Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
401 | Czaplewska Oliwia | Warlubie | Polska | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | PSP Warlubie | |
402 | Kułaga Bianka | Warlubie | Polska | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | PSP Warlubie | |
403 | Malinowska Weronika | Warlubie | Polska | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | PSP Warlubie | |
404 | Kwiatkowska Roksana | Osie | Polska | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | SP Osie | |
405 | Sudoł Laura | Drzycim | Polska | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | SP Drzycim | |
406 | Krakowska Kamila | Drzycim | Polska | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | SP Drzycim | |
407 | Deręgowska Natalia | Drzycim | Polska | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | SP Drzycim | |
408 | Kobylarz Patrycja | Drzycim | Polska | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | SP Drzycim | |
409 | Parkitna Zuzanna | Drzycim | Polska | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | SP Drzycim | |
410 | Kempa Julia | Bydgoszcz | Polska | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | Family Team Kempa, SP 37 Bydgoszcz | |
411 | Szyplewska Agata | Nowe | Polska | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | Szkoła Podstawowa w Nowem | |
412 | MAŁEK AGATA | LNIANO | Polska | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | ||
413 | Lamberska Wiktoria | Serock | Polska | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | LUKS SEROCK | |
414 | Horbacz Klaudia | Osie | Polska | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | ||
415 | Arczyńska Julia | Osie | Polska | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | SP Osie | |
416 | Adametz Sara | Osie | Polska | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | SP Osie | |
417 | Kawecka Małgorzata | Osie | Polska | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | SP Osie | |
418 | Szmelter Paulina | Osie | Polska | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | SP Osie | |
419 | Czuryło Rozalia | Osie | Polska | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | SP Osie | |
420 | Krawczyk Wiktoria | Osie | Polska | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | SP Osie | |
421 | Polak Zuzanna | Osie | Polska | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | SP Osie | |
422 | Cybulska Anna | Osie | Polska | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | SP Osie | |
423 | Kwidzińska Paulina | Osie | Polska | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | SP Osie | |
424 | Kwidzińska Weronika | Osie | Polska | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | SP Osie | |
425 | Ostrowska Brygida | Osie | Polska | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | SP Osie | |
426 | Kłoda Arleta | Warlubie | Polska | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | PSP Warlubie | |
427 | Borucka Kornelia | Warlubie | Polska | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | PSP Warlubie | |
428 | CHMARA MICHAŁ | BRZEZINY | Polska | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | ||
429 | Tobolski Konrad | Grudziądz | Polska | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP 8 Grudziądz | |
430 | Jaśniewski Patryk | Osie | Polska | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Osie | |
431 | Szefler Marcin | Osie | Polska | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Osie | |
432 | Gzella Dominik | Osie | Polska | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Osie | |
433 | Piór Mateusz | Osie | Polska | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Osie | |
434 | Witek Szymon | Osie | Polska | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Osie | |
435 | Kędzierski Seweryn | Osie | Polska | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Osie | |
436 | Nowakowski Fabian | Osie | Polska | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Osie | |
437 | Mączkowski Jakub | Osie | Polska | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Osie | |
438 | Aniszewski Sebastian | Osie | Polska | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Osie | |
439 | Melzer Mikołaj | Osie | Polska | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Osie | |
440 | Gaca Maciej | Osie | Polska | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Osie | |
441 | Greszczeszyn Nataniel | Osie | Polska | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Osie | |
442 | Kuzimski Przemysław | Osie | Polska | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Osie | |
443 | Kwaśniewski Łukasz | Osie | Polska | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Osie | |
444 | Sosnowski Piotr | Warlubie | Polska | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | PSP Warlubie | |
445 | Hoffmann Przemysław | Warlubie | Polska | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | PSP Warlubie | |
446 | Woliński Kamil | Warlubie | Polska | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | PSP Warlubie | |
447 | Zieliński Miłosz | Warlubie | Polska | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | PSP Warlubie | |
448 | Menka Jakub | Warlubie | Polska | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | PSP Warlubie | |
449 | Pająk Łukasz | Warlubie | Polska | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | PSP Warlubie | |
450 | Pawlak Nikodem | Warlubie | Polska | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | PSP Warlubie | |
451 | Malinowski Mateusz | Warlubie | Polska | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | PSP Warlubie | |
452 | Chmara Michał | Osie | Polska | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Osie | |
453 | Duszyński Jakub | Drzycim | Polska | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Drzycim | |
454 | Sitkiewicz Paweł | Drzycim | Polska | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Drzycim | |
455 | Sitkiewicz Sebastian | Drzycim | Polska | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Drzycim | |
456 | Jarantowicz Oskar | Drzycim | Polska | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Drzycim | |
457 | Sworowski Mateusz | Drzycim | Polska | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Drzycim | |
458 | Lewandowski Brajan | Drzycim | Polska | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Drzycim | |
459 | Grosser Fabian | Warlubie | Polska | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | PSP Warlubie | |
460 | Bartosiński Mariusz | Chełmno | Polska | Nordic Walking - 5 km | Coffee Team | opłacono |
461 | Żołnowski Edward | Grudziądz | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |
462 | Trzciński Franciszek | Chełmno | Polska | Nordic Walking - 5 km | ||
463 | Trzebiatowska Agata | Świecie | Polska | Nordic Walking - 5 km | Kocham Rafcia | opłacono on-line |
464 | Wojciechowska Ewa | Szlachta | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |
465 | Wencel Jolanta | Barłogi Lesniczówka | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono | |
466 | Gosieniecka-Żurek Julita | Drzycim | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono | |
467 | Roszczyniała Maria | Osie | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |
468 | Nowakowska Ewa | Lniano | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |
469 | Olejarczyk Agata | Łęgowo | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |
470 | Olejarczyk Daniel | Łęgowo | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |
471 | Rezmer Brygida | Duże Krówno | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |
472 | Glama Maria | Lniano | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |
473 | Białecka Katarzyna | Maksymilianowo | Polska | Nordic Walking - 5 km | GOSIR Osielsko | opłacono on-line |
474 | Rymaszewska Jolanta | Bydgoszcz | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono | |
475 | Motoczyński Krzysztof | Bydgoszcz | Polska | Nordic Walking - 5 km | GOSiR Osielsko | opłacono on-line |
476 | Kocinska Danuta | Rytel | Polska | Nordic Walking - 5 km | ||
477 | PĘK MAŁGORZATA | GRUPA | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |
478 | Noga Paula | Świecie | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |
479 | Górniak Julia | Bydgoszcz | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |
480 | Dyl-Zimny Tatiana | Czapelki | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |
481 | Barska-Mojek Beata | Grupa | Polska | Nordic Walking - 5 km | Mojsonki | opłacono on-line |
482 | Grabowska-Ufnowska Justyna | Czersk | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono | |
483 | Knitter Monika | Polanów | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono | |
484 | Bieliński Leszek | Bydgoszcz | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono | |
485 | Bielińska Edyta | Bydgoszcz | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono | |
486 | Gwizdała Zbigniew | Gołąbek | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |
487 | Gwizdała Bartosz | Gołąbek | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |
488 | Modrzejewska Ewa | Sulnowo | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |
489 | Zielińska Jolanta | OSIELSKO | Polska | Nordic Walking - 5 km | GOSiR Osielsko | opłacono on-line |
490 | jezierski adam | kwidzyn | Polska | Nordic Walking - 5 km | dwa kije bez nart | opłacono |
491 | jezierska jolanta | kwidzyn | Polska | Nordic Walking - 5 km | dwa kije bez nart | opłacono |
492 | Małek Marta | Lniano | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |
493 | Małek Andrzej | Lniano | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |
494 | kaczmarek jarek | szczutki | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |
495 | KACZMAREK ZOFIA | SZCZUTKI | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |
496 | Halik-Lewandowska Jadwiga | Kwidzyn | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono | |
497 | Lewandowski Roman | Kwidzyn | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono | |
498 | Derkowska Małgorzata | Świecie | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |
499 | Sulecka Gabriela | Świecie | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono | |
500 | Żywicka Roma | Sarnowy | Polska | Nordic Walking - 5 km |
Wyświetleń: 44206