Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lenkiewicz Andrzej Bądki 5.5km Bieg opłacono
2 Baran Ewelina Boręty 5.5km Bieg opłacono
3 Mania Barbara Boręty 5.5km Bieg opłacono
4 Wądołowski Sławomir Braniewo 5.5km Bieg 9 BBKPanc BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA opłacono
5 Wądołowska Alicja Braniewo 5.5km Bieg Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
6 Chwesiuk PAWEŁ Bruk 5.5km Bieg opłacono
7 Chwesiuk Kacper Bruk 5.5km Bieg opłacono
8 Czapiewska Martyna Brzuśce 5.5km Bieg Sowiński Team opłacono
9 Czapiewski Wojciech Brzuśce 5.5km Bieg opłacono
10 Janczynski Karol Dąbrówka Tczewska 5.5km Bieg Team JK84 opłacono
11 Janczynska Maria Dąbrówka Tczewska 5.5km Bieg Team JK84 opłacono
12 Więckowski Mikołaj Dzierzgoń 5.5km Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
13 SZEWCZUN MAŁGORZATA DZIERZGOŃ 5.5km Bieg opłacono
14 Mańka Sandra Dzierzgoń 5.5km Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
15 Mańka Eryk Dzierzgoń 5.5km Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
16 Kacperski Bartosz Dzierzgoń 5.5km Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
17 Kacperski Mateusz Dzierzgoń 5.5km Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
18 Znarowska Bożena Elblag 5.5km Bieg Drużyna Pierścienia opłacono
19 Serocki Adam Elblag 5.5km Bieg Drużyna Pierścienia opłacono
20 Kulig Henryk Elblag 5.5 km Nordic Walking opłacono
21 Kulig Bożena Elblag 5.5 km Nordic Walking K S Elbląskie Włóczkije opłacono
22 Bałdyga Radosław Elbląg 5.5km Bieg JBB
23 Sowa Sylwester Elbląg 5.5km Bieg IKS ATAK ELBLĄG
24 Brzozowski Jacek Elbląg 5.5km Bieg Oddam Obiad Elbląg opłacono
25 Prokop Anna Elbląg 5.5km Bieg PROKOPKI opłacono
26 Prokop MARIUSZ Elbląg 5.5km Bieg PROKOPKI opłacono
27 RYCHTER WIESŁAW ELBLĄG 5.5km Bieg Buchalter Elbląg opłacono
28 Leśniewski Jan Elbląg 5.5km Bieg EL Aktywni opłacono
29 szelski krystian Elbląg 5.5km Bieg
30 Zych Dawid Elbląg 5.5km Bieg Spartanie Dzieciom opłacono
31 Markiewicz Paweł Elbląg 5.5km Bieg
32 Liszewski Krzysztof Elbląg 5.5 km Nordic Walking opłacono
33 Sowa Renata Elbląg 5.5km Bieg IKS ATAK ELBLĄG
34 Pękalska Monika Elbląg 5.5km Bieg opłacono
35 Górska Katarzyna Elbląg 5.5 km Nordic Walking opłacono
36 Jurewicz Ewelina Elbląg 5.5km Bieg opłacono
37 Jurewicz Paweł Elbląg 5.5km Bieg opłacono
38 Majewska Agnieszka Elbląg 5.5km Bieg opłacono
39 Majewski Dawid Elbląg 5.5km Bieg opłacono
40 Chudziński Andrzej Elbląg 5.5 km Nordic Walking K.S.Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
41 Tarapata-Skwiot Edyta Gdańsk 5.5 km Nordic Walking Taka RYBA / TUMBOteam opłacono
42 Skwiot Stanisław Gdańsk 5.5km Bieg Taka RYBA / TUMBOteam opłacono
43 Białk Roman Gdańsk 5.5 km Nordic Walking opłacono
44 Heland Grzegorz Gdańsk 5.5km Bieg Sp. 48 Gdańsk opłacono
45 Kulczycki Jan GDAŃSK 5.5 km Nordic Walking opłacono
46 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK 5.5 km Nordic Walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
47 Kusiak MARIA GDAŃSK 5.5 km Nordic Walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
48 Styk Edward Gdynia 5.5 km Nordic Walking opłacono
49 SALEWSKI JAN GDYNIA 5.5km Bieg
50 Panek Aneta Gdynia 5.5 km Nordic Walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
51 Gomółka Maria Gdynia 5.5 km Nordic Walking Step by Step Trójmiasto opłacono
52 Gomółka-Bigus Monika Gdynia 5.5 km Nordic Walking Step by Step Trójmiasto opłacono
53 Küchler Paweł Gdynia 5.5km Bieg opłacono
54 Küchler Małgorzata Gdynia 5.5km Bieg opłacono
55 Górniak Jarosław Gdynia 5.5km Bieg opłacono
56 Szpilman Katarzyna Gdynia 5.5 km Nordic Walking Elite Team opłacono
57 Rokosz Robert Głowno 5.5 km Nordic Walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO
58 Przybyła Marta Janówka 5.5km Bieg opłacono
59 Kucharczyk Adam Kmiecin 5.5km Bieg
60 Owsianka Ryszard Kończewice 5.5 km Nordic Walking opłacono
61 Owsianka Krzysztof Kończewice 5.5 km Nordic Walking opłacono
62 Skorek arkadiusz Kończewice 5.5km Bieg opłacono
63 Grzegorczyk Dorota Kowale 5.5km Bieg Taka RYBA / TUMBOteam opłacono
64 Dulkiewicz Zdzisław kwidzyn 5.5km Bieg opłacono
65 Kowalska Anna Kwidzyn 5.5km Bieg Kwidzyn Biega opłacono
66 Dulkiewicz Alicja Kwidzyn 5.5km Bieg opłacono
67 Lewandowski Roman Kwidzyn 5.5 km Nordic Walking opłacono
68 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn 5.5 km Nordic Walking opłacono
69 Błaszków Piotr Kwidzyn 5.5km Bieg opłacono
70 Łoś Tadeusz Kwidzyn 5.5km Bieg opłacono
71 JANIK Roman KWIDZYN 5.5km Bieg KWIDZYN BIEGA opłacono
72 Otlewski Marcin Kwidzyn 5.5km Bieg
73 Otlewska Natalia Kwidzyn 5.5km Bieg SMS PLOCK
74 Dębski Tomasz Kwidzyn 5.5km Bieg opłacono
75 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn 5.5km Bieg drużyna szpiku opłacono
76 Telega Małgorzata Kwidzyn 5.5 km Nordic Walking opłacono
77 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie 5.5 km Nordic Walking opłacono
78 Brodzik Martyna Lisewo Malborskie 5.5km Bieg opłacono
79 Dolinski Stanislaw Lubieszewo 5.5km Bieg LKS ZANTYR SZTUM opłacono
80 Jaros Piotr Lubieszewo 5.5km Bieg opłacono
81 Komasara Piotr Malbork 5.5km Bieg JRG Malbork opłacono
82 Rojewska Angelika Malbork 5.5km Bieg opłacono
83 Witek Sylwia Malbork 5.5km Bieg
84 Rojewska Iwona Malbork 5.5km Bieg opłacono
85 Ulatowska Weronika Malbork 5.5km Bieg opłacono
86 Groszkowski Marcin Malbork 5.5km Bieg 22 blt opłacono
87 Doliński Damian Malbork 5.5km Bieg opłacono
88 Puchalski Marcin Malbork 5.5km Bieg 22.BLT opłacono
89 Wierzbicka Hanna Malbork 5.5 km Nordic Walking opłacono
90 Wierzbicki Jakub Malbork 5.5km Bieg opłacono
91 Krawczyk Monika Malbork 5.5 km Nordic Walking opłacono
92 Stolarów Agnieszka Malbork 5.5km Bieg Drużyna Pierścienia opłacono
93 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA malbork 5.5km Bieg KIJOWY FOLK opłacono
94 Szewczyk Adam Malbork 5.5km Bieg BBKTS opłacono
95 Markowicz Paulina Malbork 5.5km Bieg opłacono
96 Uciechowski Sławomir Malbork 5.5km Bieg opłacono
97 Uciechowska Małgorzata Malbork 5.5 km Nordic Walking opłacono
98 Cicherska Paulina Malbork 5.5km Bieg AbsofuckinlutelyTeam opłacono
99 Kowalska Marta Malbork 5.5km Bieg AbsofuckinlutelyTeam opłacono
100 Kowalski Tomasz Malbork 5.5 km Nordic Walking AbsofuckinlutelyTeam opłacono


Wyświetleń: 7612

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ