XXX Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego - II Biegowe Grand Prix Kociewia 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Małek Andrzej Lniano Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
2 Roszczyniała Maria Osie Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
3 Kędziora Tatiana Toruń Nordic Walking - 5 km opłacono
4 Noga Paula Świecie Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
5 Chabros Anna Świecie Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
6 JEGIERSKA ANNA JEGIERSKA GRUDZIĄDZ Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
7 Michna Justyna Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
8 Górniak Julia Bydgoszcz Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
9 Dyl-Zimny Tatiana Czapelki Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
10 Jarzab Piotr Jarzab Solec kujawski Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
11 Szkopek Krzysztof Szczecinek Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
12 Hoffmann Kamil Cekcynek Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK opłacono on-line
13 Rudnicki Sławomir Warszawa Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
14 Padowicz Anna Warszawa Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK opłacono on-line
15 Thiede Ola Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
16 MAŁEK AGATA LNIANO Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m
17 Kamińska Ania Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
18 Karnowski Marcin Rosochatka Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
19 Glama Maria Lniano Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
20 Gierwatowski Mariusz Śliwice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
21 Kruszczyńska Monika Kruszczyńska Warlubie Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
22 Dziennik Sabina Świecie Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
23 Szydłowska Ewa Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
24 Kaczyński Jerzy Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
25 Klin Paulina Czersk Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
26 Nowakowska Ewa Lniano Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
27 Wrzesińska Krystyna więcbork Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
28 Janka Maciej Pelplin Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
29 Chmara-Baker Grazyna Brzeziny Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
30 Gwizdała Zbigniew Gołąbek Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
31 Bieliński Leszek Bydgoszcz Nordic Walking - 5 km opłacono
32 Baker Sean Brzeziny Nordic Walking - 5 km opłacono
33 Bielińska Edyta Bydgoszcz Nordic Walking - 5 km opłacono
34 Wencel Waldemar Barłogi Lesniczówka Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK opłacono
35 Knepka Piotr Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km
36 Gwizdała Bartosz Gołąbek Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
37 Wąsikowska Justyna Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
38 subkowski artur świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
39 Gierwatowska Katarzyna Śliwice Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m
40 Nowak Ewa Drzycim Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
41 Wencel Jolanta Barłogi Lesniczówka Nordic Walking - 5 km opłacono
42 Skibski Marcin Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
43 Kocinska Danuta Rytel Nordic Walking - 5 km
44 Śliwa Marek Krąplewice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
45 Słowy Robert Jeżewo Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
46 Wąsikowski Miłosz Osie Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK opłacono
47 Krawczyszyn Tomasz Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
48 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn Nordic Walking - 5 km opłacono
49 Kruszyńska Agnieszka M I Ł O B Ą D Z Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
50 Sulecka Gabriela Świecie Nordic Walking - 5 km opłacono
51 Osicki Błażej Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
52 Rink Hanna Osie Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
53 Modrzejewska Ewa Sulnowo Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
54 Pomianowska Joanna Pomianowska Świecie Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
55 Dobrowolska Agnieszka Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
56 Kozłowski Krzysztof Śliwice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
57 Lipniewska Magdalena Kolno Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
58 Żywicka Roma Sarnowy Nordic Walking - 5 km
59 Dekowska Monika Wętfie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
60 Olejarczyk Agata Łęgowo Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
61 Żak Józef Śliwice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
62 Brac Grażyna Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
63 Łada Aleksandra Łada Gniewkowo Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
64 Szalacha Aleksandra Warlubie Nordic Walking - 5 km opłacono
65 Perron Monika Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
66 Ufnowska Maja Czersk Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m
67 Knitter Monika Polanów Nordic Walking - 5 km opłacono
68 Grabowska-Ufnowska Justyna Czersk Nordic Walking - 5 km opłacono
69 Rymaszewska Jolanta Bydgoszcz Nordic Walking - 5 km opłacono
70 Stobińska Monika Świecie Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
71 Bartkowski Mariusz Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
72 Olejarczyk Daniel Łęgowo Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
73 Brac Marian Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
74 Skwiercz Justyna Krąplewice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
75 Żołnowski Edward Grudziądz Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
76 Nowicka Tatiana Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
77 Skwiercz Magdalena Skwiercz Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
78 Małek Renata Lniano Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
79 Klich Łukasz Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
80 Sykuła Marcin Bukowiec Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
81 kaczmarek jarek szczutki Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
82 KACZMAREK ZOFIA SZCZUTKI Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
83 Sowiński Łukasz Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
84 PLEWA Bartosz Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
85 Gosieniecka-Żurek Julita Drzycim Nordic Walking - 5 km opłacono
86 Brodowski Tomasz Toruń Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK opłacono
87 Błażejewski Paweł Niemcz Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK opłacono on-line
88 Gronowski Szymon Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
89 Libecki Marcin Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
90 Chmara Edyta Brzeziny Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
91 Rezmer Brygida Duże Krówno Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
92 Kowalski Jacek Solec Kujawski Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
93 Michałowski Krzysztof Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
94 Kulińska Agnieszka Grudziądza Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
95 Gronowski Antoni Grudziądz Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m
96 Grudnowski Krzysztof Frank Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
97 Konieczka Michał Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
98 PĘK GRZEGORZ GRUPA Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
99 ŚLIWA ZBIGNIEW LASKOWICE Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km
100 CHMARA MICHAŁ BRZEZINY Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m


Wyświetleń: 31868

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ