XXX Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego - II Biegowe Grand Prix Kociewia 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lytkowski Bogdan Aberdeen Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK opłacono
2 Wencel Waldemar Barłogi Lesniczówka Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK opłacono
3 Wencel Jolanta Barłogi Lesniczówka Nordic Walking - 5 km opłacono
4 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Piękny opłacono on-line
5 Czarny Paweł Bełchatów Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
6 Klimek Łukasz Blizno Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km H2O TEAM
7 Chmara-Baker Grazyna Brzeziny Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
8 Baker Sean Brzeziny Nordic Walking - 5 km opłacono
9 Chmara Edyta Brzeziny Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
10 CHMARA MICHAŁ BRZEZINY Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m
11 Baker Sophie Brzeziny Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m
12 Chmielewski Jakub Bukowiec Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Bukowiec
13 Chmielewska Anna Bukowiec Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Bukowiec
14 Muszyńska Izabela Bukowiec Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km - opłacono
15 Sykuła Marcin Bukowiec Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
16 Krawczyk Arkadiusz Krawczyk Bukowiec Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
17 Morgaś Łukasz Bukowiec Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
18 Stykała Magdalena Bukowiec Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
19 Motoczyński Krzysztof Bydgoszcz Nordic Walking - 5 km GOSiR Osielsko opłacono on-line
20 Pientka Jerzy Pientka Bydgoszcz Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK - osoby powyżej 70 roku życia DROGOWIEC
21 Górniak Julia Bydgoszcz Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
22 Angiel Władysław Bydgoszcz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km (osoby powyżej 70 roku życia) Tkkf Kolejarz Bydgoszcz
23 Bieliński Leszek Bydgoszcz Nordic Walking - 5 km opłacono
24 Bielińska Edyta Bydgoszcz Nordic Walking - 5 km opłacono
25 Rymaszewska Jolanta Bydgoszcz Nordic Walking - 5 km opłacono
26 LENC JANUSZ Bydgoszcz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
27 Kempa Julia Bydgoszcz Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m Family Team Kempa, SP 37 Bydgoszcz
28 Pawlicki Marcin Bydgoszcz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
29 appel jurek Bydgoszcz Nordic Walking - 5 km - osoby powyżej 70 roku życia GOSIR OSIELSKO
30 Fojut Marcin Bytonia Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Morsy Zblewo Run Team opłacono on-line
31 Hoffmann Kamil Cekcynek Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK opłacono on-line
32 Hoffmann Szymon Cekcynek Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m
33 Bartosiński Mariusz Chełmno Nordic Walking - 5 km Coffee Team opłacono
34 Starczewski Wojciech Chełmno Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m Katolicka Szkoła Podstawowa Księży Pallotynów w Chełmnie
35 Osiński Hubert Chełmno Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m Szkoła podstawowa Chełmno
36 Marchlewski Kamil Chełmno Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km MCŚ Team opłacono on-line
37 Marchlewski Adrian Chełmno Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m MLKS Nadwiślanin
38 Trzciński Franciszek Chełmno Nordic Walking - 5 km
39 Dyl-Zimny Tatiana Czapelki Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
40 Kasprzak Patrycja Czarnków Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK ZSL Goraj opłacono on-line
41 Klin Paulina Czersk Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
42 Ufnowska Maja Czersk Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m
43 Grabowska-Ufnowska Justyna Czersk Nordic Walking - 5 km opłacono
44 Klajbor Mariusz Czersk Świecki Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Terenowy Zawrót Głowy
45 Zaborowska Beata Drzycim Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Diabelskie Pioruny opłacono on-line
46 Chróścińska Martyna Drzycim Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Drzycim
47 Śledź Lena Drzycim Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Drzycim
48 Szyndler Roxana Drzycim Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Drzycim
49 Talaśka Tamara Drzycim Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Drzycim
50 Konopa Patrycja Drzycim Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Drzycim
51 Uzdowska Oliwia Drzycim Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Drzycim
52 Sudoł Laura Drzycim Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m SP Drzycim
53 Konarski Tomasz Drzycim Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Drzycim
54 Patina Nikola Drzycim Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Drzycim
55 Skrzypińska Agnieszka Drzycim Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Drzycim
56 Witkowska Agnieszka Drzycim Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Drzycim
57 Chylewska Alicja Drzycim Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Drzycim
58 Gołecka Aleksandra Drzycim Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Drzycim
59 Ziółkowska Otylia Drzycim Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Drzycim
60 Kielpińska Julia Drzycim Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Drzycim
61 Mania Alicja Drzycim Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Drzycim
62 Banach Amelia Drzycim Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Drzycim
63 Krakowska Kamila Drzycim Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m SP Drzycim
64 Deręgowska Natalia Drzycim Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m SP Drzycim
65 Kobylarz Patrycja Drzycim Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m SP Drzycim
66 Parkitna Zuzanna Drzycim Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m SP Drzycim
67 Duszyński Jakub Drzycim Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Drzycim
68 Byrszel Kinga Drzycim Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Drzycim
69 Sitkiewicz Jakub Drzycim Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Drzycim
70 Sitkiewicz Paweł Drzycim Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Drzycim
71 Sitkiewicz Sebastian Drzycim Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Drzycim
72 Wójcik Hubert Drzycim Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Drzycim
73 Kołodzik Daniel Drzycim Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Drzycim
74 Skorupski Mateusz Drzycim Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Drzycim
75 Bilkiewicz Karol Drzycim Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Drzycim
76 Umlauf Kamil Drzycim Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Drzycim
77 Nowak Ewa Drzycim Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
78 Lewandowski Marcel Drzycim Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Drzycim
79 Sudoł Piotr Drzycim Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Drzycim
80 Sudoł Wojciech Drzycim Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Drzycim
81 Wróbel Szymon Drzycim Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Drzycim
82 Pilarski Alan Drzycim Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Drzycim
83 Jarantowicz Oskar Drzycim Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Drzycim
84 Różycki Marcel Drzycim Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Drzycim
85 Sworowski Mateusz Drzycim Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Drzycim
86 Lewandowski Brajan Drzycim Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Drzycim
87 Zieliński Bartosz Drzycim Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Drzycim
88 Radziszewski Daniel Drzycim Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Drzycim
89 Skorupski Paweł Drzycim Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Drzycim
90 Gosieniecka-Żurek Julita Drzycim Nordic Walking - 5 km opłacono
91 Gubański Szymon Drzycim Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Diabelskie Pioruny opłacono
92 Wesiora Mariusz Drzycim Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Diabelskie Pioruny opłacono on-line
93 Włoch Tomasz Drzycim Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Diabelskie Pioruny opłacono on-line
94 Rezmer Brygida Duże Krówno Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
95 Piotrowski Arkadiusz Dworzysko Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Mutomboteam opłacono on-line
96 Grudnowski Krzysztof Frank Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
97 Redzimski Wiesław Gdańsk Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Zieloni Łąg opłacono
98 Redzimski Jakub Gdańsk Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Politechnika Gdańska opłacono
99 Wiśniewska Kornelia Gdańsk Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km ZABIEGANE DWIE opłacono on-line
100 DALKE JOWITA Gdańsk Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km ZABIEGANE DWIE opłacono on-line


Wyświetleń: 31863

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ