XXX Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego - II Biegowe Grand Prix Kociewia 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Pająk Łukasz Warlubie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m PSP Warlubie
102 Menka Jakub Warlubie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m PSP Warlubie
103 Zieliński Miłosz Warlubie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m PSP Warlubie
104 Woliński Kamil Warlubie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m PSP Warlubie
105 Malinowska Weronika Warlubie Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m PSP Warlubie
106 Kułaga Bianka Warlubie Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m PSP Warlubie
107 Gołębiewski Janusz Rogóźno Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Biegam po krowy opłacono on-line
108 Urbańska Julia Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
109 Fierek Wiktor Gródek Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Gródek
110 Hartuna zenon Piece Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Florian Chojnice opłacono on-line
111 Chmielewska Anna Bukowiec Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Bukowiec
112 Chmielewski Jakub Bukowiec Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Bukowiec
113 Grudnowski Krzysztof Frank Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
114 Perron Monika Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
115 Werner Julita Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
116 Karpus Jagoda Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
117 Bartosiński Mariusz Chełmno Nordic Walking - 5 km Coffee Team opłacono
118 Steffan Marcelina Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
119 Klonowska Oliwia Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
120 Greszczeszyn Wiktoria Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
121 Pilarska Maja Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
122 Herman Paulina Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
123 Nagórska Oliwia Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
124 Orlikowska Paulina Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
125 Ziemblińska Martyna Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
126 Recka Magdalena Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
127 Gąsiorowska Zuzanna Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
128 Kubera Agnieszka Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
129 Mazuch Marta Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
130 Mazuch Wiktoria Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
131 Gerka Liliana Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
132 Hoffmann Przemysław Warlubie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m PSP Warlubie
133 Czaplewska Oliwia Warlubie Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m PSP Warlubie
134 Ossowska Dominika Warlubie Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m PSP Warlubie
135 Sosnowski Piotr Warlubie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m PSP Warlubie
136 Stankowski Wiesław Wąbrzeźno Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
137 Gleske Amelia Warlubie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m PSP Warlubie
138 Borucka Kornelia Warlubie Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m PSP Warlubie
139 Kłoda Arleta Warlubie Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m PSP Warlubie
140 Kaczmar Weronika Warlubie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m PSP Warlubie
141 Strelau Maja Warlubie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m PSP Warlubie
142 Frankiewicz Madgalena Warlubie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m PSP Warlubie
143 Szymańska Lena Warlubie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m PSP Warlubie
144 Zwolicki Piotr Warlubie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m PSP Warlubie
145 Nesterowicz Igor Warlubie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m PSP Warlubie
146 Górski Jakub Warlubie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m PSP Warlubie
147 Danielewicz Mikołaj Warlubie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m PSP Warlubie
148 Kluska Fabian Warlubie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m PSP Warlubie
149 Wilamowski Mateusz Warlubie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m PSP Warlubie
150 Kuśmierek Paweł Warlubie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m PSP Warlubie
151 Kruczyńska Magdalena Warlubie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m PSP Warlubie
152 Babińska Bianka Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m Szkoła Podstawowa w Osiu
153 Pozorska Wiktoria Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
154 Fojut Marcin Bytonia Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Morsy Zblewo Run Team opłacono on-line
155 Gierwatowska Katarzyna Śliwice Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m
156 Fierek Jan Gródek Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Gródek
157 Paszek Sebastian Skarszewo Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
158 Hoffmann Szymon Cekcynek Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m
159 Barska-Mojek Beata Grupa Nordic Walking - 5 km Mojsonki opłacono on-line
160 Mojek Radosław Grupa Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Mojsonki opłacono on-line
161 Cybula Daria Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
162 Grabska Amelia Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
163 Ziółkowska Natalia Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
164 Kujawa Zofia Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
165 Dywelski Mirosław Tczew Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Biegający Tczew opłacono on-line
166 Sowińska Aleksandra Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
167 Jankowska Paulina Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
168 Zielińska Oliwia Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
169 Jakimowicz Marta Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
170 Wiśniewska Oliwia Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
171 Szygendowska Amelia Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
172 Korcz Alan Osie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Osie
173 Mazuch Błażej Osie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Osie
174 Szwankowski Wiktor Osie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Osie
175 Kilichowski Kacper Osie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Osie
176 Grzywacz Maciej Osie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Osie
177 Konieczka Artur Osie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Osie
178 Gapiński Damian Osie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Osie
179 Nowakowski Alan Osie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Osie
180 Kośmider Jakub Osie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Osie
181 Żurawski Kacper Osie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Osie
182 Pawlik Michał Osie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Osie
183 Ostrowska Brygida Osie Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m SP Osie
184 Kwidzińska Weronika Osie Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m SP Osie
185 Kwidzińska Paulina Osie Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m SP Osie
186 Cybulska Anna Osie Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m SP Osie
187 Polak Zuzanna Osie Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m SP Osie
188 Krawczyk Wiktoria Osie Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m SP Osie
189 Kwiatkowski Oliwer Osie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Osie
190 Czuryło Rozalia Osie Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m SP Osie
191 Szmelter Paulina Osie Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m SP Osie
192 Kawecka Małgorzata Osie Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m SP Osie
193 Adametz Sara Osie Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m SP Osie
194 Arczyńska Julia Osie Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m SP Osie
195 Horbacz Klaudia Osie Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m
196 Kwaśniewski Łukasz Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
197 Kuzimski Przemysław Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
198 Greszczeszyn Nataniel Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
199 Gaca Maciej Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
200 Melzer Mikołaj Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie


Wyświetleń: 31866

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ