Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | |||||||||
1 | Muszyńska Izabela | Bukowiec | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | - | opłacono | ||||
34 BKPanc Żagań | |||||||||
2 | Klaybor Dawid | Żagań | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | 34 BKPanc Żagań | opłacono | ||||
Akademia Biegania Grudziądz | |||||||||
3 | Tobolska Grażyna | Grudziądz | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Akademia Biegania Grudziądz | opłacono | ||||
Aktywne Lisewo | |||||||||
4 | Chrzanowska Cecylia | Lisewo | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Aktywne Lisewo | opłacono on-line | ||||
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
5 | Reimus Maciej | Skórcz | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line | ||||
6 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line | ||||
Atlas Running Team | |||||||||
7 | Malek Andrzej | Koscierzyna | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Atlas Running Team | opłacono | ||||
Azymut Osie | |||||||||
8 | Chudecki Dominik | Osie | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | Azymut Osie | opłacono on-line | ||||
9 | Jezierski Paweł | Stara Rzeka | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | Azymut Osie | opłacono on-line | ||||
BBL Starogard Gd. | |||||||||
10 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | BBL Starogard Gd. | opłacono on-line | ||||
Bhp Complex Świecie | |||||||||
11 | Muszczyński Cezary | Świecie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Bhp Complex Świecie | opłacono on-line | ||||
12 | Krześniak Kamila Krześniak | Świecie | Nordic Walking - 5 km | Bhp Complex Świecie | opłacono on-line | ||||
Biedronki Osie | |||||||||
13 | Deinowski Kajetan | Osie | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Biedronki Osie | |||||
Biegające Śliwice | |||||||||
14 | lipkowska magdalena | śliwice | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Biegające Śliwice | opłacono on-line | ||||
15 | Cyron Bogumił | Śliwice | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Biegające Śliwice | opłacono on-line | ||||
16 | Rytlewski Michał | Śliwice | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Biegające Śliwice | opłacono on-line | ||||
17 | Frąckowski Patryk | Tuchola | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Biegające Śliwice | opłacono on-line | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
18 | Kruszyńska Barbara | Tczew | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Biegający Tczew | |||||
19 | Dywelski Mirosław | Tczew | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
Biegam po krowy | |||||||||
20 | Gołębiewski Janusz | Rogóźno | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Biegam po krowy | opłacono on-line | ||||
Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo | |||||||||
21 | Kuc Inga | Owidz | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo | |||||
22 | Kuc Jakub | Owidz | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo | |||||
23 | Kuc Igor | Owidz | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo | |||||
Coffee Team | |||||||||
24 | Bartosiński Mariusz | Chełmno | Nordic Walking - 5 km | Coffee Team | opłacono | ||||
DROGOWIEC | |||||||||
25 | Pientka Jerzy Pientka | Bydgoszcz | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK - osoby powyżej 70 roku życia | DROGOWIEC | |||||
Diabelskie Pioruny | |||||||||
26 | Chudecka Beata Chudecka | Gródek | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Diabelskie Pioruny | opłacono on-line | ||||
27 | Chudecki Robert | Gródek | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Diabelskie Pioruny | opłacono on-line | ||||
28 | Zaborowska Beata | Drzycim | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Diabelskie Pioruny | opłacono on-line | ||||
29 | Wesiora Mariusz | Drzycim | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Diabelskie Pioruny | opłacono on-line | ||||
30 | Krześniak Wojciech | Gródek | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Diabelskie Pioruny | opłacono on-line | ||||
31 | Gubański Szymon | Drzycim | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Diabelskie Pioruny | opłacono | ||||
32 | Włoch Tomasz | Drzycim | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Diabelskie Pioruny | opłacono on-line | ||||
33 | Szarmach Stanisław | Gródek | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Diabelskie Pioruny | opłacono on-line | ||||
34 | Glama Remigiusz Glama | Lniano | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Diabelskie Pioruny | opłacono on-line | ||||
Dovista Active Team | |||||||||
35 | Janka Wiktor | Pelplin | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Dovista Active Team | opłacono on-line | ||||
Drzewiarz Szlachta | |||||||||
36 | Wojciechowski Sebastian | Szlachta | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Drzewiarz Szlachta | opłacono on-line | ||||
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||||||
37 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||
Ekstremalny Tata | |||||||||
38 | Sowińska Marta | Osie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Ekstremalny Tata | opłacono on-line | ||||
39 | Sowiński Błażej | Osie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Ekstremalny Tata | opłacono on-line | ||||
Family Team Kempa, SP 37 Bydgoszcz | |||||||||
40 | Kempa Julia | Bydgoszcz | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | Family Team Kempa, SP 37 Bydgoszcz | |||||
Florian | |||||||||
41 | TOBOLSKI MAREK | GRUDZIĄDZ | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Florian | opłacono on-line | ||||
Florian Chojnice | |||||||||
42 | Hartuna zenon | Piece | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Florian Chojnice | opłacono on-line | ||||
Florian Grudziądz | |||||||||
43 | Tobolska Anna | Grudziądz | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Florian Grudziądz | opłacono on-line | ||||
GOSIR OSIELSKO | |||||||||
44 | appel jurek | Bydgoszcz | Nordic Walking - 5 km - osoby powyżej 70 roku życia | GOSIR OSIELSKO | |||||
GOSIR Osielsko | |||||||||
45 | Białecka Katarzyna | Maksymilianowo | Nordic Walking - 5 km | GOSIR Osielsko | opłacono on-line | ||||
GOSiR Osielsko | |||||||||
46 | Motoczyński Krzysztof | Bydgoszcz | Nordic Walking - 5 km | GOSiR Osielsko | opłacono on-line | ||||
47 | Zielińska Jolanta | OSIELSKO | Nordic Walking - 5 km | GOSiR Osielsko | opłacono on-line | ||||
GTJM | |||||||||
48 | MAJDA Jerzy | Kwidzyn | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | GTJM | opłacono | ||||
Gladziorki | |||||||||
49 | GŁADYSZ Edyta | Swiecie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Gladziorki | opłacono on-line | ||||
50 | GŁADYSZ KRZYSZTOF | Swiecie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Gladziorki | opłacono on-line | ||||
H2O TEAM | |||||||||
51 | Klimek Łukasz | Blizno | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | H2O TEAM | |||||
Hero Box Świecie | |||||||||
52 | Subkowska Klaudia | Świecie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Hero Box Świecie | opłacono on-line | ||||
Jeżewo | |||||||||
53 | Lemańczyk Michał | Taszewo | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Jeżewo | opłacono on-line | ||||
Juventus | |||||||||
54 | Obrzanowski Igor | Zmość | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Juventus | |||||
KKB Starogard Gd. | |||||||||
55 | Wójcik-Wicka Weronika | Starogard Gdański | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | KKB Starogard Gd. | opłacono | ||||
K K B Starogard Gdanski | |||||||||
56 | Kwaśniewski Roman | Starogard Gdański | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | K K B Starogard Gdanski | opłacono | ||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
57 | Trygalska Paulina | Pinczyn | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
58 | Loose Bartosz | Zblewo | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
59 | Klin Anna | Skórcz | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
60 | Klejna Wiesława | Zblewo | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | KS Sokół Zblewo | opłacono | ||||
61 | Klejna Dawid | Zblewo | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | KS Sokół Zblewo | opłacono | ||||
62 | Mechlińska Anna | Lubiki | Nordic Walking - 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono | ||||
KUKS Remus | |||||||||
63 | Łada Nikodem | Nowe Polaszki | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | KUKS Remus | |||||
Katolicka Szkoła Podstawowa Księży Pallotynów w Chełmnie | |||||||||
64 | Starczewski Wojciech | Chełmno | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Katolicka Szkoła Podstawowa Księży Pallotynów w Chełmnie | |||||
65 | Starczewski Jan | Podwiesk | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | Katolicka Szkoła Podstawowa Księży Pallotynów w Chełmnie | |||||
Keramzyt GNIEW | |||||||||
66 | Rejmanowski Ryszard | GNIEW | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Keramzyt GNIEW | opłacono on-line | ||||
Klub Kociewiak Tczew | |||||||||
67 | Różycki Ryszard | Tczew | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Klub Kociewiak Tczew | opłacono | ||||
Kocham Rafcia | |||||||||
68 | Trzebiatowska Agata | Świecie | Nordic Walking - 5 km | Kocham Rafcia | opłacono on-line | ||||
LUKS | |||||||||
69 | Czajka Mateusz | Jeżewo | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | LUKS | opłacono on-line | ||||
LUKS SEROCK | |||||||||
70 | Gatner Adam Marek | Serock | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | LUKS SEROCK | opłacono on-line | ||||
71 | Lamberska Wiktoria | Serock | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | LUKS SEROCK | |||||
Leśnictwo Smolarnia | |||||||||
72 | Chmara Anna | Smolarnia | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Leśnictwo Smolarnia | opłacono on-line | ||||
MCŚ Team | |||||||||
73 | Marchlewski Kamil | Chełmno | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | MCŚ Team | opłacono on-line | ||||
74 | Jagła Dagmara | Wałkowiska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | MCŚ Team | opłacono | ||||
75 | RONOWSKA Maria | Świecie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | MCŚ Team | opłacono | ||||
76 | Kmieciak Krzysztof | Krąplewice | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | MCŚ Team | opłacono on-line | ||||
77 | Pawłowski Tomasz | Świecie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | MCŚ Team | opłacono on-line | ||||
78 | Spasińska Izabela | Świecie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | MCŚ Team | opłacono on-line | ||||
MLKS Nadwiślanin | |||||||||
79 | Marchlewski Adrian | Chełmno | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | MLKS Nadwiślanin | |||||
MTB ELDAR ŚWIECIE | |||||||||
80 | Schröder Marcin | Swiecie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | MTB ELDAR ŚWIECIE | opłacono | ||||
Maratończyk Wielki Klincz | |||||||||
81 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line | ||||
Mojsonki | |||||||||
82 | Mojek Radosław | Grupa | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Mojsonki | opłacono on-line | ||||
83 | Barska-Mojek Beata | Grupa | Nordic Walking - 5 km | Mojsonki | opłacono on-line | ||||
Morsy Zblewo Run Team | |||||||||
84 | Fojut Marcin | Bytonia | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line | ||||
Morsy z Grudziądza | |||||||||
85 | Szatkowski Józef | Grudziądz | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Morsy z Grudziądza | opłacono on-line | ||||
Mutomboteam | |||||||||
86 | Piotrowski Arkadiusz | Dworzysko | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Mutomboteam | opłacono on-line | ||||
Nadleśnictwo Dąbrowa | |||||||||
87 | Kęska Rafał | Świecie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Nadleśnictwo Dąbrowa | opłacono on-line | ||||
OKK OTLEWSKI | |||||||||
88 | Otlewska Ewa | Osie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | OKK OTLEWSKI | opłacono on-line | ||||
89 | Dmuchowska Lucyna | Osie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | OKK OTLEWSKI | opłacono on-line | ||||
90 | Czapka Wojciech | Osie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | OKK OTLEWSKI | opłacono on-line | ||||
91 | Bogun Hanna | Laskowice | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | OKK OTLEWSKI | opłacono on-line | ||||
OSP Osie | |||||||||
92 | Sprada Waldemar | Osie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | OSP Osie | opłacono | ||||
93 | Karwasz Marek | Osie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | OSP Osie | opłacono on-line | ||||
94 | Witek Karol | Osie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | OSP Osie | opłacono on-line | ||||
Oskie Sęki | |||||||||
95 | Zdyb Leszek | Osie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Oskie Sęki | opłacono | ||||
Oskie sęki | |||||||||
96 | Fałkowski Zbyszek | Osie | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | Oskie sęki | opłacono | ||||
PSP GRUDZIĄDZ | |||||||||
97 | Barczyk Krzysztof | Grudziądz | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | PSP GRUDZIĄDZ | opłacono on-line | ||||
PSP Warlubie | |||||||||
98 | Kruczyńska Magdalena | Warlubie | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | PSP Warlubie | |||||
99 | Strelau Maja | Warlubie | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | PSP Warlubie | |||||
100 | Reszka Sebastian | Warlubie | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | PSP Warlubie | |||||
101 | Kuśmierek Paweł | Warlubie | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | PSP Warlubie | |||||
102 | Wilamowski Mateusz | Warlubie | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | PSP Warlubie | |||||
103 | Nesterowicz Igor | Warlubie | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | PSP Warlubie | |||||
104 | Zwolicki Piotr | Warlubie | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | PSP Warlubie | |||||
105 | Szymańska Lena | Warlubie | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | PSP Warlubie | |||||
106 | Frankiewicz Madgalena | Warlubie | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | PSP Warlubie | |||||
107 | Kaczmar Weronika | Warlubie | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | PSP Warlubie | |||||
108 | Gleske Amelia | Warlubie | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | PSP Warlubie | |||||
109 | Wiśniewski Maciej | Warlubie | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | PSP Warlubie | |||||
110 | Kluska Fabian | Warlubie | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | PSP Warlubie | |||||
111 | Danielewicz Mikołaj | Warlubie | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | PSP Warlubie | |||||
112 | Górski Jakub | Warlubie | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | PSP Warlubie | |||||
113 | Ossowska Dominika | Warlubie | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | PSP Warlubie | |||||
114 | Czaplewska Oliwia | Warlubie | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | PSP Warlubie | |||||
115 | Kułaga Bianka | Warlubie | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | PSP Warlubie | |||||
116 | Malinowska Weronika | Warlubie | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | PSP Warlubie | |||||
117 | Kłoda Arleta | Warlubie | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | PSP Warlubie | |||||
118 | Borucka Kornelia | Warlubie | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | PSP Warlubie | |||||
119 | Sosnowski Piotr | Warlubie | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | PSP Warlubie | |||||
120 | Hoffmann Przemysław | Warlubie | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | PSP Warlubie | |||||
121 | Woliński Kamil | Warlubie | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | PSP Warlubie | |||||
122 | Zieliński Miłosz | Warlubie | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | PSP Warlubie | |||||
123 | Menka Jakub | Warlubie | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | PSP Warlubie | |||||
124 | Pająk Łukasz | Warlubie | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | PSP Warlubie | |||||
125 | Pawlak Nikodem | Warlubie | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | PSP Warlubie | |||||
126 | Malinowski Mateusz | Warlubie | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | PSP Warlubie | |||||
127 | Grosser Fabian | Warlubie | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | PSP Warlubie | |||||
Paczka W Ruchu | |||||||||
128 | Lipinski Rafał | Legbąd | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Paczka W Ruchu | opłacono on-line | ||||
129 | Lipiec-Bortkiewicz Renata | Legbąd | Nordic Walking - 5 km | Paczka W Ruchu | opłacono on-line | ||||
Piękny | |||||||||
130 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Piękny | opłacono on-line | ||||
Politechnika Gdańska | |||||||||
131 | Redzimski Jakub | Gdańsk | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Politechnika Gdańska | opłacono | ||||
Przedszkole | |||||||||
132 | Kwiatek Kacper | Grudziądz | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Przedszkole | |||||
Przedszkole Miłobądz | |||||||||
133 | Kruszyński Tymon | M I Ł O B Ą D Z | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Przedszkole Miłobądz | |||||
134 | Kruszyński Emil | M I Ł O B Ą D Z | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Przedszkole Miłobądz | |||||
Real-na Gwiazdeczka | |||||||||
135 | Dudziak Mateusz | Tczew | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Real-na Gwiazdeczka | opłacono on-line | ||||
Run4fun | |||||||||
136 | Sierakowski Maciej | Grupa | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Run4fun | opłacono | ||||
RunWomen | |||||||||
137 | Świstowska Małgorzata | Grupa | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | RunWomen | opłacono on-line | ||||
138 | Morczyńska Gabriela | Grupa | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | RunWomen | opłacono on-line | ||||
SIG Grudziadz | |||||||||
139 | Pożywiłko Marcin | Grudziądz | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | SIG Grudziadz | opłacono on-line | ||||
SP 8 Grudziądz | |||||||||
140 | Tobolski Konrad | Grudziądz | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP 8 Grudziądz | |||||
SP Bukowiec | |||||||||
141 | Chmielewska Anna | Bukowiec | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Bukowiec | |||||
142 | Chmielewski Jakub | Bukowiec | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Bukowiec | |||||
SP Drzycim | |||||||||
143 | Chróścińska Martyna | Drzycim | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Drzycim | |||||
144 | Śledź Lena | Drzycim | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Drzycim | |||||
145 | Szyndler Roxana | Drzycim | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Drzycim | |||||
146 | Talaśka Tamara | Drzycim | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Drzycim | |||||
147 | Patina Nikola | Drzycim | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Drzycim | |||||
148 | Skrzypińska Agnieszka | Drzycim | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Drzycim | |||||
149 | Witkowska Agnieszka | Drzycim | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Drzycim | |||||
150 | Sitkiewicz Jakub | Drzycim | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Drzycim | |||||
151 | Skorupski Mateusz | Drzycim | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Drzycim | |||||
152 | Lewandowski Marcel | Drzycim | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Drzycim | |||||
153 | Sudoł Wojciech | Drzycim | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Drzycim | |||||
154 | Pilarski Alan | Drzycim | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Drzycim | |||||
155 | Konopa Patrycja | Drzycim | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Drzycim | |||||
156 | Uzdowska Oliwia | Drzycim | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Drzycim | |||||
157 | Chylewska Alicja | Drzycim | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Drzycim | |||||
158 | Gołecka Aleksandra | Drzycim | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Drzycim | |||||
159 | Ziółkowska Otylia | Drzycim | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Drzycim | |||||
160 | Kielpińska Julia | Drzycim | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Drzycim | |||||
161 | Mania Alicja | Drzycim | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Drzycim | |||||
162 | Banach Amelia | Drzycim | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Drzycim | |||||
163 | Byrszel Kinga | Drzycim | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Drzycim | |||||
164 | Konarski Tomasz | Drzycim | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Drzycim | |||||
165 | Wójcik Hubert | Drzycim | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Drzycim | |||||
166 | Kołodzik Daniel | Drzycim | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Drzycim | |||||
167 | Bilkiewicz Karol | Drzycim | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Drzycim | |||||
168 | Umlauf Kamil | Drzycim | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Drzycim | |||||
169 | Sudoł Piotr | Drzycim | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Drzycim | |||||
170 | Wróbel Szymon | Drzycim | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Drzycim | |||||
171 | Różycki Marcel | Drzycim | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Drzycim | |||||
172 | Zieliński Bartosz | Drzycim | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Drzycim | |||||
173 | Radziszewski Daniel | Drzycim | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Drzycim | |||||
174 | Skorupski Paweł | Drzycim | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Drzycim | |||||
175 | Sudoł Laura | Drzycim | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | SP Drzycim | |||||
176 | Krakowska Kamila | Drzycim | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | SP Drzycim | |||||
177 | Deręgowska Natalia | Drzycim | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | SP Drzycim | |||||
178 | Kobylarz Patrycja | Drzycim | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | SP Drzycim | |||||
179 | Parkitna Zuzanna | Drzycim | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | SP Drzycim | |||||
180 | Duszyński Jakub | Drzycim | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Drzycim | |||||
181 | Sitkiewicz Paweł | Drzycim | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Drzycim | |||||
182 | Sitkiewicz Sebastian | Drzycim | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Drzycim | |||||
183 | Jarantowicz Oskar | Drzycim | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Drzycim | |||||
184 | Sworowski Mateusz | Drzycim | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Drzycim | |||||
185 | Lewandowski Brajan | Drzycim | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Drzycim | |||||
SP Gródek | |||||||||
186 | Fierek Wiktor | Gródek | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Gródek | |||||
187 | Fierek Jan | Gródek | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Gródek | |||||
SP Miłobądz | |||||||||
188 | Kruszyńska Olga | M I Ł O B Ą D Z | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Miłobądz | |||||
SP NR 4 | |||||||||
189 | Barczyk Róża | Grudziądz | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP NR 4 | |||||
SP Osie | |||||||||
190 | Karpus Jagoda | Osie | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |||||
191 | Werner Julita | Osie | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |||||
192 | Urbańska Julia | Osie | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |||||
193 | Bogun Marta | Osie | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |||||
194 | Arczyńska Kornelia | Osie | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |||||
195 | Danowska Martyna | Osie | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |||||
196 | Majkowska Kinga | Osie | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |||||
197 | Orzechowska Antonina | Osie | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |||||
198 | Kruszczyńska Zuzanna | Osie | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |||||
199 | Pruszak Karolina | Osie | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |||||
200 | Ostrowska Katarzyna | Osie | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |||||
201 | Guzik Martyna | Osie | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |||||
202 | Mientka Nadia | Osie | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |||||
203 | Pozorska Wiktoria | Osie | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |||||
204 | Prihodko Petro | Osie | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |||||
205 | Różyński Patryk | Osie | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |||||
206 | Witek Mateusz | Osie | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |||||
207 | Kuzimski Jakub | Osie | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |||||
208 | Adamski Maksymilian | Osie | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |||||
209 | Gibas Wojciech | Osie | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |||||
210 | Fierek Filip | Osie | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |||||
211 | Wąsikowski Maksymilian | Osie | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |||||
212 | Kuzimski Karol | Osie | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |||||
213 | Kozłowski Michał | Osie | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |||||
214 | Witek Mateusz | Osie | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |||||
215 | Konopacki Mikołaj | Osie | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |||||
216 | Kuzimski Dominik | Osie | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |||||
217 | Łoński Karol | Osie | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |||||
218 | Sękowski Paweł | Osie | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |||||
219 | Suchomski Paweł | Osie | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |||||
220 | Krupa Aleksander | Osie | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |||||
221 | Szygendowska Amelia | Osie | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Osie | |||||
222 | Wiśniewska Oliwia | Osie | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Osie | |||||
223 | Jakimowicz Marta | Osie | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Osie | |||||
224 | Zielińska Oliwia | Osie | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Osie | |||||
225 | Jankowska Paulina | Osie | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Osie | |||||
226 | Sowińska Aleksandra | Osie | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Osie | |||||
227 | Kujawa Zofia | Osie | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Osie | |||||
228 | Ziółkowska Natalia | Osie | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Osie | |||||
229 | Grabska Amelia | Osie | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Osie | |||||
230 | Cybula Daria | Osie | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Osie | |||||
231 | Gerka Liliana | Osie | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Osie | |||||
232 | Mazuch Wiktoria | Osie | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Osie | |||||
233 | Mazuch Marta | Osie | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Osie | |||||
234 | Kubera Agnieszka | Osie | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Osie | |||||
235 | Gąsiorowska Zuzanna | Osie | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Osie | |||||
236 | Recka Magdalena | Osie | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Osie | |||||
237 | Ziemblińska Martyna | Osie | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Osie | |||||
238 | Orlikowska Paulina | Osie | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Osie | |||||
239 | Nagórska Oliwia | Osie | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Osie | |||||
240 | Herman Paulina | Osie | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Osie | |||||
241 | Pilarska Maja | Osie | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Osie | |||||
242 | Greszczeszyn Wiktoria | Osie | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Osie | |||||
243 | Klonowska Oliwia | Osie | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Osie | |||||
244 | Steffan Marcelina | Osie | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Osie | |||||
245 | Owczarz Oliwia | Osie | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | SP Osie | |||||
246 | Szulta Wojciech | Osie | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Osie | |||||
247 | Kwiatkowski Oliwer | Osie | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Osie | |||||
248 | Pawlik Michał | Osie | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Osie | |||||
249 | Żurawski Kacper | Osie | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Osie | |||||
250 | Kośmider Jakub | Osie | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Osie | |||||
251 | Nowakowski Alan | Osie | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Osie | |||||
252 | Gapiński Damian | Osie | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Osie | |||||
253 | Konieczka Artur | Osie | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Osie | |||||
254 | Grzywacz Maciej | Osie | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Osie | |||||
255 | Kilichowski Kacper | Osie | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Osie | |||||
256 | Szwankowski Wiktor | Osie | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Osie | |||||
257 | Mazuch Błażej | Osie | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Osie | |||||
258 | Korcz Alan | Osie | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Osie | |||||
259 | Kwiatkowska Roksana | Osie | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | SP Osie | |||||
260 | Arczyńska Julia | Osie | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | SP Osie | |||||
261 | Adametz Sara | Osie | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | SP Osie | |||||
262 | Kawecka Małgorzata | Osie | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | SP Osie | |||||
263 | Szmelter Paulina | Osie | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | SP Osie | |||||
264 | Czuryło Rozalia | Osie | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | SP Osie | |||||
265 | Krawczyk Wiktoria | Osie | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | SP Osie | |||||
266 | Polak Zuzanna | Osie | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | SP Osie | |||||
267 | Cybulska Anna | Osie | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | SP Osie | |||||
268 | Kwidzińska Paulina | Osie | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | SP Osie | |||||
269 | Kwidzińska Weronika | Osie | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | SP Osie | |||||
270 | Ostrowska Brygida | Osie | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | SP Osie | |||||
271 | Jaśniewski Patryk | Osie | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Osie | |||||
272 | Szefler Marcin | Osie | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Osie | |||||
273 | Gzella Dominik | Osie | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Osie | |||||
274 | Piór Mateusz | Osie | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Osie | |||||
275 | Witek Szymon | Osie | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Osie | |||||
276 | Kędzierski Seweryn | Osie | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Osie | |||||
277 | Nowakowski Fabian | Osie | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Osie | |||||
278 | Mączkowski Jakub | Osie | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Osie | |||||
279 | Aniszewski Sebastian | Osie | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Osie | |||||
280 | Melzer Mikołaj | Osie | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Osie | |||||
281 | Gaca Maciej | Osie | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Osie | |||||
282 | Greszczeszyn Nataniel | Osie | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Osie | |||||
283 | Kuzimski Przemysław | Osie | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Osie | |||||
284 | Kwaśniewski Łukasz | Osie | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Osie | |||||
285 | Chmara Michał | Osie | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | SP Osie | |||||
SP Śliwice | |||||||||
286 | Kłopotek Adam | Śliwice | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Śliwice | |||||
STRAŻ POŻARNA OSIE | |||||||||
287 | Pilarski Maksymilian | Osie / Wałkowiska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | STRAŻ POŻARNA OSIE | opłacono | ||||
Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz | |||||||||
288 | Dyjach Piotr | Świecie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz | opłacono on-line | ||||
Schumacher Team Bydgoszcz | |||||||||
289 | Kuc Bartosz | Świecie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Schumacher Team Bydgoszcz | opłacono on-line | ||||
290 | Dyjach Robert | Gruczno | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Schumacher Team Bydgoszcz | opłacono on-line | ||||
Solenis | |||||||||
291 | Modrzejewski Milosz | Sulnowo | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Solenis | opłacono on-line | ||||
Sp 8 ŚWIECIE | |||||||||
292 | Schröder Maja | Swiecie | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Sp 8 ŚWIECIE | |||||
Street Workout Świecie | |||||||||
293 | Pazdro Mateusz | Świecie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Street Workout Świecie | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa Warlubie | |||||||||
294 | Krusińska Weronika | Warlubie | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Szkoła Podstawowa Warlubie | |||||
Szkoła Podstawowa Wielki Podles | |||||||||
295 | Żywicki Igor | Sarnowy | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Szkoła Podstawowa Wielki Podles | |||||
296 | Żywicka Kinga | Sarnowy | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | Szkoła Podstawowa Wielki Podles | |||||
Szkoła Podstawowa w Nowem | |||||||||
297 | Szyplewska Agata | Nowe | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | Szkoła Podstawowa w Nowem | |||||
Szkoła Podstawowa w Osiu | |||||||||
298 | Porożyńska Jagoda | Osie | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Szkoła Podstawowa w Osiu | |||||
299 | Babińska Bianka | Osie | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Szkoła Podstawowa w Osiu | |||||
300 | Szymczak Maksymilian | Osie | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Szkoła Podstawowa w Osiu | |||||
301 | Melzer Wiktor | Osie | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Szkoła Podstawowa w Osiu | |||||
Szkoła podstawowa Chełmno | |||||||||
302 | Osiński Hubert | Chełmno | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Szkoła podstawowa Chełmno | |||||
Szkoła podstawowa Grupa | |||||||||
303 | Osińska Amelia | Grupa | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | Szkoła podstawowa Grupa | |||||
Sęki | |||||||||
304 | Fałkowski Zbigniew | Osie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Sęki | opłacono on-line | ||||
305 | Dejnowski Tomasz | Śliwiczki | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | Sęki | opłacono | ||||
Sęki ś | |||||||||
306 | Dejnowski Tomek | Śliwiczki | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Sęki ś | opłacono | ||||
T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO | |||||||||
307 | Dłoniak Edmund | Gniewkowo | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km (osoby powyżej 70 roku życia) | T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO | |||||
THE RUNNERS ŚWIECIE | |||||||||
308 | RATKOWSKA MAŁGORZATA | ŚWIECIE | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | THE RUNNERS ŚWIECIE | opłacono on-line | ||||
TKKF Chełmno | |||||||||
309 | Janowski Piotr | Nowawieś Chełmińska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | TKKF Chełmno | opłacono on-line | ||||
310 | Lis Janusz | Grudziądz | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | TKKF Chełmno | opłacono on-line | ||||
TKKF Kolejarz Bydgoszcz | |||||||||
311 | Suchomski Eugeniusz | Laskowice | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono on-line | ||||
312 | LENC JANUSZ | Bydgoszcz | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono on-line | ||||
Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi | |||||||||
313 | Jankowski Olgierd | Mirachowo | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi | opłacono on-line | ||||
314 | Bartkowski Patryk Bartkowski | Tuchola | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi | opłacono on-line | ||||
315 | Kozłowski Hubert | Tuchola | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi | opłacono | ||||
316 | Nogalski Jakub | Tuchola | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi | opłacono | ||||
317 | Gostomski Hubert | Gdynia | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi | opłacono | ||||
318 | Wiśniewski Filip | Nowa Łubianka | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi | opłacono | ||||
319 | Zielińska Dominika | Jakubowo | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi | opłacono | ||||
320 | Grzywacz Anna | Tuchola | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi | opłacono on-line | ||||
321 | Rzepa Jakub | Luzino | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi | opłacono | ||||
322 | Dudko Paweł | Tuchola | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi | opłacono | ||||
323 | Gęsikowski Oskar | Tuchola | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi | opłacono | ||||
324 | Sokołowski Piotr | Tuchola | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi | opłacono | ||||
325 | Żabińska Zuzanna | Karsin | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi | opłacono | ||||
326 | Deinowska Anna | Osie | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi | opłacono | ||||
327 | Rekowski Jan | Tuchola | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi | opłacono | ||||
Technikum Leśne w Tucholi | |||||||||
328 | Kruczkowska Oliwia | Tuchola | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | Technikum Leśne w Tucholi | opłacono | ||||
329 | Błaszkiewicz Marta | Tuchola | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | Technikum Leśne w Tucholi | opłacono | ||||
Terenowy Zawrót Głowy | |||||||||
330 | Klajbor Mariusz | Czersk Świecki | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Terenowy Zawrót Głowy | |||||
The Runners Świecie | |||||||||
331 | Karnecki Rafał | Świecie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | The Runners Świecie | opłacono on-line | ||||
332 | Janus Dawid | Świecie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | The Runners Świecie | opłacono on-line | ||||
333 | Kuźma Anna | Świecie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | The Runners Świecie | opłacono on-line | ||||
334 | Golinski Michał | Świecie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | The Runners Świecie | opłacono on-line | ||||
335 | Chabros Małgorzata | Świecie | Nordic Walking - 5 km | The Runners Świecie | opłacono on-line | ||||
The Runners Świecie | |||||||||
336 | Dziennik Maciej | Świecie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | The Runners Świecie | opłacono | ||||
337 | Koprowicz Katarzyna | Świecie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | The Runners Świecie | opłacono | ||||
338 | Grajewski Patryk | Świecie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | The Runners Świecie | opłacono | ||||
339 | Borek Robert | Świecie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | The Runners Świecie | opłacono on-line | ||||
340 | Olkowski Jurek | Świecie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | The Runners Świecie | opłacono on-line | ||||
341 | Gronowski Michał Gronowski | Świecie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | The Runners Świecie | opłacono on-line | ||||
Tkkf Kolejarz Bydgoszcz | |||||||||
342 | Lenc Sebastian | Laskowice Pomorskie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Tkkf Kolejarz Bydgoszcz | opłacono on-line | ||||
343 | Angiel Władysław | Bydgoszcz | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km (osoby powyżej 70 roku życia) | Tkkf Kolejarz Bydgoszcz | |||||
Tomek Biega Grudziądz | |||||||||
344 | Banach Tomasz | Grudziądz | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Tomek Biega Grudziądz | opłacono | ||||
Tucholanka Tuchola | |||||||||
345 | Szwarc Rafał | Tuchola | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Tucholanka Tuchola | opłacono on-line | ||||
UMK Toruń | |||||||||
346 | Kunz Mieczysław | Toruń | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | UMK Toruń | opłacono on-line | ||||
WDA Świecie | |||||||||
347 | Grzywacz Maciej | Sulnowo | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | WDA Świecie | opłacono on-line | ||||
Wataha - Łączy nas bieganie | |||||||||
348 | Roszak Zbigniew | Gniewkowo | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Wataha - Łączy nas bieganie | opłacono on-line | ||||
Wtorkowy Trening | |||||||||
349 | Kamiński Marcin | Grudziądz | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Wtorkowy Trening | opłacono on-line | ||||
ZABIEGANE DWIE | |||||||||
350 | Wiśniewska Kornelia | Gdańsk | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | ZABIEGANE DWIE | opłacono on-line | ||||
351 | DALKE JOWITA | Gdańsk | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | ZABIEGANE DWIE | opłacono on-line | ||||
ZSL Goraj | |||||||||
352 | Kasprzak Patrycja | Czarnków | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | ZSL Goraj | opłacono on-line | ||||
Zieloni Łąg | |||||||||
353 | Redzimski Wiesław | Gdańsk | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Zieloni Łąg | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
354 | Perron Monika | Świecie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
355 | Grudnowski Krzysztof | Frank | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
356 | Martko Marita | Zalesie Szlacheckie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
357 | Skibski Marcin | Świecie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
358 | Klich Łukasz | Świecie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
359 | Nowicka Tatiana | Świecie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
360 | Konieczka Michał | Osie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |||||
361 | Łytkowski Bogdan | Osie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |||||
362 | Stykała Magdalena | Bukowiec | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |||||
363 | Kruszyńska Agnieszka | M I Ł O B Ą D Z | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
364 | Roczyński Krzysztof | Grudziądz | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | ||||||
365 | Szwarc Waldemar | Lniano | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |||||
366 | Szwarc Agnieszka | Lniano | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |||||
367 | Łepek Karolina | Mirowice | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |||||
368 | JEGIERSKA ANNA JEGIERSKA | GRUDZIĄDZ | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
369 | Błaszczuk Grzegorz | Mikołajki Pomorskie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
370 | Kaczyński Jerzy | Świecie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
371 | Szkopek Krzysztof | Szczecinek | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
372 | Dekowska Monika | Wętfie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
373 | Dagga Dawid | Rywałd | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
374 | Żak Józef | Śliwice | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |||||
375 | Derkowski Waldemar | Świecie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
376 | Rudnicki Sławomir | Warszawa | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
377 | PĘK GRZEGORZ | GRUPA | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
378 | Wrocławski Dariusz | Sopot | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
379 | Nawrot Piotr | Grudziądz | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
380 | Karnowski Marcin | Rosochatka | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |||||
381 | Gierwatowski Mariusz | Śliwice | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |||||
382 | Śliwa Marek | Krąplewice | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |||||
383 | Abczyński Robert | Świecie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
384 | Nowak Ewa | Drzycim | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |||||
385 | Kozłowski Krzysztof | Śliwice | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
386 | Klin Paulina | Czersk | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
387 | Dobrowolska Agnieszka | Świecie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
388 | Bartkowski Mariusz | Grudziądz | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
389 | Osicki Błażej | Osie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |||||
390 | Krawczyszyn Tomasz | Grudziądz | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
391 | Brac Grażyna | Grudziądz | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
392 | Brac Marian | Grudziądz | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
393 | Wszelak Dariusz | Grudziądz | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
394 | Morgaś Łukasz | Bukowiec | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
395 | Gronowski Szymon | Grudziądz | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
396 | Szydłowska Ewa | Świecie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |||||
397 | Kminikowska Grażyna | Świecie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
398 | Klimek Barbara | Katowice | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |||||
399 | Lipniewska Magdalena | Kolno | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |||||
400 | Michałowski Krzysztof | Grudziądz | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
401 | Kulińska Agnieszka | Grudziądza | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
402 | Wąsikowska Justyna | Osie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
403 | Krawczyk Arkadiusz Krawczyk | Bukowiec | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
404 | Czarny Paweł | Bełchatów | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |||||
405 | Osinski Tomasz | Grupa | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
406 | Małek Renata | Lniano | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
407 | Chmara-Baker Grazyna | Brzeziny | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |||||
408 | Sykuła Marcin | Bukowiec | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |||||
409 | Chabros Teresa | Świecie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
410 | Michna Justyna | Świecie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
411 | Wysocki Patryk | Tuchola | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
412 | Czeczinska Pamela | Świecie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |||||
413 | Maliarenko Serhii | Osie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |||||
414 | Semanyuk Orest | Sliwice | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |||||
415 | Thiede Ola | Świecie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
416 | Kątowski Tadeusz | Świecie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
417 | Konarska Svetlana | Świecie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |||||
418 | Sowiński Łukasz | Osie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
419 | Libecki Marcin | Świecie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
420 | Jarzab Piotr Jarzab | Solec kujawski | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
421 | Suchomska Beata | Świekatowo | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
422 | Skwiercz Magdalena Skwiercz | Osie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
423 | Płomiński Andrzej | Oise | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |||||
424 | Pacek Mirosław | Serock | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
425 | Witkowski Wojciech | Grudziądz | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |||||
426 | Wrzesińska Krystyna | więcbork | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
427 | subkowski artur | świecie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
428 | Pawlik-Kiełpińska Hanna | Szarłata | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
429 | Pawlik Krzysztof | Szarłata | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
430 | Skwiercz Justyna | Krąplewice | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |||||
431 | Pawlicki Marcin | Bydgoszcz | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
432 | Słowy Robert | Jeżewo | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |||||
433 | PLEWA Bartosz | Grudziądz | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
434 | ŚLIWA ZBIGNIEW | LASKOWICE | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | ||||||
435 | Szyplewski Bartosz | Nowe | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono | |||||
436 | Kamińska Ania | Grudziądz | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
437 | Brac Paweł | Grudziądz | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
438 | Janka Maciej | Pelplin | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
439 | Knepka Piotr | Świecie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | ||||||
440 | Kowalski Jacek | Solec Kujawski | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
441 | Piotrowski Radosław | Osie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
442 | Paszek Sebastian | Skarszewo | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
443 | Stankowski Wiesław | Wąbrzeźno | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | opłacono on-line | |||||
444 | Szymczyk Adam | Świecie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km (osoby powyżej 70 roku życia) | ||||||
445 | Lytkowski Bogdan | Aberdeen | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | opłacono | |||||
446 | Padowicz Anna | Warszawa | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | opłacono on-line | |||||
447 | Brodowski Tomasz | Toruń | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | opłacono | |||||
448 | Osiński Krzysztof | Zakrzewo | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | opłacono on-line | |||||
449 | Wencel Waldemar | Barłogi Lesniczówka | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | opłacono | |||||
450 | Błażejewski Paweł | Niemcz | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | opłacono on-line | |||||
451 | Hoffmann Kamil | Cekcynek | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | opłacono on-line | |||||
452 | Łyczywek Aleksandra | Tuchola | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | opłacono | |||||
453 | Wąsikowski Miłosz | Osie | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK | opłacono | |||||
454 | Ufnowska Maja | Czersk | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | ||||||
455 | SZLACHCIKOWSKA WERONIKA | ŚLIWICE | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | ||||||
456 | Baker Sophie | Brzeziny | Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | ||||||
457 | Gronowski Antoni | Grudziądz | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | ||||||
458 | Dziennik Mateusz | Świecie | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | ||||||
459 | Hoffmann Szymon | Cekcynek | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | ||||||
460 | Gierwatowska Katarzyna | Śliwice | Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m | ||||||
461 | Obrzanowski Bartosz | Zmość | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | ||||||
462 | MAŁEK AGATA | LNIANO | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | ||||||
463 | Horbacz Klaudia | Osie | Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m | ||||||
464 | CHMARA MICHAŁ | BRZEZINY | Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m | ||||||
465 | Żołnowski Edward | Grudziądz | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |||||
466 | Trzciński Franciszek | Chełmno | Nordic Walking - 5 km | ||||||
467 | Wojciechowska Ewa | Szlachta | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |||||
468 | Wencel Jolanta | Barłogi Lesniczówka | Nordic Walking - 5 km | opłacono | |||||
469 | Gosieniecka-Żurek Julita | Drzycim | Nordic Walking - 5 km | opłacono | |||||
470 | Roszczyniała Maria | Osie | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |||||
471 | Nowakowska Ewa | Lniano | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |||||
472 | Olejarczyk Agata | Łęgowo | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |||||
473 | Olejarczyk Daniel | Łęgowo | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |||||
474 | Rezmer Brygida | Duże Krówno | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |||||
475 | Glama Maria | Lniano | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |||||
476 | Rymaszewska Jolanta | Bydgoszcz | Nordic Walking - 5 km | opłacono | |||||
477 | Kocinska Danuta | Rytel | Nordic Walking - 5 km | ||||||
478 | PĘK MAŁGORZATA | GRUPA | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |||||
479 | Noga Paula | Świecie | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |||||
480 | Górniak Julia | Bydgoszcz | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |||||
481 | Dyl-Zimny Tatiana | Czapelki | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |||||
482 | Grabowska-Ufnowska Justyna | Czersk | Nordic Walking - 5 km | opłacono | |||||
483 | Knitter Monika | Polanów | Nordic Walking - 5 km | opłacono | |||||
484 | Bieliński Leszek | Bydgoszcz | Nordic Walking - 5 km | opłacono | |||||
485 | Bielińska Edyta | Bydgoszcz | Nordic Walking - 5 km | opłacono | |||||
486 | Gwizdała Zbigniew | Gołąbek | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |||||
487 | Gwizdała Bartosz | Gołąbek | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |||||
488 | Modrzejewska Ewa | Sulnowo | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |||||
489 | Małek Marta | Lniano | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |||||
490 | Małek Andrzej | Lniano | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |||||
491 | kaczmarek jarek | szczutki | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |||||
492 | KACZMAREK ZOFIA | SZCZUTKI | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |||||
493 | Halik-Lewandowska Jadwiga | Kwidzyn | Nordic Walking - 5 km | opłacono | |||||
494 | Lewandowski Roman | Kwidzyn | Nordic Walking - 5 km | opłacono | |||||
495 | Derkowska Małgorzata | Świecie | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |||||
496 | Sulecka Gabriela | Świecie | Nordic Walking - 5 km | opłacono | |||||
497 | Żywicka Roma | Sarnowy | Nordic Walking - 5 km | ||||||
498 | Stobińska Monika | Świecie | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |||||
499 | Dziennik Sabina | Świecie | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |||||
500 | Górecka Katarzyna | Osie | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |||||
501 | Rink Hanna | Osie | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |||||
502 | Chmara Edyta | Brzeziny | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |||||
503 | Witek Bożena | Osie | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |||||
504 | Konieczka Justyna | Osie | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |||||
505 | Chabros Anna | Świecie | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |||||
506 | Kędziora Arkadiusz | Toruń | Nordic Walking - 5 km | opłacono | |||||
507 | Kędziora Tatiana | Toruń | Nordic Walking - 5 km | opłacono | |||||
508 | Łada Aleksandra Łada | Gniewkowo | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |||||
509 | Baker Sean | Brzeziny | Nordic Walking - 5 km | opłacono | |||||
510 | Kruszczyńska Monika Kruszczyńska | Warlubie | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |||||
511 | Pomianowska Joanna Pomianowska | Świecie | Nordic Walking - 5 km | opłacono on-line | |||||
512 | Szalacha Aleksandra | Warlubie | Nordic Walking - 5 km | opłacono | |||||
513 | Trzebkowska Beata | Nowe | Nordic Walking - 5 km | opłacono | |||||
daj radość niepelnosprawnym | |||||||||
514 | Łopiński Aleksy | Piła | Nordic Walking - 5 km - osoby powyżej 70 roku życia | daj radość niepelnosprawnym | |||||
dwa kije bez nart | |||||||||
515 | jezierski adam | kwidzyn | Nordic Walking - 5 km | dwa kije bez nart | opłacono | ||||
516 | jezierska jolanta | kwidzyn | Nordic Walking - 5 km | dwa kije bez nart | opłacono | ||||
niezrzeszona | |||||||||
517 | Zaręba Beata | Kaliska | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | niezrzeszona | opłacono on-line | ||||
oskie sęki | |||||||||
518 | Deinowski Mariusz | Osie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | oskie sęki | opłacono on-line | ||||
tg sokół gniewkowo | |||||||||
519 | Gola Grzegorz | markowo | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | tg sokół gniewkowo | opłacono on-line | ||||
Łabiszyn Runners | |||||||||
520 | Werner Michał | Łabiszyn | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Łabiszyn Runners | opłacono on-line | ||||
Ślęzak Team | |||||||||
521 | Śmistek Paweł | Starogard Gdański | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Ślęzak Team | opłacono | ||||
Świecie | |||||||||
522 | Rubaj Piotr | Świecie | Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km | Świecie | opłacono on-line |
Wyświetleń: 44205