Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Redzimski Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Politechnika Gdańska | opłacono |
202 | Kowalski Jacek | Solec Kujawski | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |
203 | Spasińska Izabela | Świecie | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | MCŚ Team | opłacono on-line |
204 | Grzywacz Maciej | Sulnowo | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | WDA Świecie | opłacono on-line |
205 | Piotrowski Radosław | Osie | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |
206 | Pilarski Maksymilian | Osie / Wałkowiska | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | STRAŻ POŻARNA OSIE | opłacono |
207 | Dywelski Mirosław | Tczew | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
208 | Mojek Radosław | Grupa | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Mojsonki | opłacono on-line |
209 | Paszek Sebastian | Skarszewo | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |
210 | Fojut Marcin | Bytonia | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line |
211 | Stankowski Wiesław | Wąbrzeźno | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |
212 | Angiel Władysław | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km (osoby powyżej 70 roku życia) | Tkkf Kolejarz Bydgoszcz | |
213 | Szymczyk Adam | Świecie | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km (osoby powyżej 70 roku życia) | ||
214 | Dłoniak Edmund | Gniewkowo | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km (osoby powyżej 70 roku życia) | T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO | |
215 | Lytkowski Bogdan | Aberdeen | Wielka Brytania | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | opłacono | |
216 | Padowicz Anna | Warszawa | Polska | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | opłacono on-line | |
217 | Chudecki Dominik | Osie | Polska | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | Azymut Osie | opłacono on-line |
218 | Jezierski Paweł | Stara Rzeka | Polska | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | Azymut Osie | opłacono on-line |
219 | Brodowski Tomasz | Toruń | Polska | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | opłacono | |
220 | Dejnowski Tomasz | Śliwiczki | Polska | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | Sęki | opłacono |
221 | Kasprzak Patrycja | Czarnków | Polska | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | ZSL Goraj | opłacono on-line |
222 | Osiński Krzysztof | Zakrzewo | Polska | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | opłacono on-line | |
223 | Wencel Waldemar | Barłogi Lesniczówka | Polska | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | opłacono | |
224 | Jankowski Olgierd | Mirachowo | Polska | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi | opłacono on-line |
225 | Błażejewski Paweł | Niemcz | Polska | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | opłacono on-line | |
226 | Bartkowski Patryk Bartkowski | Tuchola | Polska | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi | opłacono on-line |
227 | Hoffmann Kamil | Cekcynek | Polska | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | opłacono on-line | |
228 | Kozłowski Hubert | Tuchola | Polska | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi | opłacono |
229 | Nogalski Jakub | Tuchola | Polska | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi | opłacono |
230 | Gostomski Hubert | Gdynia | Polska | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi | opłacono |
231 | Wiśniewski Filip | Nowa Łubianka | Polska | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi | opłacono |
232 | Zielińska Dominika | Jakubowo | Polska | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi | opłacono |
233 | Kruczkowska Oliwia | Tuchola | Polska | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | Technikum Leśne w Tucholi | opłacono |
234 | Grzywacz Anna | Tuchola | Polska | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi | opłacono on-line |
235 | Łyczywek Aleksandra | Tuchola | Polska | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | opłacono | |
236 | Błaszkiewicz Marta | Tuchola | Polska | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | Technikum Leśne w Tucholi | opłacono |
237 | Rzepa Jakub | Luzino | Polska | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi | opłacono |
238 | Dudko Paweł | Tuchola | Polska | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi | opłacono |
239 | Gęsikowski Oskar | Tuchola | Polska | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi | opłacono |
240 | Sokołowski Piotr | Tuchola | Polska | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi | opłacono |
241 | Żabińska Zuzanna | Karsin | Polska | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi | opłacono |
242 | Deinowska Anna | Osie | Polska | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi | opłacono |
243 | Fałkowski Zbyszek | Osie | Polska | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | Oskie sęki | opłacono |
244 | Rekowski Jan | Tuchola | Polska | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi | opłacono |
245 | Wąsikowski Miłosz | Osie | Polska | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | opłacono | |
246 | Pientka Jerzy Pientka | Bydgoszcz | Polska | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK - osoby powyżej 70 roku życia | DROGOWIEC | |
247 | Karpus Jagoda | Osie | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
248 | Werner Julita | Osie | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
249 | Chmielewska Anna | Bukowiec | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Bukowiec | |
250 | Urbańska Julia | Osie | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
251 | Bogun Marta | Osie | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
252 | Arczyńska Kornelia | Osie | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
253 | Danowska Martyna | Osie | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
254 | Majkowska Kinga | Osie | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
255 | Orzechowska Antonina | Osie | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
256 | Kruszczyńska Zuzanna | Osie | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
257 | Pruszak Karolina | Osie | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
258 | Ostrowska Katarzyna | Osie | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
259 | Guzik Martyna | Osie | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
260 | Mientka Nadia | Osie | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
261 | Porożyńska Jagoda | Osie | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Szkoła Podstawowa w Osiu | |
262 | Chróścińska Martyna | Drzycim | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Drzycim | |
263 | Śledź Lena | Drzycim | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Drzycim | |
264 | Szyndler Roxana | Drzycim | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Drzycim | |
265 | Talaśka Tamara | Drzycim | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Drzycim | |
266 | Patina Nikola | Drzycim | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Drzycim | |
267 | Skrzypińska Agnieszka | Drzycim | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Drzycim | |
268 | Witkowska Agnieszka | Drzycim | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Drzycim | |
269 | Schröder Maja | Swiecie | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Sp 8 ŚWIECIE | |
270 | Kuc Inga | Owidz | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo | |
271 | Pozorska Wiktoria | Osie | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
272 | Babińska Bianka | Osie | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Szkoła Podstawowa w Osiu | |
273 | Kruczyńska Magdalena | Warlubie | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | PSP Warlubie | |
274 | Strelau Maja | Warlubie | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | PSP Warlubie | |
275 | Ufnowska Maja | Czersk | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | ||
276 | Kruszyńska Olga | M I Ł O B Ą D Z | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Miłobądz | ||
277 | Krusińska Weronika | Warlubie | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Szkoła Podstawowa Warlubie | |
278 | SZLACHCIKOWSKA WERONIKA | ŚLIWICE | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | ||
279 | Baker Sophie | Brzeziny | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | ||
280 | Kruszyński Tymon | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Przedszkole Miłobądz | |
281 | Kruszyński Emil | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Przedszkole Miłobądz | |
282 | Kwiatek Kacper | Grudziądz | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Przedszkole | |
283 | Starczewski Wojciech | Chełmno | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Katolicka Szkoła Podstawowa Księży Pallotynów w Chełmnie | |
284 | Żywicki Igor | Sarnowy | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Szkoła Podstawowa Wielki Podles | |
285 | Gronowski Antoni | Grudziądz | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | ||
286 | Dziennik Mateusz | Świecie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | ||
287 | Fierek Wiktor | Gródek | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Gródek | |
288 | Prihodko Petro | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
289 | Różyński Patryk | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
290 | Witek Mateusz | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
291 | Kuzimski Jakub | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
292 | Adamski Maksymilian | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
293 | Gibas Wojciech | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
294 | Fierek Filip | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
295 | Reszka Sebastian | Warlubie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | PSP Warlubie | |
296 | Wąsikowski Maksymilian | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
297 | Kuzimski Karol | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
298 | Kozłowski Michał | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
299 | Witek Mateusz | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
300 | Konopacki Mikołaj | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie |
Wyświetleń: 44204