XXX Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego - II Biegowe Grand Prix Kociewia 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Deinowski Mariusz Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km oskie sęki opłacono on-line
2 Muszyńska Izabela Bukowiec Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km - opłacono
3 Dziennik Maciej Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km The Runners Świecie opłacono
4 Sierakowski Maciej Grupa Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Run4fun opłacono
5 Jagła Dagmara Wałkowiska Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km MCŚ Team opłacono
6 Nowicka Tatiana Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
7 Konieczka Michał Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
8 Koprowicz Katarzyna Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km The Runners Świecie opłacono
9 Łytkowski Bogdan Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
10 Stykała Magdalena Bukowiec Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
11 Grajewski Patryk Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km The Runners Świecie opłacono
12 Banach Tomasz Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Tomek Biega Grudziądz opłacono
13 Śmistek Paweł Starogard Gdański Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Ślęzak Team opłacono
14 Kruszyńska Agnieszka M I Ł O B Ą D Z Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
15 Roczyński Krzysztof Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km
16 RONOWSKA Maria Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km MCŚ Team opłacono
17 Kruszyńska Barbara Tczew Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Biegający Tczew
18 Szwarc Waldemar Lniano Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
19 Szwarc Agnieszka Lniano Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
20 Łepek Karolina Mirowice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
21 JEGIERSKA ANNA JEGIERSKA GRUDZIĄDZ Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
22 Chmara Anna Smolarnia Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Leśnictwo Smolarnia opłacono on-line
23 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
24 Kaczyński Jerzy Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
25 Szkopek Krzysztof Szczecinek Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
26 MAJDA Jerzy Kwidzyn Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km GTJM opłacono
27 Chrzanowska Cecylia Lisewo Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Aktywne Lisewo opłacono on-line
28 Chudecka Beata Chudecka Gródek Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Diabelskie Pioruny opłacono on-line
29 Chudecki Robert Gródek Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Diabelskie Pioruny opłacono on-line
30 Dekowska Monika Wętfie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
31 Klajbor Mariusz Czersk Świecki Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Terenowy Zawrót Głowy
32 Kuc Bartosz Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Schumacher Team Bydgoszcz opłacono on-line
33 Werner Michał Łabiszyn Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Łabiszyn Runners opłacono on-line
34 Trygalska Paulina Pinczyn Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
35 Dagga Dawid Rywałd Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
36 Żak Józef Śliwice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
37 Dyjach Piotr Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz opłacono on-line
38 Derkowski Waldemar Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
39 Modrzejewski Milosz Sulnowo Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Solenis opłacono on-line
40 Zaborowska Beata Drzycim Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Diabelskie Pioruny opłacono on-line
41 Rudnicki Sławomir Warszawa Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
42 PĘK GRZEGORZ GRUPA Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
43 Wesiora Mariusz Drzycim Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Diabelskie Pioruny opłacono on-line
44 Wrocławski Dariusz Sopot Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
45 Sprada Waldemar Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km OSP Osie opłacono
46 Reimus Maciej Skórcz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
47 Rekowski Kazimierz Tczew Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
48 Nawrot Piotr Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
49 Krześniak Wojciech Gródek Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Diabelskie Pioruny opłacono on-line
50 Karnowski Marcin Rosochatka Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
51 Gierwatowski Mariusz Śliwice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
52 Lemańczyk Michał Taszewo Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Jeżewo opłacono on-line
53 Loose Bartosz Zblewo Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
54 Dyjach Robert Gruczno Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Schumacher Team Bydgoszcz opłacono on-line
55 Śliwa Marek Krąplewice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
56 Lenc Sebastian Laskowice Pomorskie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Tkkf Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
57 Szatkowski Józef Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Morsy z Grudziądza opłacono on-line
58 Abczyński Robert Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
59 Karwasz Marek Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km OSP Osie opłacono on-line
60 Kamiński Marcin Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Wtorkowy Trening opłacono on-line
61 Nowak Ewa Drzycim Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
62 Kozłowski Krzysztof Śliwice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
63 Klin Anna Skórcz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
64 Kordecki Robert Wielki Klincz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
65 Klin Paulina Czersk Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
66 Klejna Wiesława Zblewo Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km KS Sokół Zblewo opłacono
67 Klejna Dawid Zblewo Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km KS Sokół Zblewo opłacono
68 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Piękny opłacono on-line
69 Dobrowolska Agnieszka Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
70 Bartkowski Mariusz Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
71 Osicki Błażej Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
72 Gubański Szymon Drzycim Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Diabelskie Pioruny opłacono
73 Krawczyszyn Tomasz Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
74 Brac Grażyna Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
75 Brac Marian Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
76 Wszelak Dariusz Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
77 Rubaj Piotr Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Świecie opłacono on-line
78 Witek Karol Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km OSP Osie opłacono on-line
79 Gatner Adam Marek Serock Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km LUKS SEROCK opłacono on-line
80 Lipinski Rafał Legbąd Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Paczka W Ruchu opłacono on-line
81 Morgaś Łukasz Bukowiec Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
82 Gronowski Szymon Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
83 Szydłowska Ewa Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
84 Suchomski Eugeniusz Laskowice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
85 Kminikowska Grażyna Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
86 Klimek Barbara Katowice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
87 Pożywiłko Marcin Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km SIG Grudziadz opłacono on-line
88 Lipniewska Magdalena Kolno Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
89 Kmieciak Krzysztof Krąplewice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km MCŚ Team opłacono on-line
90 Michałowski Krzysztof Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
91 Kulińska Agnieszka Grudziądza Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
92 Wąsikowska Justyna Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
93 Wojciechowski Sebastian Szlachta Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Drzewiarz Szlachta opłacono on-line
94 Grobelny Tomasz Starogard Gd. Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km BBL Starogard Gd. opłacono on-line
95 Krawczyk Arkadiusz Krawczyk Bukowiec Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
96 Borek Robert Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km The Runners Świecie opłacono on-line
97 Sowińska Marta Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Ekstremalny Tata opłacono on-line
98 lipkowska magdalena śliwice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Biegające Śliwice opłacono on-line
99 Włoch Tomasz Drzycim Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Diabelskie Pioruny opłacono on-line
100 Czarny Paweł Bełchatów Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono


Wyświetleń: 31867

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ