Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marchlewski Kamil | Chełmno | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | MCŚ Team | opłacono on-line |
2 | DALKE JOWITA | Gdańsk | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | ZABIEGANE DWIE | opłacono on-line |
3 | Wiśniewska Kornelia | Gdańsk | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | ZABIEGANE DWIE | opłacono on-line |
4 | Bogun Hanna | Laskowice | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | OKK OTLEWSKI | opłacono on-line |
5 | Czapka Wojciech | Osie | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | OKK OTLEWSKI | opłacono on-line |
6 | Dmuchowska Lucyna | Osie | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | OKK OTLEWSKI | opłacono on-line |
7 | Otlewska Ewa | Osie | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | OKK OTLEWSKI | opłacono on-line |
8 | Klich Łukasz | Świecie | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |
9 | Szwarc Rafał | Tuchola | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Tucholanka Tuchola | opłacono on-line |
10 | Skibski Marcin | Świecie | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |
11 | Martko Marita | Zalesie Szlacheckie | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |
12 | Gołębiewski Janusz | Rogóźno | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Biegam po krowy | opłacono on-line |
13 | Hartuna zenon | Piece | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Florian Chojnice | opłacono on-line |
14 | Grudnowski Krzysztof | Frank | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |
15 | Perron Monika | Świecie | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |
16 | Stankowski Wiesław | Wąbrzeźno | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |
17 | Fojut Marcin | Bytonia | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line |
18 | Paszek Sebastian | Skarszewo | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |
19 | Mojek Radosław | Grupa | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Mojsonki | opłacono on-line |
20 | Dywelski Mirosław | Tczew | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
21 | Pilarski Maksymilian | Osie / Wałkowiska | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | STRAŻ POŻARNA OSIE | opłacono |
22 | Piotrowski Radosław | Osie | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |
23 | Grzywacz Maciej | Sulnowo | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | WDA Świecie | opłacono on-line |
24 | Spasińska Izabela | Świecie | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | MCŚ Team | opłacono on-line |
25 | Kowalski Jacek | Solec Kujawski | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |
26 | Redzimski Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Politechnika Gdańska | opłacono |
27 | Redzimski Wiesław | Gdańsk | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Zieloni Łąg | opłacono |
28 | Zdyb Leszek | Osie | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Oskie Sęki | opłacono |
29 | Klimek Łukasz | Blizno | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | H2O TEAM | |
30 | Knepka Piotr | Świecie | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | ||
31 | Janka Maciej | Pelplin | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |
32 | Janka Wiktor | Pelplin | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Dovista Active Team | opłacono on-line |
33 | Pazdro Mateusz | Świecie | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Street Workout Świecie | opłacono on-line |
34 | Golinski Michał | Świecie | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | The Runners Świecie | opłacono on-line |
35 | Brac Paweł | Grudziądz | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |
36 | Kamińska Ania | Grudziądz | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |
37 | Sowiński Błażej | Osie | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Ekstremalny Tata | opłacono on-line |
38 | Frąckowski Patryk | Tuchola | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Biegające Śliwice | opłacono on-line |
39 | Zaręba Beata | Kaliska | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | niezrzeszona | opłacono on-line |
40 | Szyplewski Bartosz | Nowe | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |
41 | ŚLIWA ZBIGNIEW | LASKOWICE | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | ||
42 | Rejmanowski Ryszard | GNIEW | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Keramzyt GNIEW | opłacono on-line |
43 | PLEWA Bartosz | Grudziądz | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |
44 | Słowy Robert | Jeżewo | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |
45 | Pawlicki Marcin | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |
46 | Tobolska Anna | Grudziądz | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Florian Grudziądz | opłacono on-line |
47 | TOBOLSKI MAREK | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Florian | opłacono on-line |
48 | Skwiercz Justyna | Krąplewice | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |
49 | RATKOWSKA MAŁGORZATA | ŚWIECIE | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | THE RUNNERS ŚWIECIE | opłacono on-line |
50 | Rytlewski Michał | Śliwice | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Biegające Śliwice | opłacono on-line |
51 | Kunz Mieczysław | Toruń | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | UMK Toruń | opłacono on-line |
52 | Wójcik-Wicka Weronika | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | KKB Starogard Gd. | opłacono |
53 | Barczyk Krzysztof | Grudziądz | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | PSP GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
54 | Dudziak Mateusz | Tczew | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Real-na Gwiazdeczka | opłacono on-line |
55 | Glama Remigiusz Glama | Lniano | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Diabelskie Pioruny | opłacono on-line |
56 | Pawlik Krzysztof | Szarłata | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |
57 | Pawlik-Kiełpińska Hanna | Szarłata | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |
58 | Szarmach Stanisław | Gródek | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Diabelskie Pioruny | opłacono on-line |
59 | Lis Janusz | Grudziądz | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | TKKF Chełmno | opłacono on-line |
60 | Janowski Piotr | Nowawieś Chełmińska | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | TKKF Chełmno | opłacono on-line |
61 | Morczyńska Gabriela | Grupa | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | RunWomen | opłacono on-line |
62 | Świstowska Małgorzata | Grupa | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | RunWomen | opłacono on-line |
63 | Subkowska Klaudia | Świecie | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Hero Box Świecie | opłacono on-line |
64 | subkowski artur | świecie | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |
65 | Wrzesińska Krystyna | więcbork | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |
66 | Kuźma Anna | Świecie | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | The Runners Świecie | opłacono on-line |
67 | Cyron Bogumił | Śliwice | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Biegające Śliwice | opłacono on-line |
68 | Witkowski Wojciech | Grudziądz | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |
69 | Fałkowski Zbigniew | Osie | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Sęki | opłacono on-line |
70 | Pacek Mirosław | Serock | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |
71 | Płomiński Andrzej | Oise | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |
72 | Skwiercz Magdalena Skwiercz | Osie | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |
73 | Różycki Ryszard | Tczew | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Klub Kociewiak Tczew | opłacono |
74 | Kęska Rafał | Świecie | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Nadleśnictwo Dąbrowa | opłacono on-line |
75 | Suchomska Beata | Świekatowo | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |
76 | Dejnowski Tomek | Śliwiczki | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Sęki ś | opłacono |
77 | LENC JANUSZ | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono on-line |
78 | Jarzab Piotr Jarzab | Solec kujawski | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |
79 | Malek Andrzej | Koscierzyna | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Atlas Running Team | opłacono |
80 | Libecki Marcin | Świecie | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |
81 | Kwaśniewski Roman | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | K K B Starogard Gdanski | opłacono |
82 | Klaybor Dawid | Żagań | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | 34 BKPanc Żagań | opłacono |
83 | Sowiński Łukasz | Osie | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |
84 | Pawłowski Tomasz | Świecie | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | MCŚ Team | opłacono on-line |
85 | Konarska Svetlana | Świecie | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |
86 | Kątowski Tadeusz | Świecie | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |
87 | Thiede Ola | Świecie | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |
88 | Semanyuk Orest | Sliwice | Ukraina | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |
89 | Muszczyński Cezary | Świecie | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Bhp Complex Świecie | opłacono on-line |
90 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
91 | Maliarenko Serhii | Osie | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |
92 | Czeczinska Pamela | Świecie | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |
93 | Schröder Marcin | Swiecie | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | MTB ELDAR ŚWIECIE | opłacono |
94 | Wysocki Patryk | Tuchola | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |
95 | Piotrowski Arkadiusz | Dworzysko | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Mutomboteam | opłacono on-line |
96 | Janus Dawid | Świecie | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | The Runners Świecie | opłacono on-line |
97 | Michna Justyna | Świecie | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |
98 | Gronowski Michał Gronowski | Świecie | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | The Runners Świecie | opłacono on-line |
99 | Olkowski Jurek | Świecie | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | The Runners Świecie | opłacono on-line |
100 | Chabros Teresa | Świecie | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 44574