Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Żywicki Igor | Sarnowy | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Szkoła Podstawowa Wielki Podles | |
2 | Żywicka Roma | Sarnowy | Polska | Nordic Walking - 5 km | ||
3 | Żywicka Kinga | Sarnowy | Polska | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | Szkoła Podstawowa Wielki Podles | |
4 | Żurawski Kacper | Osie | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Osie | |
5 | Żołnowski Edward | Grudziądz | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |
6 | Żak Józef | Śliwice | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |
7 | Żabińska Zuzanna | Karsin | Polska | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi | opłacono |
8 | Zwolicki Piotr | Warlubie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | PSP Warlubie | |
9 | Ziółkowska Otylia | Drzycim | Polska | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Drzycim | |
10 | Ziółkowska Natalia | Osie | Polska | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Osie | |
11 | Ziemblińska Martyna | Osie | Polska | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Osie | |
12 | Zieliński Miłosz | Warlubie | Polska | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | PSP Warlubie | |
13 | Zieliński Bartosz | Drzycim | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Drzycim | |
14 | Zielińska Oliwia | Osie | Polska | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Osie | |
15 | Zielińska Jolanta | OSIELSKO | Polska | Nordic Walking - 5 km | GOSiR Osielsko | opłacono on-line |
16 | Zielińska Dominika | Jakubowo | Polska | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi | opłacono |
17 | Zdyb Leszek | Osie | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Oskie Sęki | opłacono |
18 | Zaręba Beata | Kaliska | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | niezrzeszona | opłacono on-line |
19 | Zaborowska Beata | Drzycim | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Diabelskie Pioruny | opłacono on-line |
20 | Wysocki Patryk | Tuchola | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |
21 | Wszelak Dariusz | Grudziądz | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |
22 | Wrzesińska Krystyna | więcbork | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |
23 | Wróbel Szymon | Drzycim | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Drzycim | |
24 | Wrocławski Dariusz | Sopot | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |
25 | Wójcik-Wicka Weronika | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | KKB Starogard Gd. | opłacono |
26 | Wójcik Hubert | Drzycim | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Drzycim | |
27 | Woliński Kamil | Warlubie | Polska | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | PSP Warlubie | |
28 | Wojciechowski Sebastian | Szlachta | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Drzewiarz Szlachta | opłacono on-line |
29 | Wojciechowska Ewa | Szlachta | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |
30 | Włoch Tomasz | Drzycim | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Diabelskie Pioruny | opłacono on-line |
31 | Witkowski Wojciech | Grudziądz | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |
32 | Witkowska Agnieszka | Drzycim | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Drzycim | |
33 | Witek Szymon | Osie | Polska | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Osie | |
34 | Witek Mateusz | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
35 | Witek Mateusz | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
36 | Witek Karol | Osie | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | OSP Osie | opłacono on-line |
37 | Witek Bożena | Osie | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |
38 | Wiśniewski Maciej | Warlubie | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | PSP Warlubie | |
39 | Wiśniewski Filip | Nowa Łubianka | Polska | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi | opłacono |
40 | Wiśniewska Oliwia | Osie | Polska | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Osie | |
41 | Wiśniewska Kornelia | Gdańsk | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | ZABIEGANE DWIE | opłacono on-line |
42 | Wilamowski Mateusz | Warlubie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | PSP Warlubie | |
43 | Wesiora Mariusz | Drzycim | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Diabelskie Pioruny | opłacono on-line |
44 | Werner Michał | Łabiszyn | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Łabiszyn Runners | opłacono on-line |
45 | Werner Julita | Osie | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
46 | Wencel Waldemar | Barłogi Lesniczówka | Polska | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | opłacono | |
47 | Wencel Jolanta | Barłogi Lesniczówka | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono | |
48 | Wąsikowski Miłosz | Osie | Polska | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | opłacono | |
49 | Wąsikowski Maksymilian | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
50 | Wąsikowska Justyna | Osie | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |
51 | Uzdowska Oliwia | Drzycim | Polska | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Drzycim | |
52 | Urbańska Julia | Osie | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
53 | Umlauf Kamil | Drzycim | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Drzycim | |
54 | Ufnowska Maja | Czersk | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | ||
55 | Trzebkowska Beata | Nowe | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono | |
56 | Trzebiatowska Agata | Świecie | Polska | Nordic Walking - 5 km | Kocham Rafcia | opłacono on-line |
57 | Trzciński Franciszek | Chełmno | Polska | Nordic Walking - 5 km | ||
58 | Trygalska Paulina | Pinczyn | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
59 | TOBOLSKI MAREK | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Florian | opłacono on-line |
60 | Tobolski Konrad | Grudziądz | Polska | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP 8 Grudziądz | |
61 | Tobolska Grażyna | Grudziądz | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Akademia Biegania Grudziądz | opłacono |
62 | Tobolska Anna | Grudziądz | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Florian Grudziądz | opłacono on-line |
63 | Thiede Ola | Świecie | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |
64 | Talaśka Tamara | Drzycim | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Drzycim | |
65 | Świstowska Małgorzata | Grupa | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | RunWomen | opłacono on-line |
66 | Śmistek Paweł | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Ślęzak Team | opłacono |
67 | ŚLIWA ZBIGNIEW | LASKOWICE | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | ||
68 | Śliwa Marek | Krąplewice | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |
69 | Śledź Lena | Drzycim | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Drzycim | |
70 | Szyplewski Bartosz | Nowe | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |
71 | Szyplewska Agata | Nowe | Polska | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | Szkoła Podstawowa w Nowem | |
72 | Szyndler Roxana | Drzycim | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Drzycim | |
73 | Szymczyk Adam | Świecie | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km (osoby powyżej 70 roku życia) | ||
74 | Szymczak Maksymilian | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Szkoła Podstawowa w Osiu | |
75 | Szymańska Lena | Warlubie | Polska | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | PSP Warlubie | |
76 | Szygendowska Amelia | Osie | Polska | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Osie | |
77 | Szydłowska Ewa | Świecie | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |
78 | Szwarc Waldemar | Lniano | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |
79 | Szwarc Rafał | Tuchola | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Tucholanka Tuchola | opłacono on-line |
80 | Szwarc Agnieszka | Lniano | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |
81 | Szwankowski Wiktor | Osie | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Osie | |
82 | Szulta Wojciech | Osie | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Osie | |
83 | Szmelter Paulina | Osie | Polska | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | SP Osie | |
84 | SZLACHCIKOWSKA WERONIKA | ŚLIWICE | Polska | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | ||
85 | Szkopek Krzysztof | Szczecinek | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |
86 | Szefler Marcin | Osie | Polska | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Osie | |
87 | Szatkowski Józef | Grudziądz | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Morsy z Grudziądza | opłacono on-line |
88 | Szarmach Stanisław | Gródek | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Diabelskie Pioruny | opłacono on-line |
89 | Szalacha Aleksandra | Warlubie | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono | |
90 | Sykuła Marcin | Bukowiec | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |
91 | Sworowski Mateusz | Drzycim | Polska | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Drzycim | |
92 | Sulecka Gabriela | Świecie | Polska | Nordic Walking - 5 km | opłacono | |
93 | Sudoł Wojciech | Drzycim | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Drzycim | |
94 | Sudoł Piotr | Drzycim | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Drzycim | |
95 | Sudoł Laura | Drzycim | Polska | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | SP Drzycim | |
96 | Suchomski Paweł | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
97 | Suchomski Eugeniusz | Laskowice | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono on-line |
98 | Suchomska Beata | Świekatowo | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |
99 | subkowski artur | świecie | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |
100 | Subkowska Klaudia | Świecie | Polska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Hero Box Świecie | opłacono on-line |
Wyświetleń: 44230