Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lytkowski Bogdan | Aberdeen | Wielka Brytania | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | opłacono | |
2 | Wencel Waldemar | Barłogi Lesniczówka | Polska | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | opłacono | |
3 | Wencel Jolanta | Barłogi Lesniczówka | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono | |
4 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Piękny | opłacono on-line |
5 | Czarny Paweł | Bełchatów | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |
6 | CHMARA MICHAŁ | BRZEZINY | Polska | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | ||
7 | Chmara Edyta | Brzeziny | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |
8 | Chmara-Baker Grazyna | Brzeziny | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |
9 | Baker Sean | Brzeziny | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono | |
10 | Baker Sophie | Brzeziny | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | ||
11 | Muszyńska Izabela | Bukowiec | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | - | opłacono |
12 | Stykała Magdalena | Bukowiec | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |
13 | Morgaś Łukasz | Bukowiec | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |
14 | Krawczyk Arkadiusz Krawczyk | Bukowiec | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |
15 | Sykuła Marcin | Bukowiec | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |
16 | Chmielewski Jakub | Bukowiec | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Bukowiec | |
17 | Chmielewska Anna | Bukowiec | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Bukowiec | |
18 | Pawlicki Marcin | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |
19 | Kempa Julia | Bydgoszcz | Polska | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | Family Team Kempa, SP 37 Bydgoszcz | |
20 | Angiel Władysław | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km (osoby powyżej 70 roku życia) | Tkkf Kolejarz Bydgoszcz | |
21 | Rymaszewska Jolanta | Bydgoszcz | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono | |
22 | Motoczyński Krzysztof | Bydgoszcz | Polska | Nordic Walking - 5 km | GOSiR Osielsko | opłacono on-line |
23 | Górniak Julia | Bydgoszcz | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |
24 | Bieliński Leszek | Bydgoszcz | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono | |
25 | Bielińska Edyta | Bydgoszcz | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono | |
26 | appel jurek | Bydgoszcz | Polska | Nordic Walking - 5 km - osoby powyżej 70 roku życia | GOSIR OSIELSKO | |
27 | LENC JANUSZ | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono on-line |
28 | Pientka Jerzy Pientka | Bydgoszcz | Polska | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK - osoby powyżej 70 roku życia | DROGOWIEC | |
29 | Fojut Marcin | Bytonia | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line |
30 | Hoffmann Kamil | Cekcynek | Polska | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | opłacono on-line | |
31 | Hoffmann Szymon | Cekcynek | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | ||
32 | Osiński Hubert | Chełmno | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Szkoła podstawowa Chełmno | |
33 | Bartosiński Mariusz | Chełmno | Polska | Nordic Walking - 5 km | Coffee Team | opłacono |
34 | Marchlewski Adrian | Chełmno | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | MLKS Nadwiślanin | |
35 | Marchlewski Kamil | Chełmno | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | MCŚ Team | opłacono on-line |
36 | Starczewski Wojciech | Chełmno | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Katolicka Szkoła Podstawowa Księży Pallotynów w Chełmnie | |
37 | Dyl-Zimny Tatiana | Czapelki | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |
38 | Kasprzak Patrycja | Czarnków | Polska | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | ZSL Goraj | opłacono on-line |
39 | Ufnowska Maja | Czersk | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | ||
40 | Grabowska-Ufnowska Justyna | Czersk | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono | |
41 | Klin Paulina | Czersk | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |
42 | Zaborowska Beata | Drzycim | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Diabelskie Pioruny | opłacono on-line |
43 | Wesiora Mariusz | Drzycim | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Diabelskie Pioruny | opłacono on-line |
44 | Nowak Ewa | Drzycim | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |
45 | Gubański Szymon | Drzycim | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Diabelskie Pioruny | opłacono |
46 | Włoch Tomasz | Drzycim | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Diabelskie Pioruny | opłacono on-line |
47 | Gosieniecka-Żurek Julita | Drzycim | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono | |
48 | Sudoł Laura | Drzycim | Polska | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | SP Drzycim | |
49 | Sitkiewicz Jakub | Drzycim | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Drzycim | |
50 | Byrszel Kinga | Drzycim | Polska | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Drzycim | |
51 | Duszyński Jakub | Drzycim | Polska | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Drzycim | |
52 | Parkitna Zuzanna | Drzycim | Polska | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | SP Drzycim | |
53 | Kobylarz Patrycja | Drzycim | Polska | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | SP Drzycim | |
54 | Deręgowska Natalia | Drzycim | Polska | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | SP Drzycim | |
55 | Chróścińska Martyna | Drzycim | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Drzycim | |
56 | Śledź Lena | Drzycim | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Drzycim | |
57 | Szyndler Roxana | Drzycim | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Drzycim | |
58 | Talaśka Tamara | Drzycim | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Drzycim | |
59 | Konopa Patrycja | Drzycim | Polska | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Drzycim | |
60 | Uzdowska Oliwia | Drzycim | Polska | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Drzycim | |
61 | Sitkiewicz Sebastian | Drzycim | Polska | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Drzycim | |
62 | Konarski Tomasz | Drzycim | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Drzycim | |
63 | Patina Nikola | Drzycim | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Drzycim | |
64 | Skrzypińska Agnieszka | Drzycim | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Drzycim | |
65 | Krakowska Kamila | Drzycim | Polska | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | SP Drzycim | |
66 | Witkowska Agnieszka | Drzycim | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Drzycim | |
67 | Chylewska Alicja | Drzycim | Polska | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Drzycim | |
68 | Gołecka Aleksandra | Drzycim | Polska | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Drzycim | |
69 | Ziółkowska Otylia | Drzycim | Polska | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Drzycim | |
70 | Kielpińska Julia | Drzycim | Polska | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Drzycim | |
71 | Mania Alicja | Drzycim | Polska | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Drzycim | |
72 | Banach Amelia | Drzycim | Polska | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Drzycim | |
73 | Różycki Marcel | Drzycim | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Drzycim | |
74 | Skorupski Paweł | Drzycim | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Drzycim | |
75 | Radziszewski Daniel | Drzycim | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Drzycim | |
76 | Zieliński Bartosz | Drzycim | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Drzycim | |
77 | Lewandowski Brajan | Drzycim | Polska | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Drzycim | |
78 | Sworowski Mateusz | Drzycim | Polska | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Drzycim | |
79 | Sitkiewicz Paweł | Drzycim | Polska | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Drzycim | |
80 | Jarantowicz Oskar | Drzycim | Polska | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Drzycim | |
81 | Pilarski Alan | Drzycim | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Drzycim | |
82 | Wróbel Szymon | Drzycim | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Drzycim | |
83 | Sudoł Piotr | Drzycim | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Drzycim | |
84 | Lewandowski Marcel | Drzycim | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Drzycim | |
85 | Umlauf Kamil | Drzycim | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Drzycim | |
86 | Bilkiewicz Karol | Drzycim | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Drzycim | |
87 | Skorupski Mateusz | Drzycim | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Drzycim | |
88 | Kołodzik Daniel | Drzycim | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Drzycim | |
89 | Wójcik Hubert | Drzycim | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Drzycim | |
90 | Sudoł Wojciech | Drzycim | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Drzycim | |
91 | Rezmer Brygida | Duże Krówno | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |
92 | Piotrowski Arkadiusz | Dworzysko | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Mutomboteam | opłacono on-line |
93 | Grudnowski Krzysztof | Frank | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |
94 | Redzimski Wiesław | Gdańsk | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Zieloni Łąg | opłacono |
95 | Redzimski Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Politechnika Gdańska | opłacono |
96 | Wiśniewska Kornelia | Gdańsk | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | ZABIEGANE DWIE | opłacono on-line |
97 | DALKE JOWITA | Gdańsk | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | ZABIEGANE DWIE | opłacono on-line |
98 | Gostomski Hubert | Gdynia | Polska | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi | opłacono |
99 | Rejmanowski Ryszard | GNIEW | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Keramzyt GNIEW | opłacono on-line |
100 | Łada Aleksandra Łada | Gniewkowo | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 44239