XXX Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego - II Biegowe Grand Prix Kociewia 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Witkowska Agnieszka Drzycim Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Drzycim
2 Skrzypińska Agnieszka Drzycim Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Drzycim
3 Patina Nikola Drzycim Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Drzycim
4 Talaśka Tamara Drzycim Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Drzycim
5 Szyndler Roxana Drzycim Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Drzycim
6 Śledź Lena Drzycim Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Drzycim
7 Chróścińska Martyna Drzycim Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Drzycim
8 Porożyńska Jagoda Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m Szkoła Podstawowa w Osiu
9 Mientka Nadia Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
10 Guzik Martyna Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
11 Ostrowska Katarzyna Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
12 Pruszak Karolina Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
13 Kruszczyńska Zuzanna Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
14 Orzechowska Antonina Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
15 Majkowska Kinga Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
16 Danowska Martyna Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
17 Arczyńska Kornelia Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
18 Bogun Marta Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
19 Urbańska Julia Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
20 Chmielewska Anna Bukowiec Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Bukowiec
21 Werner Julita Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
22 Karpus Jagoda Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
23 Strelau Maja Warlubie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m PSP Warlubie
24 Kruczyńska Magdalena Warlubie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m PSP Warlubie
25 Babińska Bianka Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m Szkoła Podstawowa w Osiu
26 Pozorska Wiktoria Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
27 Kuc Inga Owidz Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo
28 Schröder Maja Swiecie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m Sp 8 ŚWIECIE
29 Baker Sophie Brzeziny Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m
30 SZLACHCIKOWSKA WERONIKA ŚLIWICE Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m
31 Krusińska Weronika Warlubie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m Szkoła Podstawowa Warlubie
32 Kruszyńska Olga M I Ł O B Ą D Z Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Miłobądz
33 Ufnowska Maja Czersk Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m


Wyświetleń: 19599

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ