wętfie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
39 Chudecki Robert Gródek Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Diabelskie Pioruny opłacono on-line
40 Chudecka Beata Chudecka Gródek Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Diabelskie Pioruny opłacono on-line
41 Chrzanowska Cecylia Lisewo Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Aktywne Lisewo opłacono on-line
42 MAJDA Jerzy Kwidzyn Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km GTJM 30.00 PLN
43 Szkopek Krzysztof Szczecinek Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
44 Heland Grzegorz Gdańsk Biegi dla dzieci (13-14 lat) - 800 m i 1000 m darmowy udział
45 Kaczyński Jerzy Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
46 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
47 Chmara Anna Smolarnia Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Leśnictwo Smolarnia 30.00 PLN
48 Kwiatek Kacper Grudziądz Biegi dla dzieci (10 lat i młodsze) - 400 m Przedszkole darmowy udział
49 JEGIERSKA ANNA JEGIERSKA GRUDZIĄDZ Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
50 Gwizdała Bartosz Gołąbek Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
51 Gwizdała Zbigniew Gołąbek Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
52 Łepek Karolina Mirowice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
53 Szwarc Agnieszka Lniano Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
54 Szwarc Waldemar Lniano Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
55 Kruszyńska Barbara Tczew Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Biegający Tczew 30.00 PLN
56 Bielińska Edyta Bydgoszcz Nordic Walking - 5 km opłacono
57 Bieliński Leszek Bydgoszcz Nordic Walking - 5 km opłacono
58 RONOWSKA Maria Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km MCŚ Team opłacono
59 Roczyński Krzysztof Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km 30.00 PLN
60 Kruszyńska Agnieszka M I Ł O B Ą D Z Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km 30.00 PLN
61 Kruszyński Emil M I Ł O B Ą D Z Biegi dla dzieci (10 lat i młodsze) - 400 m Przedszkole Miłobądz darmowy udział
62 Kruszyński Tymon M I Ł O B Ą D Z Biegi dla dzieci (10 lat i młodsze) - 400 m Przedszkole Miłobądz darmowy udział
63 Kruszyńska Olga M I Ł O B Ą D Z Biegi dla dzieci (10 lat i młodsze) - 400 m SP Miłobądz darmowy udział
64 Śmistek Paweł Starogard Gdański Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Ślęzak Team opłacono
65 Knitter Monika Polanów Nordic Walking - 5 km opłacono
66 Piórkowska Sylwia Chełmno Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km 30.00 PLN
67 Rozek Jakub frank Biegi dla dzieci (10 lat i młodsze) - 400 m SP.KALISKA darmowy udział
68 Rozek Mariola Frank Nordic Walking - 5 km morsy zblewo 30.00 PLN
69 Banach Tomasz Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Tomek Biega Grudziądz opłacono
70 Grajewski Patryk Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km The Runners Świecie opłacono
71 Stykała Magdalena Bukowiec Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
72 Lytkowski Bogdan Aberdeen Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK opłacono
73 Łytkowski Bogdan Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
74 Koprowicz Katarzyna Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km The Runners Świecie 30.00 PLN
75 Konieczka Michał Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
76 Nowicka Tatiana Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km 30.00 PLN
77 Jagła Dagmara Wałkowiska Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km MCŚ Team opłacono
78 Sierakowski Maciej Grupa Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Run4fun opłacono
79 Grabowska-Ufnowska Justyna Czersk Nordic Walking - 5 km opłacono
80 Ufnowska Maja Czersk Biegi dla dzieci (10 lat i młodsze) - 400 m darmowy udział
81 Dziennik Maciej Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km The Runners Świecie opłacono
82 Muszyńska Izabela Bukowiec Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km - 30.00 PLN
83 Deinowski Mariusz Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km oskie sęki opłacono on-line


Wyświetleń: 2797

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ