Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wlazło Joanna Malbork 5.5km Bieg WSG opłacono
2 Lenkiewicz Aleksandra Mątowy Wielkie 5.5km Bieg opłacono
3 Stolarów Agnieszka Malbork 5.5km Bieg Drużyna Pierścienia opłacono
4 Serocki Adam Elblag 5.5km Bieg Drużyna Pierścienia opłacono
5 Znarowska Bożena Elblag 5.5km Bieg Drużyna Pierścienia opłacono
6 Styk Edward Gdynia 5.5 km Nordic Walking opłacono
7 Więckowski Mikołaj Dzierzgoń 5.5km Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
8 Hoog Wioleta Miłoradz 5.5km Bieg opłacono
9 Hoog Grzegorz Miłoradz 5.5km Bieg opłacono
10 Brodzik Martyna Lisewo Malborskie 5.5km Bieg opłacono
11 Błaszków Piotr Kwidzyn 5.5km Bieg opłacono
12 Tyburski Igor Sztum 5.5km Bieg LKS Zantyr Sztum
13 Telega Małgorzata Kwidzyn 5.5 km Nordic Walking opłacono
14 Jurewicz Paweł Elbląg 5.5km Bieg opłacono
15 Jurewicz Ewelina Elbląg 5.5km Bieg opłacono
16 Kulig Bożena Elblag 5.5 km Nordic Walking K S Elbląskie Włóczkije opłacono
17 Kulig Henryk Elblag 5.5 km Nordic Walking opłacono
18 Kowalski Tomasz Malbork 5.5 km Nordic Walking AbsofuckinlutelyTeam opłacono
19 Kowalska Marta Malbork 5.5km Bieg AbsofuckinlutelyTeam opłacono
20 Cicherska Paulina Malbork 5.5km Bieg AbsofuckinlutelyTeam opłacono
21 Czapiewski Wojciech Brzuśce 5.5km Bieg opłacono
22 Czapiewska Martyna Brzuśce 5.5km Bieg Sowiński Team opłacono
23 Tyburska Aniela Sztum 5.5km Bieg opłacono
24 Krawców Andrzej Nowa Wieś Malborska 5.5km Bieg opłacono
25 Liszewski Krzysztof Elbląg 5.5 km Nordic Walking opłacono
26 Chwesiuk Kacper Bruk 5.5km Bieg opłacono
27 Chwesiuk PAWEŁ Bruk 5.5km Bieg opłacono
28 Stańczak Karolina Malbork 5.5 km Nordic Walking opłacono
29 Stańczak Edward Malbork 5.5 km Nordic Walking opłacono
30 Maszka Magdalena Starogard Gdański 5.5km Bieg Samrun Stg opłacono
31 Maszka Ilona Starogard Gdański 5.5km Bieg Samrun Stg opłacono
32 Nierzwicki Krzysztof Starogard Gdański 5.5km Bieg Samrun Stg opłacono
33 Chudziński Andrzej Elbląg 5.5 km Nordic Walking K.S.Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
34 Mazurkiewicz Antoni Ryjewo 5.5 km Nordic Walking opłacono
35 Czyszejuk Izabela Pasłęk 5.5km Bieg opłacono
36 Pawlak Mariusz Mątowy Wielkie 5.5km Bieg opłacono
37 Puchalski Marcin Malbork 5.5km Bieg 22.BLT opłacono
38 STASZYŃSKA ANNA STASZYŃSKA Starynia 5.5 km Nordic Walking II LO MALBORK,GOKiS LICHNOWY opłacono
39 Miotk Teresa Prabuty 5.5km Bieg PKP CARGO LOGISTICS
40 Łoś Tadeusz Kwidzyn 5.5km Bieg opłacono
41 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn 5.5km Bieg drużyna szpiku opłacono
42 Janczynska Maria Dąbrówka Tczewska 5.5km Bieg Team JK84 opłacono
43 Gryglewski Kacper Miłoradz 5.5km Bieg opłacono
44 Wróbel Michał Sztum 5.5km Bieg Sowiński Team
45 Kusiak MARIA GDAŃSK 5.5 km Nordic Walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
46 Czapiewski Stefan Pelplin 5.5km Bieg opłacono
47 Jaros Piotr Lubieszewo 5.5km Bieg opłacono
48 Dolinski Stanislaw Lubieszewo 5.5km Bieg LKS ZANTYR SZTUM opłacono
49 Szewczyk Mariusz Mątowy Małe 5.5km Bieg Mątownia opłacono
50 Szewczyk Adam Malbork 5.5km Bieg BBKTS opłacono
51 Krawczyk Monika Malbork 5.5 km Nordic Walking opłacono
52 Wierzbicki Jakub Malbork 5.5km Bieg opłacono
53 Wierzbicka Hanna Malbork 5.5 km Nordic Walking opłacono
54 Suchomski Marcin Nowy Staw 5.5km Bieg Nowy Staw Biega /Golden team opłacono
55 SZEWCZUN MAŁGORZATA DZIERZGOŃ 5.5km Bieg opłacono
56 Majewski Dawid Elbląg 5.5km Bieg opłacono
57 Majewska Agnieszka Elbląg 5.5km Bieg opłacono
58 Wieczorek Justyna Miloradz 5.5km Bieg opłacono
59 Leśniewski Jan Elbląg 5.5km Bieg EL Aktywni opłacono
60 RYCHTER WIESŁAW ELBLĄG 5.5km Bieg Buchalter Elbląg opłacono
61 Dulkiewicz Alicja Kwidzyn 5.5km Bieg opłacono
62 Prokop MARIUSZ Elbląg 5.5km Bieg PROKOPKI opłacono
63 Prokop Anna Elbląg 5.5km Bieg PROKOPKI opłacono
64 Kopycińska Katarzyna Malbork 5.5 km Nordic Walking opłacono
65 Grzegorczyk Dorota Kowale 5.5km Bieg Taka RYBA / TUMBOteam opłacono
66 Skwiot Stanisław Gdańsk 5.5km Bieg Taka RYBA / TUMBOteam opłacono
67 Tarapata-Skwiot Edyta Gdańsk 5.5 km Nordic Walking Taka RYBA / TUMBOteam opłacono
68 Otlewska Natalia Kwidzyn 5.5km Bieg SMS PLOCK
69 Otlewski Marcin Kwidzyn 5.5km Bieg
70 Dulkiewicz Zdzisław kwidzyn 5.5km Bieg opłacono
71 Kownacka Marta Mątowy Wielkie 5.5km Bieg
72 Kryszczuk Piotr Pasłęk 5.5km Bieg opłacono
73 Nietrzebka Robert Miłoradz 5.5km Bieg opłacono
74 Celiowska-Nietrzebka Anna Miłoradz 5.5km Bieg opłacono
75 Hapke Tomasz Wilkowo 5.5km Bieg Traktor team gm kwidzyn opłacono
76 Reseman Sylwia Żukowo 5.5 km Nordic Walking Face Nordic Walking Team opłacono
77 Groszkowski Marcin Malbork 5.5km Bieg 22 blt opłacono
78 Ostrowski Piotr Tczew 5.5km Bieg Biegający Tczew opłacono
79 szelski krystian Elbląg 5.5km Bieg
80 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn 5.5 km Nordic Walking opłacono
81 Lewandowski Roman Kwidzyn 5.5 km Nordic Walking opłacono
82 Rekowski Kazimierz Tczew 5.5km Bieg Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
83 Borzyszkowska Jolanta Puck 5.5 km Nordic Walking BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono
84 Prymak Anna Mątowy Małe 5.5 km Nordic Walking opłacono
85 Dudziak Mateusz Tczew 5.5km Bieg Dovista Activ Team / Sowiński Team opłacono
86 Bałdyga Radosław Elbląg 5.5km Bieg JBB
87 Mania Barbara Boręty 5.5km Bieg opłacono
88 Lenkiewicz Tomasz Mątowy Wielkie 5.5km Bieg opłacono
89 Mokwiński Czesław Pelplin 5.5km Bieg Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono
90 Heland Grzegorz Gdańsk 5.5km Bieg Sp. 48 Gdańsk opłacono
91 Świsłocka Ewa Mikoszewo 5.5 km Nordic Walking Face Nordic Walking Team opłacono
92 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA malbork 5.5km Bieg KIJOWY FOLK opłacono
93 Modrzejewska Anna Miłoradz 5.5km Bieg ŻÓŁWIKERSI opłacono
94 Janczynski Karol Dąbrówka Tczewska 5.5km Bieg Team JK84 opłacono
95 Baran Ewelina Boręty 5.5km Bieg opłacono
96 Ulatowska Weronika Malbork 5.5km Bieg opłacono
97 Kurkus Marcin Mareza 5.5km Bieg opłacono
98 Sadowska Monika Mareza 5.5km Bieg opłacono
99 Kucharczyk Adam Kmiecin 5.5km Bieg
100 Sowa Sylwester Elbląg 5.5km Bieg IKS ATAK ELBLĄG


Wyświetleń: 3514

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ