5.5km Bieg
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wlazło Joanna Malbork 5.5km Bieg WSG opłacono
2 Lenkiewicz Aleksandra Mątowy Wielkie 5.5km Bieg opłacono
3 Stolarów Agnieszka Malbork 5.5km Bieg Drużyna Pierścienia opłacono
4 Serocki Adam Elblag 5.5km Bieg Drużyna Pierścienia opłacono
5 Znarowska Bożena Elblag 5.5km Bieg Drużyna Pierścienia opłacono
6 Więckowski Mikołaj Dzierzgoń 5.5km Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
7 Hoog Wioleta Miłoradz 5.5km Bieg opłacono
8 Hoog Grzegorz Miłoradz 5.5km Bieg opłacono
9 Brodzik Martyna Lisewo Malborskie 5.5km Bieg opłacono
10 Błaszków Piotr Kwidzyn 5.5km Bieg opłacono
11 Tyburski Igor Sztum 5.5km Bieg LKS Zantyr Sztum
12 Jurewicz Paweł Elbląg 5.5km Bieg opłacono
13 Jurewicz Ewelina Elbląg 5.5km Bieg opłacono
14 Kowalska Marta Malbork 5.5km Bieg AbsofuckinlutelyTeam opłacono
15 Cicherska Paulina Malbork 5.5km Bieg AbsofuckinlutelyTeam opłacono
16 Czapiewski Wojciech Brzuśce 5.5km Bieg opłacono
17 Czapiewska Martyna Brzuśce 5.5km Bieg Sowiński Team opłacono
18 Tyburska Aniela Sztum 5.5km Bieg opłacono
19 Krawców Andrzej Nowa Wieś Malborska 5.5km Bieg opłacono
20 Chwesiuk Kacper Bruk 5.5km Bieg opłacono
21 Chwesiuk PAWEŁ Bruk 5.5km Bieg opłacono
22 Maszka Magdalena Starogard Gdański 5.5km Bieg Samrun Stg opłacono
23 Maszka Ilona Starogard Gdański 5.5km Bieg Samrun Stg opłacono
24 Nierzwicki Krzysztof Starogard Gdański 5.5km Bieg Samrun Stg opłacono
25 Czyszejuk Izabela Pasłęk 5.5km Bieg opłacono
26 Pawlak Mariusz Mątowy Wielkie 5.5km Bieg opłacono
27 Puchalski Marcin Malbork 5.5km Bieg 22.BLT opłacono
28 Miotk Teresa Prabuty 5.5km Bieg PKP CARGO LOGISTICS
29 Łoś Tadeusz Kwidzyn 5.5km Bieg opłacono
30 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn 5.5km Bieg drużyna szpiku opłacono
31 Janczynska Maria Dąbrówka Tczewska 5.5km Bieg Team JK84 opłacono
32 Gryglewski Kacper Miłoradz 5.5km Bieg opłacono
33 Wróbel Michał Sztum 5.5km Bieg Sowiński Team
34 Czapiewski Stefan Pelplin 5.5km Bieg opłacono
35 Jaros Piotr Lubieszewo 5.5km Bieg opłacono
36 Dolinski Stanislaw Lubieszewo 5.5km Bieg LKS ZANTYR SZTUM opłacono
37 Szewczyk Mariusz Mątowy Małe 5.5km Bieg Mątownia opłacono
38 Szewczyk Adam Malbork 5.5km Bieg BBKTS opłacono
39 Wierzbicki Jakub Malbork 5.5km Bieg opłacono
40 Suchomski Marcin Nowy Staw 5.5km Bieg Nowy Staw Biega /Golden team opłacono
41 SZEWCZUN MAŁGORZATA DZIERZGOŃ 5.5km Bieg opłacono
42 Majewski Dawid Elbląg 5.5km Bieg opłacono
43 Majewska Agnieszka Elbląg 5.5km Bieg opłacono
44 Wieczorek Justyna Miloradz 5.5km Bieg opłacono
45 Leśniewski Jan Elbląg 5.5km Bieg EL Aktywni opłacono
46 RYCHTER WIESŁAW ELBLĄG 5.5km Bieg Buchalter Elbląg opłacono
47 Dulkiewicz Alicja Kwidzyn 5.5km Bieg opłacono
48 Prokop MARIUSZ Elbląg 5.5km Bieg PROKOPKI opłacono
49 Prokop Anna Elbląg 5.5km Bieg PROKOPKI opłacono
50 Grzegorczyk Dorota Kowale 5.5km Bieg Taka RYBA / TUMBOteam opłacono
51 Skwiot Stanisław Gdańsk 5.5km Bieg Taka RYBA / TUMBOteam opłacono
52 Otlewska Natalia Kwidzyn 5.5km Bieg SMS PLOCK
53 Otlewski Marcin Kwidzyn 5.5km Bieg
54 Dulkiewicz Zdzisław kwidzyn 5.5km Bieg opłacono
55 Kownacka Marta Mątowy Wielkie 5.5km Bieg
56 Kryszczuk Piotr Pasłęk 5.5km Bieg opłacono
57 Nietrzebka Robert Miłoradz 5.5km Bieg opłacono
58 Celiowska-Nietrzebka Anna Miłoradz 5.5km Bieg opłacono
59 Hapke Tomasz Wilkowo 5.5km Bieg Traktor team gm kwidzyn opłacono
60 Groszkowski Marcin Malbork 5.5km Bieg 22 blt opłacono
61 Ostrowski Piotr Tczew 5.5km Bieg Biegający Tczew opłacono
62 szelski krystian Elbląg 5.5km Bieg
63 Rekowski Kazimierz Tczew 5.5km Bieg Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
64 Dudziak Mateusz Tczew 5.5km Bieg Dovista Activ Team / Sowiński Team opłacono
65 Bałdyga Radosław Elbląg 5.5km Bieg JBB
66 Mania Barbara Boręty 5.5km Bieg opłacono
67 Lenkiewicz Tomasz Mątowy Wielkie 5.5km Bieg opłacono
68 Mokwiński Czesław Pelplin 5.5km Bieg Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono
69 Heland Grzegorz Gdańsk 5.5km Bieg Sp. 48 Gdańsk opłacono
70 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA malbork 5.5km Bieg KIJOWY FOLK opłacono
71 Modrzejewska Anna Miłoradz 5.5km Bieg ŻÓŁWIKERSI opłacono
72 Janczynski Karol Dąbrówka Tczewska 5.5km Bieg Team JK84 opłacono
73 Baran Ewelina Boręty 5.5km Bieg opłacono
74 Ulatowska Weronika Malbork 5.5km Bieg opłacono
75 Kurkus Marcin Mareza 5.5km Bieg opłacono
76 Sadowska Monika Mareza 5.5km Bieg opłacono
77 Kucharczyk Adam Kmiecin 5.5km Bieg
78 Sowa Sylwester Elbląg 5.5km Bieg IKS ATAK ELBLĄG
79 Rojewska Iwona Malbork 5.5km Bieg opłacono
80 Rojewska Angelika Malbork 5.5km Bieg opłacono
81 Chabowski Tomasz sztum 5.5km Bieg Sztum Biega opłacono
82 Markowicz Paulina Malbork 5.5km Bieg opłacono
83 Cebula Bogdan Sztum 5.5km Bieg LKS Zantyr Sztum opłacono
84 Górniak Jarosław Gdynia 5.5km Bieg opłacono
85 Küchler Małgorzata Gdynia 5.5km Bieg opłacono
86 Küchler Paweł Gdynia 5.5km Bieg opłacono
87 Przybyła Marta Janówka 5.5km Bieg opłacono
88 Rychłowski Andrzej Pelplin 5.5km Bieg Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono
89 Rychłowska Bernadeta Pelplin 5.5km Bieg opłacono
90 Dębski Tomasz Kwidzyn 5.5km Bieg opłacono
91 Waśniewski Edward Pelplin 5.5km Bieg Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono
92 Lenkiewicz Andrzej Bądki 5.5km Bieg opłacono
93 Witek Sylwia Malbork 5.5km Bieg
94 Wądołowska Alicja Braniewo 5.5km Bieg Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
95 Wądołowski Sławomir Braniewo 5.5km Bieg 9 BBKPanc BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA opłacono
96 JANIK Roman KWIDZYN 5.5km Bieg KWIDZYN BIEGA opłacono
97 Skorek arkadiusz Kończewice 5.5km Bieg opłacono
98 Doliński Damian Malbork 5.5km Bieg opłacono
99 Koralewska Irena Sadlinki 5.5km Bieg Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
100 Brzozowski Jacek Elbląg 5.5km Bieg Oddam Obiad Elbląg opłacono


Wyświetleń: 7266

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ