Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zimmermann Tomasz | Sosnówka | Polska | Bieg | opłacono | |
2 | Zieliński Łukasz | Grudziądz | Polska | Bieg | Syty Kaban Team | opłacono |
3 | Zbrzeźny Rafał | Grudziądz | Polska | Bieg | Sport i Rekreacja Delfin Grudziądz | opłacono |
4 | Wydra Emilia | Brankówka | Polska | Bieg | ||
5 | Wszelak Ilona | Pieńki Królewskie | Polska | Bieg | Łubudubu | |
6 | Wróbel Michał | Grudziądz | Polska | Bieg | opłacono | |
7 | WOLCZYNSKI SEWERYN WOLCZYNSKI | Pienki królewski | Polska | Bieg | ||
8 | Wojenko Agata | Grudziądz | Polska | Bieg | opłacono | |
9 | Wojdacz Kamil | Brankówka | Polska | Bieg | Parkrun Grudziądz | opłacono |
10 | Wojciechowski Mateusz | Grudziądz | Polska | Bieg | opłacono | |
11 | Wojciechowski Bartosz | Wałdowo Szlacheckie | Polska | Bieg | opłacono | |
12 | Wiśniewski Sebastian | Szynych | Polska | Bieg | opłacono | |
13 | Wisniewska Paulina | Grudziądz | Polska | Bieg | ||
14 | Wilczewska Małgorzata | Rozgarty | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
15 | Wilangowski Hubert | Mokre | Polska | Bieg | opłacono | |
16 | Wielgus Tomasz | Pieńki Królewskie | Polska | Bieg | opłacono | |
17 | Wielgus Agnieszka | Pieńki Królewskie | Polska | Bieg | opłacono | |
18 | Walczak Jacek | Grudziądz | Polska | Bieg | Parkrun Grudziądz | opłacono |
19 | Walczak Anna | Grudziądz | Polska | Bieg | Parkrun Grudziądz | opłacono |
20 | Walawander Sebastian | Grudziądz | Polska | Bieg | opłacono | |
21 | Tytkiewicz Monika | Grudziądz | Polska | Bieg | opłacono | |
22 | Trzaskowski Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg | opłacono | |
23 | Trzaskowski Szymon | Grudziądz | Polska | Bieg | MTS Kwidzyn | opłacono |
24 | Tomczuk Adrian | Grudziądz | Polska | Bieg | opłacono | |
25 | Tomaszewski Denis | Biały Bór | Polska | Bieg | opłacono | |
26 | Tomaszewska Justyna | Grudziądz | Polska | Bieg | opłacono | |
27 | Tokarz Beata | GOGOLIN | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
28 | Tobolska Małgorzata | Bydgoszcz | Polska | Bieg | ||
29 | Tobolska Grażyna | Grudziądz | Polska | Bieg | Akademia Biegania Grudziądz | |
30 | Śleboda Piotr | Grudziądz | Polska | Bieg | Sport i Rekreacja Delfin | opłacono |
31 | Szulc Paweł | Grudziądz | Polska | Bieg | Tele Taxi Mercedes | |
32 | SZUCHOWSKI DAWID | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg | ||
33 | Szczepański Mateusz | Szembruk | Polska | Bieg | BBKTS | opłacono |
34 | Szarszewska Małgorzata | Grudziądz | Polska | Bieg | opłacono | |
35 | Sosnowski Andrzej | Grudziądz | Polska | Bieg | TF5 | opłacono |
36 | Soboczyńska Ewa | Grudziądz | Polska | Bieg | opłacono | |
37 | Rakoczy Maciej | Grudziądz | Polska | Bieg | Vadain Running Club | opłacono |
38 | Rachoń Jacek | Grudziądz | Polska | Bieg | Kravmaga_Fighter | |
39 | Pożywiłko Marcin | Grudziądz | Polska | Bieg | opłacono | |
40 | Piórkowska Sylwia | Chełmno | Polska | Bieg | ||
41 | pietrykowski lukasz | grudziadz | Polska | Bieg | ||
42 | Pietruszewski Bogdan | Grudziądz | Polska | Bieg | Parkrun Grudziądz | opłacono |
43 | Ostrowska Mariola | Warszawa | Polska | Bieg | Adidas Runners Warsaw | |
44 | Nowicka Tatiana | Świecie | Polska | Bieg | opłacono | |
45 | Noch Aneta | Grudziądz | Polska | Bieg | Fit Mania | opłacono |
46 | Napiontek Dominik | Grudziądz | Polska | Bieg | opłacono | |
47 | Murawski Mateusz | Chełmno | Polska | Bieg | TF5 | |
48 | Mojek Radosław | Grupa | Polska | Bieg | MOJSONKI | opłacono |
49 | Mojek Paulina | Mokre | Polska | Nordic Walking | ewiGEO Team (geodeci) | opłacono |
50 | Mojek Kamil | Mokre | Polska | Bieg | ewiGEO Team (geodeci) | opłacono |
51 | MOJEK Aleksandra | GRUPA | Polska | Nordic Walking | ZSR GRUDZIĄDZ | opłacono |
52 | Mizura-Stencel Anetta | Starogard Gdański | Polska | Bieg | ||
53 | Michałkowska Wioletta | Grudziądz | Polska | Bieg | opłacono | |
54 | Melerski Leszek | Grudziądz | Polska | Bieg | opłacono | |
55 | matuszak daniel | GRUDZIĄDZA | Polska | Bieg | opłacono | |
56 | Matuszak Agata | Grudziądz | Polska | Bieg | Fit Mania | |
57 | Matczyński Marek | Piaski | Polska | Bieg | GKS Olimpia Grudziądz | opłacono |
58 | Łakomy Jakub | Sztynwag | Polska | Bieg | TF5 | opłacono |
59 | Łagoda Karol | Grudziądz | Polska | Bieg | opłacono | |
60 | Lipniewska Magdalena | Kolno | Polska | Bieg | opłacono | |
61 | Laskowski Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg | opłacono | |
62 | Kwiatkowski Radosław | Wałdowo Szlacheckie | Polska | Bieg | opłacono | |
63 | Kujda Dorota | Osielsko | Polska | Bieg | opłacono | |
64 | Kujda Arkadiusz | Osielsko | Polska | Bieg | 1 Brygada Logistyczna | opłacono |
65 | Kucharczyk Elżbieta | Grudziądz | Polska | Bieg | ||
66 | Kubny Tomasz | Szynych | Polska | Bieg | OSP Szynych | |
67 | Kubny Patrycja | Szynych | Polska | Bieg | OSP Szynych | |
68 | Kubacka Aldona | Chełmno | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
69 | Krzyżykowski Tomasz | Piaski | Polska | Bieg | opłacono | |
70 | Krzywdziński Adam | Grudziądz | Polska | Bieg | opłacono | |
71 | Krajewski Piotr | Grudziądz | Polska | Bieg | LA RIVE TEAM | opłacono |
72 | Kowalski Paweł | Grudziądz | Polska | Bieg | opłacono | |
73 | Kowalska Eliza | Grudziądz | Polska | Bieg | opłacono | |
74 | Kowalczyk Magdalena | Szubin | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
75 | Koszyński Jarosław | Grudziądz | Polska | Bieg | Sport i Rekreacja Delfin | opłacono |
76 | Kornacki Ariel | Grudziądz | Polska | Bieg | opłacono | |
77 | Kłosowska Magdalena Kłosowska | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg | Fit Mania | opłacono |
78 | Kiljan Małgorzata | Chełmno | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
79 | Kądziorski Jan | Świecie | Polska | Bieg | opłacono | |
80 | Kamińska Iwona | Grudziadz | Polska | Bieg | Parkrun Grudziądz | |
81 | Jaworowska Justyna | Grudziądz | Polska | Bieg | opłacono | |
82 | Jakubowski Wiktor | Klamry | Polska | Bieg | MAKT TEAM | opłacono |
83 | Jakubowska Anna | Grudziądz | Polska | Bieg | Parkrun grudziadz | |
84 | Jabłońska Małgorzata | Grudziądz | Polska | Bieg | Wtorkowy Trening | opłacono |
85 | Hołda Jerzy | Stolno | Polska | Bieg | opłacono | |
86 | Grzywacz Maciej | Sulnowo | Polska | Bieg | KS Wda Świecie | opłacono |
87 | Grochala Michał | Bydgoszcz | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
88 | Graczykowska Natalia | Grudziądz | Polska | Bieg | Łubudubu | |
89 | grabowska sylwia | grudziądz | Polska | Bieg | ||
90 | Grabowska Magdalena | Chełmno | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
91 | Gniot Joanna | Grudziądz | Polska | Bieg | Diabełkowa Aś/Gmina Grudziądz | |
92 | Gałuszka Dorota | Grudziądz | Polska | Bieg | Wtorkowy Trening | opłacono |
93 | Gałuszka Bartłomiej | Grudziądz | Polska | Bieg | Biegająca Kluska / Parkrun Grudziądz | opłacono |
94 | Dziadzio Marcin | Turznice | Polska | Bieg | ||
95 | Dudzik Arkadiusz | Grudziądz | Polska | Bieg | opłacono | |
96 | Drabiniak Michał | Grudziądz | Polska | Bieg | opłacono | |
97 | Chyliński Waldemar | Grudziądz | Polska | Bieg | SP 20 - Uks Tandem | opłacono |
98 | Cerski Wiktor | Pieńki Królewskie | Polska | Bieg | SP 8 w Grudziądzu | |
99 | Cerska Krystyna | Pieńki Królewskie | Polska | Bieg | ||
100 | Bojarska -Szulc Małgorzata | Grudziądz | Polska | Nordic Walking |
Wyświetleń: 8434