XXX Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego - II Biegowe Grand Prix Kociewia 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
-
1 Muszyńska Izabela Bukowiec Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km - opłacono
34 BKPanc Żagań
2 Klaybor Dawid Żagań Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km 34 BKPanc Żagań opłacono
Akademia Biegania Grudziądz
3 Tobolska Grażyna Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Akademia Biegania Grudziądz opłacono
Aktywne Lisewo
4 Chrzanowska Cecylia Lisewo Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Aktywne Lisewo opłacono on-line
Aktywni Kociewiacy
5 Majkowski Tomasz Skórcz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
6 Reimus Maciej Skórcz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
Atlas Running Team
7 Malek Andrzej Koscierzyna Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Atlas Running Team opłacono
Azymut Osie
8 Jezierski Paweł Stara Rzeka Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Azymut Osie opłacono on-line
9 Chudecki Dominik Osie Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Azymut Osie opłacono on-line
BBL Starogard Gd.
10 Grobelny Tomasz Starogard Gd. Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km BBL Starogard Gd. opłacono on-line
Bhp Complex Świecie
11 Muszczyński Cezary Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Bhp Complex Świecie opłacono on-line
12 Krześniak Kamila Krześniak Świecie Nordic Walking - 5 km Bhp Complex Świecie opłacono on-line
Biedronki Osie
13 Deinowski Kajetan Osie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m Biedronki Osie
Biegające Śliwice
14 Frąckowski Patryk Tuchola Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Biegające Śliwice opłacono on-line
15 Rytlewski Michał Śliwice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Biegające Śliwice opłacono on-line
16 Cyron Bogumił Śliwice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Biegające Śliwice opłacono on-line
17 lipkowska magdalena śliwice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Biegające Śliwice opłacono on-line
Biegający Tczew
18 Dywelski Mirosław Tczew Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Biegający Tczew opłacono on-line
19 Kruszyńska Barbara Tczew Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Biegający Tczew
Biegam po krowy
20 Gołębiewski Janusz Rogóźno Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Biegam po krowy opłacono on-line
Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo
21 Kuc Igor Owidz Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo
22 Kuc Jakub Owidz Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo
23 Kuc Inga Owidz Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo
Coffee Team
24 Bartosiński Mariusz Chełmno Nordic Walking - 5 km Coffee Team opłacono
DROGOWIEC
25 Pientka Jerzy Pientka Bydgoszcz Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK - osoby powyżej 70 roku życia DROGOWIEC
Diabelskie Pioruny
26 Glama Remigiusz Glama Lniano Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Diabelskie Pioruny opłacono on-line
27 Szarmach Stanisław Gródek Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Diabelskie Pioruny opłacono on-line
28 Włoch Tomasz Drzycim Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Diabelskie Pioruny opłacono on-line
29 Gubański Szymon Drzycim Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Diabelskie Pioruny opłacono
30 Krześniak Wojciech Gródek Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Diabelskie Pioruny opłacono on-line
31 Wesiora Mariusz Drzycim Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Diabelskie Pioruny opłacono on-line
32 Zaborowska Beata Drzycim Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Diabelskie Pioruny opłacono on-line
33 Chudecki Robert Gródek Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Diabelskie Pioruny opłacono on-line
34 Chudecka Beata Chudecka Gródek Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Diabelskie Pioruny opłacono on-line
Dovista Active Team
35 Janka Wiktor Pelplin Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Dovista Active Team opłacono on-line
Drzewiarz Szlachta
36 Wojciechowski Sebastian Szlachta Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Drzewiarz Szlachta opłacono on-line
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
37 Rekowski Kazimierz Tczew Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
Ekstremalny Tata
38 Sowiński Błażej Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Ekstremalny Tata opłacono on-line
39 Sowińska Marta Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Ekstremalny Tata opłacono on-line
Family Team Kempa, SP 37 Bydgoszcz
40 Kempa Julia Bydgoszcz Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m Family Team Kempa, SP 37 Bydgoszcz
Florian
41 TOBOLSKI MAREK GRUDZIĄDZ Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Florian opłacono on-line
Florian Chojnice
42 Hartuna zenon Piece Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Florian Chojnice opłacono on-line
Florian Grudziądz
43 Tobolska Anna Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Florian Grudziądz opłacono on-line
GOSIR OSIELSKO
44 appel jurek Bydgoszcz Nordic Walking - 5 km - osoby powyżej 70 roku życia GOSIR OSIELSKO
GOSIR Osielsko
45 Białecka Katarzyna Maksymilianowo Nordic Walking - 5 km GOSIR Osielsko opłacono on-line
GOSiR Osielsko
46 Motoczyński Krzysztof Bydgoszcz Nordic Walking - 5 km GOSiR Osielsko opłacono on-line
47 Zielińska Jolanta OSIELSKO Nordic Walking - 5 km GOSiR Osielsko opłacono on-line
GTJM
48 MAJDA Jerzy Kwidzyn Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km GTJM opłacono
Gladziorki
49 GŁADYSZ KRZYSZTOF Swiecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Gladziorki opłacono on-line
50 GŁADYSZ Edyta Swiecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Gladziorki opłacono on-line
H2O TEAM
51 Klimek Łukasz Blizno Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km H2O TEAM
Hero Box Świecie
52 Subkowska Klaudia Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Hero Box Świecie opłacono on-line
Jeżewo
53 Lemańczyk Michał Taszewo Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Jeżewo opłacono on-line
Juventus
54 Obrzanowski Igor Zmość Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m Juventus
KKB Starogard Gd.
55 Wójcik-Wicka Weronika Starogard Gdański Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km KKB Starogard Gd. opłacono
K K B Starogard Gdanski
56 Kwaśniewski Roman Starogard Gdański Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km K K B Starogard Gdanski opłacono
KS Sokół Zblewo
57 Mechlińska Anna Lubiki Nordic Walking - 5 km KS Sokół Zblewo opłacono
58 Klejna Dawid Zblewo Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km KS Sokół Zblewo opłacono
59 Klejna Wiesława Zblewo Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km KS Sokół Zblewo opłacono
60 Klin Anna Skórcz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
61 Loose Bartosz Zblewo Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
62 Trygalska Paulina Pinczyn Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
KUKS Remus
63 Łada Nikodem Nowe Polaszki Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m KUKS Remus
Katolicka Szkoła Podstawowa Księży Pallotynów w Chełmnie
64 Starczewski Wojciech Chełmno Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m Katolicka Szkoła Podstawowa Księży Pallotynów w Chełmnie
65 Starczewski Jan Podwiesk Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m Katolicka Szkoła Podstawowa Księży Pallotynów w Chełmnie
Keramzyt GNIEW
66 Rejmanowski Ryszard GNIEW Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Keramzyt GNIEW opłacono on-line
Klub Kociewiak Tczew
67 Różycki Ryszard Tczew Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Klub Kociewiak Tczew opłacono
Kocham Rafcia
68 Trzebiatowska Agata Świecie Nordic Walking - 5 km Kocham Rafcia opłacono on-line
LUKS
69 Czajka Mateusz Jeżewo Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km LUKS opłacono on-line
LUKS SEROCK
70 Lamberska Wiktoria Serock Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m LUKS SEROCK
71 Gatner Adam Marek Serock Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km LUKS SEROCK opłacono on-line
Leśnictwo Smolarnia
72 Chmara Anna Smolarnia Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Leśnictwo Smolarnia opłacono on-line
MCŚ Team
73 Marchlewski Kamil Chełmno Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km MCŚ Team opłacono on-line
74 Spasińska Izabela Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km MCŚ Team opłacono on-line
75 Pawłowski Tomasz Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km MCŚ Team opłacono on-line
76 Kmieciak Krzysztof Krąplewice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km MCŚ Team opłacono on-line
77 RONOWSKA Maria Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km MCŚ Team opłacono
78 Jagła Dagmara Wałkowiska Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km MCŚ Team opłacono
MLKS Nadwiślanin
79 Marchlewski Adrian Chełmno Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m MLKS Nadwiślanin
MTB ELDAR ŚWIECIE
80 Schröder Marcin Swiecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km MTB ELDAR ŚWIECIE opłacono
Maratończyk Wielki Klincz
81 Kordecki Robert Wielki Klincz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
Mojsonki
82 Barska-Mojek Beata Grupa Nordic Walking - 5 km Mojsonki opłacono on-line
83 Mojek Radosław Grupa Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Mojsonki opłacono on-line
Morsy Zblewo Run Team
84 Fojut Marcin Bytonia Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Morsy Zblewo Run Team opłacono on-line
Morsy z Grudziądza
85 Szatkowski Józef Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Morsy z Grudziądza opłacono on-line
Mutomboteam
86 Piotrowski Arkadiusz Dworzysko Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Mutomboteam opłacono on-line
Nadleśnictwo Dąbrowa
87 Kęska Rafał Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Nadleśnictwo Dąbrowa opłacono on-line
OKK OTLEWSKI
88 Bogun Hanna Laskowice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km OKK OTLEWSKI opłacono on-line
89 Czapka Wojciech Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km OKK OTLEWSKI opłacono on-line
90 Dmuchowska Lucyna Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km OKK OTLEWSKI opłacono on-line
91 Otlewska Ewa Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km OKK OTLEWSKI opłacono on-line
OSP Osie
92 Witek Karol Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km OSP Osie opłacono on-line
93 Karwasz Marek Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km OSP Osie opłacono on-line
94 Sprada Waldemar Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km OSP Osie opłacono
Oskie Sęki
95 Zdyb Leszek Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Oskie Sęki opłacono
Oskie sęki
96 Fałkowski Zbyszek Osie Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Oskie sęki opłacono
PSP GRUDZIĄDZ
97 Barczyk Krzysztof Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km PSP GRUDZIĄDZ opłacono on-line
PSP Warlubie
98 Wiśniewski Maciej Warlubie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m PSP Warlubie
99 Grosser Fabian Warlubie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m PSP Warlubie
100 Reszka Sebastian Warlubie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m PSP Warlubie
101 Malinowski Mateusz Warlubie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m PSP Warlubie
102 Pawlak Nikodem Warlubie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m PSP Warlubie
103 Pająk Łukasz Warlubie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m PSP Warlubie
104 Menka Jakub Warlubie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m PSP Warlubie
105 Zieliński Miłosz Warlubie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m PSP Warlubie
106 Woliński Kamil Warlubie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m PSP Warlubie
107 Malinowska Weronika Warlubie Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m PSP Warlubie
108 Kułaga Bianka Warlubie Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m PSP Warlubie
109 Hoffmann Przemysław Warlubie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m PSP Warlubie
110 Czaplewska Oliwia Warlubie Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m PSP Warlubie
111 Ossowska Dominika Warlubie Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m PSP Warlubie
112 Sosnowski Piotr Warlubie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m PSP Warlubie
113 Gleske Amelia Warlubie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m PSP Warlubie
114 Borucka Kornelia Warlubie Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m PSP Warlubie
115 Kłoda Arleta Warlubie Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m PSP Warlubie
116 Kaczmar Weronika Warlubie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m PSP Warlubie
117 Strelau Maja Warlubie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m PSP Warlubie
118 Frankiewicz Madgalena Warlubie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m PSP Warlubie
119 Szymańska Lena Warlubie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m PSP Warlubie
120 Zwolicki Piotr Warlubie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m PSP Warlubie
121 Nesterowicz Igor Warlubie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m PSP Warlubie
122 Górski Jakub Warlubie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m PSP Warlubie
123 Danielewicz Mikołaj Warlubie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m PSP Warlubie
124 Kluska Fabian Warlubie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m PSP Warlubie
125 Wilamowski Mateusz Warlubie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m PSP Warlubie
126 Kuśmierek Paweł Warlubie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m PSP Warlubie
127 Kruczyńska Magdalena Warlubie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m PSP Warlubie
Paczka W Ruchu
128 Lipinski Rafał Legbąd Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Paczka W Ruchu opłacono on-line
129 Lipiec-Bortkiewicz Renata Legbąd Nordic Walking - 5 km Paczka W Ruchu opłacono on-line
Piękny
130 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Piękny opłacono on-line
Politechnika Gdańska
131 Redzimski Jakub Gdańsk Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Politechnika Gdańska opłacono
Przedszkole
132 Kwiatek Kacper Grudziądz Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m Przedszkole
Przedszkole Miłobądz
133 Kruszyński Emil M I Ł O B Ą D Z Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m Przedszkole Miłobądz
134 Kruszyński Tymon M I Ł O B Ą D Z Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m Przedszkole Miłobądz
Real-na Gwiazdeczka
135 Dudziak Mateusz Tczew Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Real-na Gwiazdeczka opłacono on-line
Run4fun
136 Sierakowski Maciej Grupa Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Run4fun opłacono
RunWomen
137 Morczyńska Gabriela Grupa Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km RunWomen opłacono on-line
138 Świstowska Małgorzata Grupa Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km RunWomen opłacono on-line
SIG Grudziadz
139 Pożywiłko Marcin Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km SIG Grudziadz opłacono on-line
SP 8 Grudziądz
140 Tobolski Konrad Grudziądz Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP 8 Grudziądz
SP Bukowiec
141 Chmielewska Anna Bukowiec Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Bukowiec
142 Chmielewski Jakub Bukowiec Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Bukowiec
SP Drzycim
143 Skorupski Paweł Drzycim Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Drzycim
144 Radziszewski Daniel Drzycim Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Drzycim
145 Zieliński Bartosz Drzycim Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Drzycim
146 Lewandowski Brajan Drzycim Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Drzycim
147 Sworowski Mateusz Drzycim Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Drzycim
148 Różycki Marcel Drzycim Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Drzycim
149 Jarantowicz Oskar Drzycim Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Drzycim
150 Pilarski Alan Drzycim Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Drzycim
151 Wróbel Szymon Drzycim Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Drzycim
152 Sudoł Wojciech Drzycim Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Drzycim
153 Sudoł Piotr Drzycim Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Drzycim
154 Lewandowski Marcel Drzycim Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Drzycim
155 Umlauf Kamil Drzycim Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Drzycim
156 Bilkiewicz Karol Drzycim Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Drzycim
157 Skorupski Mateusz Drzycim Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Drzycim
158 Kołodzik Daniel Drzycim Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Drzycim
159 Wójcik Hubert Drzycim Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Drzycim
160 Sitkiewicz Sebastian Drzycim Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Drzycim
161 Sitkiewicz Paweł Drzycim Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Drzycim
162 Sitkiewicz Jakub Drzycim Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Drzycim
163 Byrszel Kinga Drzycim Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Drzycim
164 Duszyński Jakub Drzycim Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Drzycim
165 Parkitna Zuzanna Drzycim Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m SP Drzycim
166 Kobylarz Patrycja Drzycim Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m SP Drzycim
167 Deręgowska Natalia Drzycim Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m SP Drzycim
168 Krakowska Kamila Drzycim Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m SP Drzycim
169 Banach Amelia Drzycim Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Drzycim
170 Mania Alicja Drzycim Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Drzycim
171 Kielpińska Julia Drzycim Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Drzycim
172 Ziółkowska Otylia Drzycim Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Drzycim
173 Gołecka Aleksandra Drzycim Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Drzycim
174 Chylewska Alicja Drzycim Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Drzycim
175 Witkowska Agnieszka Drzycim Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Drzycim
176 Skrzypińska Agnieszka Drzycim Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Drzycim
177 Patina Nikola Drzycim Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Drzycim
178 Konarski Tomasz Drzycim Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Drzycim
179 Sudoł Laura Drzycim Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m SP Drzycim
180 Uzdowska Oliwia Drzycim Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Drzycim
181 Konopa Patrycja Drzycim Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Drzycim
182 Talaśka Tamara Drzycim Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Drzycim
183 Szyndler Roxana Drzycim Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Drzycim
184 Śledź Lena Drzycim Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Drzycim
185 Chróścińska Martyna Drzycim Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Drzycim
SP Gródek
186 Fierek Wiktor Gródek Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Gródek
187 Fierek Jan Gródek Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Gródek
SP Miłobądz
188 Kruszyńska Olga M I Ł O B Ą D Z Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Miłobądz
SP NR 4
189 Barczyk Róża Grudziądz Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP NR 4
SP Osie
190 Szulta Wojciech Osie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Osie
191 Krupa Aleksander Osie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
192 Suchomski Paweł Osie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
193 Sękowski Paweł Osie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
194 Łoński Karol Osie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
195 Kuzimski Dominik Osie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
196 Konopacki Mikołaj Osie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
197 Witek Mateusz Osie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
198 Kozłowski Michał Osie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
199 Kuzimski Karol Osie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
200 Wąsikowski Maksymilian Osie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
201 Fierek Filip Osie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
202 Gibas Wojciech Osie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
203 Adamski Maksymilian Osie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
204 Kuzimski Jakub Osie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
205 Witek Mateusz Osie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
206 Chmara Michał Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
207 Owczarz Oliwia Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
208 Różyński Patryk Osie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
209 Prihodko Petro Osie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
210 Mientka Nadia Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
211 Guzik Martyna Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
212 Ostrowska Katarzyna Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
213 Pruszak Karolina Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
214 Kruszczyńska Zuzanna Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
215 Orzechowska Antonina Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
216 Majkowska Kinga Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
217 Danowska Martyna Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
218 Kwiatkowska Roksana Osie Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m SP Osie
219 Arczyńska Kornelia Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
220 Bogun Marta Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
221 Urbańska Julia Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
222 Werner Julita Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
223 Karpus Jagoda Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
224 Steffan Marcelina Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
225 Klonowska Oliwia Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
226 Greszczeszyn Wiktoria Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
227 Pilarska Maja Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
228 Herman Paulina Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
229 Nagórska Oliwia Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
230 Orlikowska Paulina Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
231 Ziemblińska Martyna Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
232 Recka Magdalena Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
233 Gąsiorowska Zuzanna Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
234 Kubera Agnieszka Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
235 Mazuch Marta Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
236 Mazuch Wiktoria Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
237 Gerka Liliana Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
238 Pozorska Wiktoria Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
239 Cybula Daria Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
240 Grabska Amelia Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
241 Ziółkowska Natalia Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
242 Kujawa Zofia Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
243 Sowińska Aleksandra Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
244 Jankowska Paulina Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
245 Zielińska Oliwia Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
246 Jakimowicz Marta Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
247 Wiśniewska Oliwia Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
248 Szygendowska Amelia Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
249 Korcz Alan Osie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Osie
250 Mazuch Błażej Osie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Osie
251 Szwankowski Wiktor Osie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Osie
252 Kilichowski Kacper Osie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Osie
253 Grzywacz Maciej Osie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Osie
254 Konieczka Artur Osie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Osie
255 Gapiński Damian Osie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Osie
256 Nowakowski Alan Osie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Osie
257 Kośmider Jakub Osie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Osie
258 Żurawski Kacper Osie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Osie
259 Pawlik Michał Osie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Osie
260 Ostrowska Brygida Osie Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m SP Osie
261 Kwidzińska Weronika Osie Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m SP Osie
262 Kwidzińska Paulina Osie Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m SP Osie
263 Cybulska Anna Osie Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m SP Osie
264 Polak Zuzanna Osie Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m SP Osie
265 Krawczyk Wiktoria Osie Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m SP Osie
266 Kwiatkowski Oliwer Osie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Osie
267 Czuryło Rozalia Osie Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m SP Osie
268 Szmelter Paulina Osie Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m SP Osie
269 Kawecka Małgorzata Osie Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m SP Osie
270 Adametz Sara Osie Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m SP Osie
271 Arczyńska Julia Osie Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m SP Osie
272 Kwaśniewski Łukasz Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
273 Kuzimski Przemysław Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
274 Greszczeszyn Nataniel Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
275 Gaca Maciej Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
276 Melzer Mikołaj Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
277 Aniszewski Sebastian Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
278 Mączkowski Jakub Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
279 Nowakowski Fabian Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
280 Kędzierski Seweryn Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
281 Witek Szymon Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
282 Piór Mateusz Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
283 Gzella Dominik Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
284 Szefler Marcin Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
285 Jaśniewski Patryk Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
SP Śliwice
286 Kłopotek Adam Śliwice Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Śliwice
STRAŻ POŻARNA OSIE
287 Pilarski Maksymilian Osie / Wałkowiska Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km STRAŻ POŻARNA OSIE opłacono
Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz
288 Dyjach Piotr Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz opłacono on-line
Schumacher Team Bydgoszcz
289 Dyjach Robert Gruczno Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Schumacher Team Bydgoszcz opłacono on-line
290 Kuc Bartosz Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Schumacher Team Bydgoszcz opłacono on-line
Solenis
291 Modrzejewski Milosz Sulnowo Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Solenis opłacono on-line
Sp 8 ŚWIECIE
292 Schröder Maja Swiecie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m Sp 8 ŚWIECIE
Street Workout Świecie
293 Pazdro Mateusz Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Street Workout Świecie opłacono on-line
Szkoła Podstawowa Warlubie
294 Krusińska Weronika Warlubie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m Szkoła Podstawowa Warlubie
Szkoła Podstawowa Wielki Podles
295 Żywicka Kinga Sarnowy Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m Szkoła Podstawowa Wielki Podles
296 Żywicki Igor Sarnowy Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m Szkoła Podstawowa Wielki Podles
Szkoła Podstawowa w Nowem
297 Szyplewska Agata Nowe Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m Szkoła Podstawowa w Nowem
Szkoła Podstawowa w Osiu
298 Szymczak Maksymilian Osie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m Szkoła Podstawowa w Osiu
299 Porożyńska Jagoda Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m Szkoła Podstawowa w Osiu
300 Babińska Bianka Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m Szkoła Podstawowa w Osiu
301 Melzer Wiktor Osie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m Szkoła Podstawowa w Osiu
Szkoła podstawowa Chełmno
302 Osiński Hubert Chełmno Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m Szkoła podstawowa Chełmno
Szkoła podstawowa Grupa
303 Osińska Amelia Grupa Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m Szkoła podstawowa Grupa
Sęki
304 Fałkowski Zbigniew Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Sęki opłacono on-line
305 Dejnowski Tomasz Śliwiczki Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Sęki opłacono
Sęki ś
306 Dejnowski Tomek Śliwiczki Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Sęki ś opłacono
T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO
307 Dłoniak Edmund Gniewkowo Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km (osoby powyżej 70 roku życia) T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO
THE RUNNERS ŚWIECIE
308 RATKOWSKA MAŁGORZATA ŚWIECIE Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km THE RUNNERS ŚWIECIE opłacono on-line
TKKF Chełmno
309 Lis Janusz Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km TKKF Chełmno opłacono on-line
310 Janowski Piotr Nowawieś Chełmińska Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km TKKF Chełmno opłacono on-line
TKKF Kolejarz Bydgoszcz
311 LENC JANUSZ Bydgoszcz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
312 Suchomski Eugeniusz Laskowice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi
313 Rekowski Jan Tuchola Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi opłacono
314 Deinowska Anna Osie Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi opłacono
315 Żabińska Zuzanna Karsin Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi opłacono
316 Sokołowski Piotr Tuchola Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi opłacono
317 Gęsikowski Oskar Tuchola Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi opłacono
318 Dudko Paweł Tuchola Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi opłacono
319 Rzepa Jakub Luzino Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi opłacono
320 Grzywacz Anna Tuchola Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi opłacono on-line
321 Zielińska Dominika Jakubowo Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi opłacono
322 Wiśniewski Filip Nowa Łubianka Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi opłacono
323 Gostomski Hubert Gdynia Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi opłacono
324 Nogalski Jakub Tuchola Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi opłacono
325 Kozłowski Hubert Tuchola Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi opłacono
326 Bartkowski Patryk Bartkowski Tuchola Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi opłacono on-line
327 Jankowski Olgierd Mirachowo Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi opłacono on-line
Technikum Leśne w Tucholi
328 Błaszkiewicz Marta Tuchola Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Technikum Leśne w Tucholi opłacono
329 Kruczkowska Oliwia Tuchola Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Technikum Leśne w Tucholi opłacono
Terenowy Zawrót Głowy
330 Klajbor Mariusz Czersk Świecki Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Terenowy Zawrót Głowy
The Runners Świecie
331 Golinski Michał Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km The Runners Świecie opłacono on-line
332 Kuźma Anna Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km The Runners Świecie opłacono on-line
333 Janus Dawid Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km The Runners Świecie opłacono on-line
334 Karnecki Rafał Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km The Runners Świecie opłacono on-line
335 Chabros Małgorzata Świecie Nordic Walking - 5 km The Runners Świecie opłacono on-line
The Runners Świecie
336 Gronowski Michał Gronowski Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km The Runners Świecie opłacono on-line
337 Olkowski Jurek Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km The Runners Świecie opłacono on-line
338 Borek Robert Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km The Runners Świecie opłacono on-line
339 Grajewski Patryk Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km The Runners Świecie opłacono
340 Koprowicz Katarzyna Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km The Runners Świecie opłacono
341 Dziennik Maciej Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km The Runners Świecie opłacono
Tkkf Kolejarz Bydgoszcz
342 Angiel Władysław Bydgoszcz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km (osoby powyżej 70 roku życia) Tkkf Kolejarz Bydgoszcz
343 Lenc Sebastian Laskowice Pomorskie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Tkkf Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
Tomek Biega Grudziądz
344 Banach Tomasz Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Tomek Biega Grudziądz opłacono
Tucholanka Tuchola
345 Szwarc Rafał Tuchola Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Tucholanka Tuchola opłacono on-line
UMK Toruń
346 Kunz Mieczysław Toruń Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km UMK Toruń opłacono on-line
WDA Świecie
347 Grzywacz Maciej Sulnowo Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km WDA Świecie opłacono on-line
Wataha - Łączy nas bieganie
348 Roszak Zbigniew Gniewkowo Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Wataha - Łączy nas bieganie opłacono on-line
Wtorkowy Trening
349 Kamiński Marcin Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Wtorkowy Trening opłacono on-line
ZABIEGANE DWIE
350 DALKE JOWITA Gdańsk Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km ZABIEGANE DWIE opłacono on-line
351 Wiśniewska Kornelia Gdańsk Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km ZABIEGANE DWIE opłacono on-line
ZSL Goraj
352 Kasprzak Patrycja Czarnków Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK ZSL Goraj opłacono on-line
Zieloni Łąg
353 Redzimski Wiesław Gdańsk Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Zieloni Łąg opłacono
_BRAK NAZWY_
354 Obrzanowski Bartosz Zmość Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m
355 Klich Łukasz Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
356 Trzciński Franciszek Chełmno Nordic Walking - 5 km
357 Żołnowski Edward Grudziądz Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
358 Skibski Marcin Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
359 Martko Marita Zalesie Szlacheckie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
360 Grudnowski Krzysztof Frank Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
361 Perron Monika Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
362 Stankowski Wiesław Wąbrzeźno Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
363 Gierwatowska Katarzyna Śliwice Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m
364 Paszek Sebastian Skarszewo Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
365 Hoffmann Szymon Cekcynek Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m
366 Horbacz Klaudia Osie Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m
367 Piotrowski Radosław Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
368 Wąsikowski Miłosz Osie Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK opłacono
369 Dyl-Zimny Tatiana Czapelki Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
370 Górniak Julia Bydgoszcz Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
371 Noga Paula Świecie Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
372 PĘK MAŁGORZATA GRUPA Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
373 Kowalski Jacek Solec Kujawski Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
374 Kocinska Danuta Rytel Nordic Walking - 5 km
375 Rymaszewska Jolanta Bydgoszcz Nordic Walking - 5 km opłacono
376 Knepka Piotr Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km
377 Janka Maciej Pelplin Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
378 Glama Maria Lniano Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
379 Brac Paweł Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
380 Łyczywek Aleksandra Tuchola Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK opłacono
381 CHMARA MICHAŁ BRZEZINY Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m
382 Rezmer Brygida Duże Krówno Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
383 Kamińska Ania Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
384 MAŁEK AGATA LNIANO Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m
385 Szyplewski Bartosz Nowe Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
386 ŚLIWA ZBIGNIEW LASKOWICE Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km
387 Olejarczyk Daniel Łęgowo Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
388 Olejarczyk Agata Łęgowo Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
389 Nowakowska Ewa Lniano Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
390 Roszczyniała Maria Osie Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
391 Gosieniecka-Żurek Julita Drzycim Nordic Walking - 5 km opłacono
392 PLEWA Bartosz Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
393 Słowy Robert Jeżewo Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
394 Pawlicki Marcin Bydgoszcz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
395 Skwiercz Justyna Krąplewice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
396 Hoffmann Kamil Cekcynek Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK opłacono on-line
397 Pawlik Krzysztof Szarłata Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
398 Pawlik-Kiełpińska Hanna Szarłata Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
399 Błażejewski Paweł Niemcz Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK opłacono on-line
400 Wencel Jolanta Barłogi Lesniczówka Nordic Walking - 5 km opłacono
401 Wencel Waldemar Barłogi Lesniczówka Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK opłacono
402 subkowski artur świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
403 Wrzesińska Krystyna więcbork Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
404 Witkowski Wojciech Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
405 Osiński Krzysztof Zakrzewo Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK opłacono on-line
406 Pacek Mirosław Serock Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
407 Płomiński Andrzej Oise Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
408 Skwiercz Magdalena Skwiercz Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
409 Suchomska Beata Świekatowo Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
410 Wojciechowska Ewa Szlachta Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
411 Jarzab Piotr Jarzab Solec kujawski Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
412 Libecki Marcin Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
413 Trzebkowska Beata Nowe Nordic Walking - 5 km opłacono
414 Brodowski Tomasz Toruń Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK opłacono
415 Sowiński Łukasz Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
416 Szalacha Aleksandra Warlubie Nordic Walking - 5 km opłacono
417 Baker Sophie Brzeziny Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m
418 Konarska Svetlana Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
419 Pomianowska Joanna Pomianowska Świecie Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
420 Kruszczyńska Monika Kruszczyńska Warlubie Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
421 Kątowski Tadeusz Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
422 Thiede Ola Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
423 Semanyuk Orest Sliwice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
424 Maliarenko Serhii Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
425 Czeczinska Pamela Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
426 Wysocki Patryk Tuchola Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
427 Michna Justyna Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
428 Chabros Teresa Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
429 Sykuła Marcin Bukowiec Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
430 Baker Sean Brzeziny Nordic Walking - 5 km opłacono
431 Chmara-Baker Grazyna Brzeziny Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
432 Małek Renata Lniano Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
433 Osinski Tomasz Grupa Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
434 Czarny Paweł Bełchatów Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
435 Krawczyk Arkadiusz Krawczyk Bukowiec Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
436 Łada Aleksandra Łada Gniewkowo Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
437 Wąsikowska Justyna Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
438 Kulińska Agnieszka Grudziądza Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
439 Michałowski Krzysztof Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
440 Dziennik Mateusz Świecie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m
441 Lipniewska Magdalena Kolno Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
442 Kędziora Tatiana Toruń Nordic Walking - 5 km opłacono
443 Kędziora Arkadiusz Toruń Nordic Walking - 5 km opłacono
444 Klimek Barbara Katowice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
445 Kminikowska Grażyna Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
446 Szydłowska Ewa Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
447 SZLACHCIKOWSKA WERONIKA ŚLIWICE Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m
448 Gronowski Antoni Grudziądz Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m
449 Gronowski Szymon Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
450 Morgaś Łukasz Bukowiec Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
451 Chabros Anna Świecie Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
452 Konieczka Justyna Osie Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
453 Witek Bożena Osie Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
454 Chmara Edyta Brzeziny Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
455 Szymczyk Adam Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km (osoby powyżej 70 roku życia)
456 Rink Hanna Osie Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
457 Górecka Katarzyna Osie Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
458 Wszelak Dariusz Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
459 Brac Marian Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
460 Brac Grażyna Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
461 Krawczyszyn Tomasz Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
462 Dziennik Sabina Świecie Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
463 Osicki Błażej Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
464 Bartkowski Mariusz Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
465 Dobrowolska Agnieszka Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
466 Stobińska Monika Świecie Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
467 Klin Paulina Czersk Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
468 Żywicka Roma Sarnowy Nordic Walking - 5 km
469 Sulecka Gabriela Świecie Nordic Walking - 5 km opłacono
470 Derkowska Małgorzata Świecie Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
471 Kozłowski Krzysztof Śliwice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
472 Nowak Ewa Drzycim Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
473 Abczyński Robert Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
474 Lewandowski Roman Kwidzyn Nordic Walking - 5 km opłacono
475 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn Nordic Walking - 5 km opłacono
476 Śliwa Marek Krąplewice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
477 KACZMAREK ZOFIA SZCZUTKI Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
478 kaczmarek jarek szczutki Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
479 Małek Andrzej Lniano Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
480 Małek Marta Lniano Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
481 Gierwatowski Mariusz Śliwice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
482 Karnowski Marcin Rosochatka Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
483 Nawrot Piotr Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
484 Wrocławski Dariusz Sopot Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
485 PĘK GRZEGORZ GRUPA Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
486 Padowicz Anna Warszawa Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK opłacono on-line
487 Rudnicki Sławomir Warszawa Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
488 Modrzejewska Ewa Sulnowo Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
489 Derkowski Waldemar Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
490 Żak Józef Śliwice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
491 Dagga Dawid Rywałd Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
492 Dekowska Monika Wętfie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
493 Szkopek Krzysztof Szczecinek Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
494 Kaczyński Jerzy Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
495 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
496 JEGIERSKA ANNA JEGIERSKA GRUDZIĄDZ Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
497 Gwizdała Bartosz Gołąbek Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
498 Gwizdała Zbigniew Gołąbek Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
499 Łepek Karolina Mirowice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
500 Szwarc Agnieszka Lniano Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
501 Szwarc Waldemar Lniano Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
502 Bielińska Edyta Bydgoszcz Nordic Walking - 5 km opłacono
503 Bieliński Leszek Bydgoszcz Nordic Walking - 5 km opłacono
504 Roczyński Krzysztof Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km
505 Kruszyńska Agnieszka M I Ł O B Ą D Z Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
506 Knitter Monika Polanów Nordic Walking - 5 km opłacono
507 Stykała Magdalena Bukowiec Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
508 Lytkowski Bogdan Aberdeen Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK opłacono
509 Łytkowski Bogdan Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
510 Konieczka Michał Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
511 Nowicka Tatiana Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
512 Grabowska-Ufnowska Justyna Czersk Nordic Walking - 5 km opłacono
513 Ufnowska Maja Czersk Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m
daj radość niepelnosprawnym
514 Łopiński Aleksy Piła Nordic Walking - 5 km - osoby powyżej 70 roku życia daj radość niepelnosprawnym
dwa kije bez nart
515 jezierska jolanta kwidzyn Nordic Walking - 5 km dwa kije bez nart opłacono
516 jezierski adam kwidzyn Nordic Walking - 5 km dwa kije bez nart opłacono
niezrzeszona
517 Zaręba Beata Kaliska Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km niezrzeszona opłacono on-line
oskie sęki
518 Deinowski Mariusz Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km oskie sęki opłacono on-line
tg sokół gniewkowo
519 Gola Grzegorz markowo Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km tg sokół gniewkowo opłacono on-line
Łabiszyn Runners
520 Werner Michał Łabiszyn Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Łabiszyn Runners opłacono on-line
Ślęzak Team
521 Śmistek Paweł Starogard Gdański Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Ślęzak Team opłacono
Świecie
522 Rubaj Piotr Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Świecie opłacono on-line


Wyświetleń: 31859

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ