Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3T BIAŁYSTOK / Nadaktywni | |||||||||
1 | Zalewski Dariusz | Białystok | 5 km - Bieg Główny | 3T BIAŁYSTOK / Nadaktywni | opłacono on-line | ||||
Białystok Biega Team | |||||||||
2 | Dzienisik Michał | Grabówka | 5 km - Bieg Główny | Białystok Biega Team | opłacono on-line | ||||
Biegam Turośń Kościelna | |||||||||
3 | Dzikowski Wojciech | Turośń Kościelna | 5 km - Bieg Główny | Biegam Turośń Kościelna | opłacono on-line | ||||
Biegam dla Justysi | |||||||||
4 | Koziejko Stanisław | Białystok | 5 km - Bieg Główny | Biegam dla Justysi | |||||
Chodzący Białystok | |||||||||
5 | Radecka Krystyna | Białystok | 5 km - Marsz nordic-walking | Chodzący Białystok | |||||
6 | Poznański Wiesław | Białystok | 5 km - Marsz nordic-walking | Chodzący Białystok | opłacono on-line | ||||
7 | Radecki Artur | Biaystok | 5 km - Marsz nordic-walking | Chodzący Białystok | opłacono on-line | ||||
DKX | |||||||||
8 | Pończocha Piotr | Bialystok | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2016, 2015, 2014, 2013) | DKX | |||||
9 | Pończocha Franciszek | Bialystok | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2016, 2015, 2014, 2013) | DKX | |||||
Danowood Kids | |||||||||
10 | Nowacka Oliwia | Białystok | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2016, 2015, 2014, 2013) | Danowood Kids | |||||
11 | Nowacka Julia | Białystok | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2016, 2015, 2014, 2013) | Danowood Kids | |||||
Decathlon Białystok | |||||||||
12 | Chiliński Karol | Stawiski | 5 km - Bieg Główny | Decathlon Białystok | opłacono on-line | ||||
Dziurdziaki | |||||||||
13 | Dziurdzia Michalina | Wasilków | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2016, 2015, 2014, 2013) | Dziurdziaki | |||||
14 | Dziurdzia Dariusz | Wasilków | 5 km - Bieg Główny | Dziurdziaki | opłacono on-line | ||||
Grupa Biegowa Czarna Białostocka | |||||||||
15 | Zyskowska-Micun Klaudia | Czarna Białostocka | 5 km - Bieg Główny | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line | ||||
16 | Taudul Urszula | Czarna Białostocka | 5 km - Marsz nordic-walking | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line | ||||
17 | Taudul Dariusz | Czarna Białostocka | 5 km - Bieg Główny | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line | ||||
Juvenia Białystok | |||||||||
18 | Krasowski Damian | Białystok | 5 km - Bieg Główny | Juvenia Białystok | opłacono on-line | ||||
KAS | |||||||||
19 | Tarasiuk Monika | Rzepniki | 5 km - Bieg Główny | KAS | opłacono on-line | ||||
KRUCZA TEAM Wasilków | |||||||||
20 | Bąbczyńska Małgorzata | Wasilków | 5 km - Bieg Główny | KRUCZA TEAM Wasilków | opłacono on-line | ||||
21 | Korzeniecka-Bczek Renata | Wasilków | 5 km - Bieg Główny | KRUCZA TEAM Wasilków | opłacono on-line | ||||
Nadaktywni | |||||||||
22 | GINDOROWICZ ANNA | Wasilków | 5 km - Bieg Główny | Nadaktywni | opłacono on-line | ||||
23 | ZAJKOWSKA MARTA | BIAŁYSTOK | 5 km - Bieg Główny | Nadaktywni | opłacono on-line | ||||
Nikodem | |||||||||
24 | Udzielak NIKODEM | Bialystok | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2016, 2015, 2014, 2013) | Nikodem | |||||
PIERUNY | |||||||||
25 | Bogut Maciej | Białystok | 600 m - Bieg Malucha (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009, 2008) | PIERUNY | |||||
26 | Karny Sebastian | Białystok | 600 m - Bieg Malucha (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009, 2008) | PIERUNY | |||||
PS 36 | |||||||||
27 | Kurnyta Amelia | Białystok | 600 m - Bieg Malucha (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009, 2008) | PS 36 | |||||
Pędziwiatr Białystok | |||||||||
28 | Supiński Adam | Protasy | 5 km - Bieg Główny | Pędziwiatr Białystok | |||||
29 | Skowera Krzysztof | Białystok | 5 km - Bieg Główny | Pędziwiatr Białystok | |||||
SPARTANIE DZIECIOM | |||||||||
30 | Wójcik Jaś | Białystok | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2016, 2015, 2014, 2013) | SPARTANIE DZIECIOM | |||||
31 | Wójcik Marysia | Białystok | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2016, 2015, 2014, 2013) | SPARTANIE DZIECIOM | |||||
32 | Wójcik Kuba | Białystok | 600 m - Bieg Malucha (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009, 2008) | SPARTANIE DZIECIOM | |||||
SPARTANIE DZIECIOM / BBT | |||||||||
33 | Wójcik Rafał | Białystok | 5 km - Bieg Główny | SPARTANIE DZIECIOM / BBT | opłacono on-line | ||||
Szkoła podstawowa Wasilkow | |||||||||
34 | Amonowicz Anna | Dąbrówki | 600 m - Bieg Malucha (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009, 2008) | Szkoła podstawowa Wasilkow | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
35 | Sadowski Marek | Białystok | 5 km - Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
36 | Kruk Karolina | Niewodnica Kościelna | 5 km - Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
37 | Falkowski Gabriel | Białystok | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2016, 2015, 2014, 2013) | ||||||
38 | Rutkowska Elżbieta | Warszawa | 5 km - Marsz nordic-walking | ||||||
39 | Puchalski Marek | Białystok | 5 km - Bieg Główny | ||||||
40 | Zalewska Gabrysia | Białystok | 600 m - Bieg Malucha (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009, 2008) | ||||||
41 | Dąbrowski Rafał Dąbrowski | Wasilków | 5 km - Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
42 | WOLIŃSKA Hanna Dominika | BIAŁYSTOK | 600 m - Bieg Malucha (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009, 2008) | ||||||
43 | WOLIŃSKA Amelia | BIAŁYSTOK | 600 m - Bieg Malucha (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009, 2008) | ||||||
44 | Falkowska Natalia | Białystok | 600 m - Bieg Malucha (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009, 2008) | ||||||
45 | Piotrowska Jadwiga | Wasilków | 5 km - Marsz nordic-walking | opłacono on-line | |||||
46 | Dzienisik Adam | Grabówka | 1000 m - Bieg Starszaka (roczniki: 2007, 2006, 2005, 2004, 2003) | ||||||
47 | Sańczyk Zuzanna | DĄBRÓWKI | 600 m - Bieg Malucha (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009, 2008) | ||||||
48 | Sańczyk Miłosz | DĄBRÓWKI | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2016, 2015, 2014, 2013) | ||||||
49 | Wołowicz Ewa | Białystok | 5 km - Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
50 | Klimowski Grzegorz | Białystok | 5 km - Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
51 | Falkowski Marek | białystok | 5 km - Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
52 | Deare Patrycja | Wasilków | 5 km - Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
53 | Kamiński Filip | Wasilków | 5 km - Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
54 | Kamińska Katarzyna | Wasilków | 5 km - Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
55 | Maziliauskas Vytautas | Vilnius | 5 km - Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
56 | Gintowt Jerzy | Białystok | 5 km - Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
57 | Markiewicz Sebastian | BIAŁYSTOK | 5 km - Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
58 | Markiewicz Lena | BIAŁYSTOK | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2016, 2015, 2014, 2013) | ||||||
59 | Gryko Anna | Studzianki | 5 km - Marsz nordic-walking | opłacono on-line | |||||
60 | Wierciński Paweł | Supraśl | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2016, 2015, 2014, 2013) | ||||||
61 | Wierciński Piotr | Supraśl | 600 m - Bieg Malucha (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009, 2008) | ||||||
62 | Wierciński Radosław | Supraśl | 5 km - Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
63 | Szklaruk Julia | Białystok | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2016, 2015, 2014, 2013) | ||||||
64 | Bezdziel Mirosława | Studzianki | 5 km - Marsz nordic-walking | ||||||
65 | Pawłowska Julia | Białystok | 5 km - Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
66 | Sańczyk Katarzyna | Dąbrówki | 5 km - Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
67 | Lejdward Maciej | Wasilków | 5 km - Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
68 | Zaczeniuk Alan | Lubejki | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2016, 2015, 2014, 2013) | ||||||
69 | Zaczeniuk Julian | Lubejki | 600 m - Bieg Malucha (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009, 2008) | ||||||
70 | Zaczeniuk Amelia | Lubejki | 600 m - Bieg Malucha (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009, 2008) | ||||||
71 | Malinowski Wiktor | Białystok | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2016, 2015, 2014, 2013) | ||||||
72 | Malinowski Aleksander | Białystok | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2016, 2015, 2014, 2013) | ||||||
73 | Sokół Przemysław | Białystok | 5 km - Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
74 | Potapo Adrian | Białystok | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2016, 2015, 2014, 2013) | ||||||
75 | Nazaruk JAKUB | BIAŁYSTOK | 600 m - Bieg Malucha (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009, 2008) | ||||||
76 | Banaszek Dawid | Dąbrówki | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2016, 2015, 2014, 2013) | ||||||
77 | Banaszek Hania | Dąbrówki | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2016, 2015, 2014, 2013) | ||||||
78 | Banaszek Zosia | Dąbrówki | 600 m - Bieg Malucha (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009, 2008) | ||||||
79 | Banaszek Mateusz | Dąbrówki | 600 m - Bieg Malucha (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009, 2008) | ||||||
80 | Banaszek Przemek | Dąbrówki | 5 km - Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
81 | Orzechowska Kinga | Białystok | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2016, 2015, 2014, 2013) | ||||||
82 | Gintowt Aleksandra | Białystok | 5 km - Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
83 | Mierzwińska Anna | Białystok | 600 m - Bieg Malucha (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009, 2008) | ||||||
84 | Grochal Ewa | Ogrodniczki | 5 km - Marsz nordic-walking | opłacono on-line | |||||
85 | Grochal Krzysztof | Ogrodniczki | 5 km - Marsz nordic-walking | opłacono on-line | |||||
86 | Kazimierczuk Krystyna | Sokółka | 5 km - Marsz nordic-walking | opłacono on-line | |||||
87 | Bochenko Daniel | Brzozowa | 5 km - Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
88 | Chomutowski Wiktor | Białystok | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2016, 2015, 2014, 2013) | ||||||
89 | Chomutowska Katarzyna | Białystok | 5 km - Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
90 | Bosiacki Jarosław | Białystok | 5 km - Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
91 | Citko Joanna | Sokółka | 5 km - Marsz nordic-walking | opłacono on-line | |||||
92 | Zujko Michał | Białystok | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2016, 2015, 2014, 2013) | ||||||
93 | Popławski Adam | Białystok | 5 km - Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
94 | Szawluk Mateusz | Wasilków | 5 km - Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
95 | GAJEWSKA AGATKA | BIAŁYSTOK | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2016, 2015, 2014, 2013) | ||||||
96 | SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA | BIAŁYSTOK | 5 km - Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
97 | Kardasz Joanna | Białystok | 5 km - Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
98 | Matys Marek | Wasilków | 5 km - Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
99 | OSTASZEWSKI IRENEUSZ | BIAŁYSTOK | 5 km - Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
farmer | |||||||||
100 | wozniak maria | CZARNA BIALOSTOCKA | 1000 m - Bieg Starszaka (roczniki: 2007, 2006, 2005, 2004, 2003) | farmer | |||||
101 | wozniak sebastian | CZARNA BIALOSTOCKA | 600 m - Bieg Malucha (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009, 2008) | farmer | |||||
102 | wożniak ireneusz | czarna bialostocka | 5 km - Bieg Główny | farmer | opłacono on-line | ||||
Łuki | |||||||||
103 | Zawistowski Łukasz | Białystok | 5 km - Bieg Główny | Łuki | opłacono on-line |
Wyświetleń: 10369