XXX Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego - II Biegowe Grand Prix Kociewia 2019

Wyniki 10km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub Gmina DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 71 KLAYBOR DAWID M 1 M 0-29 ŻAGAŃ 34 BKPANC ŻAGAŃ 10km 0:35:48 16.76 [km/h]
2 84 JARZAB PIOTR M 2 M 30-39 SOLEC KUJAWSKI 10km 0:36:13 16.57 [km/h]
3 158 SKIBSKI MARCIN M 3 M 0-29 ŚWIECIE 10km 0:37:00 16.22 [km/h]
4 60 JANUS DAWID M 4 M 30-39 1 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 10km 0:37:10 16.14 [km/h]
5 34 DYJACH ROBERT M 5 M 30-39 2 GRUCZNO SCHUMACHER TEAM BYDGOSZCZ 10km 0:37:29 16.01 [km/h]
6 178 SZWARC RAFAŁ M 6 M 30-39 3 TUCHOLA TUCHOLANKA TUCHOLA 10km 0:37:35 15.96 [km/h]
7 53 GRZYWACZ MACIEJ M 7 M 0-29 1 SULNOWO WDA ŚWIECIE 10km 0:37:47 15.88 [km/h]
8 55 HARTUNA ZENON M 8 M 50-59 1 PIECE FLORIAN CHOJNICE 10km 0:37:52 15.85 [km/h]
9 122 NAWROT PIOTR M 9 M 40-49 1 GRUDZIĄDZ 10km 0:38:22 15.64 [km/h]
10 97 LENC SEBASTIAN M 10 M 40-49 2 LASKOWICE POMORSKIE TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 10km 0:38:51 15.44 [km/h]
11 182 SZYPLEWSKI BARTOSZ M 11 M 0-29 2 NOWE 10km 0:39:00 15.38 [km/h]
12 32 DUDZIAK MATEUSZ M 12 M 0-29 3 TCZEW REAL-NA GWIAZDECZKA 10km 0:40:09 14.94 [km/h]
13 152 RUBAJ PIOTR M 13 M 30-39 4 ŚWIECIE ŚWIECIE 10km 0:40:19 14.88 [km/h]
14 54 GUBAŃSKI SZYMON M 14 M 0-29 4 DRZYCIM DIABELSKIE PIORUNY 10km 0:40:23 14.86 [km/h]
15 210 ŚLIWA ZBIGNIEW M 15 M 50-59 2 LASKOWICE 10km 0:40:25 14.85 [km/h]
16 193 WESIORA MARIUSZ M 16 M 50-59 3 DRZYCIM DIABELSKIE PIORUNY 10km 0:40:27 14.83 [km/h]
17 183 ŚLIWA MAREK M 17 M 50-59 4 KRĄPLEWICE 10km 0:40:37 14.77 [km/h]
18 215 WRZECIONO ARTUR M 18 M 0-29 5 GRUDZIĄC 10km 0:40:40 14.75 [km/h]
19 5 BARTKOWSKI MARIUSZ M 19 M 30-39 5 GRUDZIĄDZ 10km 0:40:44 14.73 [km/h]
20 154 RYTLEWSKI MICHAŁ M 20 M 30-39 6 ŚLIWICE BIEGAJĄCE ŚLIWICE 10km 0:40:45 14.72 [km/h]
21 3 BANACH TOMASZ M 21 M 30-39 7 GRUDZIĄDZ TOMEK BIEGA GRUDZIĄDZ 10km 0:40:58 14.65 [km/h]
22 90 KUC BARTOSZ M 22 M 30-39 8 ŚWIECIE SCHUMACHER TEAM BYDGOSZCZ 10km 0:41:02 14.62 [km/h]
23 104 LOOSE BARTOSZ M 23 M 30-39 9 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 10km 0:41:05 14.60 [km/h]
24 8 BOREK ROBERT M 24 M 40-49 3 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 10km 0:41:05 14.60 [km/h]
25 67 KARNOWSKI MARCIN M 25 M 30-39 10 ROSOCHATKA 10km 0:41:09 14.58 [km/h]
26 216 REDZIMSKI JAKUB M 26 M 0-29 6 GDAŃSK POLITECHNIKA GDAŃSKA 10km 0:41:11 14.57 [km/h]
27 18 CYRON BOGUMIŁ M 27 M 50-59 5 ŚLIWICE BIEGAJĄCE ŚLIWICE 10km 0:41:13 14.56 [km/h]
28 92 KUNZ MIECZYSŁAW M 28 M 40-49 4 TORUŃ UMK TORUŃ 10km 0:41:21 14.51 [km/h]
29 207 ŻAK JÓZEF M 29 M 30-39 11 ŚLIWICE 10km 0:41:22 14.50 [km/h]
30 83 KORDECKI ROBERT M 30 M 0-29 7 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 10km 0:41:32 14.45 [km/h]
31 33 DYJACH PIOTR M 31 M 0-29 8 ŚWIECIE SCHUMACHER PACKAGING ZAKŁAD BYDGOSZCZ 10km 0:41:35 14.43 [km/h]
32 100 LIPINSKI RAFAŁ M 32 M 40-49 5 LEGBĄD PACZKA W RUCHU 10km 0:41:58 14.30 [km/h]
33 125 OLKOWSKI JUREK M 33 M 60-69 1 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 10km 0:42:23 14.16 [km/h]
34 135 PAZDRO MATEUSZ M 34 M 0-29 9 ŚWIECIE STREET WORKOUT ŚWIECIE 10km 0:42:32 14.11 [km/h]
35 192 WERNER MICHAŁ M 35 M 0-29 10 ŁABISZYN ŁABISZYN RUNNERS 10km 0:42:32 14.11 [km/h]
36 89 KRZEŚNIAK WOJCIECH M 36 M 30-39 12 GRÓDEK DIABELSKIE PIORUNY 10km 0:42:36 14.08 [km/h]
37 138 PILARSKI MAKSYMILIAN M 37 M 0-29 11 OSIE / WAŁKOWISKA STRAŻ POŻARNA OSIE Gmina 10km 0:42:39 14.07 [km/h]
38 46 GOLINSKI MICHAŁ M 38 M 40-49 6 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 10km 0:43:06 13.92 [km/h]
39 78 KMIECIAK KRZYSZTOF M 39 M 30-39 13 KRĄPLEWICE MCŚ TEAM 10km 0:43:13 13.88 [km/h]
40 199 WÓJCIK-WICKA WERONIKA K 1 K 30-39 STAROGARD GDAŃSKI KKB STAROGARD GD. 10km 0:43:39 13.75 [km/h]
41 69 KĄTOWSKI TADEUSZ M 40 M 50-59 6 ŚWIECIE 10km 0:43:45 13.71 [km/h]
42 19 CZAJKA MATEUSZ M 41 M 30-39 14 JEŻEWO LUKS 10km 0:43:55 13.66 [km/h]
43 95 LEMAŃCZYK MICHAŁ M 42 M 30-39 15 TASZEWO JEŻEWO 10km 0:44:27 13.50 [km/h]
44 134 PAWŁOWSKI TOMASZ M 43 M 30-39 16 ŚWIECIE MCŚ TEAM 10km 0:44:34 13.46 [km/h]
45 41 GIERWATOWSKI MARIUSZ M 44 M 40-49 7 ŚLIWICE 10km 0:44:47 13.40 [km/h]
46 175 SZATKOWSKI JÓZEF M 45 M 60-69 2 GRUDZIĄDZ MORSY Z GRUDZIĄDZA 10km 0:45:02 13.32 [km/h]
47 70 KĘSKA RAFAŁ M 46 M 0-29 12 ŚWIECIE NADLEŚNICTWO DĄBROWA 10km 0:45:14 13.26 [km/h]
48 198 WOJCIECHOWSKI SEBASTIAN M 47 M 40-49 8 SZLACHTA DRZEWIARZ SZLACHTA 10km 0:45:18 13.25 [km/h]
49 147 REIMUS MACIEJ M 48 M 30-39 17 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 10km 0:45:18 13.25 [km/h]
50 195 WITEK KAROL M 49 M 30-39 18 OSIE OSP OSIE Gmina 10km 0:45:45 13.11 [km/h]
51 203 WYSOCKI PATRYK M 50 M 0-29 13 TUCHOLA 10km 0:45:52 13.08 [km/h]
52 131 PAWLICKI MARCIN M 51 M 30-39 19 BYDGOSZCZ 10km 0:45:55 13.07 [km/h]
53 110 MALIARENKO SERHII M 52 M 30-39 20 OSIE Gmina 10km 0:46:03 13.03 [km/h]
54 17 CHUDECKI ROBERT M 53 M 40-49 9 GRÓDEK DIABELSKIE PIORUNY 10km 0:46:05 13.02 [km/h]
55 26 DEJNOWSKI TOMEK M 54 M 30-39 21 ŚLIWICZKI SĘKI Ś 10km 0:46:09 13.00 [km/h]
56 176 SZKOPEK KRZYSZTOF M 55 M 50-59 7 SZCZECINEK 10km 0:46:10 13.00 [km/h]
57 31 DOBROWOLSKA AGNIESZKA K 2 K 40-49 ŚWIECIE 10km 0:46:11 12.99 [km/h]
58 25 DEINOWSKI MARIUSZ M 56 M 40-49 10 OSIE OSKIE SĘKI Gmina 10km 0:46:25 12.93 [km/h]
59 49 GROBELNY TOMASZ M 57 M 30-39 22 STAROGARD GD. BBL STAROGARD GD. 10km 0:46:51 12.81 [km/h]
60 47 GOŁĘBIEWSKI JANUSZ M 58 M 50-59 8 ROGÓŹNO BIEGAM PO KROWY 10km 0:47:02 12.76 [km/h]
61 161 SŁOWY ROBERT M 59 M 0-29 14 JEŻEWO 10km 0:47:14 12.70 [km/h]
62 120 MUSZCZYŃSKI CEZARY M 60 M 0-29 15 ŚWIECIE BHP COMPLEX ŚWIECIE 10km 0:47:23 12.66 [km/h]
63 150 ROSZAK ZBIGNIEW M 61 M 30-39 23 GNIEWKOWO WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE 10km 0:47:29 12.64 [km/h]
64 59 JANOWSKI PIOTR M 62 M 50-59 9 NOWAWIEŚ CHEŁMIŃSKA TKKF CHEŁMNO 10km 0:47:35 12.61 [km/h]
65 66 KARNECKI RAFAŁ M 63 M 30-39 24 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 10km 0:47:55 12.52 [km/h]
66 65 KAMIŃSKI MARCIN M 64 M 40-49 11 GRUDZIĄDZ WTORKOWY TRENING 10km 0:47:58 12.51 [km/h]
67 132 PAWLIK KRZYSZTOF M 65 M 40-49 12 SZARŁATA Gmina 10km 0:47:58 12.51 [km/h]
68 94 KWAŚNIEWSKI ROMAN M 66 M 50-59 10 STAROGARD GDAŃSKI K K B STAROGARD GDANSKI Gmina 10km 0:48:02 12.49 [km/h]
69 126 OSICKI BŁAŻEJ M 67 M 30-39 25 OSIE Gmina 10km 0:48:07 12.47 [km/h]
70 39 FRĄCKOWSKI PATRYK M 68 M 0-29 16 TUCHOLA BIEGAJĄCE ŚLIWICE 10km 0:48:17 12.43 [km/h]
71 155 SCHRÖDER MARCIN M 69 M 40-49 13 SWIECIE MTB ELDAR ŚWIECIE 10km 0:48:24 12.40 [km/h]
72 174 SZARMACH STANISŁAW M 70 M 60-69 3 GRÓDEK DIABELSKIE PIORUNY 10km 0:48:26 12.39 [km/h]
73 179 SZWARC WALDEMAR M 71 M 40-49 14 LNIANO 10km 0:48:28 12.38 [km/h]
74 166 SPRADA WALDEMAR M 72 M 40-49 15 OSIE OSP OSIE Gmina 10km 0:48:28 12.38 [km/h]
75 184 ŚMISTEK PAWEŁ M 73 M 30-39 26 STAROGARD GDAŃSKI ŚLĘZAK TEAM 10km 0:48:33 12.36 [km/h]
76 212 CHABDOS MICHAŁ M 74 M 30-39 27 ŚLIWICE 10km 0:48:36 12.35 [km/h]
77 139 PIOTROWSKI ARKADIUSZ M 75 M 40-49 16 DWORZYSKO MUTOMBOTEAM 10km 0:48:36 12.35 [km/h]
78 6 BŁASZCZUK GRZEGORZ M 76 M 50-59 11 MIKOŁAJKI POMORSKIE 10km 0:48:38 12.34 [km/h]
79 21 CZARNY PAWEŁ M 77 M 40-49 17 BEŁCHATÓW 10km 0:48:45 12.31 [km/h]
80 50 GRONOWSKI MICHAŁ M 78 M 40-49 18 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 10km 0:48:56 12.26 [km/h]
81 86 KRAWCZYK ARKADIUSZ M 79 M 0-29 17 BUKOWIEC 10km 0:48:59 12.25 [km/h]
82 130 PASZEK SEBASTIAN M 80 M 30-39 28 SKARSZEWO 10km 0:49:00 12.24 [km/h]
83 36 DZIENNIK MACIEJ M 81 M 40-49 19 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 10km 0:49:01 12.24 [km/h]
84 146 REDZIMSKI WIESŁAW M 82 M 50-59 12 GDAŃSK ZIELONI ŁĄG 10km 0:49:05 12.22 [km/h]
85 87 KRAWCZYSZYN TOMASZ M 83 M 30-39 29 GRUDZIĄDZ 10km 0:49:16 12.18 [km/h]
86 209 MACIEJAK DARIUSZ M 84 M 40-49 20 ŚLIWICE BIEGAJĄCE ŚLIWICE 10km 0:49:19 12.17 [km/h]
87 99 LIBECKI MARCIN M 85 M 40-49 21 ŚWIECIE 10km 0:49:24 12.15 [km/h]
88 211 KNEPKA PIOTR M 86 M 30-39 30 ŚWIECIE 10km 0:49:39 12.08 [km/h]
89 103 LIS JANUSZ M 87 M 50-59 13 GRUDZIĄDZ TKKF CHEŁMNO 10km 0:49:52 12.03 [km/h]
90 42 GLAMA REMIGIUSZ M 88 M 30-39 31 LNIANO DIABELSKIE PIORUNY 10km 0:49:58 12.01 [km/h]
91 151 RÓŻYCKI RYSZARD M 89 M 60-69 4 TCZEW KLUB KOCIEWIAK TCZEW 10km 0:49:59 12.00 [km/h]
92 129 PACEK MIROSŁAW M 90 M 50-59 14 SEROCK 10km 0:50:19 11.92 [km/h]
93 144 RATKOWSKA MAŁGORZATA K 3 K 40-49 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 10km 0:50:23 11.91 [km/h]
94 81 KONIECZKA MICHAŁ M 91 M 30-39 32 OSIE Gmina 10km 0:50:31 11.88 [km/h]
95 205 ZARĘBA BEATA K 4 K 40-49 1 KALISKA NIEZRZESZONA 10km 0:50:42 11.83 [km/h]
96 204 ZABOROWSKA BEATA K 5 K 40-49 2 DRZYCIM DIABELSKIE PIORUNY 10km 0:50:50 11.80 [km/h]
97 167 STANKOWSKI WIESŁAW M 92 M 50-59 15 WĄBRZEŹNO 10km 0:50:56 11.78 [km/h]
98 72 KLEJNA DAWID M 93 M 0-29 18 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 10km 0:51:09 11.73 [km/h]
99 214 BĄCZKOWSKA JULIA K 6 K 0-29 1 ŚWIECIE 10km 0:51:25 11.67 [km/h]
100 28 DERKOWSKI WALDEMAR M 94 M 40-49 22 ŚWIECIE 10km 0:51:29 11.65 [km/h]
101 116 MODRZEJEWSKI MILOSZ M 95 M 40-49 23 SULNOWO SOLENIS 10km 0:51:30 11.65 [km/h]
102 160 SKWIERCZ MAGDALENA K 7 K 30-39 1 OSIE Gmina 10km 0:51:36 11.63 [km/h]
103 38 FOJUT MARCIN M 96 M 40-49 24 BYTONIA MORSY ZBLEWO RUN TEAM 10km 0:51:46 11.59 [km/h]
104 197 WŁOCH TOMASZ M 97 M 30-39 33 DRZYCIM DIABELSKIE PIORUNY 10km 0:51:56 11.55 [km/h]
105 88 KRUSZYŃSKA AGNIESZKA K 8 K 30-39 2 M I Ł O B Ą D Z 10km 0:52:00 11.54 [km/h]
106 163 SOWIŃSKI BŁAŻEJ M 98 M 30-39 34 OSIE EKSTREMALNY TATA Gmina 10km 0:52:02 11.53 [km/h]
107 171 SUCHOMSKA BEATA K 9 K 40-49 3 ŚWIEKATOWO 10km 0:52:06 11.52 [km/h]
108 106 ŁYTKOWSKI BOGDAN M 99 M 50-59 16 OSIE Gmina 10km 0:52:29 11.43 [km/h]
109 169 SUBKOWSKA KLAUDIA K 10 K 30-39 3 ŚWIECIE HERO BOX ŚWIECIE 10km 0:52:42 11.39 [km/h]
110 170 SUBKOWSKI ARTUR M 100 M 40-49 25 ŚWIECIE 10km 0:52:43 11.38 [km/h]
111 75 KLIMEK BARBARA K 11 K 30-39 4 KATOWICE 10km 0:52:52 11.35 [km/h]
112 44 GŁADYSZ KRZYSZTOF M 101 M 40-49 26 SWIECIE GLADZIORKI 10km 0:52:57 11.33 [km/h]
113 140 PIOTROWSKI RADOSŁAW M 102 M 30-39 35 OSIE Gmina 10km 0:52:57 11.33 [km/h]
114 101 LIPKOWSKA MAGDALENA K 12 K 30-39 5 ŚLIWICE BIEGAJĄCE ŚLIWICE 10km 0:53:01 11.32 [km/h]
115 109 MALEK ANDRZEJ M 103 M 60-69 5 KOSCIERZYNA ATLAS RUNNING TEAM 10km 0:53:05 11.30 [km/h]
116 27 DEKOWSKA MONIKA K 13 K 30-39 6 WĘTFIE 10km 0:53:27 11.23 [km/h]
117 58 JANKA WIKTOR M 104 M 0-29 19 PELPLIN DOVISTA ACTIVE TEAM 10km 0:53:27 11.23 [km/h]
118 133 PAWLIK-KIEŁPIŃSKA HANNA K 14 K 40-49 4 SZARŁATA Gmina 10km 0:53:30 11.21 [km/h]
119 82 KOPROWICZ KATARZYNA K 15 K 40-49 5 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 10km 0:53:33 11.20 [km/h]
120 173 SYKUŁA MARCIN M 105 M 30-39 36 BUKOWIEC 10km 0:53:52 11.14 [km/h]
121 61 KOWALSKI JACEK M 106 M 40-49 27 SOLEC KUJAWSKI 10km 0:54:25 11.03 [km/h]
122 189 TOBOLSKI MAREK M 107 M 40-49 28 GRUDZIĄDZ FLORIAN 10km 0:54:29 11.01 [km/h]
123 187 TOBOLSKA ANNA K 16 K 40-49 6 GRUDZIĄDZ FLORIAN GRUDZIĄDZ 10km 0:54:29 11.01 [km/h]
124 202 WSZELAK DARIUSZ M 108 M 50-59 17 GRUDZIĄDZ 10km 0:54:44 10.96 [km/h]
125 119 MORGAŚ ŁUKASZ M 109 M 0-29 20 BUKOWIEC 10km 0:54:46 10.96 [km/h]
126 57 JANKA MACIEJ M 110 M 30-39 37 PELPLIN 10km 0:54:47 10.95 [km/h]
127 201 WRZESIŃSKA KRYSTYNA K 17 K 50-59 1 WIĘCBORK 10km 0:55:07 10.89 [km/h]
128 136 PERRON MONIKA K 18 K 30-39 7 ŚWIECIE 10km 0:55:11 10.87 [km/h]
129 56 JAGŁA DAGMARA K 19 K 30-39 8 WAŁKOWISKA MCŚ TEAM Gmina 10km 0:55:16 10.86 [km/h]
130 1 ABCZYŃSKI ROBERT M 111 M 40-49 29 ŚWIECIE 10km 0:55:29 10.81 [km/h]
131 196 WITKOWSKI WOJCIECH M 112 M 50-59 18 GRUDZIĄDZ 10km 0:55:32 10.80 [km/h]
132 159 SKWIERCZ JUSTYNA K 20 K 0-29 2 KRĄPLEWICE 10km 0:55:34 10.80 [km/h]
133 115 GNIOT BOŻENA K 21 K 30-39 9 MINIKOWO 10km 0:55:59 10.72 [km/h]
134 48 GRAJEWSKI PATRYK M 113 M 30-39 38 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 10km 0:56:06 10.70 [km/h]
135 68 KARWASZ MAREK M 114 M 50-59 19 OSIE OSP OSIE Gmina 10km 0:56:11 10.68 [km/h]
136 29 DŁONIAK EDMUND M 115 M 70+ 1 GNIEWKOWO T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO 10km 0:56:19 10.65 [km/h]
137 15 CHRZANOWSKA CECYLIA K 22 K 60-69 1 LISEWO AKTYWNE LISEWO 10km 0:56:26 10.63 [km/h]
138 172 SUCHOMSKI EUGENIUSZ M 116 M 60-69 6 LASKOWICE TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 10km 0:56:30 10.62 [km/h]
139 14 CHMARA-BAKER GRAZYNA K 23 K 40-49 7 BRZEZINY Gmina 10km 0:56:53 10.55 [km/h]
140 77 KLIN PAULINA K 24 K 30-39 10 CZERSK 10km 0:56:55 10.54 [km/h]
141 10 BRAC MARIAN M 117 M 60-69 7 GRUDZIĄDZ 10km 0:56:55 10.54 [km/h]
142 123 NOWAK EWA K 25 K 40-49 8 DRZYCIM 10km 0:57:25 10.45 [km/h]
143 137 PĘK GRZEGORZ M 118 M 40-49 30 GRUPA 10km 0:57:59 10.35 [km/h]
144 157 SIERAKOWSKI MACIEJ M 119 M 40-49 31 GRUPA RUN4FUN 10km 0:58:13 10.31 [km/h]
145 74 KLICH ŁUKASZ M 120 M 30-39 39 ŚWIECIE 10km 0:58:28 10.26 [km/h]
146 190 TRYGALSKA PAULINA K 26 K 0-29 3 PINCZYN KS SOKÓŁ ZBLEWO 10km 0:58:36 10.24 [km/h]
147 191 WĄSIKOWSKA JUSTYNA K 27 K 40-49 9 OSIE Gmina 10km 0:58:50 10.20 [km/h]
148 12 CHABROS TERESA K 28 K 50-59 2 ŚWIECIE 10km 0:58:52 10.19 [km/h]
149 23 DAGGA DAWID M 121 M 30-39 40 RYWAŁD 10km 0:59:06 10.15 [km/h]
150 43 GŁADYSZ EDYTA K 29 K 40-49 10 SWIECIE GLADZIORKI 10km 0:59:14 10.13 [km/h]
151 4 BARCZYK KRZYSZTOF M 122 M 40-49 32 GRUDZIĄDZ PSP GRUDZIĄDZ 10km 0:59:15 10.13 [km/h]
152 127 OSINSKI TOMASZ M 123 M 30-39 41 GRUPA 10km 0:59:15 10.13 [km/h]
153 208 KACZYŃSKA PATRYCJA K 30 K 0-29 4 STAROGARD 10km 0:59:28 10.09 [km/h]
154 153 RUDNICKI SŁAWOMIR M 124 M 30-39 42 WARSZAWA 10km 0:59:29 10.09 [km/h]
155 98 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 125 M 60-69 8 BĄDKI PIĘKNY 10km 0:59:35 10.07 [km/h]
156 52 GRUDNOWSKI KRZYSZTOF M 126 M 60-69 9 FRANK 10km 0:59:46 10.04 [km/h]
157 11 BRAC PAWEŁ M 127 M 30-39 43 GRUDZIĄDZ 10km 0:59:48 10.03 [km/h]
158 96 LENC JANUSZ M 128 M 60-69 10 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 10km 0:59:56 10.01 [km/h]
159 149 RONOWSKA MARIA K 31 K 50-59 3 ŚWIECIE MCŚ TEAM 10km 0:59:58 10.01 [km/h]
160 20 CZAPKA WOJCIECH M 129 M 40-49 33 OSIE OKK OTLEWSKI Gmina 10km 1:00:05 9.99 [km/h]
161 9 BRAC GRAŻYNA K 32 K 60-69 2 GRUDZIĄDZ 10km 1:00:21 9.94 [km/h]
162 24 DALKE JOWITA K 33 K 30-39 11 GDAŃSK ZABIEGANE DWIE 10km 1:00:34 9.91 [km/h]
163 64 KAMIŃSKA ANIA K 34 K 30-39 12 GRUDZIĄDZ 10km 1:00:35 9.90 [km/h]
164 37 FAŁKOWSKI ZBIGNIEW M 130 M 60-69 11 OSIE SĘKI Gmina 10km 1:00:40 9.89 [km/h]
165 121 MUSZYŃSKA IZABELA K 35 K 50-59 4 BUKOWIEC - 10km 1:00:41 9.89 [km/h]
166 79 KMINIKOWSKA GRAŻYNA K 36 K 40-49 11 ŚWIECIE 10km 1:00:57 9.84 [km/h]
167 73 KLEJNA WIESŁAWA K 37 K 50-59 5 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 10km 1:01:09 9.81 [km/h]
168 35 DYWELSKI MIROSŁAW M 131 M 60-69 12 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 1:01:13 9.80 [km/h]
169 194 WIŚNIEWSKA KORNELIA K 38 K 40-49 12 GDAŃSK ZABIEGANE DWIE 10km 1:01:18 9.79 [km/h]
170 102 LIPNIEWSKA MAGDALENA K 39 K 30-39 13 KOLNO 10km 1:01:58 9.68 [km/h]
171 165 SPASIŃSKA IZABELA K 40 K 40-49 13 ŚWIECIE MCŚ TEAM 10km 1:02:05 9.66 [km/h]
172 217 JAROZEWSKI PIOTR M 132 M 30-39 44 ŚWIECIE 10km 1:02:06 9.66 [km/h]
173 111 MAŁEK RENATA K 41 K 40-49 14 LNIANO 10km 1:02:10 9.65 [km/h]
174 162 SOWIŃSKA MARTA K 42 K 30-39 14 OSIE EKSTREMALNY TATA Gmina 10km 1:02:20 9.63 [km/h]
175 22 CZECZINSKA PAMELA K 43 K 0-29 5 ŚWIECIE 10km 1:03:26 9.46 [km/h]
176 16 CHUDECKA BEATA K 44 K 40-49 15 GRÓDEK DIABELSKIE PIORUNY 10km 1:03:32 9.44 [km/h]
177 124 NOWICKA TATIANA K 45 K 40-49 16 ŚWIECIE 10km 1:03:35 9.44 [km/h]
178 63 KACZYŃSKI JERZY M 133 M 60-69 13 ŚWIECIE 10km 1:03:52 9.39 [km/h]
179 117 MOJEK RADOSŁAW M 134 M 40-49 34 GRUPA MOJSONKI 10km 1:04:35 9.29 [km/h]
180 40 GATNER ADAM MAREK M 135 M 60-69 14 SEROCK LUKS SEROCK 10km 1:07:47 8.85 [km/h]
181 118 MORCZYŃSKA GABRIELA K 46 K 60-69 3 GRUPA RUNWOMEN 10km 1:10:05 8.56 [km/h]
182 114 MICHAŁOWSKI KRZYSZTOF M 136 M 40-49 35 GRUDZIĄDZ 10km 1:10:56 8.46 [km/h]
183 91 KULIŃSKA AGNIESZKA K 47 K 40-49 17 GRUDZIĄDZA 10km 1:10:56 8.46 [km/h]
184 213 BĄCZKOWSKA ELŻBIETA K 48 K 50-59 6 ŚWIECIE 10km 1:11:56 8.34 [km/h]
185 112 MARCHLEWSKI KAMIL M 137 M 30-39 45 CHEŁMNO MCŚ TEAM 10km 1:17:04 7.79 [km/h]
186 186 THIEDE OLA K 49 K 30-39 15 ŚWIECIE 10km 1:18:48 7.61 [km/h]
187 185 ŚWISTOWSKA MAŁGORZATA K 50 K 40-49 18 GRUPA RUNWOMEN 10km 1:19:34 7.54 [km/h]
188 180 SZYDŁOWSKA EWA K 51 K 50-59 7 ŚWIECIE 10km 1:20:36 7.44 [km/h]
189 45 GOLA GRZEGORZ M 138 M 40-49 36 MARKOWO TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 10km 1:22:01 7.32 [km/h]
190 181 SZYMCZYK ADAM M 139 M 70+ 2 ŚWIECIE 10km 1:22:43 7.25 [km/h]
191 2 ANGIEL WŁADYSŁAW M 140 M 70+ 3 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 10km 1:22:51 7.24 [km/h]
192 30 DMUCHOWSKA LUCYNA K 52 K 50-59 8 OSIE OKK OTLEWSKI Gmina 10km 1:22:55 7.24 [km/h]
193 7 BOGUN HANNA K 53 K 30-39 16 LASKOWICE OKK OTLEWSKI 10km 1:22:55 7.24 [km/h]
194 128 OTLEWSKA EWA K 54 K 30-39 17 OSIE OKK OTLEWSKI Gmina 10km 1:22:55 7.24 [km/h]
195 188 TOBOLSKA GRAŻYNA K 55 K 60-69 4 GRUDZIĄDZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 10km 1:23:04 7.22 [km/h]
196 177 SZWARC AGNIESZKA K 56 K 30-39 18 LNIANO 10km 1:23:43 7.17 [km/h]
197 13 CHMARA ANNA K 57 K 30-39 19 SMOLARNIA LEŚNICTWO SMOLARNIA Gmina 10km 1:24:27 7.10 [km/h]

Wyniki 5km NW

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 291 TRZCIŃSKI FRANCISZEK M 1 M OPEN 1 CHEŁMNO 5km NW 0:33:12 9.04 [km/h]
2 249 GWIZDAŁA BARTOSZ M 2 M OPEN 2 GOŁĄBEK 5km NW 0:33:12 9.04 [km/h]
3 250 GWIZDAŁA ZBIGNIEW M 3 M OPEN 3 GOŁĄBEK 5km NW 0:38:22 7.82 [km/h]
4 289 ZIELIŃSKA JOLANTA K 1 K OPEN 1 OSIELSKO GOSIR OSIELSKO 5km NW 0:38:24 7.81 [km/h]
5 248 GRABOWSKA-UFNOWSKA JUSTYNA K 2 K OPEN 2 CZERSK 5km NW 0:38:46 7.74 [km/h]
6 263 LIPIEC-BORTKIEWICZ RENATA K 3 K OPEN 3 LEGBĄD PACZKA W RUCHU 5km NW 0:38:53 7.72 [km/h]
7 292 KUŹMA ANNA K 4 K OPEN 4 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 5km NW 0:38:58 7.70 [km/h]
8 265 ŁOPIŃSKI ALEKSY M 4 M OPEN 4 PIŁA DAJ RADOŚĆ NIEPELNOSPRAWNYM 5km NW 0:39:51 7.53 [km/h]
9 258 KNITTER MONIKA K 5 K OPEN 5 POLANÓW 5km NW 0:40:13 7.46 [km/h]
10 282 SULECKA GABRIELA K 6 K OPEN 6 ŚWIECIE 5km NW 0:40:29 7.41 [km/h]
11 264 ŁADA ALEKSANDRA K 7 K OPEN 7 GNIEWKOWO 5km NW 0:40:45 7.36 [km/h]
12 256 KĘDZIORA ARKADIUSZ M 5 M OPEN 5 TORUŃ 5km NW 0:40:59 7.32 [km/h]
13 287 WITEK BOŻENA K 8 K OPEN 8 OSIE 5km NW 0:41:09 7.29 [km/h]
14 247 GÓRNIAK JULIA K 9 K OPEN 9 BYDGOSZCZ 5km NW 0:41:17 7.27 [km/h]
15 270 MOTOCZYŃSKI KRZYSZTOF M 6 M OPEN 6 BYDGOSZCZ GOSIR OSIELSKO 5km NW 0:41:42 7.19 [km/h]
16 251 HALIK-LEWANDOWSKA JADWIGA K 10 K OPEN 10 KWIDZYN 5km NW 0:41:44 7.19 [km/h]
17 262 LEWANDOWSKI ROMAN M 7 M OPEN 7 KWIDZYN 5km NW 0:42:04 7.13 [km/h]
18 253 JEZIERSKI ADAM M 8 M OPEN 8 KWIDZYN DWA KIJE BEZ NART 5km NW 0:43:18 6.93 [km/h]
19 274 OLEJARCZYK DANIEL M 9 M OPEN 9 ŁĘGOWO 5km NW 0:43:33 6.89 [km/h]
20 275 PĘK MAŁGORZATA K 11 K OPEN 11 GRUPA 5km NW 0:43:36 6.88 [km/h]
21 283 SZALACHA ALEKSANDRA K 12 K OPEN 12 WARLUBIE 5km NW 0:43:56 6.83 [km/h]
22 260 KRUSZCZYŃSKA MONIKA K 13 K OPEN 13 WARLUBIE 5km NW 0:43:56 6.83 [km/h]
23 245 GOSIENIECKA-ŻUREK JULITA K 14 K OPEN 14 DRZYCIM 5km NW 0:44:28 6.75 [km/h]
24 257 KĘDZIORA TATIANA K 15 K OPEN 15 TORUŃ 5km NW 0:44:28 6.75 [km/h]
25 271 NOGA PAULA K 16 K OPEN 16 ŚWIECIE 5km NW 0:44:32 6.74 [km/h]
26 261 KRZEŚNIAK KAMILA K 17 K OPEN 17 ŚWIECIE BHP COMPLEX ŚWIECIE 5km NW 0:44:35 6.73 [km/h]
27 233 BARSKA-MOJEK BEATA K 18 K OPEN 18 GRUPA MOJSONKI 5km NW 0:44:48 6.70 [km/h]
28 242 DYL-ZIMNY TATIANA K 19 K OPEN 19 CZAPELKI 5km NW 0:44:53 6.68 [km/h]
29 280 RYMASZEWSKA JOLANTA K 20 K OPEN 20 BYDGOSZCZ 5km NW 0:45:01 6.66 [km/h]
30 276 POMIANOWSKA JOANNA K 21 K OPEN 21 ŚWIECIE 5km NW 0:45:01 6.66 [km/h]
31 279 ROSZCZYNIAŁA MARIA K 22 K OPEN 22 OSIE 5km NW 0:45:05 6.65 [km/h]
32 266 MAŁEK ANDRZEJ M 10 M OPEN 10 LNIANO 5km NW 0:45:26 6.60 [km/h]
33 272 NOWAKOWSKA EWA K 23 K OPEN 23 LNIANO 5km NW 0:45:43 6.56 [km/h]
34 239 CHABROS MAŁGORZATA K 24 K OPEN 24 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 5km NW 0:45:47 6.55 [km/h]
35 238 CHABROS ANNA K 25 K OPEN 25 ŚWIECIE 5km NW 0:45:47 6.55 [km/h]
36 285 TRZEBKOWSKA BEATA K 26 K OPEN 26 NOWE 5km NW 0:45:56 6.53 [km/h]
37 237 BIELIŃSKI LESZEK M 11 M OPEN 11 BYDGOSZCZ 5km NW 0:46:20 6.47 [km/h]
38 268 MECHLIŃSKA ANNA K 27 K OPEN 27 LUBIKI KS SOKÓŁ ZBLEWO 5km NW 0:47:14 6.35 [km/h]
39 288 WOJCIECHOWSKA EWA K 28 K OPEN 28 SZLACHTA 5km NW 0:47:14 6.35 [km/h]
40 277 REZMER BRYGIDA K 29 K OPEN 29 DUŻE KRÓWNO 5km NW 0:47:15 6.35 [km/h]
41 241 DERKOWSKA MAŁGORZATA K 30 K OPEN 30 ŚWIECIE 5km NW 0:47:19 6.34 [km/h]
42 269 MODRZEJEWSKA EWA K 31 K OPEN 31 SULNOWO 5km NW 0:47:19 6.34 [km/h]
43 252 JEZIERSKA JOLANTA K 32 K OPEN 32 KWIDZYN DWA KIJE BEZ NART 5km NW 0:48:41 6.16 [km/h]
44 235 BIAŁECKA KATARZYNA K 33 K OPEN 33 MAKSYMILIANOWO GOSIR OSIELSKO 5km NW 0:48:46 6.15 [km/h]
45 284 TRZEBIATOWSKA AGATA K 34 K OPEN 34 ŚWIECIE KOCHAM RAFCIA 5km NW 0:49:29 6.06 [km/h]
46 278 RINK HANNA K 35 K OPEN 35 OSIE 5km NW 0:49:40 6.04 [km/h]
47 286 WENCEL JOLANTA K 36 K OPEN 36 BARŁOGI LESNICZÓWKA 5km NW 0:49:43 6.03 [km/h]
48 234 BARTOSIŃSKI MARIUSZ M 12 M OPEN 12 CHEŁMNO COFFEE TEAM 5km NW 0:49:53 6.01 [km/h]
49 244 GLAMA MARIA K 37 K OPEN 37 LNIANO 5km NW 0:50:40 5.92 [km/h]
50 259 KONIECZKA JUSTYNA K 38 K OPEN 38 OSIE 5km NW 0:50:47 5.91 [km/h]
51 246 GÓRECKA KATARZYNA K 39 K OPEN 39 OSIE 5km NW 0:51:00 5.88 [km/h]
52 243 DZIENNIK SABINA K 40 K OPEN 40 ŚWIECIE 5km NW 0:51:01 5.88 [km/h]
53 273 OLEJARCZYK AGATA K 41 K OPEN 41 ŁĘGOWO 5km NW 0:52:01 5.77 [km/h]
54 232 BAKER SEAN M 13 M OPEN 13 BRZEZINY 5km NW 0:56:58 5.27 [km/h]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ