Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Górski Sławomir | Wejherowo | Bieg Główny - Test Coopera (20minut) | opłacono on-line | ||
2 | Truszkowska Amelia | Rumia | Biegi Mlodzieżowe | Przedszkole Rezydencja Malucha | ||
3 | Grążawski Piotr | Gdynia | Bieg Główny - Test Coopera (20minut) - mieszkańcy Dąbrowy | |||
4 | Grążawski Miłosz | Gdynia | Biegi Mlodzieżowe | ZS 14 | ||
5 | Lidzbarski Artur | Gdynia | Biegi Mlodzieżowe | SP 47 | ||
6 | Prątnicka Zuzanna | Gdynia | Biegi Mlodzieżowe | SP 47 | ||
7 | Śliwińska Natalia | Gdańsk | Biegi Mlodzieżowe | Gimnazjum nr 31 | ||
8 | Rzepka Zuzanna | Gdańsk | Biegi Mlodzieżowe | SAG Sport Team | ||
9 | Hirt Kacper | Bojano | Biegi Mlodzieżowe | Bojano | ||
10 | Nowak Sebastian | Bojano | Biegi Mlodzieżowe | Bojano | ||
11 | Skrzyński Oskar | Bojano | Biegi Mlodzieżowe | Bojano | ||
12 | Oczk Łukasz | Bojano | Biegi Mlodzieżowe | Bojano | ||
13 | Potrykus Adrian | Bojano | Biegi Mlodzieżowe | Bojano | ||
14 | Piernicki Jeremi | Karczemki | Biegi Mlodzieżowe | |||
15 | Piernicka Kaja | Karczemki | Biegi Mlodzieżowe | |||
16 | Stelmach Zuzanna | Szczenurze | Biegi Mlodzieżowe | UKS Ekoludek | ||
17 | Antos Kornelia | Gdańsk | Biegi Mlodzieżowe | SP nr 8 Gdańsk | ||
18 | Jezierski Aleksander | Gdańsk | Biegi Mlodzieżowe | morskie przedszkole | ||
19 | Antos Damian | Gdańsk | Biegi Mlodzieżowe | SP nr 8 Gdańsk | ||
20 | Hazelmajer Lena | Łódź | Biegi Mlodzieżowe | |||
21 | Ptaszek Adam | Gdynia | Biegi Mlodzieżowe | Sailors Team | ||
22 | Orkwiszewski Antoni | Gdynia | Biegi Mlodzieżowe | Sailors Team | ||
23 | Tokarska Monika | Gdynia | Bieg Główny - Test Coopera (20minut) - mieszkańcy Dąbrowy | Sailors Team | ||
24 | Orkwiszewski Krzysztof | Gdynia | Bieg Główny - Test Coopera (20minut) - mieszkańcy Dąbrowy | Sailors Team | ||
25 | Tokarski Bartosz | Gdynia | Bieg Główny - Test Coopera (20minut) - mieszkańcy Dąbrowy | Sailors Team | ||
26 | Kuczkowski Mateusz | Gdynia | Biegi Mlodzieżowe | |||
27 | Kuczkowski Jakub | Gdynia | Biegi Mlodzieżowe | |||
28 | Górski Maciej | Wejherowo | Biegi Mlodzieżowe | |||
29 | Górska Małgorzata | Wejherowo | Biegi Mlodzieżowe | Szkoła podstawowa nr 6 w Wejherowie | ||
30 | Littwin Albert | Kłosowo | Biegi Mlodzieżowe | SP Czeczewo | ||
31 | Littwin Robert | Kłosowo | Biegi Mlodzieżowe | SP Czeczewo | ||
32 | Sitowska Ola | Pruszcz.gd | Biegi Mlodzieżowe | LANG TEAM ZABIANKA | ||
33 | Sitowski Kacper | Pruszcz.gd | Biegi Mlodzieżowe | LANG TEAM ZABIANKA | ||
34 | kaczmarek Natalia | Gdansk | Biegi Mlodzieżowe | LANG TEAM ZABIANKA | ||
35 | LANG Weronika | Gdansk | Biegi Mlodzieżowe | LANG TEAM ZABIANKA | ||
36 | LANG Oliwia | Gdynia | Biegi Mlodzieżowe | LANG TEAM ZABIANKA | ||
37 | Buja Marcel | Gdynia | Biegi Mlodzieżowe | |||
38 | Krompiewska Nina | Gdynia | Biegi Mlodzieżowe | Przedszkole 46 | ||
39 | Krompiewska Krystyna | Gdynia | Biegi Mlodzieżowe | SP 16 | ||
40 | Mejer Błażej | Rumia | Biegi Mlodzieżowe | SP 31 Gdynia | ||
41 | Ickowska Hanna | Gdynia | Biegi Mlodzieżowe | |||
42 | Ickowska Agata | Gdynia | Biegi Mlodzieżowe | |||
43 | Rejter Lidia | Szemud | Biegi Mlodzieżowe | Szkola Podstawowa | ||
44 | Rejter Mateusz | Szemud | Biegi Mlodzieżowe | Szkola Podstawowa | ||
45 | Warzała Joanna | Gdynia | Bieg Główny - Test Coopera (20minut) - mieszkańcy Dąbrowy | In gremio | ||
46 | Godula Jagoda | Szczenurze | Biegi Mlodzieżowe | UKS Ekoludek | ||
47 | Wańdoch Dubaj Weronika | Szczenurze | Biegi Mlodzieżowe | UKS Ekoludek | ||
48 | Owczarek Karolina | Kosakowo | Biegi Mlodzieżowe | Gimnazjum nr 13 w Gdyni | ||
49 | Bianga Michal | Gdynia | Biegi Mlodzieżowe | |||
50 | Pionk Rafał | Chwaszczyno | Bieg Główny - Test Coopera (20minut) | opłacono on-line | ||
51 | Kopczyńska Natalia | Gdynia | Biegi Mlodzieżowe | |||
52 | Kopczyński Szymon | Gdynia | Biegi Mlodzieżowe | |||
53 | Dokrzewska Julia | Gdynia | Biegi Mlodzieżowe | |||
54 | Lokś Paweł | Janowo | Biegi Mlodzieżowe | Technikum w Owidzu | ||
55 | Lokś Paulina | Janowo | Biegi Mlodzieżowe | ZSP Jabłowo | ||
56 | Lokś Piotr | Janowo | Biegi Mlodzieżowe | ZSP Jabłowo | ||
57 | Twarowska Milena | Suchy Dwór | Biegi Mlodzieżowe | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | ||
58 | Toporek Paulina | Przodkowo | Biegi Mlodzieżowe | SP 10 Gdynia | ||
59 | Kazyaka Katarzyna | Gdynia | Bieg Główny - Test Coopera (20minut) | opłacono on-line | ||
60 | Krajewski Michał | Gdańsk | Biegi Mlodzieżowe | |||
61 | Jakubiak Alicja | Gdynia | Biegi Mlodzieżowe | |||
62 | Ławicki Piotr | Gdynia | Biegi Mlodzieżowe | Gimnazjum nr.11 | ||
63 | WLAZŁOWSKA NADIA | GDYNIA | Biegi Mlodzieżowe | SP 17 GDYNIA | ||
64 | Rutkowski Szymon | Gdynia | Biegi Mlodzieżowe | |||
65 | Sankowska Emilia | Gdynia | Biegi Mlodzieżowe | Przedszkole nr 19 | ||
66 | Sankowska Natalia | Gdynia | Biegi Mlodzieżowe | Przedszkole nr 19 | ||
67 | Oleksak Mateusz | Gdynia | Biegi Mlodzieżowe | przedszkole nr19 | ||
68 | ŚMIGAJ Mirosław | Gdynia | Bieg Główny - Test Coopera (20minut) | MIŚ biega | opłacono on-line | |
69 | Świeżyńska Urszula | gdynia | Biegi Mlodzieżowe | BigYellowFoot Adventure Team | ||
70 | Swieżyński Adam | gdynia | Biegi Mlodzieżowe | BigYellowFoot Adventure Team | ||
71 | Świeżyńska Aleksandra | gdynia | Bieg Główny - Test Coopera (20minut) - mieszkańcy Dąbrowy | BigYellowFoot Adventure Team | ||
72 | Nikodemczyk Patrycja | Gdynia | Bieg Główny - Test Coopera (20minut) - mieszkańcy Dąbrowy | BigYellowFoot Adventure Team | ||
73 | Nojman Szymon | Gdynia | Biegi Mlodzieżowe | BigYellowFoot Adventure Team | ||
74 | Nikodemczyk Julia | Gdynia | Biegi Mlodzieżowe | BigYellowFoot Adventure Team | ||
75 | Neufeld Marcin | Gdynia | Bieg Główny - Test Coopera (20minut) - mieszkańcy Dąbrowy | Intel Runners | ||
76 | SOBIERAJ JAKUB | GDAŃSK | Biegi Mlodzieżowe | |||
77 | SOBIERAJ JAN | GDAŃSK | Biegi Mlodzieżowe | |||
78 | Piernicki Arkadiusz | Mirachowo | Biegi Mlodzieżowe | Gimnazjum w Szopie | ||
79 | Polejowski Przemysław | Nowa Huta | Biegi Mlodzieżowe | Gimnazjum w Szopie | ||
80 | Strongowski Patryk | Mirachowo | Biegi Mlodzieżowe | Gimnazjum w Szopie | ||
81 | Strongowski Nikodem | Mirachowo | Biegi Mlodzieżowe | Gimnazjum w Szopie | ||
82 | Waleśkiewicz Natalia | Szczenurze | Biegi Mlodzieżowe | UKS Ekoludek | ||
83 | Leżański Karol | Szczenurze | Biegi Mlodzieżowe | UKS Ekoludek | ||
84 | Papke Marcel | Szczenurze | Biegi Mlodzieżowe | UKS Ekoludek | ||
85 | Śmiechowska Weronika | Szczenurze | Biegi Mlodzieżowe | UKS Ekoludek | ||
86 | Hermann Oliwia | Szczenurze | Biegi Mlodzieżowe | UKS Ekoludek | ||
87 | Buśko Mateusz | Szczenurze | Biegi Mlodzieżowe | UKS Ekoludek | ||
88 | Iwanicka Milenka | Gdynia | Biegi Mlodzieżowe | Szkoła nr 29 | ||
89 | Górski Hubert | Pogórze | Biegi Mlodzieżowe | |||
90 | Górski Tobiasz | Pogórze | Biegi Mlodzieżowe | |||
91 | Fąs Natan | Rotmanka | Biegi Mlodzieżowe | |||
92 | Fąs Kuba | Rotmanka | Biegi Mlodzieżowe | |||
93 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Biegi Mlodzieżowe | Sp.24 Gdańsk | ||
94 | Dokrzewska Marta | Gdynia | Biegi Mlodzieżowe | Przedszkole 54 Gdynia | ||
95 | Dokrzewski Adam | Gdynia | Biegi Mlodzieżowe | |||
96 | Dokrzewski Michał | Gdynia | Biegi Mlodzieżowe | SP 42 Gdynia | ||
97 | Frątczak Amanda | Rumia | Biegi Mlodzieżowe | LKS Zorza Gdynia | ||
98 | Bączkowski Filip | Gdynia | Biegi Mlodzieżowe | |||
99 | Bączkowski Oskar | Gdynia | Biegi Mlodzieżowe | |||
100 | Liedtke Aleksander | Gdynia | Biegi Mlodzieżowe | Przedszkole 50 Gdynia |
Wyświetleń: 18148