Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dziadzio Marcin Turznice Bieg
2 BATIUK RAFAŁ GRUDZIADZ Bieg
3 Basak Anna Brankówka Bieg
4 Wydra Emilia Brankówka Bieg
5 Mojek Paulina Mokre Nordic Walking ewiGEO Team (geodeci) opłacono
6 Mojek Kamil Mokre Bieg ewiGEO Team (geodeci) opłacono
7 Soboczyńska Ewa Grudziądz Bieg opłacono
8 Walczak Jacek Grudziądz Bieg Parkrun Grudziądz opłacono
9 Walczak Anna Grudziądz Bieg Parkrun Grudziądz opłacono
10 Tokarz Beata GOGOLIN Nordic Walking opłacono
11 Wilczewska Małgorzata Rozgarty Nordic Walking opłacono
12 Kowalski Paweł Grudziądz Bieg opłacono
13 Kowalska Eliza Grudziądz Bieg opłacono
14 Jabłońska Małgorzata Grudziądz Bieg Wtorkowy Trening opłacono
15 Szczepański Mateusz Szembruk Bieg BBKTS opłacono
16 Kądziorski Jan Świecie Bieg opłacono
17 Kwiatkowski Radosław Wałdowo Szlacheckie Bieg opłacono
18 Kujda Arkadiusz Osielsko Bieg 1 Brygada Logistyczna opłacono
19 Kujda Dorota Osielsko Bieg opłacono
20 Andrzejczak Magdalena Grudziądz Bieg opłacono
21 Wojciechowski Mateusz Grudziądz Bieg opłacono
22 Matczyński Marek Piaski Bieg GKS Olimpia Grudziądz opłacono
23 Kucharczyk Elżbieta Grudziądz Bieg
24 Jakubowska Anna Grudziądz Bieg Parkrun grudziadz
25 Tomaszewska Justyna Grudziądz Bieg opłacono
26 Ostrowska Mariola Warszawa Bieg Adidas Runners Warsaw
27 Kamińska Iwona Grudziadz Bieg Parkrun Grudziądz
28 Dudzik Arkadiusz Grudziądz Bieg opłacono
29 Murawski Mateusz Chełmno Bieg TF5
30 Napiontek Dominik Grudziądz Bieg opłacono
31 Gałuszka Dorota Grudziądz Bieg Wtorkowy Trening opłacono
32 Krajewski Piotr Grudziądz Bieg LA RIVE TEAM opłacono
33 Łagoda Karol Grudziądz Bieg opłacono
34 Koszyński Jarosław Grudziądz Bieg Sport i Rekreacja Delfin opłacono
35 pietrykowski lukasz grudziadz Bieg
36 Kornacki Ariel Grudziądz Bieg opłacono
37 Jakubowski Wiktor Klamry Bieg MAKT TEAM opłacono
38 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański Bieg
39 Wojciechowski Bartosz Wałdowo Szlacheckie Bieg opłacono
40 Wojenko Agata Grudziądz Bieg opłacono
41 Wilangowski Hubert Mokre Bieg opłacono
42 Matuszak Agata Grudziądz Bieg Fit Mania
43 Sosnowski Andrzej Grudziądz Bieg TF5 opłacono
44 Michałkowska Wioletta Grudziądz Bieg opłacono
45 Łakomy Jakub Sztynwag Bieg TF5 opłacono
46 Lipniewska Magdalena Kolno Bieg opłacono
47 Trzaskowski Szymon Grudziądz Bieg MTS Kwidzyn opłacono
48 Trzaskowski Tomasz Grudziądz Bieg opłacono
49 Tomczuk Adrian Grudziądz Bieg opłacono
50 Alipowa Aliona Grudziądz Bieg
51 Gniot Joanna Grudziądz Bieg Diabełkowa Aś/Gmina Grudziądz
52 Śleboda Piotr Grudziądz Bieg Sport i Rekreacja Delfin opłacono
53 Drabiniak Michał Grudziądz Bieg opłacono
54 Grzywacz Maciej Sulnowo Bieg KS Wda Świecie opłacono
55 Zieliński Łukasz Grudziądz Bieg Syty Kaban Team opłacono
56 Bojarska -Szulc Małgorzata Grudziądz Nordic Walking
57 Szulc Paweł Grudziądz Bieg Tele Taxi Mercedes
58 Chyliński Waldemar Grudziądz Bieg SP 20 - Uks Tandem opłacono
59 Wisniewska Paulina Grudziądz Bieg
60 Zimmermann Tomasz Sosnówka Bieg opłacono
61 Pietruszewski Bogdan Grudziądz Bieg Parkrun Grudziądz opłacono
62 matuszak daniel GRUDZIĄDZA Bieg opłacono
63 Grabowska Magdalena Chełmno Nordic Walking opłacono
64 Kiljan Małgorzata Chełmno Nordic Walking opłacono
65 Kubacka Aldona Chełmno Nordic Walking opłacono
66 Graczykowska Natalia Grudziądz Bieg Łubudubu
67 Noch Aneta Grudziądz Bieg Fit Mania opłacono
68 Cerski Wiktor Pieńki Królewskie Bieg SP 8 w Grudziądzu
69 Cerska Krystyna Pieńki Królewskie Bieg
70 Nowicka Tatiana Świecie Bieg opłacono
71 Pożywiłko Marcin Grudziądz Bieg opłacono
72 WOLCZYNSKI SEWERYN WOLCZYNSKI Pienki królewski Bieg
73 Tomaszewski Denis Biały Bór Bieg opłacono
74 Kowalczyk Magdalena Szubin Nordic Walking opłacono
75 Grochala Michał Bydgoszcz Nordic Walking opłacono
76 Zbrzeźny Rafał Grudziądz Bieg Sport i Rekreacja Delfin Grudziądz opłacono
77 Wielgus Tomasz Pieńki Królewskie Bieg opłacono
78 Wielgus Agnieszka Pieńki Królewskie Bieg opłacono
79 Wszelak Ilona Pieńki Królewskie Bieg Łubudubu
80 Wojdacz Kamil Brankówka Bieg Parkrun Grudziądz opłacono
81 SZUCHOWSKI DAWID GRUDZIĄDZ Bieg
82 Melerski Leszek Grudziądz Bieg opłacono
83 grabowska sylwia grudziądz Bieg
84 Piórkowska Sylwia Chełmno Bieg
85 Hołda Jerzy Stolno Bieg opłacono
86 Krzywdziński Adam Grudziądz Bieg opłacono
87 Rakoczy Maciej Grudziądz Bieg Vadain Running Club opłacono
88 Tytkiewicz Monika Grudziądz Bieg opłacono
89 MOJEK Aleksandra GRUPA Nordic Walking ZSR GRUDZIĄDZ opłacono
90 BARSKA-MOJEK Beata GRUPA Nordic Walking MOJSONKI opłacono
91 Mojek Radosław Grupa Bieg MOJSONKI opłacono
92 Wiśniewski Sebastian Szynych Bieg opłacono
93 Tobolska Małgorzata Bydgoszcz Bieg
94 Tobolska Grażyna Grudziądz Bieg Akademia Biegania Grudziądz
95 Krzyżykowski Tomasz Piaski Bieg opłacono
96 Szarszewska Małgorzata Grudziądz Bieg opłacono
97 Gałuszka Bartłomiej Grudziądz Bieg Biegająca Kluska / Parkrun Grudziądz opłacono
98 Kłosowska Magdalena Kłosowska GRUDZIĄDZ Bieg Fit Mania opłacono
99 Laskowski Tomasz Grudziądz Bieg opłacono
100 Jaworowska Justyna Grudziądz Bieg opłacono


Wyświetleń: 3442

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ