XXX Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego - II Biegowe Grand Prix Kociewia 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Grosser Fabian Warlubie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m PSP Warlubie
2 Lewandowski Brajan Drzycim Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Drzycim
3 Sworowski Mateusz Drzycim Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Drzycim
4 Jarantowicz Oskar Drzycim Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Drzycim
5 Sitkiewicz Sebastian Drzycim Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Drzycim
6 Sitkiewicz Paweł Drzycim Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Drzycim
7 Duszyński Jakub Drzycim Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Drzycim
8 Chmara Michał Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
9 Malinowski Mateusz Warlubie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m PSP Warlubie
10 Pawlak Nikodem Warlubie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m PSP Warlubie
11 Pająk Łukasz Warlubie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m PSP Warlubie
12 Menka Jakub Warlubie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m PSP Warlubie
13 Zieliński Miłosz Warlubie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m PSP Warlubie
14 Woliński Kamil Warlubie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m PSP Warlubie
15 Hoffmann Przemysław Warlubie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m PSP Warlubie
16 Sosnowski Piotr Warlubie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m PSP Warlubie
17 Kwaśniewski Łukasz Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
18 Kuzimski Przemysław Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
19 Greszczeszyn Nataniel Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
20 Gaca Maciej Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
21 Melzer Mikołaj Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
22 Aniszewski Sebastian Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
23 Mączkowski Jakub Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
24 Nowakowski Fabian Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
25 Kędzierski Seweryn Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
26 Witek Szymon Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
27 Piór Mateusz Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
28 Gzella Dominik Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
29 Szefler Marcin Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
30 Jaśniewski Patryk Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
31 Tobolski Konrad Grudziądz Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP 8 Grudziądz
32 CHMARA MICHAŁ BRZEZINY Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m


Wyświetleń: 19600

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ