Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hoffmann Szymon | Cekcynek | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | ||
2 | Starczewski Wojciech | Chełmno | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Katolicka Szkoła Podstawowa Księży Pallotynów w Chełmnie | |
3 | Osiński Hubert | Chełmno | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Szkoła podstawowa Chełmno | |
4 | Sitkiewicz Jakub | Drzycim | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Drzycim | |
5 | Pilarski Alan | Drzycim | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Drzycim | |
6 | Sudoł Wojciech | Drzycim | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Drzycim | |
7 | Lewandowski Marcel | Drzycim | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Drzycim | |
8 | Skorupski Mateusz | Drzycim | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Drzycim | |
9 | Fierek Wiktor | Gródek | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Gródek | |
10 | Kwiatek Kacper | Grudziądz | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Przedszkole | |
11 | Gronowski Antoni | Grudziądz | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | ||
12 | Kruszyński Emil | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Przedszkole Miłobądz | |
13 | Kruszyński Tymon | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Przedszkole Miłobądz | |
14 | Szymczak Maksymilian | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Szkoła Podstawowa w Osiu | |
15 | Krupa Aleksander | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
16 | Suchomski Paweł | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
17 | Sękowski Paweł | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
18 | Deinowski Kajetan | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Biedronki Osie | |
19 | Łoński Karol | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
20 | Kuzimski Dominik | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
21 | Konopacki Mikołaj | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
22 | Witek Mateusz | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
23 | Kozłowski Michał | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
24 | Kuzimski Karol | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
25 | Wąsikowski Maksymilian | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
26 | Fierek Filip | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
27 | Gibas Wojciech | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
28 | Adamski Maksymilian | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
29 | Kuzimski Jakub | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
30 | Witek Mateusz | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
31 | Różyński Patryk | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
32 | Prihodko Petro | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
33 | Melzer Wiktor | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Szkoła Podstawowa w Osiu | |
34 | Kuc Jakub | Owidz | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo | |
35 | Kuc Igor | Owidz | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo | |
36 | Żywicki Igor | Sarnowy | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Szkoła Podstawowa Wielki Podles | |
37 | Kłopotek Adam | Śliwice | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Śliwice | |
38 | Dziennik Mateusz | Świecie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | ||
39 | Kuśmierek Paweł | Warlubie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | PSP Warlubie | |
40 | Wilamowski Mateusz | Warlubie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | PSP Warlubie | |
41 | Nesterowicz Igor | Warlubie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | PSP Warlubie | |
42 | Zwolicki Piotr | Warlubie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | PSP Warlubie | |
43 | Reszka Sebastian | Warlubie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | PSP Warlubie | |
44 | Obrzanowski Igor | Zmość | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Juventus |
Wyświetleń: 44231